Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
jj rovnou, déle to nenechávají
Profilova fotka
no počki počki, zas ať to nenatahujeme dlouho... :-D stli jí odjede muž na misi....
oni dávají jako pre-indukci vitamín K, pak infuzk s oxytocinem a když to nejde tak pak něco dalšího, ale obvykle se to potom rozjede. Oni to nechtějí nechávat moc dlouho, páč už placenta od nějakého 38tt stárne a to mimi úplně nezásobuje tak jak má, no a pak se to taky blbě rodí když už je to moc velký
Evi tak to jo ... šak oni ví co mají dělat ;-)) takže jistotu máš, že max v sobotu už budeš zase 1v1, jinak už 4 P+E+F+M x-))
Profilova fotka
takže do týdne je bobiš venku x-)
jupííí si na sobotu koupím šampáňo a zajdu k sousedce na jahody 8-) x-))) ale zase 26/6 by bylo lepčejší datum co Filípku ... ??? co ty na to říkáš?
no max příští pondělí už tady bude řev :-D Ivi s tou zátkou - já ani nevím. Páč jak jsme byli v tu středu na planém výjezdu tak jak mě vyšetřili tak jako něco potom bylo, ale myslím, že spíš následkem toho vyšetření, jinak nic neodchází
Evi: zátku bezpečně poznáš ... já si taky nebyla jistá, ale když odešla tak to poznáš .... je to hodně husté opravdu jako špunt ...
Evi, tak pokud neodešla zátka tak to k porodu ještě není ne? Tedy vás už maminek je tu převaha ... a pokud si pamatuji tak ta zátka je hodně důležitá!
no já právě nevím jestli to, co odešlo byla zátka nebo ne ;-) a ona prý nemusí odejít vždycky ;-)
ivi: ono je to u každé jinak ... někomu odejde až v porodnici ... mě odešla ve středu a rodila jsem v neděli ... no nic kočky ... jdu vařit obídek ... nové brambůrky a koprovku s veci x-) ... mňamky :-)
mňam koprovka x-) x-) já mám dneska Frankfurtskou polívčičku od bráchy x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
koprovka ňáááááááááááááááám :-)
jsem si včera koupila čerstvý kopr tak bude eňoňuňo :-D
bléééééééééééé koprovku nebráááát :-p :-p :-p já sem asi divná, ale mě kopr hrozně smrdí :-o tak frankfurta bych si dala ;-) dnes budu kuchtit ... manžílkovi do práce, těstovinový salátek, obložený talíř a sýrové těstovinky ;-)) x-)
Ivi mňam a jaký děláš ten těstovinový salátek?
Evi, no dám tam vše co dům dá ;-) to né, většinou vařím pene či vrtule ;-), na kostky nakrájím papriku /třebas 3barvy - bílá, červená, žlutá nebo oranž/, rajčátka, okurek, salám /ale nemusí být/, vařené 2-3vajíčka, sýr - buď eidam nebo hermelín když je a když chceme hřešit, pak to zaleju bílým jogo a kouskem majonézy ... před tím zeleninu zakapu olivovým olejem, přidám sůl, pepř, bazalku, oregano, provenskálské a pak hezky všechno promíchám. Občas to udělám i tak bez těstovin a nebo když chcci lehčí pro sebe, uvařím si sáček rýže, na chuť nakrájím krabí tyčinky + zeleninu /bez vajíčka/ a jen tak zakapu. Už nezalévám jogurtem ;-) a je to taky moc dobrý
x-) x-) x-) x-) mňamkáááá x-) x-)
vyzkúšaj .... ;-) je to fakt dobrý, člověk by řekl kombinace rýže + zeleniny jak nic moc chuť, ale je to fakt lehce stravitelné, navíc hodně syté ;-)) jinak do těstovinového sal. dávám buď na kostky vysočinu, nebo junior ... kuřecí masíko taky, ale to je mi líto - to raděj zdlábnu táák x-) mě moc chutnal ten salátek co jsi nám dělala loni ...
myslíš ten ledový s jablíčkem?
Profilova fotka
ahojky, tak jsme zpět z druhé prochajdy...Max si dal zas jen půl hoďky a zase vzhůru...takže to dnes budu muset s kočárem ještě jednou, se picnu fakt!!! 8-( veru: tý jo...brácha měl teda štígro... :-. jak jste se bavily o té zátce, tak třeba já vůbec netuším, kdy mi odešla! ;-)
Evi, jj s jablíčkem a jahodama ... můžeš mi napsat složení??? Bych ho udělala Romčovi 8-)) Peti, šiši no už je velkej - ti už nechce spát ... chce si užííííííííívat ;-))
Tak Ivi, ledový salátek, vlašské ořechy, šťáva z půlky citronu, jablíčko a jahody na kostičky a olivový olej a zamícháme zamícháme zamícháme :-) ty ořechy podle toho jak velké kousky chceš, já to sekám tak jak mě to zrovna napadne :-) My jsme si tuhle udělali s tuňákem (ledový salát, rajčata, paprika, tuňák, olivy zelené i černé, pepř, sůl, olivový olej) mňam mňam
hmmm jen asi nemám ořechy .... hm, uvidím co seženu ;-)) r moc olivy nemusí :-((
já mám vlašáků narvaný mrazák, ti nějaké pošlu :-)
ále, to nemušíš ... já snad po cestě na nějaké narazím ;-)) chjo už je 13,30??? eče néééé 8-(
jedu s našima do Makra, staví se tu pro mě a pojedeme. Alepoň nějaká akce ;-)
Profilova fotka
sem zpátky z obídkuuuuuu :-)
Profilova fotka
Tak sestra je už Bc.!!! x-) - zvládla to za 1! ;-)
Profilova fotka
šikulkaaaaaaaaaaaaaa, gratulaceeeeee :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?