Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Kaji a pak se jeden diví co? mě se čéče ani spát nechce .... ale leje tady v tahu snad hodinu :-p ]-( ]-( ]-(
Profilova fotka
tady to enní tak strašný....
tak tu bylo i hromobití + buřina .... a fůůůrt chčije
Kočky, tedy spíš Kaji - si tu totiž jedinná .... za chvíli je tu R, takže dopředu přeji krááásný víkend ;-)
Profilova fotka
no a uz je vsude pusto :(( pracuje tu jeste nekdooooo
Profilova fotka
já tu seeeeeeeeeeeeeeeeem :-)
Profilova fotka
no... aspon nekdo ;-) za chvili nas tu moc nebude.... matky nemaji cas.... a nas nematek je nas tu cim dal tim min 8-(
Profilova fotka
mi povídej.... |-| se toho děsím až tu budu úplně sama samička....
Profilova fotka
aaale, nebudes sama samicka.... ja tu taky jeste nejakou dobu budu otravovat :-D
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... jeeeešišku toho kluka jsem znala jako malá holka, byl to soused kámošky :-)
Profilova fotka
:-D beru tě za slovo :-))))))
Profilova fotka
no, fesak ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
a co máš ty vlastně v plánu na vík?
Profilova fotka
ja jedu s holkama z Kone nebo BRMS (jak ktera ... ted vlastne z FB) na holcici vikend :))) zitra razime, spousta jidla a piti.... a budeme si povidaaaat a pit :))) jen jsme ted 14dni byla bez muze, byl na cviceni a misto abych si ho uzivala, kdyz ma prijet domu, tak mame tu akci a muz musi jet k mamince :-N
Profilova fotka
no teeeda, tak to máš čupr plán :-) musí? oujeeee :-(
Profilova fotka
holky sárinka chodíííííííííííííííííííííííííííííííííííí :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahoj Ywiiiiiiiiiiiiiiiii :-) šikulínkaaaaaaaaaaaaaaa x-)
Profilova fotka
Yw... tak to je sikulkaaaaa :))) nojo, to jsou ty holcicky sikovny ;-) Vojtech jeste ani poradne neleze... ten asi nebude chodit nikdy :-x
Profilova fotka
nebuj, i Vojtík to zvládne, klukům to občas dýl trvá ;-)
Profilova fotka
nojo... on dobre vi, ze jak zacne chodit, tak uz bude muset tlapkat az do konce zivota... tak si uziva toho, ze ho jeste vsichni nosi x-)
Profilova fotka
chlapisko jedno :-D
Profilova fotka
tak jsem přidala pár fotek! ;-)
Ahoj Deduli, jé, Max má tričko von :-D seknééé a ostříhanému taťinovi to moooc sluší ;-)
Profilova fotka
evi: áááno, už je mu akorát, tak mu ho moc ráda dávám! ;-) jj, taťka se konečně ostříhal...už bylo na čase! :-D jak se cítíš? :-)
no deduli vůbec ne k porodu, v bříšku je totální klid, skoro dělá že tam nikdo není =-) a od rána jsem vydrbala koupelnu včetně dlaždiček, udělala marmeládu, vyluxovala a vytřela a teď jdu dělat oběd. Prostě pohoda :-D
Dobré ráno. Tak jsem toho na dnešek moc nenaspala :-( nechtělo se mi ale vůůůbec spát, šla jsem v půl třetí a od půl páté jsem totálně auf =-)
Profilova fotka
evi: šmankote, ty bys teď měla nabírat v noci síly a né ponocovat!!!!.... ;-) Max usnul o půl osmé a spal až do pěti - paráááda, akorát ve čtyři jsem musela odsát "pamely", páč mléko se už dralo ven! :-D
Profilova fotka
Brý tro kočkyyyyy Dedul, jj, taťuldovi to sekneeeee, a MAxikovi triško takyyyy ;-) jaký byl vík? já myslela že vypustím duši... kluci serfy zrušili, koluch měl nemocné děti tak sme vymysleli plán B, jelo se ke známému na chatu do Manětína a že teda kola, taková lehká jízda... jo lehká, na kilometry jo, ale terénem ee, aspoˇna to že sme vyjeli letos podruhé, uf uf uf... dopo ještě dobrý, šlo to ztuha ale šlo, ale pak sme zašli na pivko a pak nás čekal asi 4km mírný kopeček, ale kopeček hajzl... jak sme se rozseděli, to byla muka, uuuuuh - no odedneška zas chodím na spin, bo to jinak nejde, navíc kynu (hl. stehna, bože ;-( ) no a večer byla místní juchajda "bigbít" ale byla hrozná kosa, mě rozbolely kolena a kyčle, takže sem si vydupala odchod do pelechu, včera už klídek pohoda, šli sme na houby a po o vyrazili k domovům :-)
Profilova fotka
kaji: ahojky... tož už jsem z prochajdy i doma...Max si dáchnul půl hoďky a je hore...no to jsem zvědavá, jak zas bude protivný...teda zatím si vykládá na posteli a válí se na bříško a na záda, furt dokola...jsem ho musela dát doprostřed naší postele, páč už byl moc blízko kraje... :-. :-N
Profilova fotka
počki až ti začne chodit.... :-))))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?