Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Evi, to věřím že se už těšíte a ty myslím že nejvíc ;-)) a co bříško? Vyplatilo se ti mazání, nebo máš nějaké jizvičky??? Odkud jsi objednávala tu sadu na mýdla??? Byl by to zajímavý dáreček 8-)
Profilova fotka
Evi já nic čuchat nemůžu bo nic necítím... :-) tak stli existuje mořská, není co řešit :-) tak zatím uděláme pro pára když bude Evík stíhat, tak každému po kuse... :-)
Ivi, musím zaťukat nemám nikde ani jednu strii, doufám, že to vydrží =-) mazala jsem o 106, ke konci i ráno, protože mi přišlo, že ta kůže je hodně suchá. Došlo mi to mazání pro těhulky, tak se mažu obyč tělovým mlékem a ťuk ťuk ťuk dobrý :-)
aha, já zapomněla :-D tak když si vzpomenu a půjdu kolem drogérie tak to koupím, nebo kdybys měla cestu kolem tak mi jenom písni že to máš :-)
Si myslím že je to fajn řešení ;-)) mořská vůně je ;-)) nejmenuje se to přímo mořská - ale někde jsem na to narazila. Bohužel nevím kde. Dnes jak půjdu s tím NTB jsou vedle hned 2 drogešky. Mrknu tam a popř očmuchám. A pokud chcete - tak můžu aj koupit a poslat expres Pha k Evulíkovi ;-))
myslím že se to jmenuje přímo Moře nebo Mořský vánek, Ivi případně očuchej a poraď ať víme co koupit ;-)
Profilova fotka
úžasná spolupráce :-)
Evi, hodně je to asi i o pružnosti pokožky - a ty to bříško nemáš naštěstí nějako velké ;-)) ale ty krémy pro těhulky hodně zabírají ;-)) Juknu na to, mám po cestě DM, Rosm a pak ještě bývalé Droxi teď Schlecker nebo tak nějako. Jj očmuchám a písnu ;-)) Holky, prosím vás - prozvoŇte mě na mobil, nebo písněte sms ... páč já někde s přehozením mobilu vytratila vaše čísla! Se picnu -t echnika má pomáhat a né stávkovat!
holky, tak sem se trochu odreagovala a posvačila a teď vzhůru do práce. Ještě zkusím zmáknout tu banku a pak jdu s noťasem, tak na mě myslete. Jak budu něco vědět tak píšu sms
Profilova fotka
prozvoněno ;)
teď jsem tě prozvonila ;-)
takže 60x Klárka a 73x Ev? Ukládám, kují x-))
Článek se načítá
hihi, moje začíná 731 ;-)
dneska odpoledne mi přijde na návštěvu kamarádka s dvouletým Honzíkem, budu muset něco upéct.....ha, asi litý koláč na plech s jahodama x-)
Evi, kujííí x-)) jééé já dostala včera pár jahod od sousedky, tak sem měla na snídani a ještě mi zbyde pár na skřoupnutí než půjdu x-))
půjdeme je s Maxíkem otrhat, on u toho děsně rád pomahá :-D
a koliko jich slupne??? 8-)
Profilova fotka
jééé jahůdky bych si dáááááááál :-)
no obvykle zaboří hubu do misky a je jako vysavač :-D
hi hi hi ;-)) kam se hrabe lux co? :-D)) moc pozdravuj maxindu ;-))
Profilova fotka
ten jen otevře tlamu a jahody mu tam naskákaj samy ne? :-D
vyřídíím :-)
já jdu na banku a ty faktury .. zatím papa a myslete na mě prosím |-|
držíme všechny pěsti, papa, my jdeme na ty jahody
Profilova fotka
dobré ráno :-D
ááá, madam se vyspala z kocovinky? :-D
Evi, tak co koláč? Povedl se? Co Max - pomáhal hodně??? ;-) Holky, je čas oběda takže dobrou chuť ;-)
tak jak jsi oslavovala? Doufám, že ti popřála i Bětka :-)
Ivi, no jo, huš je v troubě, litý koláč na plech s jahodami a žmolenkou x-) x-) mňam mňam. Max trhal jako divý, až lítaly lupeny :-D Já měla dneska k obědu párky a chleba, ale šmákli jsme si :-)
Ále, vzácná to návštěva ;-) Markét čáááu!! Kde seš tak dlouho? To bylo slibů - že tady budeš a ono nic! Evi, já měla k obědu rajče, papriku

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?