Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Dobré ránko ;-) Tř hlásí azuro a příjemných 12 °C, já sem již v práci - rychle sfouknu pokladnu + banku za květen a pak šupajda na loňský rok!!! Markétko x-) gratuluji!!!!!!!!!!! A to víš že budeme rády, že tu s náma zase budeš ;-)
Profilova fotka
dobre ranko... Praha hlasi azuro a cca 14st. .... asi bude parak, ale nam to nevadi, protoze jedeme s Elis, Kristi a Miuskou po praci na pivko x-)
Profilova fotka
dobré ráno no to víš makýsku, že jsem rády, že tu budeš častějíííí! x-) Jo a víte, jak říkáme teď Maxošovi? "Makyne, Makošu" :-D my dnes jedeme s kámoškou a její Emičkou (o 11 dní mladší jak Max) do Luhačovic, se těšíííím! x-)
Ahoj Kristi a Peti ;-) Ó já cu taky někam po práci vypadnout!! Už mi z toho hrabe a je to hnusný, ale bude hůř |-| Peti, tak si užijte výlet ;-)) a něco pofoť
Profilova fotka
brý ranko ženyyyyy :-) tak huž máme prstýnky domaaaaaaaa :-)
Ahoj Kaji ;-) a jaké sou??? Určo ty nej na světě!!! Holky držte mi pěstičky!!! Na 12,30 jdu s ntb k tomu borcovi co to čistil, zkusí něco vydolovat ... ale nevěřím tomu ani nedoufám - o to bude větší radost když se to podaří. Raději si říkám že to nepůjde, páč už sem s tím tak nějak smířená. Takhle to zklamání by bylo ještě větší |-|
Dobré ráno. No Markét gratulace velké x-) hele, a nebude ti ten stres tak trochu chybět? :-D :-D :-p
Kaji, jsou krááásný!!! To je bílé zlato viď? Můžu se zeptat kolik vás stály? Sou fakt krásný x-)) Ahoj Evi, tak co? Spala jsi dnes až do rána, nebo jsi opět ponocovala?
Profilova fotka
klácné že? :-) tjo ani nevím, tuším kolem 13tis... jj je to bílé zlato a já mám zirkonky...
Profilova fotka
holky posílaly ste někdy něco PPLkou, já zatím jen přijímala tak obrácenou verzi netuchám.. :-( posílám mamce opravenou GPSku a poštou to nemám odvahu....
No usnula jsem v jednu a spala až do půl deváté ;-) takže alespoň že tak. Na porod to stále nevypadá, bolesti žádné, tak on fakt asi malý čeká až se mu babička v neděli vrátí z dovolené :-D
Káji tak se mrkni k nim na stránky jestli tam něco nepíšou
Článek se načítá
Profilova fotka
no snažím se to přelouskat.... jen se ptám na zkušenosti stli s tím nemáte....
já znám jen DHL, na to se vyplnila taková spešl žádanka, ale jinak PPL nefím :-(
Profilova fotka
no ještě se s m. domluvím....
Kaji, netuším :-( Evi, ó se nějako F uklidnil viď? Pokud si tak hezky spinkala, tak se určo už chystá 8-))
no je teď nějaký hodný, tak nevím co tam dělá :-) zítra máme poradnu, tak jsem zvědavá co se dozvíme. Blbý akorát je, že když neporodím do termínu, tak se pak jezdí na monitor 3x v týdnu :-( asi budu muset říct taťkovi, Peťa si na to musí brát dovolenou a žádná by mu pak už nezbyla :-(
Evi, a to nejde že by mu dal doktor propustku? To je fakt na pytel no :-( uvidíš, že to stihnete ..... 21/6 je krásný datum a teď jak se úplně uklidnil - to svědčí o tom, že se to chystá - šak uvidíš zítra v poradně ;-))
no on by tam měl razítko z gynekologie a to mu v práci nevezmou :-( navíc je to na celý den, páč tam máme být vždy kolem 11 hodiny a to je tak v 10 vyrazit a než by dojel z práce pro mě domů tak by tam sotva přijel :-(
Profilova fotka
já už se tak těším na booošbikaaaaa :-) jo jinak Evi nevím stli jsem ti to už psala nebo ne.... dárečky prošly :-)
no ještě 4 dny do termínu :-D :-D si to fakt pořád nějak nepřipouštím :-D
super Káji, tak bezva, napiš mi pak pls jak to chceš (barva, vůně, tvar, počet) a já to tady během června/července domrsknu :-)
Evi, to je fakt na prdlačky |-| a nejde že by si vzal třebas neplacené volno? Ale pokud může tvůj taťka tak bych to neřešila ;-) hlavně že nebudeš řídit sama :-) Ale stejně to uteklo jako voda ... před chvílí jsi psala že si 2v1 a za chvíli budete 1+1 = 3 x-))
Kaji, budeš mít jako dárečky mydýlka??? Mě se moc líbila ta nová Evky šablonky --- mušle apod. ;-))
Profilova fotka
skvěěěěěěěěělýýýýýýý, no asi jen ty modrý, nebo modro průhledný jak si posílala a ty mořské motivy a počet - hned jdu spočítat.... mělo by to být kolem 30, šišku a vůně? nefííííím :-) ty mi pak pošli ceník služeb a materiálu :-)
Kaji, co vůně moře - nějaká svěží. Nic sladkého? Jůůůůů to bude kráááásný!!!
Profilova fotka
kuuurnik počli, teď mi došlo že tohle nebude na páry ale asi všem hostům co?.... :-o jj Ivi, mušle, koníka, delfína.... :-)
no jo, uteklo to jako voda x-) už se těšíme, až budeme mít Filípka doma ;-) Káji, já bych to viděla na nějakou mořskou vůňi, stačí když si někde očuchách ty přísady do aromalampy (mají to třeba v DM nebo i v jiných drogériích), barvu modrou i šablony mám, tak to je v pohodě, jen až budeš vědět počty tak koupím tu hmotu a s tím si nedělej starosti ;-)
Kaji, jj no tak do páru můžeš nechat jakoby společný balíček, ale lépe by vypadalo každému zvlášť ;-)) to bude bomba - pak fotni ;-))
nebo můžeme udělat jednu velkou a jednu malou, malé formy alá mořská potfory mám taky, mrkni na fb tak jsem to někde dělala a vyfotila

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?