Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Kaji, no nevím o něčem - že by byl nějaký problém. Když se mi něco nezdá - automaticky vylučuji ... jen si musím pořádně překontrolovat doklady - data, DPH sazby a pod., vyjedu si seznamy a pojedu jak fretka ale proč se kua tak bojííííííííííííííííííííííím, šiši už mám z toho bolení
Profilova fotka
a kdy t imají přijít, kolik máš času?
15/6 kolem poledne - času je hafo, já jen potřebuji uklidnit ... šiši teď tu byl úžasně fešnej zástupce jedné firmy!! ale fakt nádherný černý očička ;-)
Profilova fotka
nebuuuuj, to bude ok :-) zvlášť u tebe, o tom nepochybuju... ;-) no já ráno viděla fešného chlapa v busu, sem si říkala kde se to tu v písnici bere... :-D
no tak jakmile se vdáš tak budeš potkávat jen samé fešáky ;-) zrovna jednoho sem měla teď ve firmě. .... jako nebyl to takkový ten klasický šampóňák, ale měl charisma a takový příjemný hlas
Profilova fotka
žjo tak to si pamatuju jednoho charizmatického kolegu z bývalé firmy... jako žádný hezoun, ale jak promluvil... x-) tjo ten by mi mohl vyprávět pohádky, to bych spala hnedka :-D
no Káji :-. :-D se pomalinku loučím, ještě si tu poklidím na stole, zazálohuji data v PC a mažu. Pc budu mít přes vík u lékaře - tak netuším zda v pondělí budu moci pracovat ;-)) přeji všem krááásnýýý víkendík ;-)
Profilova fotka
papa Ivi, opatruj se a prima víkend (babo neštvi, taková pracovní morálka to je chlůůůza!) :-)
čau ženy, tak hlásím že jsem měla zubařskou premiéru ve vrtání 8-( no přišla jsem tam, že mě to tam nahoře někde bolí. Tak ona na to kouká a říká, sice tu vidím malilinkatý kazík, ale to mi nepřijde že by to bylo z toho. No a pak mi k jednotlivým zubům vždycky přiložila "něco" a u toho jednoho zubu to začalo brnět, hřát, chladit a bolet najednou (Káji nevíš co to je za prevíta ta voda?) tak kus odvrtala a byla v šoku, páč pod tím malým kazíkem byl kaz jako prase veliký ]-( =-) =-) Říkala že tohle teda nečekala že tam na ní bude totok čekat. No ale držela jsem se statečně, jen když zajela háčkem do toho vyvrtanýho tak to ve mě škublo, ale v pohodě. Už to nebolí a to je hlavní. No a pak šup na kontrolu do porodnice, tam vše v pořádku, kontrola zase za týden, monitor se nám už pěkně rýsuje :-)
Profilova fotka
Tak já hlásím taky dnešní jedinou novinu. Dneska jsem dostala posudky na bakalářku od oponenta i od vedoucího práce. Oba mi navrhli za A. :-) Ladík má od odou za B. :-) takže oba jsme velmi spokojeni :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, sehnala jsem šperky na svatbuuu, mám radost, jukněte do alba.. je to kombinace stříbra a oceli a je to jako dárek a památka na svatbu od maminky x-) Evi, nevím jak se ten hajzlík jmenuje, ale zdravý zub by měl reagovat jak na studený ledový čili bolet a kdyby byl mrtvý, tak to nereaguje... hlavně že už nebolí....prevít Mmaky tak to je supeeeeeeeeeeeer x-) gratuluju :-)
Profilova fotka
makýsku - gratuluji tobě i L. - jste šikulky! ;-) kajuš: šerk je moooc klášnýý! x-) evi: tjo :-. , sis asi vytrpěla, co?! :-|
Článek se načítá
Ahoj tety. My od rána poslíčky, 2x po 5 minutách, 2x po 7, pak hodina klid a pak po 15 minutách celou hodinu. Zatím je to v pohodě, tak uvidíme :-) Markét, gratuluji, to je krásné hodnocení x-) Káji maminka koupila moc dobře :-) Dedul: to to mi povídej, ale dalo se to vydržet, jsem si furt říkala holka vydrž, porod bude horší :-D :-D
evi: zuby jsou horší ... :-S market: krásné hodnocení ... šikulka x-) kaj: šperk na svatbu je moooc krásný ... :-) jinak taťku máme pořád pryč :-( ... už je nám pěkně smutno ... :-S
ahoj veru. Fakt jsou zuby horší? Jé tak to jsi mě na jednu stranu celkem potěšila :-D Co máte v plánu na zítra holky?
8-) ahoj kočky ;-) tak sem vykoupaná, popíjím sangrii a odpočívám x-) u voleb celkem OKi ;-) ale byla sem totalka přesezená a přejedená. To 1,5kg co sem od 1/6 dala dolů mám asi zpět :-p ale dnes sem došla kolem 14,30 - umyla nádobí a pak šla poklízet na chaloupku - pozametat nahoře a pak dole. no mákla sem si, přetahovala sem tam i fošny, stavební kozy apod. prostě celkem záhul - i kdybychom to dělali 2 tak je to dřina. Ale já nechtěla čekat - navíc sem potřebovala spálit volné kcal :-D) takže sem si mákla a od 15,30 do 19,30 pracovala ;-) ale je to hotové!! TO si samo nečtěte vy co tímhle stresuji ;-)
evi: aspoň já to tak vidím ... na porod si už ani nevzpomenu ... navíc, když vidíš ten výsledek, který se na Tebe směje a je prostě úžasný ... kdežto místa po všech vytržených osmičkách mě bolí často i teď po 3 letech :-((( ... včera jsem to říkala i bráchovi, protože ho zřejmě čeká to co mě ... trhání nevyrostlých osmiček, nemá na ně místo jako já ... a to se má fakt na co těšit :-( :-( :-( ... však to poznáš sama :-) jinak my jsme dneska zase u našich na zahradě, aspoň nejsme samé samotinké :-) počasí se konečně trochu umoudřilo a vylezlo sluníčko ... jupí ...
Profilova fotka
Ahoooooj :-)
Profilova fotka
ahoj, nerodi se tu uz?? =-)
Profilova fotka
ahojky, žádné zprávy nemám... :-(
bré ránko ;-) dnes nějaká ponorka .... raděj sem nepolezu až někdy v IP
Profilova fotka
co se děje Ivi??
Klári, to je na dlouho .... písnu to prvně ve wordu a pak přepošlu. je dusno na všech frontách :-| :-S dnes tu moc nebudu ... raději nečeřit vody pa
Profilova fotka
tak se drž ;-)
Nazdár barbuchy. Ještě jsme 2in1 :-)
Profilova fotka
čaaaaau Efiiiiiii :-)
Ahoj Káji, tak jak bylo o víkendu? U nás celkem relax, jak bylo hnusně tak jsme byli doma a flákali se :-)
Profilova fotka
my se střídali v chlastačkách :-) O. bumbal v pátek, ráno přijel ještě piclý, tak jsem do Orlických řídil já, O. půl dne prospal a pak večer brzo odpadl, tak jsem vzala štafetu já 8-)
slint, slint, já cu takyyyy |-| |-| já mám dneska jet za kamarádkou podívat se na mimi, ale po těch víkendových poslíčkách to asi odložím, páč už se trochu bojím aby mě to nečaplo po cestě :-|
Profilova fotka
tak akorát otočíš směr... :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?