Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
Profilova fotka
dobré ráno
Profilova fotka
kurňa - jsem to nechťa odeslala dřív :-D evi: ale nepřeháněj to, ať fakt nejedeš už do porodky! 8-) jako můj chlap si včera v práci hnul se zádama a nemůže se ani pohnout... :-x
Dobré ráno Deduli :-D no třeba tomu úklid pomůže ;-) Chudák Jarda, zkoušela jsi nějaký ten gel namazat?
Profilova fotka
evi: jojo, mažeme Dolgit, teď jsem dala i Fastum gel, plus má nějaký prášek na bolest, ale tak ono je to ještě asi brzo, aby poznal účinek - ruplo mu v zádech včera v práci...tak uvidím, jak dnes přes den! ;-)
chuděra :-| tak ať se to brzo zlepší. A jak se má "mládě"?
Profilova fotka
evi: vyřídím! ;-) mládě bylo včera a prozatím i dnes jaksi hodné.... x-) asi ví, že tatínek potřebuje klid! 8-)
vzorný to chlapec :-) tak jsem dala prát prádlo a uvařila tátovi snídani, na chvilku ho půjdu vzbudit
Profilova fotka
dobre ranko... teeeeda, tady se nespi.... :-.
ahoj satyyy, néé, tady se už čumákuje od pěti :-D
Profilova fotka
brýýýtrooooooo :-) zíííííííííííííííííííííf
No dobrý ráno ospalče :-)
Profilova fotka
no dofoooooool :-)
Článek se načítá
no my co vartujeme na stráži od pěti jsme už dáááfno auf :-D :-D
Profilova fotka
to není ale problemos nás normalně vstávajících :-D 8-)
tak buď solidární a nezífej :-D :-D
Profilova fotka
:-D :-P
a kde je zbytek dneska? Omluvenku jsme jim nevystavovali ]-( :-D
Profilova fotka
žjoo to nefííííím.... ani nevím o tom že by House vystavoval neschopenky :-D
jj House :-) x-) jsem snědla tak čtvrt kila melouna, to bude tanec :-D :-p
Profilova fotka
no já se divím že po včerejšku žiu a ještě nic nestřílím :-D
Profilova fotka
hele Mmaky má ty státnice v pondělí že?
myslíš že už v pondělí? Nemá to až ten další týden? =-)
Profilova fotka
já mám pocit stli nepsala 15.tého...
tjo, tak to to má fakt za chvilku, snad jí Bětka nechá ještě alespoň něco přečíst
Profilova fotka
snad jo.... tjo teď tu studuju ty datové schránky, šiš to je zas pruda... :-(
datové schránky =-) těbůh
Profilova fotka
ja myslim, ze je to dobrej napad, aspon se nikdo nebude vymlouvat....
Profilova fotka
akorát že odesílání bude dražší jak poštou a lze max 8 stránek, což pro nás je občas málo :-(
Profilova fotka
uvidíme... na dovči byli lidi co maj tohle na starosti, a na to že to má za měsíc startovat... no jsem zvědavá.... :-|
brý ránko, jako omluvenku mám !!! A to práci v práci :-D) od rána 6,30 sem se nezastavila. Navíc včerejší den "B" pokračoval odpo kdy opět kiksnul mechanismus na stahování oken, řacha jakk prase že sem se domnívala že někdo do mě nabořil a 10km před domovem mi celé sklo sjelo do dveří. Takže dnes ráno na mě krááásně cestou do práce - celých 27km krááásně ale dooopravdy nádherně táhlo! :-p Jinak, po zazvonění budíku sem netušila kde sem a zda mám či nemám stávat, zda není sobota! No masakrózní začátek dne!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?