Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
no holka, to je najednou taková bolest do břicha že se ti až zatmí před očima :-|
Profilova fotka
a je to normální to mít takhle furt???
jj takhlke před pár dní před porodem je to normál. Už se to tam chystá a může to být každou chvíli. Primář říkal, že už je Fífa připravený a teď záleží na přírodě kdy mu dá zelenou :-)
ahojky holky ...
Profilova fotka
ahoj Veru :-) no teda... a co ti avši a dovča?? kdy jedou?
ahoj Veru :-) No naši letí od neděle do neděle :-D :-D já mám v pondělí následující co se vrátí TP :-)
Profilova fotka
a záložní odvoz? :-)
no první v pořadí byl stejně Peťa, teď delegoval všechny zakázky mimo Prahu na kolegu, takže je za hodinku tady kdyby něco :-)
Profilova fotka
tak čupa :-)
Profilova fotka
ahojky téda Evulí...Filípek bude brzy asi na světě, cooo?!!! x-)
Ahoj Deduli. No asi už to nebude dlouho trvat :-) teda alespoň si to přeju. Měla jsi v noci taky takový pobolívání břicha? =-)
Profilova fotka
čaaauky Ded :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
evi: nee, já poslíky neměla.. snad jen 2x nebo 3x (29tt, 33tt a někdy ke konci) ;-)
neboj Evi, však se dočkáš :-) já teda v noci pobolíbání neměla ... já poslední 2 týdny spala jak mimino ... :-D
teda to vám zavidím. Já jsem se dívala na tom monitoru co jsem naposledy byla, tak při té bolesti co mám v noci se tam objevily jakoby kontrakce na té křivce, ale není to nic šíleného, ale cítit jsou ;-)
teď mě začíná poslední dny chytat panika, jestli máme opravdu všechno :-D =-)
Profilova fotka
no tak cooo, tak manžu vyšleš při nejhorším na nákup :-D
ahoj Veru a Evi ;-) tak snad už tady ta blbá nálada vyprchala ... teprve snídám 8-( dřív nebyla chuť, čas jo ale chuť nn =-) :-N :-N :-N Jinak vík OK ;-)
evi: to je normální :-) ... já to měla taky ... a ve finále stejně zjistíš, že spoustu věcí ani nepoužiješ ... já jen musela dokoupit měnší plíny ... ty 3-6kg byly velké ... tak jsem koupila 2-5 a ty byly akorát ... jinak nic ...
Ivi ... teda tak to muselo být hooodně blbé ... no ale jíst se musí ... tak dobrou chuť ... x-)
tak to jsi mě Veru uklidnila :-) já pořád kontroluji seznam jestli máme fakt všechno nebo co ještě sehnat. Co jsem nekupovala a ani asi nebudu je ten sterilizátor a odsávačku. Tu asi až podle potřeby. Ahoj Ivi, tak už je dobře?
Veru, ale když není nálada není i chuť ... Evi, jj už je to celkem OKá - ale napjatá atm bude ještě dlouho ]-(
letím do krámu pro sýr, dělám rizoto a není sejra :-p
evi: ... já odsávačku koupila a byla mi k ničemu, takže pokud ji budeš potřebovat pisní ... pošlu ... pokud chceš ... a až ji nebudeš potřebovat, tak mi ji zas pošleš zpět ... nekupuj ji zbytečně ... já to udělala a mám ji celou dobu ve skříni ... Ivi: jj ... to znám ...
Profilova fotka
holky, tch. mi odvezla mládě, jdu si dát chrupec...jsem jaksi KO poslední dobou...tak brou noooč! x-)
dobrou ded :-) ...
Profilova fotka
sem zpátky z obídku :-)
tak jsem po obídku, měla jsem rizoto a červenou řepu a bylo to mňám x-) x-) Veru díky moc, pokud jí budu potřebovat tak se ozvu, jsi zlato :-) jdu na chvilku za Maxíkem na zahradu, je tam krásně tak páčko ženy
já jdu taky ven ... jen počkám, až se malá definitivně probere :-D evi: nemáš zač :-)
Dobré ráno, tak já jsem se dneska vyspinkala do růžova :-) na porod to nevypadá, tak jdu dneska vygruntovat kuchyň ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?