Srdcové sedmy

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Bré ránko kočky moje, tak máme naše nové téma. Doufám, že nebude mít stejné následky...
no a teď jsem si dala Horalku :-D
Profilova fotka
pastou? to asi ne.... co kartáček, netlačíš moc?
tak nějak pořád normálně mi přijde. Už jsem přišla na to kde to i bolí, mezi řezákem a tím dalším, v takové úzké štěrbině :-|
Profilova fotka
možná nějaký mezizubní hajzlík, na to já su machr... :-(
au, co kdybych zkusila zubní nit?
http://www.piercing-sperky.cz/brilian... jsem se zamilovááál x-) x-) x-) akorát tohle můžu zapomenout s takovou cenou :-( :-( jo mimi jiné, naušnice objednané k narozeninám stále nemám, páč MOON jsou sr*či na entou! ]-( ]-(
Profilova fotka
ta se na mých zubec trhá nebo vůbec nevejde.... :-( moc pěkný náušničky :-) mmch, zítra jdu do toho pink lovit bižu :-)
jé, tak pak dej vědět co jsi ulovila :-)
Profilova fotka
Evi máš tucha kde je na Pze 6 Hotel Praha?
není to Diplomat? =-)
http://www.mapy.cz/#x=132979680@y=136... Káji tak je to tady
www.htlpraha.cz
Článek se načítá
Profilova fotka
sem to už našel mezitím... dík fík
nějak mi houpe Filip v břiše =-) =-)
Profilova fotka
houpe? :-)
jako ze strany na stranu :-N
Profilova fotka
už si možná hledá cestu 8-)
těbůh =-) ale táta má zítra volno :-D
Profilova fotka
tak to je dobrý ne? :-))))
Profilova fotka
Takže ve čtvrtek 17,45 mi luplo něco v břiše, ale díky tomu že jsem měla už od středy průjem tak jsem to přičítala tomu, ale šla jsem na záchod a tam ze mě teklo něco brčálově zeleného a ani jsem necítila že bych čurala. Tak jsem zavolala Ivě (ta moje porodní asistentka) s tím že si nejsem jistá co to je a že na vodu se mi to zdá málo. Ta mi řekla že mám počkat a přesně za hodinu jí zavolat. Do 20ti minut jsem měla kontrakce po 2 minutách a pořád to zelené ze mě teklo, takže po té hodině jsme se všichni vypravili do porodnice. Tam mi změřili teplotu – samozřejmě jsem měla horečku, takže první špatná věc byla ta voda, druhá moje horečka, třetí ten streptokok, a do čtvrtice mě připojili na ktg a to ukazovlao že Bětka není v pořádku. Dostala jsem klystýr a poté mě opět připojili na ktg a na něm jsem byla připojená až do porodu. Do 19 hodiny jsem měla kontrakce už po minutě a pozděj už netuším kolik mohlo být hodin už mi přišlo že ty kontrakce ani nemají pauzu. Ke všemu jsem se neotevírala ani trošku, takže se mě snažili násilím otevřít, ale nepomáhalo to. Bolelo to jak sviňa. A to ktg bylo pořád kritické. nejhorší pro mě bylo že jsem se při těch kontrakcích nesměla hýbat a jen ležet kvůli tomu ktg, to jsem celou dobu myslela že mě mrskne. Přesně v jedenáct ale už to asi nějak vygradovalo a doktoři usoudili že je to na akutní císař. No a malá se narodila 23,18. Ještě si pamatuju poslední 3 kontrakce na operačním sále a to jak mi říkají že malá bude do 10ti minut venku. no a byla zdravá a krásná. Od dalšího dne mi dávali každé 4 hodiny až do odchodu z nemocnice kapačku s anibiotikama protože jsem měla a stále ještě mám nějakou infekci - díky ale o něco lepším výsledkům než o víkendu a za přímluvy sestřiček mě pustili domů a mám antibiotika v prášcích. ta infekce je možná prý následek té zkažené plodové vody, a jak tak chápu tak můžu být ráda že malá je naprosto v pohodě. Toť ve zkratce vše. :-) :-) :-)
Profilova fotka
teda Maku, ty sis uzila... :-|
Profilova fotka
tééééééééééda Mmaky, si statečnááá, ale byl to teda fofr... ;-)
Profilova fotka
jj ale teď se budu opakovat po holkách "ale fakt to stojí zato". Káji naštěstí jak říkáš netrvalo to zas tak dlouho těch 5 hodin se dá zapomenout :-)
Profilova fotka
hlavně že ste ok... my si psaly dneska s Evíkem o Maově... malý se narodil ve 23tt...moc moc držím pěsti at je malý ok...
Profilova fotka
no jéje 23 tt je fakt mooc brzy, tak taky držím pěstičky, ale snad jej vypiplají
Profilova fotka
jj, zaslouží si to....
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/krimi/170537-na... |-|
market: teda tak to sji si fakt užila ... no hlavně, že to všechno dobře dopadlo a máte krásnou zdravou holčičku x-) ...
teda Markét to je teda zážitek :-. a nepřišli na to co to je za infekci nebo odkud se vzala? Hlavně že to máte za sebou a jste obě v pořádku. Já mám poradnu zítra tak uvidíme :-)
Profilova fotka
Marky koukám že sis to těhu užila až do úplného konce :-( Hlavně že jste obě oka.. Marky a kojíš nebo jste na UM když bereš ty antibiotika?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?