Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
oskara to věřím, že se těším. Já se přiznám, že jsem ráda, že jsem si už ty svoje vybrala ;-) Bereš s sebou foťák?
Profilova fotka
Já si vezmu Michalovo - budu Štěpánová :-) Nějak mě to teď chytlo a přemýšlím jaké to bude být ve 26 vdaná paní. Jestli se ke mně začnou lidi chovat jinak a tak.. Jsem asi praštěná ;-)
Profilova fotka
Leni, 9.6. je hezký datum. Budu na Tebe myslet ;-)
nemue jo něco bude jiného - nebudou tě oslovovat slečno ale mladá paní ;-) ale jinak se asi nic nezmění nebo jo? =-)
:-)
Holky a přemýšlely jste o tom, co všechno si budeme muset nechat změnit? jako OP, pas, kartička pojišťovny.. :-S
Profilova fotka
Vorlinko - já doufám, že se někteří začnou chovat trochu uctivěji. Kam vlezu, jsem nejmladší a některé nány mi to dávají dost najevo - jako, že jsem mladá, blbá, naivní a co tam vlastně dělám a tak ]-( Tak trochu doufám, že jako vdané mi dají pokoj a zaměří se na někoho jiného 8-( Jojo, už jsem to trochu zjišťovala. Měnit toho budu hodně, akorát mě děsí ten nový podpis. Zkoušíte si ho? Já jsem popsala jeden papír jen podpisama a zjistila jsem, že mi po svatbě v bance už nedají ani korunu, pokud to bude na podpis :-( ;-) Michal se mi smál, že toho dost naběhám kvůli novým dokladům a on, že prý nemusí... smál se a smál až jsem mu řekla, že taky bude měnit, ne všechno, ale občanku a pas jo ]-(
Jojo chlapi toho mají méně na změnění. My si musíme změnit vlastně všechno. Sice to asi nemusí být hned - třeba index ve škole. Ale je toho hodně. Honza si navíc bude měnit trvalé bydliště, takže bude mít taky hodně obíhání 8-) Podpis si zatím nezkouším, ale navedla jsi mě na dobrou myšlenku ;-) To začnu :-) Ale já věřím tomu, že až budeme na radnici, takže se stejně začnu podepisovat svým vlastním příjmením :-D nemue ty budeš mít hezké příjmení - Štěpánová :-)
tak s tím podpisem ještě musím trénovat :-) Holky já to balím a jedu domů, tak se zatím mějte hezky a ahojek 8-)
já ve 22 ještě cestovala, no klidně bych se mohla vdávat až příští rok...asi by se nic nezměnilo. Rodinu ještě neplánujeme, tak se mě lidi ptají proč se vlastn vdávám? Dokonce michal se v práci setkal s údivem od chlapů že se žení a to je mu, připomínám, 36 let!
Profilova fotka
Ano, my musíme všechno + k tomu ten podpis.. Chjo, je to nespravedlivý ;-) Tak to asi budeme dvě :-D Teď mám v příjmení jen 4 písmenka a jednu čárku, teď budu mít písmenek 9! a 2 háčky a 2 čárky. Nevím, nevím.. jestli bych si to přeci jen s tím příjmením neměla rozmyslet ;-) Děkuji :-) Jak se budeš jmenovat Ty, jestli to není tajné?
Profilova fotka
holky, já mám teď v příjmení samé háčky a čárky a pak budu mít jenom jednu čárku -ová :) a na délku je to stejné :-) hakli, a proč se mu chlapi diví, že se bude ženit, vždyť jak se říká "má na to věk" :-) a nezáviděj mu spíš? Nebo jsou to možná jen takový ty řeči, proč se ženíš, atd. ale přitom mu to přejí.. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Foťák samozřejmě mít budu. Jsem strašně váhavá a trvá než se pro něco rozhodnu. Takže než si něco koupím tak tak je to fuč :-N nemue: Tak to se ti dost změní příjmení :-D . Mě se prodlouží o 4 písmenka z 8mi na 11-12 (ch) a budu tam mít T,H,K a já jako Zemanová mám všechny písmenka přízemní, tak se to dobře podepisuje.
Profilova fotka
Oskara: a jaké budeš mít příjmení? Pokud to není tajné?:) to se ti podle popisu teda hodně změní.. :-N :-D
Profilova fotka
Hakli: to je zvláštní.. U mého Michala se zase všichni diví, že ještě není ženatej ;-) Taky si s sebou na výběr šatů vezmu foťák. Zatím ale nemám představu, jaké šaty bych měla mít, korzet nebo ramínka, s ozdobami nebo jednoduché.. fakt nevím. Holky, jdu se připravit na tu valnou hromadu, takže se s Vámi loučím a až zas budu mít chvíli, tak písnu :-) , papa
Profilova fotka
Pavli, to nemusíš mít představu.. jen řekneš měsíc (termín) a jestli bílé nebo smetanové, zda máš nebo nemáš představu.. zbytek by ti měla paní v salonu vyřešit sama.. Já si vyzkoušela všechny typy a řekla jsem, co ano a co ne.. atd. :-) takže se výběr zužoval a zužoval.. Ať ti VH dobře dopadne ;-)
Profilova fotka
Ze Zemanová na Vojtěchovská. Na první pohled mi to nepřipadá, ale rychle se podepsat mi asi jen tak nepůjde.
Profilova fotka
Tak to bude zpočátku teda záhul na podepisování :-N nezávidím..
Ahoj holky, tady v Plzni je dneska tak krásně :-) My jsme včera s kamarádkou tvořili jmenovky a z vlizelínu ozdoby na zrcátka. Moc se nám to povedlo. Chtěla jsem to vyfotit, ale Honza odjel pracovně pryč a foťák si vzal s sebou.. A fotky z mobilu jsou ošklivé.. :-| Dneska odpol jdu na nehtíky (nosím gelové) a jdu k nové nehtařce, u té bych si chtěla nechat i nehtíky na svatbu, tak snad budu spokojená. Dělá v salonu, kde nabízí i kosmetiku a kadeřnictví, tak by to bylo pěkně pohromadě.. Já budu mít nové příjmení typově skoro stejné. Bude mít taky devět písmenek, žádný háček a jenom čárku nakonci. nemue co včera valná hromada? ;-)
Profilova fotka
Broumov hlásí ráno mlhu, teď prosvítá sluníčko.. Bude taky krásně :-D Vorlinko, taky mám gelové nehty. Jsou docela fajn. Svoje jsem měla hodně slabé a pořád se lámaly a teď je to v poho. Už zkoušíme dělat svatební návrhy.. ;-) Shodou okolností je to zároveň moje kadeřnice. Udělala si kurz a je moc šikovná :-) VH proběhla celkem dobře. Pár věcí jsme si odhlasovali, bouřlivě diskutovali, pak si dali chlebíček a dortík a v šest jsme jeli domů :-D Dnes mě pro změnu čeká pravidelné setkání podnikatelů, kterým dělám manažerku. Chjo, je to nejmíň do sedmi :-(
Profilova fotka
Ahoj Jindři (vorllinko), u nás je taky krásně, ve stínu máme teď 20°C, což je bájo 8-) Až Honza přijede, tak mu hned zabav foťák a udělej snímečky jmenovek a ozdob na zrcátka:) Kolik jste spotřebovaly vlizelínu (neměly jste náhodou organzu?).. Já taky přemýšlím o gelových nehtíkách, ale nevím, zda si na to zvyknu a jestli mi je paní udělá kvalitní, protože jsem četla o různých problémech s těmito nehty.. a taky jestli s tím budu moct všechno udělat.. a prostě o tom nevím vůbec nic - jak často se chodí na doplňování (po měsíci, ne?), atd. :-N Joo, Pavli, co VH??? Jinak všechny zdravím!!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
Leni, zvykneš si rychle, pokud si je nedáš hned od začátku udělat moc dlouhé (což dělá většina). Nech si udělat přesah nehtu cca 3 - 5mm, nebo si nech pokrýt gelem svoje narostlé do oblíbené délky. Vyber si salón, kde se dbá na hygienu. Můžu Ti jen napsat co dělá ta moje. A problémy jsem nikdy neměla. Takže: má pro mě pilník zvlášť (pro každou zákaznici má malé zapínací desky, ve kterých ten pilník je a navrchu má jmenovku), brusku desifinkuje po každé zákaznici, nehty po každém zásahu desinfikuje lihem (cca 3x na jedno sezení) a všechno udržuje v čistotě. Na doplnění chodím po 4 týdnech, ale záleží jak rychle Ti nehty rostou. Můžeš chodit po třech nebo taky po pěti. Dělat s tím můžeš všechno, jen sbírání mincí v obchodě Ti ze začátku půjde trochu hůř :-) Když pak nehty dorůstají, tak je na místě opatrnost při mytí oken, otevírání konzerv s tím očkem nahoře :-D Když se totiž zlomí, tak to hodně, hodně bolí a občas teče i krev :-N Ale za ty upravené ruce téměř bez starostí to stojí, nebo tedy aspoň pro mě ano Holky, krásný den přeju :-D
Profilova fotka
Pavli, moc děkuju za popsání všechno!!! Já právě s gelovkama nemám vůbec žádné zkušenosti! ..tím, že to hodně a hodně bolí, občas teče i krev si mě trochu vyděsila :-D :-N Já pokud bych šla, tak už mám paní vyhlédlou - mamka k ní chodí na kosmetiku a nemůže si ji vynachválit! A jedna známá povídala, že prý dělá krááásný nehty!!:) Já tam ještě u ní nebyla (ani na kosmetice ani zeptat se na nehtíky). Myslím, že tato paní nebude mít špatné prostředí a je to taky u ní v baráku.. Jelikož vůbec nemám o tomto tématu páru, tak bych si je asi měla nechat udělat před svatbou že? Abych si na ně zvykla.. Já jsem schopná z nich začít šílet, když bych si je nechala den předem udělat :-D Jak se to pohybuje cenově? ..klidně mi to všechno můžeš napsat do IP, abysme neodbočovaly od tématu :-D 8-) Děkuju za info!!!!!!
ale neodbočujeme, já chodila několik let ted mám pauzu až do svatby. Ale je to super, myslím lennina že jsi ze Znojma tak tam je to levnější tak do 500 kč za doplnění. tady v Brně tak 600kč. Ve Znojmě jsem byla na střední na stáži, bydlela na intru nahoře ve Znojmě a dojížděli jsme do Retzu. Joo to byly časy. Chodila jsem tam s jedním klukem, jenže si nemůžu vzpomenout jaké měl příjmení určitě by jsi ho znala. Znojmo je malé, mají cukrárnu.
Profilova fotka
Já měla nehty v kuse 7 let a 100% spokojenost(3r akryl, 4r gel). Pak jsem byla dost nemocná (infekce - možná reakce na očkování proti klíšťatům - 6týdnů neschop) a při tom se mi oloupaly celé ruce po zpápěstí tak jsem je sundala a nechala odrůst. Řekla bych, že teď mám monohem pevnější nehty i tvar lůžek se mi zlepšil.
Profilova fotka
Hakli, jj jsem ze Znojma.. Tady těch středních škol je a intr tady znám jenom jeden, a ten má teď vysoká škola tady.. jinak o žádném jiném asi nevím, ale to bude tím, že já se o toto zrovna nezajímala, když jsem byla místní.. Mají cukrárnu? A nevíš kde? Protože těch cukráren je ve ZN taky dost.. :-N Ale podle věty "joo to byly časy" se ti tu asi líbilo :-D 8-)
Profilova fotka
Leni, myslím, že neodbočujeme. To všechno ke svatbě patří a říjen je pojítko mezi námi, kteří chtějí mít svatbu na podzim.. ;-) Adminky nás případně usměrní.. :-) Taky jsem přemýšlela, že si zajdu na kosmetiku, ale tak nějak nevím kam. U nás to zatím dělá jen jedna paní a to v konkurenčním salónu a tam se mi nechce. Bývá to tam taková drbárna.. :-N Ale ta moje kadeřnice říkala, že si jedna její kolegyňka dělá kurz na kosmetičku a baví ji líčit, tak to pak zkusím a uvidíme.. Takhle Ti to řeknu: čím dřív si je necháš udělat, tím líp si na ně zvykneš. Já za nové platila 600,-Kč, doplnění mě stojí 350,-Kč a jsou v tom ulámaný nehty (někde se platí zvlášť) a různé ozdůbky. Ta moje jich má mraky, nikdy nevím, co vybrat, naštěstí je kreativní ;-). Když mám ulámaných nehtů víc (teď jsem měla 4!), tak jí nechám třeba 50,-Kč navíc. Je to takové gesto, že vím kolik vše stojí a nechci to zadarmo.. A protože k ní chodím už dva roky, tak budu mít svatební nehtíky grátis :-D Děsit jsem Tě nechtěla, spíš jen připravit na kdyby. Ta bolest se dá vydržet, neboj :-)
Profilova fotka
Oskaro, Hakli, Pavli - já si je asi fakt nechám udělat, ale o prázdninách až.. teď na to vůbec nemám čas a potřebuju se učit!! Nebo si je můžu dát už teď jako dárek ke státnicím :D abych pak na promoci měla pěkné nehtíky.. to je taky možnost :-D .. teď asi hloupá otázka :-N ..můžete s tím normálně i všechno jíst, myslím třeba grilovanou klobásku (rukama) - nenaruší se to nějak ten gel nebo ten nehtík??
Profilova fotka
Pavli, tak to je od ní super, že svatební nehtíky budeš mít grátis :-) Ještě taková otázečka.. ty sis zlomila 4 nehty během 4týdnů a jak?? já abych pak nechodila jako trouba se třema normálníma nehtama a zbytek měla ulámanej :-D :-D
leni určo s nima můžeš všechno jíst. ty nehty vydrží víc než normálně tvoje nehtíky 8-) Já už je mám asi pět let a fakt s nima dělám úplně všechno. Takže se nemusíš bát ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?