Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
já jsem se byla včera domlouvat na kytičku a bylo to moc fajn. Počítají se mnou. Dělá tam jedna moje známá, tak přijde na návštěvu a okoukne co mám vybráno a nějak to doladíme. Od tulipánů mě trošku odrazovali, ale pokud je budu chtít, tak by neměl být problém.. Holky já bych se taky měla učit, dneska odpol mám písemnou zkoušku z účetnictví a zítra z matiky a bojím bojím =-) Ale snad to nějak dopadne.. ;-)
Profilova fotka
vorllinko, moje poslední zkouška bylá právě z účetnictví.. účto jsem měla na střední 3 roky a pak na vejšce dva :-) s matikou jsem teda vždycky bojovala, nemám ji ráda, jelikož na to nemám vlohy.. Budu držet pěsti a dej určitě vědět, jak jsi to zvládla! :-) tak to je super, že s tebou počítají a co ti navrhly za alternativu místo tulipánů? nebo jste se o tom ještě nebavili?
ukazovaly mi takové malinké kytičky, slyšela jsem o nich poprvé a ani jsem si nezapamatovala jejich jméno. Byly hezké, ale doufám, že vyjdou ty tulipány.. Já na matiku taky nemám vlohy, na střední jsem s ní vyloženě bojovala. Lennnia co ty dneska? učíš se? ;-) Já jsem v práci jenom do 11 a pak hurá do školy, kdybychom nepsali to účto, tak bych se i těšila 8-)
Profilova fotka
vorllinka, já se neučím :-N sedím za notebookem a připravuju si prezentaci k obhajobě.. učit se začnu od příštího týdne, teď si ještě dělám volno, protože pak ho budu mít až po státnicích.. Možná už jsem se ptala (tak se omlouvám předem), kde a jakou vysokou studuješ?:) Ta moje paměť je hrozná, musím se polepšit a začít třeba brát Ginko :-D
leni tak to je škoda, že to neznala. No to já se toho asi nedočkám, mabinogi co byla na Mauriciu tak mi psala jak se to řekne ale jak se to píše jse mnenašla ani podle toho jejího názvu frenčipán. No nic, to je jedno. Pak píchnu do katalogu a bude, třeba se mě zalíbí i něco jiného. Chci mít kytku bílou - všechny doplňky už bílé, k těm barevným šatům. Brno déšť ;-)
Len dělám vyšší odbornou školu ekonomickou v Klatovech ;-) Účto snad OK, výsledky se dozvím do 30.5. Když dostanu 1 nebo 2 tak nebudu muset ke zkoušce, jak já bych si to přála :-N Holky mějte hezký víkend :-)
Profilova fotka
Holky, tak jak je po víkendu? Já byla u přítele a dneska jsem dorazila domů, tady je neskutečný vedro!! :-. Na jednu stranu jsem hrozně ráda, ale na druhou je to hrozný hic.. Vorllinko, já taky dělám ekonomickou VŠ.. zítra se budu nahlašovat ke státnicím, tak jsem zvědavá jaké místo na mne zbyde :-N To máte takhle dobrý, jo? Že když dostaneš 1 nebo 2, tak nemusíš ke zkoušce - já jsem dostala 2 - byla to moje poslední zkouška :-)
Ahoj děvčátka :-) já jsem včera po víkendu byla taková utahaná. Odpol jsem přišla domů a normálně jsem usnula a spala dvě a půl hoďky :-N Jako medvídě :-D Dneska už je to fajn. Odpoledne budeme s kamarádkou vymýšlet ozdoby na auto a možná i vytvářet jmenovky, záleží jak vyjde čas. Pak bych hodila fotky do albíčka :-) Lennn u nás ve škole je to fajn, fakt si nemůžu stěžovat ;-) Už máš nahlášené státnice? Gratuluji ke 2 z poslední zkoušky.
Holky kolik vám je? A kolik budoucím manželům? ;-) Jsem zvědavá 8-)
Profilova fotka
Ahoj holky, včera jsme stěhovali depozitář v klášteře (budeme tam mít kanceláře) a dneska jsem strhaná jako kůň. Bolí mě ruce a záda :-( a to máme od 4 Valnou hromadu, chjo :-( Mamce jsem o víkendu řekla o seznam lidí na svatební oznámka + komu chce dát koláčky. To samé musím udělat s Michalovou mamkou. Chtěla bych to mít na stole do konce května, abychom mohli vymyslet jak to oznámení bude vypadat a nechat ho vytisknout. Přes léto už nebudu mít moc času se tomu věnovat, tak to snad nějak zvládneme.. Holky, už víte jak se budete jmenovat? Myslím příjmení ;-) Vezmete si bez výhrad manželovo nebo budete mít dvě? Vorlinko, mě bude za týden a kousek 26 a Michalovi 4 dny po mně 30 :-D
Profilova fotka
Vorllinko, ještě na státnice nahlášená nejsu.. dneska od 12hod spouští systém k přihlašování.. Tak jsem zvědavá, to bude boj :-D Co se týče věku, tak mně je 22 a příteli 29 8-) Pavli, já si vezmu partnerovo příjmení.. Mám normální příjmení a on taky.. kdybych měla nějaké "zahraničně" znějící, tak bych si možná vzala dvě :-D
nemue já se budu na 100% jmenovat po manželovi. Honzovo jméno se mi líbí, takže nebylo o čem přemýšlet ;-) A co ty? :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Vorllinko a kolik je vám dvěma, když už můžu být i já zvědavá? :-D
Mně je taky 22 (tedy 21, ale za 14 dní mám narozeniny :) a přítelovi 25. Teď jsem zrovna v práci oznamovala, že se budu vdávat a některé kolegyně říkaly, jé ty jsi mlaďounká :-)
26 a 36. Včera v MF psali, že průměrný věk na vdávání ženy je 29 let! a muž 31. To mě dost překvapilo, ne že bych si myslela že mám čas ale že je to tak posunuté bych netipovala
To je náhoda, že jsme se sešly dvě 22 leté :-)
hakli já jsem to taky četla a zdálo se mi to dost vysoko, no já budu snižovat průměr :-)
Profilova fotka
hakli, ono je to dneska asi zcela běžné vdávat se v pozdějším věku.. ale je to dáno i tím, že se i děti rodí v pozdějším věku ženy.. V dnešní době je taky spousta holek na vysokých, kdy končí v 26letech, pak jsou dva roky v zaměstnání kvůli praxi a pak se vdávají, což akorát odpovídá.. vorllinko, jj sešly jsme se tu dvě 22 leté :-) někdo ten průměr snižovat musí, ne? :-D nee, je pravda, že v současnosti se vdává v našem věku už jen málokdo!!
Profilova fotka
Tak mě je 30 a přítel je jen o 3týdny starší. Příjmení si vezmu určitě manželovo. Bych řekla, že do toho průměru spadáme :-)
Profilova fotka
.. já myslím, že do průměru spádá většina :-) kromě některých vyjímek (př. vorllinka, já)..
Profilova fotka
lennn: Pravda .... ve vašem věku jsem ještě ani nepomyslela na vdávání. Vlastně jsem ve 22 začala chodit s K..
Profilova fotka
..já chodila s bývalým 5 let a pak jsem poznala současného přítele :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem nahlášena ke státnicím.. mám to 9.6. ve 13hodin 8-) snad to bude šťastné datum a čas :-)
Lennn to je za chvíli :-N Budu ti strašnatánsky držet pěstičky :-)
My jsme s Honzou šest let 8-)
Profilova fotka
Vorllinko, děkuju.. je to za chvíli, to máš pravdu :-N :-( a já ještě nic neumím!!!! Koukni pak do IP..
len já koukám, ale nic mi nepřišlo .. =-)
Profilova fotka
Už by mělo :-)
Profilova fotka
Tak abych se a "vás" nestresovala ;-) tak na pátek jsem objednaná do 2 salonů na zkoušku šatů. Bléééé má být vedro, ale těším se.
Profilova fotka
Oskaro, tak si to užij a vem si foťák, abys pak mohla doma třeba vybírat a rozmýšlet v klidu :-) pak dej vědět, jestli sis vybrala.. myslím, že si vybereš a bude ti to mooooc slušet! :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?