Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky, já hostinu zajištěnou nemám. A bude to asi tím, že ani nevíme, kde bude obřad ;-) Snubní prsteny budeme vybírat nevím kdy a možná že se tímhle tempem letos ani nevezmeme.. Na přípravy není čas. Když čas byl, všem se zdálo, že je to brzo.. ]-( Teď čas není, tak nevím kdy a kdo to bude připravovat :-N Hakli: slyšela jsem o nich, ale osobně jsem je neviděla. Prý je to hodně vydařený :-)
nemu ale jo vezmete se :) a ani představu o tom, kde byste to chtěli mít nemáte?
Profilova fotka
Představa by byla. Jenže není kdo by se toho ujal. Já mám za týden narozky a ještě ani nemám vymyšlený dárek. A takhle je to se vším. Vymýšlíme na poslední chvíli. Nechala jsem si poslat 2 vzorky svatebních oznámení a co myslíte? Leží to v obýváku na stole jak mrcha a nikdo si toho nevšímá. Obávám se, že takhle to bude se vším.. :-( Chjo, mám teď z tý časový tísně nějakou depku, tak mě neberte úplně vážně :-x
ty vzorky si chci taky nechat poslat ;-) Jaký jste vybrali? nemu klídek, ono se to dá zvládnout určo i třeba za 2 měsíce, kolegyně v práci dělala svatbu narychlo (zjistila že čeká mimča) a zvládla to za necelé dva měsíce, takže klííííd ;-)
Profilova fotka
Na netu vypadali úplně jinak. Byla to firma 4M z Prahy nebo tak nějak. Mají docela hezký návrhy, ale skutečnost přišla trochu jiná. Vybrala jsem zelené se světlými kytičkami, bylo přehnuté, materiál fólie a vevnitř byl vložený lístek s oznámením. Na netu vypadalo moc pěkně, ale doma jsem byla zklamaná a to druhé bylo oranžové, ve dvou třetinách šířky byli dva čtyřlístky, které do sebe zapadaly, aby se oznámení neotevíralo a na čtyřlístcích jsou berušky. Docela hezké, ale ještě to není ono... To asi dá, jenže mě teď povýšili, mám se učit novou práci a na léto jsou naplánovaný kulturní akce a u převážný většiny musím být. Vím, jak hektický to bylo loni a do toho zařizování svatby, no nevím. Kulturní sezóna končí první týden v září, pak následuje výjezdní zasedání klubu, ve kterým pracuju, na Moravu, pak začínají taneční a pak má být svatba... no nevím, nevím..
no máš to pěkně nabitý :-S Ale nepřemýšlíš o tom, že byste to posunuli, že ne? :-.
Profilova fotka
hm, to jo. Ani dovolená mi letos nehrozí :-S Nepřemýšlím, protože to bych si to do té doby mohla rozmyslet a už se nevdat :-D Další termín, který by přicházel v úvahu je 15.10.2010 a to je ještě fůra času si to rozmyslet ;-)
No tak na ten termín 2010 zapomeň ;-) ;-) ;-) To se zvládne, my ti tady pomůžeme 8-) Nebuuuuj ;-)
Profilova fotka
Dík za podporu! :-) Mně se ten letošní termín taky líbí víc. ;-) Volala jsem teď Mišánkovi, že bysme měli dát odpoledne řeč, tak souhlasil.. Tak se třeba někam pohneme. Zítra Vás budu informovat. No, měla bych jít něco dělat. Tak hezké odpoledne přeju a zítra ahoj ;-)
http://www.beremese.cz/album/view.php... již zmiňovaná kytička z karafiátů
hakli tak tu bych si nevybrala, ale proti gustu ... ;-)
jéé no neva, hádat se nebudeme haha. Já zas bych nechtěla moc růže, jsou takové klasické, má je každý... ještě frézie by šly, bílé jsou moc pěkné. Tady je nudaaa ,piště něco. Já jsem v práci a nic se tu neděje. Neume jak dopadl rozhovor se skromužem?
Článek se načítá
hakli vždyť jo, každému se líbí něco jiného. Jestli se ti líbí tak se od nich nenech odradit! ale u tebe přeci asi nepřipadají v úvahu nebo jo? 8-) Jsem z toho janek :-D Holky tak jsem zjistila, že si můžeme vybrat svatební dort jaký chceme (do 2500,- ) a oni nám ho udělají. Nemáte nějaké tipy? ;-) Kde je Léňa? snad se neučí? :-D
nepřipadá, já jen tak filozofuji o květinách. Já si vyberu z katalogu, bude tam pravděpodbně hned napsaná cena a budou se na mě všichni dívat na co ukážu tak jsem zvědavá. Vím jen že chci bílé, jinak nic. Chceš moderní dort nebo tradiční? Náplň je fajn aspon dva nebo i tři druhy, třeba karamelová je výborná nebo malinová máslová. Bílý marcipán a nahoru květy podle tebe??? Můžou být i živé
hakli ta vaše svatba to bude pohádka x-) Čí to byl nápad uspořáda svatbu v zahraničí - tvůj nebo skoro manželovo? Dort chci moderní, ty květy jsou dobrý nápad. Ty se mi moc líbí. Chtěla bych nějaký jednoduchý bílý dortík a na něj květy, jo to by bylo hezký :-)
no s orchideí to je nádhera, někde jsou tu fotky... však to si najdeš. Byl to nápad náš obou. Nepotřebuji aby se na mě všichni dívali co si tam slibujeme, považuji to za intimní osobní věc a nikomu do toho nic není. V manželství snama taky nebudou. A taky trochu to sobectví, že nechceme krmit přízeň ze všech kolen a raději nakrmíme sebe. Prvně prvotně to byl nápad mamky, já jí to zavrhla. Ale pak jse mto jen tak navrhla manželovi a ten byl nadšenej hned. Chvíli jsem váhala a pak kývla... a je to prostý a krásný.
http://www.beremese.cz/album/view.php... tady ty se mi zdají asi nejtmavší, jak jsem řešily výše
dorty? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Fakt se moc těším na fotečky :-)
http://www.beremese.cz/album/view.php...
ty dortíky jsou žúžový :-) ten první s červenýma kytičkama je fakt krásnej. Díky za inspiraci. a kytička je parádní, tu bych si dovedla představit jako svou svatební (kdybych to měla do fialova :)) Tady se teď spustil takovej liják, fuj, zrovna když půjdeme domů..
Hakli promiň, přišla jsem se kouknout, jak pokračuješ s přípravama na svatbu a koukám, žes byla na Yamato. oooooooooooooooooooooo, ty já zbožňuju. Byli jsme na nich předloni a chtěli jsme i letos, ale jái jsem to manželovi rozmluvila, že budeme po svatbě vyšťavený. Jsou boží. My jsme byli i na Okinawě koukat na jedny bubeníky, Eisa dancers a ti byli taky super. Doufám, že Yamato přijedou i příští rok, to bych šla.
volniko vyznáš se trochu v cestovkách? jsem zaměstnaná u plzeňáků. Tak fajn, roste nám trávník, déš je vítán.
mabi v pohodě, já tě někdy taky čtu v květnu! Už jsem zde zmiňovala, že jsi věděla název těch květů. A následně se zjistilo že je to Plumérie.. tak už to víme. Yamato byli fajn, přítel bubunuje na bonga, jezdí i s takovou amatérskou skupinou. Tak na ně chtěl jít, bylo to krásný. Ani jsem nestíhala koukat. Dojem byl ještě umocněn, že jsem je všechny potkala druhý den ráno. Pak dopoledne a dnes ráno jsem je viděla jak nastupují do autobusu a odjíždí. Mají ohromný ramena všichni, svalnatí. Nakupovali v obchodě naproti mě rifle a jen tak ze srandy si na proti zrcadlu sem tam zabubnovali do vzduchu... z obchodu pak každý nesl tašku, jak nakoupili.
A který šaty v tvém albu jsou tvoje?
já je tam nemám, spíš asi jak ty poslední fialkový. Jsou takové jednoduché, korzet a sukně. Chci to nějak odlehčeně, vesele... za 5 měsíců už to bude za mnou! to to běží.
A proč je tam nemáš? To máš koupený asi, co? Ty fialkové jsou hezké, jen ten spodek mi přijde hodně zdobený. Už víš, jak je povezeš? A co bude mít přítel na sobě?
normálně, v kufru. Mám je nemačkavé a poměrně skladné.Dám je do obalu pro kabát, ten máme doma. Jen mě napadlo, že je trochu průhledný. Nemám je bílé, nechci aby věděl že nejsou bílé. Myslí si totiž že budou bílé a nechci skazit to překvapení. Asi je zabalím do nějakého prostěradla bílého. Bude mít košili s krátkým rukávem a kravatu snad, uvidíme na místě. Máme ji, má i celý oblek ale co... uvidíme jak mu to bude příjemné... pryč s předsudkama... rozhodmese tam. Já bych byla asi raději aby měl kravatu, ale na ničem netrvám. Letíme z Vídně přes Paříž. To těšení je nádherné.
Závidím ti, hned bych se tam vrátila. To jídlo tam... pořád vzpomínáme. Jsem zvědavá, jestli vám taky budou tak dobře vařit. My jsme pořád jenom jedli. Aspoň mi to tak zpětně připadá.
další dort jen takový jednoduchý... http://www.beremese.cz/album/view.php...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?