Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Holky vy jste zlaté!!!!!!!!!! Děkuju za spoustu rad a informací!!!! :-)
Mně se taky občas stane, že se mi nějaký ulomí, ale když se mi to stane brzy po doplnění, tak si k nehtařce skočím a ona mi ho dodělá. ;-)
leni já ti je můžu jenom doporučit, ruce vypadají upraveně a každý měsíc je mám jiné, někdy si nechám bílou francouzskou někdy barevnou, fakt je to hezký :-)
klidně to namáčej do sava, vydrží to všechno. Pokud dává lak pod gel tak to vydrží, některé to ještě lakují nahoru a to se rychle odířá. Ale to snad už ani nedělají... Cukrárna je tak mimo centrum, to ti nic nepoví. Má ještě sestru, jsou všichni hrozně tlustí! Matka, otec i ta jeho sestra. Bydleli za těma panelákama co byla benzinka Agip - Aral?, taky jakoby nad náměstím. Ten intr je hned u bazénu.
tak lámat by se teda neměli, našla jsem ted naposledy nehtařku které to vůbec nepadalo a když jsem se rozhodla že si dám pauzu tak jsem je měla 6 týdnů a pořád držely. Když to hodně spiluje a používá kvalitní věci tak nepadají. Už jsem byla i předtím jinde a tam mi to padalo pořád.
Profilova fotka
Leni, no jo měla. Ale nechá se dodělat, jak píše vorlinka. Někdy se stane, že se ulomí třeba růžek, když mi sundává starou vrstvu gelu, někdy půlka, tak se dohodneme, že ho zapiluje na krátko a dolepí umělým.. Souhlasím s Hakli: savo tomu neublíží, ani cilit bang a podobný drasťárny. A jíst můžeš úplně normálně. Ber to tak, že jsou to tvoje nehty, jen vytvrzené, takže víc vydrží a ještě jsou hezké :-)
Profilova fotka
.... nedělají se záděry :-)
Profilova fotka
Holky, moc děkuju za všechny rady.. teď už vím, že si je nechám udělat! :-) jen musím vymyslet kdy, protože teď toho času fakt moc nemám..
Holky tak já mám z toho účetnictví 2 :-D To znamená že už nemusím ke zkoušce, lalala 8-) To mám radost.. Tak už mě čeká ,,jenom,, němčina a angličtina a mám prázdniny :-)
Profilova fotka
Jindři, tak to ti gratuluju!! Jsi šikulka!! :-) !!
Profilova fotka
Přidávám se ke gratulaci! Tady jsou samý chytrý holky :-D
Profilova fotka
souhlasím.. jenom samé chytré holčiny jsme tady :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
... holky, dnes začínám s učením na státnice.. =-) tak mi držte pěsti, aby mi to šlo do hlavy samo a to "nadšení" a elán do učení, aby mi vydržel :-D
holky díky a souhlasím s tím, že jsou tady samé nejchytřejší holky :-D
leni tobě pěsti držím, zmákneš to, uvidíš!!!! ;-)
Holky myslíte si, že se k nám ještě přidá nějaká nevěsta? =-) Mně přijde, že je nás tu docela málo.. Na to, že říjen je takový hezký měsíc ;-)
Profilova fotka
Jidři, já myslím, že se k nám ještě nějaká nevěsta přidá.. Je nás tu málo, to je pravda a doufám, že sem budeme chodit i po svatbě :-) .. si trochu necháme poupravit název a bude to ;-)
Profilova fotka
Taky si myslím, že se k nám ještě někdo přidá. Máj je lásky čas, některé budou ještě požádány, tak se určitě připojí :-) Leni, vidíš, jsme tu nejchytřejší, takže to ve škole určitě zmákneš!
Profilova fotka
Pavli, kéž bys měla pravdu a šlo to tak lehce :-D .. a bez učení 8-)
objasněna záhada s květami: http://www.beremese.cz/album/view.php...
Profilova fotka
Bez učení asi ne, ale když od všeho víš něco, tak Tě nemůžou nechat rupnout :-)
hakli super :) Sice mi to vůůůůbec nic neříká, ale super :-D
Profilova fotka
Hakli, tak to je paráda!!!!!! Vidíš, co se tady ještě nevyřeší :-) Mně to teda taky nic neříká, ale utíkám to říct mamce, aby si doplnila rezervy v oblasti květin :-)
já to tak dlouho hledala, frangipán je to i mimo jiné - jiný název nevím zda francouzský nebo jaký. Ale věděla to anaxamon - v diskuzi hledám se na to ptala jiná holka tak jsem se připojila, že to také nevím a bylo... přitom sem se na to už kdysi ptala a nikdo nic nenapsal
Profilova fotka
holky, tak jste mě dneska přesvědčily na gelové nehtíky.. tak pozítří se jdu poptat do jednoho salonu a uvidím. Pokud "neuspěju" tam, tak se poptám jinde, ale jsem přesvědčená, že je zkusím 8-) přeju vám dobrou noc, tady u nás je hrozný teplo i teď večer :-)
Profilova fotka
Už máte domluvenou restauraci na hostinu?
děvčata kecejte něco! Já myslím, že hostinu už musíte mít zajištěnou ne? Já se hrozně těším na ty snubáky až je půjdeme vybírat. Jsem zvědavá co se mu bude líbit, šperky žádné nenosí ani hodinky..tak chci aby si vybral to co bude nosit. Protože se mi zdá, že je důležitější pro mě aby ho nosil, než to jak ten prsten vypadá.
včera jsme byli na japonských bubenících Yamato v divadle, bylo to moc pěkný. Znáte to? Je to takové zvláštní, ale má to nádhernej rytmus. Mají obrovské bubny a úžasnej rytmus
Ahoj holky, my už hostinu zajištěnou máme. Máme to v reprezentačních prostorách plzeňského pivovaru. Dneska jsem zrovna volala té paní, jestli by mi poslala jídelníček na mail. Dostali jsme zdarma svatební dort v hodnotě 2500 x-) Což potěší :-) o menu zatím ale nemáme tucha.. hakli já to neznám, ale zní to dobře ;-) a kdy půjdete na prstýnky? Já už bych je nejraději objednala hned :-N
kde je dneska lennnia? haloooo Leni, kde jsi??? :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?