Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Tak jak je po víkendu? U nás se okna taky nekonala :-) Manža říkal, ať se na to vykašlu, tak jsme se váleli v postýlce :-D
Profilova fotka
Holky, co je dneska s váma? :-(
Profilova fotka
Ahoj holky dneska pracuju o 106, makám na účetnictví. Ale po obídku vás dočtu. Slibuju.
Profilova fotka
U nás se dneska staly 2 nehody, Brod celej zablokovanej, mazec! Do práce jsem dojela se 45minutovým zpožděním!
Profilova fotka
Dobré dopoledne :-) já jsem se zrovna vrátila z města, byly jsme s Haklinkou na snídani 8-) Jinak u nás víkend docela v pohodě, jen bylo hnusně a to jsem se těšila, jak půjdeme na procházku, když minulý týden bylo tak krásně. A ono se udělalo hezky až dneska, zrovna když je manža v práci až do večera ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, jdu vás alespoň pozdravit, ale taky makám a nemám moc času. Já hlásím, že mám okna umytý, tak jsem ráda, že to mám z krku. Jinak jsem se starala o nemocnýho manžílka a v neděli jsem byla u kamarádky, která má 13ti měsíčního prcka, tak jsme si hráli a blbli jsme :-)
Profilova fotka
holky to jste teda pilné, všechna čest ! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Profilova fotka
jani - a jak jste si to užily? Co hakli? Jak se jí vydařila oslava? jani - tak my jsme byli na prochajdě v sobotu i v neděli, je fakt, že včera sice svítilo sluníčko, ale musela jsem se nabalit, pač i pofukovalo, ale to mám ráda. Vrátili jsme se domů s červenými nosíky a tvářemi, uvařili čajdu, zapálili krb - taková romantika. janis - ty jsi pilná!!!! Šikulka! A teď v sobotu už budeme zdobit, viď? Vánoce se blíží!!!
Profilova fotka
Foogy ahojky :-) Jj užily jsme si to,seděly jsme tam přes dvě hodiny a klábosily a klábosily :-D já myslím, že oslava se jim vydařila, ale poví určitě pak sama :-) U vás včera svítilo sluníčko? U nás teda vůbec, celý den bylo zataženo a mrholilo, takže jsme seděli doma...jé a vneděli je první advent...jupííííííííí
Profilova fotka
jo mi už máme nazdobeno! Jen rozsvítit. OOO krb to je krása. A vy foggy bydlíte v domečku?
Profilova fotka
Už nazdobíno? :-. to je rychlost...a od kdy?
Profilova fotka
od víkendu, v penny měli nějaký řetazy slevněný tak jsme to dali na balkon. Takovou tu skleněnou rouru jakoby.
Článek se načítá
Profilova fotka
to my musíme prvně nějaké ozdoby koupit...máme jen ozdoby na stromek :-)
Profilova fotka
ahoj všem tak mi nakonec svědomí nedalo a do oken jsem se pustila teď dopoledne, babička si vzala malou, tak jsem toho využila....no a nějak jsem se rozjela a ty moje okna skončily malým předvánočním úklidem, takže mám vytřeno, umytý okna v obýváku, v kuchyni, vytřený poličky v kuchyni a taky jsem pár věcí přestěhovala x-) x-) tak musím upozornit manžu, aby zas nehledal něco tam kde už to není :-D ...ještě mi zbývají okna v ložnici, ale to už je brnkačka u nás je krásně, ale fouká dost vítr dneska jdu ke svý gyndařce, minulý týden jsem byla na kontrole a pídila se po fotkách ze svatby, tak tam dneska zavítáme i s malou
Profilova fotka
Leni tak to jsi šikula...já na okna před vánoci prdím. Já bych je neumývala a otravovat manžovu mamku, zda by je přijela umýt se mi nechce. Umývali jsme je před svatbou a zas tak hrozné to není, takže bude uklíd jen vevnitř...a to se stihne pár dní před vánoci
Profilova fotka
jani: já je myju tak 2x ročně...před vánocema a před velikonocema, jinak se mi moc nechce máme první dárek pro Týnu k vánocům...sháněli jsme sporťák, protože na klasickej kočár je už docela odrostlá a chce koukat, ale zas jsme nechtěli kupovat úplně nový, tak jsem hledala na různých bazarech a našla včera tenhle, tak pro něj tchán ve středu jede, tak mám radost http://deti.bazos.cz/inzerat/4648817/...
Profilova fotka
Ty brďo Leni, ty jsi pilná jako včelička :-) Okna umytá :-)
Profilova fotka
sporták dobrej. Já taky je myji jen tak dvakrát do roka, a jen jednou ze vnitř. Nám se z venku moc nepřáší tak není třeba. Ani záclony ne moc čast. Tu jsem si ted koupila nedávno novou, btw.
Profilova fotka
Leni no kočár vypadá super...kamoška má ten stejnej a je s ním spokojená :-) no a záclony a závěsy prozatím nemáme, to až někdy časem koupíme, zatím je nepotřebujeme a nijak nám ani nechybí
Profilova fotka
Holky, tak u nás se okna myjí 2x do roka - jako v baráku se 13ti klasickými a 5ti francouzskými okny se to ani jinak nedá. To bych nedělala nic jiného, než myla okna. A hlavně - my máme žaluzky, záclony nevedeme, tak ono to stejně ani není vidět. U nás svítí sluníčko, ale je zima a fouká jako ďas, brrrrrrrrrrrrr.
Profilova fotka
Holky, tak já dneska letím domů. Ale nic dělat nebudu,jenom odpočívat :-)
Profilova fotka
knedlu - bodejť, užij si to! To já mám dneska šichtu - teď jsem v práci, o půl 5 zavřít, letím na cvíčo a o půl 7 domů a udělat véču. Koupila jsem si horkou čokoládu od Orionu - měli jí v akci a je to dobrůtka!!! Ale za normální cenu bych si to nekoupila, je to tak na 4 - 5 hrnečků a bez akce 40 kč, mazec, ne?
Profilova fotka
no nic holky padim, dneka toho mam plne zuby jsem tu od sesti do pul pate.....rychle domu a od osmi cviceni na ktere se neuveritene tesim i kdyz po vcerejsim zkusebnim testu (byliy jsem s kamradkou na jump dance - areobik na minitrmpolinach me tak boli ze smichu bricho ze jsem zvedava jeslti neco dneska zvednu a posilim :) ) tak papa pekne pondeli :)
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Tak jsem včera přeci jenom vařila večeři a ještě jsem žehlila :-) Manža má odpolední, tak je doma nuda :-( Foogy: tak to je dobře, že je čokoládka dobrá. Já si vždycky koupím něco novýho na zkoušku a pak mi to nechutná :-)
Profilova fotka
Dobré ránko dámy, tak já od 4 hodin vzhůru, tak čekám kdy padnu únavou :-D Knedlu taky nemám ráda, když manža chodí na odpolední...a ještě on to má většinou tak že odejde v půl 7 a vrátí se kolem 8 večer...ale od zítra má dovču a do práce jde až v pondělí. A prý šéf v klidu, asi už chápe, že se nám to blíží, tak že máme zařizování apod... Zítra jdeme na ten předporodní kurz a ve čtvrtek snad konečně na to těhu focení a manža, že půjde se mnou a uděláme si i nějaké společné fotečky :-)
Profilova fotka
Bre ranko holky, tak dneska zavidim, dneska jsem potrebovala vstat rano v pul pate a ani omylem, dneska rano kooooma.... :) A zatazeno, vypda to ze bude prset tak .....nejradeji bych zustala doma a zachumlala se do perin. Jani foceni s briskem ....jeeeee to budou zuzo fotky :) a manza jde s tebou na predporodni kurz - tak toho si vaz!!!!!
Profilova fotka
Baru ahojky a jak se ti včera sportovalo? Jsem ráda, že manža půjde se mnou...a potom i k porodu :-)
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Tady už prší, ale na druhou stranu je docela teplo. U nás kolem půlnoci byl takovej vichr, že jsem myslela, že nám to odnese truhlíky. Holky, tak to já se musím přiznat, že jsem zase naopak ráda, když mám večer jen pro sebe a manža je třeba v posilce. To já si to užiju - zapálím si hromadu svíček, pustím si svojí muziku nebo koukám na nějakej film, na kterej by se mnou manža nekoukal......prostě to má taky něco do sebe ;-) Jů, těhu fotky, to je hezký....taky bych se jedno nechala vyfotit. Tak si to, Jani, hezky užijte :-) Baru, a tebe obdivuju, že máš takovýho elánu do cvičení. To já víceméně beru cvičení jako takovou nutnost, zvlášť když mám sedavý zaměstnání.....anebo jsem ještě neobjevila cvičení, který by mě bavilo......nevím :-|
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak já včera byla na těhu cvičení a slušně nám zase naložila ;-) Ale jsem za to ráda! jani - tak já byla ve 4 na WC a pak nemohla spát a tím pádem jsem měla ráno koma jako Barča :-D Vstávala jsem místo 7 o půl 8, ale stihla jsem to všechno. Dneska si jdu koupit korpus na advenťák, jsem lempl obalovat kruh jehličím a tady vedle nás to mají za 80 kč, takže je to jasný :o) Holky, tady je sluníčko, teplíčko - super jannis - je pravda, že když jde manža na trénink, tak jdu buď se svými kámoškami a nebo cvičit. Taky mi to nevadí, že ho má 3x do týdne.
Profilova fotka
Foogy: my se vrhnem na adventní věnce v pátek :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?