Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
hakli já se v kytkách moc nevyznám, ale nemůže to být nějaký druh orchidey? (sakra jak se to píše ]-( )
Profilova fotka
Já bych taky chtěla bílé šaty, ale taťka mi říkal, ať se kouknu po jiné barvě, protože když už jsme spolu tak dlouho, tak je každému jasné, že nevinná nejsem :-D
Profilova fotka
hakli, já to ukážu dneska mamce a ona to třeba pozná.. ona je do kytek hroznej blázen :-D zná jich hrozné množství i latinky.. však říkám, blázen :-D
Profilova fotka
no a co??? kolik nevěst je "nevinných" při svatbě???? v dnešní době?? tak jedna z deseti :-D
len spíš jedna z dvaceti :-D
Profilova fotka
nebo :-D to spíš.. takže já bych klidně vybírala bílé!!!!!!
nemue nakonec se třeba zamiluješ do bílých a nebudeš chtít žádné jiné :-D viz já - taky jsem chtěla jenom bílé ;-)
Profilova fotka
holky, jdu žehlit.. mějte se, večer se tu zase ukážu :-)
príma žehlení len :-D Já musím vydržet ještě třičtvtě hoďky v práci a pak tradááá :-)
Profilova fotka
vorllinko, tak to ještě vydrž v práci.. ;-)
jj, vydržím musím :-) len a ty i pracuješ nebo jenom studuješ? Nevím jestli jsi to už psala.. Jestli jenom studuješ, tak ti v dobrým závidím ;-)
už jsem to našla :-N Jsi studentka ;-) Tak to se máš :-) Papa
Článek se načítá
Profilova fotka
vorllinko, já studuju.. a ještě měsíc budu.. pak chci od července nastoupit do práce.. :-)
a už máš něco zařízeného nebo budeš práci hledat? S tvým zaměřením VŠ by neměl být problém něco sehnat ;-)
Profilova fotka
už něco mám, ale potřebuju se s nima dohodnout, jestli mě tedy opravdu chtějí.. jinak bych rozesílala životopisy dál.. a taky doufám, že s VŠ ekonomického zaměření by nemělo být problém něco sehnat, ale v dnešní době nikdy nevíš..
určitě něco seženeš x-) jsi dobrá, že se do práce vrheš takhle hned..
Profilova fotka
chci, protože co jiného bych dělala..? flákat se doma? to radši už do práce, abych z toho něco měla, ať už peníze nebo zkušenosti :-)
jo prosím ukaž jí je, latinskej název by mi taky pomohl. Holky jedna z dvaceti snad ani ne! Ale možná bych se divila. Dnes se vdávají i rozvedené v bílých šatech tak bych to vůbec neřešila! At má každý to co se mu líbí. Já jsem spíše pro čistě bílou, ale viděla jsem i bílý kafe a ty byly luxusní také... ale člověk si pak něco vysní a nakonec má stejně něco jiného
Profilova fotka
:-D já to nechám až se pojedeme někde podívat, třeba se mi zalíbí růžové nebo modré, co já vím.. Rozhodně se ale podle tatínka řídit nehodlám. Kdyby bylo na něm, tak zůstane celý den v montérkách a po obřadu u nich na zahradě by si nejradši opekl párek a dal si k tomu pivo ;-) Leni, taky jsem šla hned po škole(teda po SŠ) do práce a nelituju.. Já tu dnes budu sedět taky do čtyř, ale venku je hezky, tak bych šla i dřív :-N
nemue - to by bylo dobré svatební menu párek a pivo :-D tady v Plzni je pěkně hnusně, přes den pršelo a teď je venku zataženo :-(
Profilova fotka
vorlinko - to jo, nejhorší je, že se k tomu přidal i Michal. Prý by se ani nemusel přestrojovat, odskočil by si z práce (máme to ve 12:30) a pak zašel na párek a šup do práce ]-( Tak jsem to zatrhla hned v začátku rozvíjení teorie, jak by to šlo. Kdoví, co by z toho mohlo vzniknout ]-( Tady je celý den krásně, sice chladněji, ale svítí jako o život
brno taky hlásí déšt. Tak oni v těch salonech mají většinou jen samé bílé apod. tady v tom mají i společenské a když jse mse zeptala na barevné tak donesla tyto. Červené nebo modré bych ale nechtěla.
Profilova fotka
Já myslím, že to dopadne na ty bílé nebo šampaň. Teď jsem byla s mamčou kupovat košili pro babču do nemocnice, tak jsem jí to říkala. Prý se s tátou domluví a vyrazíme. Horší je, že táta dělá na směny, tak toho času moc nebude. Vyrazila bych i se svědkyní, ale ta je v Praze a to je 200km k nám, takže aby jezdila jen kvůli šatům je nesmysl :-( Hakli, koukala jsem, že kytka byla identifikována :-D
Profilova fotka
holky, tady ve Znojmě prší od rána - takže celej den :-( Nebojte, šatky ještě budou mít a určitě si vyberete ty NEJ :-) Já jsem byla dneska s našima nakupovat, tak jsem Tomášovi koupila ještě jeden dárek k narozeninám..:)
Profilova fotka
ahojky holky, tak jsem zase tady. Uz mi prisly satecky, kuknite se do alba. ;-) x-) x-)
Profilova fotka
ahoj adélko, ty jsou kráááásný!! x-) my už jsme se lekly, zda se něco nestalo, když nemáš v pase/profilu napsané datum svatby.. šatičky jsou teda moc pěkňoučký!! :-)
Profilova fotka
hakli, tak jsem se ptala mamči na tu tvou žlutou kytičku.. prý to vypadá jako nějaký druh orchideje nebo nějaký druh voskovky.. :-)
Profilova fotka
leni, no stalo se to s cim jsme pocitali :-) musela se svatba odlozit na dalsi rok, protoze milacek nezvladl kvuli praci dopsat tu diplomku,tak jsme se dohodli,ze takto to bude lepsi a klidnejsi :-) no nic jdu se ucit, holky uz mam svatak :-S
adel aspoň se pořád budete mít na co těšit ;-) My už budeme jenom vzpomínat a budou z nás mladé paní a ty budeš v nejlepších přípravách :-) Šatičky máš moc hezký.
Profilova fotka
adél, tak se pilně uč (já bych taky měla) =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?