Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
lennn: šikula :-)
Profilova fotka
děkuju, mám radost.. i když si říkám, že to mohlo být lepší :-D a jak se máš ty, jak pokračujete (jestli teda nějak pokračujete)? :-)
Profilova fotka
Leni, gratuluju! Četla jsem tu vaši diskuzi ohledně prstýnků. Já dostala zásnubní z bílého zlata, takže snubní budou taky tak. Líbí se mi kombinace lesklého a matného a pro mě s kamínkem, tak uvidíme, jestli něco takového seženeme. Moje přípravy se posunuly kousek dál - máme fotografa a muzikanta ;-) Michal bude mít za 3 týdny narozeniny. 30. Tak jsem dlouho přemýšlela, co bych mu tak mohla dát a dneska jsem na to přišla. Koupím mu víkendový pobyt na zámku Hrubá Skála. Co si o tom myslíte?
Profilova fotka
Pavli, děkuju! Myslím, že je to dobrý dárek a určitě se mu bude líbit :-) Tomáš má 30 příští rok a přemýšlela jsem, že bych mu buď koupila jeho vysněnou squashovou raketu.. víkendový pobyt je taky teda dost dobrej nápad!! Můj zásnubní prstýnek je taky bílé zlato - kombinace lesku a matu (s kamínkem).. do půlky shora je mat, od poloviny dolů je lesk.. Mně se právě hrozně začalo líbit bílé zlato se žlutým, kde je žluté zlato jen jakýsi doplněk.. Blahopřeju k fotografovi a muzikantovi.. kolik vás stojí fotograf(ka)?
Profilova fotka
Snad jo. Poslala jsem nezávaznou objednávku, takže teď čekám, až ověří, jestli mají volno a nechám to udělat jako dárkový certifikát nebo tak něco.. Bílé zlato se žlutým je taky varianta, ale já spíš nosím stříbro, tak aby se mi to hodilo i k normálním šperkům ;-) Za fotografa dáme cca 5tis, ale ještě se musíme domluvit blíž. Příští týden za ním máme zajít a řekneme si, co chceme a on nám ukáže fotky ze svateb, co dělal.. PS: Tu nabídku od šéfa jsem nakonec vzala. Dnes jsme o tom ještě mluvili, tak přistoupil na mé podmínky s úplným klidem a úsměvem na tváři.. Lepšího šéfa už mít asi nikdy nebudu ;-)
Profilova fotka
Pavli, tak to mám radost, že ti šéf vyšel takto vstříc :-) Blahopřeju!! To potom člověk se z toho dokáže radovat - povýšení a ještě souhlasil s tvýma podmínkama - to se jen tak nevidí.. Já taky nosím stříbro, resp. bílé zlato, takže se mi taky žluté moc "nehodí", ale když tam toho nebude moc, případně jenom proužek, tak se třeba pak na "stará kolena" rozhodnu nosit zlato :-D :-D
Profilova fotka
Leni, díky! Je fakt zlatej, ale někdy mi taky leze na nervy. ;-) Já už nějaké zlato doma mám, ale vždycky jsem byla spíš na stříbro. Víc se to ke mně hodí. No uvidíme, třeba budu mít nakonec taky kombinaci se žlutým. Viděla jsem i s červeným zlatem a vypadali taky moc hezky.. Ale ještě máme trochu času. Včera jsem byla u své kadeřnice, která dělá i nehty a tak se mě ptala, jestli už mám šaty. Když jsem jí řekla, že ne a že začnu hledat až někdy v červnu, tak na mě vytřeštila oči a prý, že jsem dobrá, když to nechávám tak dlouho.. Tak mi nasadila brouka do hlavy, jestli bych neměla s přípravami začít o něco dřív :-(
Profilova fotka
Pavli, já teda nechci nic říkat, ale šaty jsou základ.. od toho se ti pak odvíjí kytka (tvar, barva), boty (pokud bys měla hranatý výstřih, měla bys mít hranaté boty, apod. - aspoň takhle jsem to někde četla).. A hlavně uvidíš, až půjdeš někam do salonu, kolik už budou mít objednávek - takže já bych ti taky radila jít co nejdřív!! Kombinace červeného (růžového) zlata a bílého je taky moc pěkná, ale pochybuju, že bych si někdy koupila šperky z červeného zlata :-D Mně se ta kombinace bílého a žlutého začala hodně líbit..
Profilova fotka
=-) taky nemám šaty
Profilova fotka
holky, tak šupky dupky do salonů a zkoušet :-D
Dobré ráno holky, nemue super že jsi tu nabídku od šéfa vzala a že ti vyšel vstříc ;-) Takhle to má být :-) a pro skoro manžu skvělý dárek k narozkám.. lennnia gratuluji k posudkům :) já jdu dneska s kamarádkou domluvit do květinářství kytky, tak jsem zvědavá, s čím přijdu. Strašně moc bych chtěla tulipány, ale přeci jenom říjen asi nebude úplně ideální pro tyhle kytičky. Tak uvidím.. Holky na šaty ještě není úplně pozdě, ale já už bych nečekala, ať máte z čeho vybírat ;-)
Profilova fotka
vorlinko, tak budu držet palečky, aby sis dohodla tu nej kytičku:) a taky jsem to s těma šatama myslela tak, aby si holky měly z čeho vybrat ;-)
Článek se načítá
lennnia snad vyberu. Ty máš v albu krásné kaly, budeš je mít? A nebyla ses už domlouvat v květinářství?
Profilova fotka
Vorlinko: já chci taky tulipány ;-) Ptala jsem se holčiny, kam chodím kupovat kytky, jestli je to velkej problém a říkala, že vůbec ne, protože se to sem běžně vozí, ale ať si řeknu tak týden dopředu, aby je mohla objednat. A cena se pohybuje okolo 30,-Kč/ks, což si myslím, že ještě ujde. Leni, však já to tak taky pochopila, abych měla z čeho vybírat ;-) Musím se domluvit s našima a vyrazíme se podívat do Polska. Máme to kousek (8km na hranice) a ty polské prý mají větší šmrnc, tak jsem zvědavá.. A vím, že od šatů se odvíjí většina doplňků.. Prostě jsem měla doteď pocit, že to ještě počká. Ty už nějaké šaty máš? Máš je v albu?
nemu skvělý :-) No já doufám, že to v dnešní době snad nebude problém mít tulipány v říjnu. Jsou krásný.. Nemám ani žádnou ,,náhradní variantu,, :-| Moc se mi líbí kaly, ale zdá se mi, že je má teď hodně nevěst, takže vlastně ty tulipány musí vyjít ;-) Já šatky už vybrané a zamluvené mám, ale do alba je dávat nebudu, aby to bylo překvápko pro rodinu a známé 8-) Co vy ostatní máte šaty půjčené nebo koupené?
Profilova fotka
Holky, já mám šaty zamluvené (půjčené) a v albu nejsou, ani nebudou 8-) přesně jak píše vorllinka - překvápko:) Mně se jako svatební kytka líbí kaly anebo klasika - růže! Líbí se mi bílé kaly s krátkým stonkem omotané bílou stuhou, jednoduché.. člověk musí vybírat i podle šatů, že? :-) takže i když kaly má hodně nevěst, je to jako s černou barvou - taky nikdy nepřestane být in a oblíbená :-)
holky jakto že adelka89 nemá ve vizitce datum svatby? To měla pořád nebo se něco změnilo, nevíte? :-o a len máš bílé nebo krémové šatky? ;-)
Profilova fotka
vorllinko, adélka měla původně říjen, pak měla září a teď nevím.. :-( snad se nic nezměnilo!!!! tak jí napiš do IP..ani na ICQ jsem ji dlouho neviděla.. mám bílé šatky, bez ramínek a vcelku :-)
já jsem viděla kdesi ty tmavé kaly a ty se mě teda líbily moc. Já nemám bílé šaty, tak musím mít něco bílého. Nejvíc by se mě líbily orchideje, ale ty jsou hodně drahé tak nevím... Krásně vypadají i karafiáty do kouličky dané...
Profilova fotka
je spousta nádherných variant svatebních kytic, takže si člověk těžkov vybírá.. hakli, těmi tmavými kalami myslíš ty vínové??? vorllinko, a ty máš jaké šatky? :-)
já mám šampaň bez ramínek a taky vcelku ;-) Těším se na ně :-D
hakli a jaký budeš mít šatky? :-)
takové lososové, korzet a sukni. Spodničku s jedním kruhem, bez vlečky. Šla jsem je vybírat s mamkou a tyhle nám padly do oka, dobře jsem se v nich cítila - jsou takové lehké a prodyšné jakoby - oproti ostatním co jsem měla na sobě. Tak jsme je vzaly - koupily. To je vínová kala pak je ještě taková tmavá vínová - úplně nejtmavší. To mi příjde jako dost originální a neobvyklé. Ty karafiáty taky, každý to pomlouvá že nemoderní kytka ale je to vděčná kytička - dlouho vydrží a do svatební kytky jako koulička je to nádhera. Je to tady hodně v albu, vypadá to jak bohatý a extra vyvedený růže.
jo podívejte se na ty poslední, tak to je stejný typ co mám v albu, jen jiná barva.
Profilova fotka
nejdůležitější je, aby ses v těch šatech cítila dobře.. a to, že někomu se nelíbí karafiáty, tak je to přeci každého věc:) nemůže se všem všechno líbit.. Jo, když bys měla typické tři karafiáty, tak je to hrůza jako svatební kytka, ale když to bude krásně naaranžované, tak to naopak může být hodně krásný!! já jsem chtěla bílé šaty, protože jsem o nich snila už jako princezna - typická sněhová bílá :-) ale nevadí mi ani šampaň či jiné barvičky, kromě celočerných!!
jo jak měla Fruhlingová! haha. Tak máme to celé netradiční tak proč ne i šaty, že. Tam asi karafiáty mít nebudou v nabídce ale za tom tam mají ty květy co mám také v albu - ty bílo žluté a ty tu nejsou. Nevím jak se to jmenuje.
já jsem právě na svatbu taky chtěla bílé. o jiných jsem ani nepřemýšlela, ale pak jsem viděla a zkusila ty moje a na bílou jsem úplně zapomněla :-N
jo tak tří karafiáty a asparátus je výborná volba! To by byla fakt pecka!
To by bylo hustýýýý :-D
hakli šatky jsou hezký :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?