Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
vorl: Já studuju ekonomickou VŠ.. zatím to mám na BP, ale chcu jít dál na magisterské. Jelikož jsem rozmazlená tou suprovou školou a hlavně atmosférou na škole, tak nechci nikam jinam, tudíž si počkám, až se otevře magisterské i na naší škole :-)
Ty jo holky tady je to rozjetý s těma bakalářkama a diplomkama :-) Tak držím palce ;-) To chápu, že teď není moc chuť na plánování.. lennn máš to dobře vymyšlené :-) snad to vyjde podle představ ;-)
Profilova fotka
vorllinko, ono je to hezky vymyšlené, ale právě těžko dle představ se to přeměňuje ve skutečnost.. :-) Takže bych chtěla jít pak dálkově na magisterské studium.. 8-)
lenn - je tak dobrou atmosferu na skole zavidim, u nas je to nechuť, strašná soutěživost a učiteli s tebou jednaji jak s kusem hadru 8-( minimalne do pataku 8-(
Profilova fotka
rosino, u nás je tomu právě naopak.. jsme menší škola s rodinou atmosférou.. Chodíme do našeho klubu aj s učitelama, máme akce jako bowling a i s učitelema, je to super.. Já osobně si třeba s většinou (až na profesory, docenty) si třeba tykám (mimo výuku).. Fakt, já si to maximálně užívám!!!! A proto nikam jinam nechcu :-) :-)
Profilova fotka
Vorllinka: Mě je hloupý jít do klenot a nechat si změřit prsty a jít .... máme dělat, že si vybíráme? Cesta bude asi jen po Čechách, pže budeme po svatbě předělávat byt po babí a v březnu se stěhovat tak to bude penízky budou lítat ani nebudeme vědět jak.
Profilova fotka
Oskaro: mně přítel prý změřil psrstýnek digitální šuplerou, když vybíral zásnubní.. tak se zkus zeptat přítele, jestli to nemáte doma:) a musím říct, že to změřil na mm a jen to pak zadal do objednávky přes net a prstýnek sedí naprosto perfektně!! :-)
Profilova fotka
len: co je šuplera? :-N
Ahoj holky, oskara no my jsme si jako fakt vybírali a pak jsem říkala jestli si můžeme změřit prsty, abychom věděli a paní byla moc ochotná. Radila a nasazovala kroužky o stošest ;-) Ale je fakt, že jsme pak šli do dalšího zlatnictví, já jsem si tu velikost chtěla radši ještě jednou vyzkoušet :-N a tam nám řekli - na to je času dost, až vyberete tak to pak samozřejmě zmeříme =-) lennnia šuplera :-) Taky možnost ;-) Ve škole to máte super, nedivím se, že nikam jinam nechceš. To se dneska už málo vidí. My plánujeme svat. cestu taky po Čechách, dokonce už máme vyhlídnuté jižní Čechy. Uvidíme jak na tom budeme ;-) Hezký den holky, já jdu pracovat ;-)
Profilova fotka
Vorrl: jo Jižní Č. - Hluboká .... nikdy jsem tam nebyla tak na co cestovat ven, když to neznám ani doma ;-)
Profilova fotka
Oskaro, to je takové posuvné měřítko s posunovacím zobáčkem :-N vypadá to trochu jako písmeno T, ale bez jedné části nahoře.. Nevím, jestli jsi to z mého vysvětlení poznala, ale pošlu ti do IP odkaz s obrázkem, abys viděla přesně jak to vypadá :-) Vorllinko, právě proto jsem z té školy zhýčkaná.. Kde jinde se mi poštěstí, aby mě rektor školy oslovoval křestním jménem a třeba aby mi nabídl své místo k sezení při nějaké koncertě?? x-)
oskara přesně, taky jezdíme na dovči do zahraničí a v Čechách jsme pořádně nikde nebyli, tak toho využijem. Navíc my jsme měli dovču naplánovanou ještě před svatbou, takže se 14 dní před tím vrátíme z Řecka x-) lennn to je super, užívej si to ;-)
Článek se načítá
Holkíííí kde jste? :-) My jsme dneska dostali krásné svatební oznámení od kamarádů, kteří se berou 4. července, tak už se těším na svatbu x-) Hezky si užijte prodloužený víkend 8-) 8-) 8-)
Profilova fotka
Ahoj! Jdu zítra s kamarádkou do ZOO a přítel jede pracovat na chalupu tak budu mít víkend sama pro sebe x-) ! Přeju také krásný víkend.
Profilova fotka
Ahoj holky, jak jste se o víkendu měly? Já parádně - byla jsem na projížďce na koni a v taky jsme slavili jedny narozeniny :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, víkend byl parádní. V pátek jsme slavili taťkovi 50. narozeniny. Bylo nás tam 19, opékalo se prasátko a pařilo se do rána a v sobotu se byl dopíjet sud. Včera už jsem jen trávila a střízlivěla :-D Ale bylo to fajn.. Holky, ve čtvrtek mi šéf nabídl povýšení a já nevím, jestli na to mám kývnout. Práce by to byla pěkná, peníze navíc se taky hodí, ale na oplátku chce dva roky setrvání v práci. A to nevím, jestli můžu slíbit. Za chvíli mi bude 26, dítě bych teda mohla mít nejdřív ve 28.. Michal se na to taky moc netvářil. Říkal, že rok asi bez problému, ale dva je hodně.. tak nevím.. poraďte (jestli můžete) díky
Profilova fotka
Pavli, mám s tebou radost, že ti šéf nabídl povýšení, ale je pravda, že pokud chceš mít děti, tak dva roky je dlouhá doba. Protože rok se to dá vydržet (pokud bys měla nějaké problémy), ale dva roky?? Popřemýšlej nad všema výhodama a nevýhodama, i když se to teď třeba zdá jako bezva práce za pěkné peníze, ale bavilo by tě to?? Nebylo by to na úkor volného času a času s partnerem? Promluv si o tom s Michalem a ať ti řekne co si o tom myslí, co by dělal on.. Pokud je to šéf, se kterým vycházíš dobře, tak mu řekni, že na rok bys to klidně vzala s tím, že pak by sis to třeba prodloužila, ale rovnou se "uvázat" na dva roky, že to mu nemůžeš slíbit a proto váháš.. Uvidíš, třeba přistoupí, abys to měla na rok a pak znova na rok anebo se nakonec rozmyslíš úplně jinak.. Záleží na tobě, jak se v té práci cítíš, protože sama víš, co by to obnášelo, atd. Přeju hodně štěstí ve volbě :-) Holky, já ještě koukala na ty fotky z koně a už se těším na další projížďku x-)
Profilova fotka
Leni, díky za názor. Práce by mě bavila a časově by to asi bylo náročnější, ale ne zas o tolik a snad jen ze začátku, než bych se to naučila.. Michal mi řekl, že by to vzal, ale stanovil by si podmínku, stejně jak to říkáš Ty. Nejdřív rok a pak třeba další rok, to by se vidělo.. Dnes mu mám říct, jestli to beru nebo ne.. Ještě se o tom pobavím s kolegyní, která mě ještě s dalšíma dvěma kolegy na tu práci navrhla. Co když to nezvládnu a zklamu je? :-( To bych hodně nerada.. Jedno moje já říká jooo, jdi do toho a druhé říká, ať si nekomplikuju život.. :-( Tak fakt nevím.. blíženci jsou fakt rozdvojený osobnosti a já jsem toho důkazem ;-)
Profilova fotka
Pavli, vůbec nejde o to, jestli je zklameš.. Zkusíš si to a uvidíš!! Na začátku to bude těžké, ale jak se tu práci naučíš, tak to půjde samo.. Nejde o zklamání ostatních, ale o to, že oni v tebe vidí člověka, který by tu práci mohl zvládnout a nikdo nepočítá s tím, že to budeš automaticky zvládat.. vyzkoušíš si další pozici, její náplň práce - získáš další zkušenosti!! Dívej se na to pozitivně!!! Vím, že mně se to radí, ale nesmíš se užírat tím, jestli to zvládneš a jestli je zklameš.. Když to nebudeš zvládat, tak nebudeš.. každý jsme jenom člověk!! :-) Držím pěstičky!! ;-)
Profilova fotka
Leni, díky, jsi zlatá.. :-D Jak se připravuješ na státnice? Co ta bakalářka, už máš odevzdáno?
Profilova fotka
Pavli, není přeci zač!! :-) Bakalářku mám odevzdanou, do pátku má vedoucí s oponentem odevzdat na ni své posudky a za týden bych měla mít obhajobu nanečisto.. Jinak už bych se měla připravovat, ale vůůůůůbec se mi nechce, já se vidím, že se budu učit 14dní předem a budu v tom ležet od rána do večera!! Klidně i do noci.. :-D :-N
Ahoj nevěstinky, u mě byl víkend skvělý. Trochu jsme výletili, trochu sportovali a i trošku lenošili, takže krása x-) Takový třídenní víkend by mohl být častěji :-D Nemue ohledně tvé práce, taky určitě záleží na tom jak moc si přejete mimčo. Jestli máte v plánu se začít snažit hned po svatbě a nebo jestli třeba za rok - v tomhle případě by 2 roky zase nebyly až tak moc dlouhá doba. Je to těžký, mně kdyby teď šéf nabídl povýšení tak ho bez rozmýšlení vezmu, ale je to opravdu jen tím, že s mimčem po svatbě až tak moc chvátat nebudeme.. Určitě pak dej vědět, jak ses rozhodla ;-) ... Jo a taky jsem blíženec a vím o čem mluvíš :-) Holky já v pátek jedu do školy a mám dvě písemné zkoušky a ještě to neumíííím :-(
Profilova fotka
Vorllinko, takže parádní víkend :-) A jakou školu studuješ? Přeju hodně štěstí na zkouškách, zvládneš to.. Já se totiž učím, až když mě tlačí čas - neumím se učit nějak dlouho dopředu :-N
Profilova fotka
Holky, už jste byly vybírat prstýnky?
lennn dělám voš ekonomickou, mám to na 3,5 roku a pak si můžu dodělat 1 rok a budu mít Bc. Já všechno nechávám na poslední chvíli a pak koukám, že to nestíhám. Já se totiž taky neumím učit dlouho dopředu, nemám žádnou motivaci. Snad to zvládnu :-) Teď už do školy jedu ,,jenom,, dva víkendy, pak v červnu nějaká zkouška a práááázdniny :) To je paráda. Ty to máš ještě lepší :)
my jsme prstýnky už vybírat byli nebo jsme se spíš byli podívat v obchodě, ale máme je vybrané na internetu a žádné hezčí jsme neviděli, tak je budeme objednávat :) Co vy? Máte nějako představu?
Profilova fotka
my jsme se na prstýnky nikde ještě nedívali.. jenom jsem se koukla na netu, ale to ve skutečnosti může být úplně jinak.. Třeba se mi vždycky líbil hranatý tvar, ale jako snubní mi slušely víc kulaté tvary.. takže si je musíme nejdřív obhlídnout v obchodě a pak třeba objednat přes internet.. představa je kombinace bílého a žlutého zlata :-)
Mně se žluté zlato nikdy moc nelíbilo, ale teď co koukám po snubních prstýncích, tak musím říct, že to v kombinaci vypadá fakt skvěle. My jsme tedy rozhodnutí pro bílé a pro mě s kamínkami. Trošku se bojím, aby mi třeba nějaký nevypadl, ale právě jsme se ptali ve zlatnictví a byli jsme ujištěni, že by se s tím nemělo nic stát. Ale určitě to záleží na jednotlivých výrobcích..
Profilova fotka
mně se taky žluté zlato nikdy moc nelíbilo, ale pravda, že v kombinaci se mi to začíná líbit.. zásnubní prstýnek mám jen z bílého zlata a je to hranatý tvar.. je to zvláštní, ale jako snubní se mi líbí kulatý :) kamínky ti nevypadnou, ale je fakt, že záleží na výrobcích - to je jako se vším.. Jeden to udělá bezvadně a druhej tak, že je z toho skoro šunt.. ]-(
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dneska obdržela posudky na svou bakalářku.. musím říct, že jsem docela spokojená:) Vedoucí mi dala 83bodů a oponent 80bodů, což je dobrý ne? :-) Otázky, na které jim musím pak u státnic odpovědět jsou taky v pohodě, takže obhajobu snad zvládnu x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?