Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
ahoj Jitu, to víš, že se můžeš připojit :-) gratuluju k zasnoubení!!! Do diskuze se můžeš hravě zapojit, "naskočíš" do ní lehce.. :-) Koukala sem do tvého alba, ty fotečky šatů máš na rozhodování nebo jen co se ti líbí? Už si je zkoušela? :)
Profilova fotka
ahojky holky, tak po dlouhe dobe jsem zase tu, absolutne nestiham. Prosim myslete dnes na me, mam pisemnou maturitu :-|
Profilova fotka
adélko, budu myslet a držet palečky!!! HODNĚ ŠTĚSTÍČKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)
Profilova fotka
Adélko taky držím! To zvládeš 8-)
Profilova fotka
Adélko, jakpak jsi dopadla? Jitu, vítej mezi námi! :-) Leni, to už teda nemáš moc času. Máš už aspoň hotovo, nebo ještě něco chybí? Já mám do příštího pátku odevzdat projekt, o kterém jsem se dozvěděla minulý týden, takže teď nedělám nic jiného, než hledám informace a sepisuju projekt. Je to o to složitější, že u toho máme polského partnera, takže náš se bude překládat do polštiny a obráceně a musí to být podepsané z obou stran, takže strávím ještě den na cestách, než mi to všichni podepíšou. :-( Jsem z toho teda fakt na nervy. Do pondělka to potřebuju dát dohromady, abych to mohla poslat šéfovi k odsouhlasení, pak ten překlad, pak podpis a vzhůru s tím do Rychnova. Do toho ta svatba a babička má ještě dnes svátek, takže další oslava... Vůbec se mi to teď nehodí... Potřebovala bych den natáhnout na 40 hodin, nevíte jak na to?? :-N
nemue to je teda dobré, jestli chápu tak je to v práci. Ten pracovní stres je hnusnej.....
Profilova fotka
ahoj holky, tak snad to dopadne dobre :-) mam z toho docela dobry pocit ;-)
Profilova fotka
dekuju x-)
Ahoj holky, to Lennia: šatičky se moc líbí,ale nevím, jaký zvolit. Je jich tolik. :-. V sobotu jdu do prvního salonu na zkoušku,tak jsem na to zvědavá. Ještě se mi lidí spoustu dalších. Určitě ještě nějaký dodám do alba a taky spoustu dalších věcí, až se ve všech těch věcěch okolo svatby trochu zorientuju. :-) A jak jste na tom vy ostatní? V tý diskuzi je toho tolik, že jsem po pár stránkách přestala pobírat a už jsem dál číst nezvládla....
Profilova fotka
Hakli: jojo, je to v práci. Školu už mám nějaký ten pátek za sebou :-) A zítra jdu na tu svatbu. Holky, já se tam snad ani netěším :-( Michalovi se teda taky moc nechce. Možná je to tím, že se nám oběma příčí, jak to udělali. Ale říkali jsme si, že si aspoň poslechneme tu řeč od starostky a podle toho se rozhodneme, jestli se vezmeme nebo ne :-D ;-) Jitu: já kromě termínu na matrice nemám, podprsenky pod šaty a dva druhy bižu nemám vůbec nic ;-) Zatím řeším jiné věci, akutnější. Tohle ještě trochu počká ;-)
Profilova fotka
Pavli, já tu BP komplet poslala své vedoucí, tak teď čekám na její vyjádření - určitě se jí tam všechno líbit nebude, takže to budu muset předělávat.. za 14dní ji musím odevzdat komplet vyvázanou, takže fakt času moc nezbývá!! A taky nemám jen BP, do toho jsou zápočty, zkoušky.. státnice se hrozně rychle blízí!! No prostě času je málo a utíká čím dál rychleji :-( Tobě přeju hodně štěstí s tím projektem a ať ti to hlavně všechno dobře dopadne!! ;-) Holky, pěkný víkend vám přeju!! :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, musím se s Vámi podělit o čerstvou zkušenost s malou svatbou (celkem 8, z toho 3 děti (4,4, a 1,5roku)). Nevěsta podplatila děti kvalitními lízátky, aby byli při obřadu hodné. Nejmenší se chvilku po začátku začala vztekat, kde je máma, teta nestíhala hlídat, takže Nikolka si chodila po síni, jak se jí zachtělo s lízátkem v ruce a do toho křičela jak na lesy. Během chvíle měla nevěsta na růžových šatech několik skvrn od kvalitního zeleného lízátka. Po obřadu se mělo jít fotit, teta strojila větší děti, takže jsem se Nikolky ujala já a nosila ji po úřadě, aby přestala řvát. Přestala, ale lízátko jsem měla ve vlasech, na obličeji a několik skvrn mám i na svém světlém kostýmku. V restauraci mi na bílé halence skončily brusinky ze zmrzlinového poháru. Děti zašlápli psa, pokakali se na šesti místech na zahradě u restaurace a nevěstu u uklízení hovínek posral pták... Musím říct, že to byla svatba jako řemen :-p :-( Odcházeli jsme domů úplně střízlivý a totálně vyřízení z hlídání neposedných dětí.. ]-( Na své svatbě děti nechci a pokud je tam někdo přivede, tak ho nemilosrdně vyloučím z účasti na obřadu i na hostině ]-(
Článek se načítá
Profilova fotka
nemue: To je noční můra! Budu mít za svědkyni kamarádku a její v té době už 2,5letá holčička bude družička tak doufám, že alespoň při obřadu si dřepne a bude zticha. Případně jí přidusí babička ;-) její babička! Děti jsou těch novomanželů? Jaký měli oni dojem?
Profilova fotka
Pavli, jak si popisovala tu svatbu, tak to musela být docela sranda, ale spíš k pláči, co?? :-( ... no, aspoň ses trochu "poučila" a jsi zase o něco zkušenější s přípravama na svatbu 8-)
Profilova fotka
Oskara: Jojo, dvě jsou to děti novomanželů a jedno nevěstiny sestry. Přidušení vřele doporučuju, nebo aspoň prášek na uklidnění, aby nevyváděla jako Nikola... ;-) Teď když to někomu vypravuju, tak mi to přijde směšný, ale v tu sobotu jsem měla dost a Michal taky. Nakonec jsme si řekli, že s těmi dětmi ještě chvíli počkáme ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, kdepak všechny jste? Našla jsem nás až na třetí stránce, tak nás posunuju kousek blíž ;-) Pěkný den přeju
Ahoj holky, tak jsem si četla svatební řpíběh s dětmi a jsem zvědavá, jak to bude vypadat u nás. Vím, že na svatbu půjdou určitě ctyři nebo pět dětí. nějak jsem to moc neřešila, protože neteřinky chtěji jít za drůžičky(chtějí být princezny :-) ), tak doufám, že to dobře dopadne. Jinak ve středu se jdu podívat na svatební šaty do dvou salónů v Praze (Nevěsta a Andělské svatební studio) V tom druhém mají teď v dubnu akci na půjčovné, možná na to mrknětě, jestli budete mít chvilku, mají fakt nádherný šaty. :-) Jinak žádná změna, co se svatební příprav týče, není. trochu pokukujem po prstýncích a oznámeních,ale v tomhle moc nechvátám.. Tak zatím papa :-D
Profilova fotka
Holky, mě se zdál dneska strašnej sen. Byla jsem na svatbě své sestřenky (bude se opravdu vdávat 8.8.), která po mně chtěla pomoc s přípravami. Když už se chystala na obřad, tak se najednou zjevil Michal a že se vezmeme hned. Vytáhl prstýnky, který byly žluto-červený s perlou a natahovací, takže se vešly na každou ruku. Místo kytky přinesl nějaké zelené listí a místo květů byly čtyři svíčky. Mě najednou zachvátila panika, že to takhle být nemělo, že jsem nic nestihla, že nemám šaty atak. No vzbudila jsem se a zapřísahala Michala, aby tohle nedělal.. Smál se a prý na to, že jsme ještě nezačali organizovat, tak mi pěkně hrabe a co se mi bude zdát, až přípravy začnou ;-) :-D Naštěstí to byl sen, ale ten pocit po probuzení byl fakt hroznej
Profilova fotka
Ahoj Pavli, já toho mám teď hrozně moc.. V pátek jsem psala zápočet (který jsem neudělala), pak jsem celý den byla na sportovním dni - škola měla rektorský sportovní den :-) Vyhrála jsem v beach volejbale a pak jsem byla druhá v šipkách.. Večer byla zábava v klubu, hrála živá hudba - prostě labůžo!! PARÁDA!! No a o víkendu jsem se zase musela učit, protože jsem předpokládala, že bych dneska šla na zkoušku, ale kvůli nenapsání zápichu jsem nemohla.. Byla jsem o víkendu aj na kole, takže jsem si užila i relaxu :-) Včera do dvou ráno jsem dělala BP, tak už jsem ji poslala a zítra si jedu pro vyvázanou, už si ji jen vyzvednout.. Ve čtvrtek mám opravu zápočtu, v pondělí jinou zkoušku a příští čtvrtek další zkoušku.. Mám na to jen 14dní, abych mohla jít ke státnicím v červnu.. ...takže to je jen na vysvětlenou, proč jsem tu dlouho nebyla :-D .. a já nás taky posunuju dopředu:)
Profilova fotka
Jitu, pokud jim nedáš zelený lízátka, tak to snad bude ok ;-) Já zatím trvám na tom, že u nás žádné dítě nebude. Leni, tak to Ti nezávidím. Já Vás studenty obdivuju, už bych do toho asi nešla. Nedovedu si představit, že bych u toho co dělám měla ještě studovat.. Ale možná až budu jednou na mateřský, tak si vysokou dodělám dálkově... ;-) Minulý pátek jsem odevzdala projekt, včera jsem ještě posílala ofiko dopis s upřesněním některých bodů, tak to snad bude ok. Jestli to projde a projekt bude podpořen, tak se půjdu opít.. :-D A co Vy ostatní? Studujete, pracujete nebo jste nějak pokročili s přípravami? Nenechte se upálit a zítra se nezapomeňte s drahoušky líbat pod třešní ;-) :-D :-D Krásný den přeju
Profilova fotka
Tak holky zvládly jste ulítnout? ;-) Jsem políbená pod rozkvetlou třešní, takže pohoda. 8-) V pondělí jsem byla na Tině T. a bááájo! Jinak jsem s přípravou stále na stejném místě. Jak říkám, všechno na poslední chvílku! Ba ne, už jsem si půjčila od dětí kolegyně cikcak nůžky a vzala si z práce čtvrtky a budeme vyrábět (pokoušet se) košíčky na výslušky.
Ahoj holky, oskara jojo stihla jsem, ale bylo to jen tak tak :-D A políbená tedy nejsem, měli jsme pracovní víkend, takže jsme ani třešeň nehledali, ale snad neuschnu :-) Holky přidávám se k vám, k říjnovkám :-) Zařízené máme tak nějak všechno a zároveň nic :-) Mám o všem představu a už jsme i spoustu věcí byli zařídit, ale spoustu jich ještě nemáme :-) Přítel má pořád spouuustu času :-) Jinak já pracuji a zároveň si dálkově dodělávám školu. Přes rok je to v pohodě, ale leden a červen jsou hroooozné měsíce ;-) Holky a co prstýnky? Nemáte je už některá? Nebo kdy je budete zařizovat? :-) a nebudete je některá objednávát přes net? :-)
Profilova fotka
ahojky holky. Mam novinku, tu pisemnou jsem zvladla, mam 1 x-) takze maturitu z cestiny snad jistou :)
adel graguluji ;-) Teď už ta čeština bude v pohodě :-) Kamarádka taky napsala písemnou na 1, ale u ústní si vytáhla otázku, která jí vůbec nesedla a maturitu udělala x-)
samozřejmě gratuluji :-N
Profilova fotka
Adel: Gratuluju! Vorrl:My máme jen všechno tak vyhlídnutý, ale nedohodnutý. Budeme kupovat prstýnky po netu a nejsme schopní zajít do nějakého klenot obchodu na změření prstů. :-| Taky se, už 3 týdny chystáme obejí vyhlídnuté restaurace a nějak tam vždycky nedojdeme. Porstě jsme oba lenoši :-N
Profilova fotka
Ahoj holky.. :) po dlouhé době jsem zase tu.. Nějak nestíhám a je toho teď moc, snad se to malinko zlepší.. Adélko, gratuluju!!!!!!!!! Jsi šikovná holka :-) Vorrl: Já taky dělám školu, ale prezenčně.. Minulý týden jsem odevzdávala BP. Teď mám ještě týden zkouškové, takže ve čtvrtek jdu na poslední zkoušku..pokud ji zvládnu, tak "huráááá" na učení na státnice, které mám za měsíc - ten čas hrozně letí :-( Oskara: taky jsem zvládla ulítnout :-D ..pod rozkvetlou třešní jsem políbená nebyla, ale pod rozvektlým keříkem ano, takže bych taky uschnout neměla 8-) Pavli: u nás na škole dálkově studují min. 3 maminky s dětma - jsou na mateřské, takže i ty by si to zvládla:) a co ten tvůj projekt?? Dopadlo to dobře? :-) Holky, mějte se hezky..
oskar my taky budem objednávat prstýnky po netu, změřené prstíky už máme, teď jenom čekáme jestli třeba nebude nějaká príma akce. Kdyby byla nějaká sleva, nebylo by to špatný ;-) lennnia ty se máš, státnice tedy vůbec nezávidím, ale o prázdninách už budeš mít klídek a titul :-) Neplánuješ magisterské studium? A co studuješ? U nás, tím že jsme dálkové studium máme docela dost mamin, přijde mi to hezký. A ony si to jenom chválí, že se dostanou mezi lidi a přijdou na jiné myšlenky ;-)
Holky koukala jsem na vaše alba, máte je všechny moc pěkný. A haklina má naplánovanou pohádkovou svatbu, fakt to vypadá krásně x-) U nás by bohužel neprošla, rodiče by to asi nerozdýchali :-N A ani si to bez nich a kamarádů nedokážu představit.. Holky to tak strašně letí, za chvíli budeme nervozní, že už schází třeba jenom 14 dní :-D Máte naplánovanou nějakou svatební cestu? :-)
cau! cestu zatim neplanujem, uvidime podle penez aktualne :-) jinak ja jsem v diplomkostatnicovym rauši, takže nějaka svatba je mi teď šumafuk, poradne planovat zacnem po 10.6 :-)))

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?