Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
hakli: pracuju v neziskovce, která sdružuje podnikatele v regionu, a kteří se snaží dělat něco pro rozvoj regionu v kultuře, lepších podmínkách pro život, zlepšovat podnikatelský prostředí a tak. Je toho hodně. My jsme trochu specifický region, je tu málo starousedlíků, většina byla odsunuta ze Sudet zpátky do Německa. Je tu málo pracovních příležitostí, proto mladí odcházejí pryč a nevrací se. Tak se je tu snažíme udržet tím, že jim zlepšujeme podmínky.. nebo se o to aspoň snažíme ... to je tak ve zkratce ;-) O dětech už tu byla řeč. Já už bych docela chtěla a Michal taky, ale počkáme až po svatbě, takže někdy příští rok. Mě je za chvíli 26, Michalovi bude brzy 30 :-)
jo mě 26 a michalovi dnes 36, ale já se ještě moc necítím na děti. Právě kamarádky už všechny mají, jedna čeká a jedna se pokouší zbytek už má nebo plánuje druhé. Ted jsem se zabrala do diskutování o zdravé výživě, koupila jsem si totiž bio kuchařku hanky zemanové a je super. Jsem pořád unavená, rozhodla jsem se zěmnit trochu životosprávu.
Profilova fotka
Hakli, každý to máme jinak. Na Tebe to nejspíš přijde dýl. Já to mám tak půl na půl. Některé kámošky už děti mají, některé ne a neuvažují a některé už zkoušejí. Já si kupuju Apetit, tam jsou taky recepty od Hanky a jsou dobrý. Kuchařky si kupovat nemůžu, protože jich mám doma asi pět a k tomu ten Apetit už třetím rokem a tak mi to Michal zakázal :-D :-D :-D Děláš dobře, já změnila životosprávu začátkem minulého roku a je mi fakt líp. Nejím sice bio potraviny, protože to je u nás k nesehnání, ale zaměřila jsem se na zdravější variantu potravin. Michal se taky přidal, takže už to nemusím kupovat dvojmo ;-) Navíc říkal, že mu to chutná, i když si ze začátku dlouho zvykal na celozrnnou rýži, ale teď už dobrý ;-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se konecne dostala k PC :-) vidim, ze resite stravu :-) ja se snazim pribrat,takze se moc omezovat nemuzu, protoze je prede mnou maturita a nemuzu chodit do posilovny (abych ta kila nabrala na svalech), ale nastavajici se snazi o pravy opak,takze jsem mu slibila, ze od leta zacneme se zdravou stravou a souhlasil :-) holky, chodite nejak pravidelne cvicit?
Profilova fotka
Adélko, já nechodím, ale potřebovala bych to jako sůl. Akorát, že jsem líná a když chodím sama, tak mě to brzo přestane bavit.. Snažím se občas doma podle dvd, ale musím z toho udělat pravidlo, což se mi moc nedaří. No vidíš, to je dobrá zpráva, že chce i tvůj brouček. Michal si chvíli zvykal a chtěl, abych mu aspoň pečivo kupovala normální. Minulý týden mě požádal, ať už kupuju jen to celozrnné :-D :-D Jen kdyby to nebylo tak drahé - včera jsem zrovna byla nakupovat a 10 celozrnných housek mě stálo 45,-Kč :-| Jak Ti jde učení?
Profilova fotka
Pavli, uceni? je toho strasne moc a mam takovy pocit,ze to nemam sanci stihnout do maturity vsechno do te hlavy nacpat, nic si nepamatuju,vsechno se mi plete... Hruza fakt. Ale uklidnuju se tim,ze to ma asi tak kazdy maturant. Jinak drahy je zase cely tyden na sluzebce a prijede mi zitra vecer, v sobotu rano delam zkousky na Vš tak si na me holky prosim vzpomente :-)
Profilova fotka
Adélko, tak jak jsi dopadla u zkoušek? S tou maturou to má opravdu každý. Když jsme se před maturou sešli v učebně, tak jsem měla pocit, že musím zákonitě vyletět, protože nic nevím. Ale pak jdeš na potítko a tam už to šlo samo. Navíc se Tě učitel přijde zeptat, jestli víš nebo potřebuješ nakopnout :-D :-D Nakonec jsem odmaturovala s vyznamenáním ;-) Jsi chytrá holka, určitě to zvládneš! A co ostatní přípravy? Někam jste se posunuly?
Profilova fotka
Ahoj Pavli, zkousky dopadnou asi zajimave, vysledek budu vedet az za 14 dnu. Ale do pulnoci jsem cekala na milacka nez dojede z prace,prijel uplne unaveny a nemocny,rano jsme jeli na ty zkousky, chudak uplne mu bylo spatne a mne zacinalo byt taky, myslela jsem,ze je to nevyspanim (spala jsem 4 hodiny) ale angina si nasla i mne, takze jsme dneska s drahym jeli k doktorovi a oba mame ATB. jinak s pripravama zatim stojime,mame vsechno dulezite (kostel,knez,hudba, restaurace, fotograf,kameraman) a ostatni chvili pocka. Satky se mi uz siji, milacek si koupi oblek v lete stejne tak oznameni a prstynky. No toz tak :-)
Profilova fotka
A jéje, to jsou teda radosti. Tak se vyležte, ať je Vám brzo lépe! Až budeš vědět, jak jsi dopadla, tak se ozvi. Holky, myslete na mě ve čtvrtek. Jedeme si prohlídnout a svézt se v našem budoucím novém autě, tak snad jsme vybrali dobře...
Profilova fotka
Holky, kde jste všechny? Nějak se to tu zaseklo... :-(
Ahojda,já jsem tady x-)
já taky! straším v práci
Článek se načítá
Profilova fotka
Pavli, ani mi nemluv.. :-( já byla 14dní nemocná - něco jako kombinace střevní a normální chřipky.. minulý týden sme jeli ve čtvrtek na hory (spíš na víkend ke známým do Krkonoš), ale měla sem hrozný bolesti břicha a ledvin, že sem skončila v nemocnici, kde mi dali kapačky - po nich sem byla jak "znovuzrozená" .. čeká mne ještě SONO (to je ultrazvuk), takže potom budu chytřejší.. ale z krve mi nic nezjistili, vše bylo OK - takže kdoví, co sem měla za virus.. ..takže kvůli tomu, sem tu dlouho nebyla.. ale já to napravím :-) jinak všechny zdravíííííím ;-)
Profilova fotka
leni, jejda, chudatko, ja jsem byla taky nemocna. jak dlouho jsi byla v nemocnici?
Profilova fotka
..naštěstí jenom jeden den vč. noci.. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, Adél, Leni už je Vám lépe? Já se teda zdravotně zatím držím, ťuk, ťuk, ťuk a doufám, že to vydržím až do jara ;-) Včera jsme se byli s Michalem podívat na to naše možná budoucí auto. Prodejce se nám věnoval 4 hodiny! Absolvovali jsme testovací jízdu a zpátky jsem řídila já. Měla jsem z toho strach, ale jako bych to auto řídila odjakživa, hned mi sedlo :-) Michal za volant nechtěl, prý to auto stejně bude moje :-D ;-) Líbí se nám moc, asi ho vezmeme, ale musíme dát dohromady, co chceme za výbavu, protože peníze jsou to obrovský.. Jestli tohle dopadne, tak o dovolené si letos můžu nechat jen zdát, natož o svatební cestě na Maledivy :-( :-( Ale auto je auto a holt je potřeba ... Do dvou týdnů to musíme rozseknout, tak jsem zvědavá Jinak co se svatby týče, tam jsme se nepohli ani o krok.. Necháváme to až na duben, takže tak :-D Holky, krásný víkend Vám přeju
Profilova fotka
Pavli, mně už je dobře.. bylo to ale dost nepříjemný 14dní marodit, nic pořádnýho nejíst (jen rohlíky, jogurty bílé, piškoty, sýry) - a potom ležet mimo "své" město v nemocnici se starýma ženskýma :-( Jaké auto sis vybrala? :-) já se taky pomalinku začínám koukat po autíčku :-) My sme se se svatbou nepohli už delší dobu nikam :-D ..jinak vás holky zdravím a přeju pěknej víkend.. já mám otevřené vínko a dělám bakalářku.. :-S
Profilova fotka
Nazdárek děvčata, jak je po víkendu? Leni, to máš pravdu. Mě bylo 19 a ležela jsem se zápalem plic u nás v nemocnici a na pokoji jsem byla s třema ženskýma okolo 70 let.. Bylo to dost nepříjemný.. Renault Clio Grandtour - s výbavou to zatím vychází na 364tis., ale chceme prodejce stáhnout o min. 20tis., tak uvidíme.. Dnes jsem prodejci poslala mailem, co všechno ještě potřebuju zjistit, tak má na dopoledne o zábavu postaráno :-D Po jakém koukáš Ty? Co vy ostatní? Jak se máte, co děláte, jak připravujete?? ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky.. :-) Víkend byl pohodový, jak sem psala.. dala sem si v sobotu vínko, sýry a pracovala sem na bakalářce.. Jinak to byl pěknej víkend :) Pavli, já zase koukám po malinkém Chervroletu Spark :) rodiče mají Renault Scenic, ale jezdí se svým původním autem.. a já bych právě tohodle Sparka chtěla, líbí se mi a pro mne by bylo ideální :) ..vím, že když je člověk v nemocnici se staršíma lidma, tak oni ty lidi za to nemůžou.. ale být tam s paní kolem min. 70let, kdy měla prasklej žlučník (takže byla celá žlutá).. :-( to pro mne bylo dost nepříjemné.. Jinak my zatím nic nepřipravuje, přípravy stojí a nic se zatím neděje.. Kromě teda toho, že řešíme kuchyň, spotřebiče, atd. :-)
Profilova fotka
Leni, to je opravdu malé autíčko :-) My teď máme staré Clio 3dveř, rok výroby 1995, takže už je celkem nedostačující. A když nové, tak rodinnějšího typu, abychom se tam vešli i s dětmi a nákupem :-D :-D A nové Clio kombi se zdá být vyhovující ve všech směrech a hlavně spotřebou - má průměr 5,8 na 100km ;-) Jak jsi daleko s bakalářkou? Na jaké téma ji vlastně píšeš? Hihi, my teď řešíme, krom auta, vestavěnou skříň do obýváku. Truhlář byl u nás před třemi týdny a na dodělávky měl přijet před 14 dny. Samozřejmě nedorazil a doteď se neozval, tak jsme tam dnes ráno s Michalem byli a donutili ho zítra ráno přijít. Je až neuvěřitelný, jak je jim jedno, že máš doma rozkuchanou skříň a chceš ji mít hotovou. Navíc ji ani nemáme zaplacenou ]-( a ani to je nedonutilo ji zatím dodělat ]-( :-( Jsem zvědavá, jestli ji zítra opravdu dodělá nebo zas bude někde nějakej problém
o víkendu byly ve scontu 20 procent slevy! Tak jsme tam naběhli a vezli celé auto. Už jsme na tuto akci dlouho čekali, mívajíto pravidelně. Děvčata dejte mi nějaký dobrý tip na svatební dar kamarádce, jdu jí za svědka. Něco dražšího, je bohatší a náročná.
Profilova fotka
Pavli, to máš pravdu, že je malinké, protože právě ten Scenic je rodinné auto, takže nepotřebujeme velké.. oni rodiče tak nějak naznačovali jednou, že se ty auta pak přehodí - my budeme mít Scenica a oni to přítelovo nynější.. Já myslím, že sem na tom s bakalářkou docela dobře :-) ještě teda nefinišuju, ale mám toho tak na 80% hotovo, což se mi zdá dost.. :-) Tomáš právě dělal šatní skříň do ložnice - já sem si ji navrhla a on ji udělal, je fakt krásná (můžu ti poslat foto), teďka bude dělat šuplíkové komody a normální s dvířkama ještě.. potom udělá stolky a bude ložnice hotová:) Do obýváku taky bude dělat vestavěnou skříň, protože tam máme takovej výklenek, tak to tam chcu zapasovat - bude to dlouhá stěna jakoby :-) Hakli, mně by se líbil ten kávovar Dolce Gusto (nevím, jak se to píše)..je to dražší dárek a myslím, že její náročnosti na přípravu kávy by taky byla uspokojena :-)
aha, aha aha. Na to by bylo vhodné se jí zeptat. Ale myslím, že jo. Pro znalce kávy je to šunt, ale chápu že někdo kdo si potrpí na vzhled a trend to uvítá.
Profilova fotka
..jasně, že kdo si potrpí na kafe, tak to není pro něj.. ale někomu by se to líbilo - mně třeba joo :-) já sem se nevěsty zeptala (taky jí jdu za svědka) co by chtěla a chce peníze, takže to mám vyřešené ;-)
a kolik? já se jí asi také zeptám... no ale kdybych si byla jistá něčím originálním tak bych volila raději to.
Profilova fotka
..to ona neříkala samozřejmě, ale přemýšlela sem, že tak asi 3000,- .. nějak bych to krásně zabalila nebo něco s tím vymyslela, abych nedávala jen obálku..
Profilova fotka
Tak se přidávám! Včera jsme si byli pro termín 10.10.2009 na Chodovské tvrzi :-) . Zatím nemáme nic kromě představy ;-)
Profilova fotka
Oskara vítej a gratuluju k zasnoubení :-) Leni, to jsi dobrá, že máš tolik hotovo. Foto skříně mi rozhodně pošli, inspirace na nábytek není nikdy dost :-D V srpnu se vdává sestřenka (původně měla v červnu, ale něco jim do toho vlezlo), tak taky přemýšlím, co jim dát za dar a nejspíš to vyřešíme penězi, ale nevím, jaká částka je adekvátní.. ale 3tis. se mi zdá docela dost :-N
Profilova fotka
Pavli, já taky nevím, kolik peněz je vhodné dát.. :-N Já ti můžu poslat fotky šatní skříně d ložnice, ale tu, co chceme v obýváku tak jenom vzor, jak bude vypadat.. :-) Oskara, taky vítám a zdravím!! :-)
Profilova fotka
Asi se o tom budu muset ještě poradit s našima. Jsou na svatbu zatím neoficiálně pozvaný, takže dar se jich taky týká :-) Kupovat jim nic nechci, skoro všechno mají, tak je lepší dát peníze, aby si případně něco vybrali sami. Jinak holky přeju krásnej pátek a krásnej první jarní víkend, i když venku to tak nevypadá ;-) Nevím, jak u Vás, ale u nás přes noc napadlo 10cm sněhu ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?