Říjen 2009

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky holky, doufám, že nás tady bude postupem času hodně a budeme si navzájem radit v přípravách. Hurá do toho
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím po víkendu :-) Pavli, u nás byl pěknej první jarní víkend - v sobotu svítilo sluníčko, ale v nedělu se trochu zatáhlo a bylo zataženo.. ale ta sobota (aspoň dopoledne) byla pěkná :-) Já právě jak půjdu za svědkyni, tak mám dilema - chtěla bych jim dát nějakej dar než peníze.. Ale na druhou stranu jim radši dám peníze a koupí si za to to, co se jim bude hodit a líbit:) a další dilema mám s tou částkou..jako svědkyně bych měla dát asi víc, ale vůbec nevím, kolik se dává :-( jak sem psala, tak sem přemýšlela, že bych jim dala 3tis. ale fakt netuším.. A jak přípavy? Něco nového nebo vše zatím bez novinek.. :-) Přeju krásné slunečné úterý..
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se Vám tak dnes ne chtělo vstávat?? Navíc ráno sněžilo až hrůza. Teď se trochu umoudřilo a začíná svítit. Sem snad to jaro nedoleze ani za měsíc, ach jo :-( My byli o víkendu na skleničce u známých a skoro ke konci návštěvy se nás zeptali, jestli jim půjdeme za svědky, že se budou brát. Byli jsme tak v šoku, že jsme jim zapomněli říct, že se taky bereme :-D :-D Akorát oni tu svatbu pojali na můj vkus dost divně. Berou se za tři týdny, budeme tam jen my 4, pak se půjdou domů přestrojit a zajdeme si na oběd, na který vezmou i sestru nevěsty, ale to jen proto, že jim mezitím pohlídá děti. Nebude svatební oznámení, dort, rodiče, sourozenci, šaty, prostě nic. Chápu, že to chtějí mít jen takhle malinký, ale proč tímhle stylem?? Působí to na mě fakt divně - jako by jen chtěli zlegalizovat činnost. Jinak my jsme s přípravami nikam nepokročili. Momentálně není čas - děláme daňové přiznání, snažíme se dát do kupy to auto a byt. Když to dobře půjde, začneme na tom dělat někdy v dubnu. Taky přeju krásný den PS: Aby toho nebylo málo, tak si drahý vymyslel, že by chtěl akvárko a to metr krát půlmetru krát půlmetru a včera bylo pozdě, takže tak. Prostě mě s ním nuda rozhodně nehrozí :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky.. jak se máte, co nového? Pavli, budeš se divit, ale já teď vstávám dobře a bez budíku už před 7.. tady je krásný sluníčko, i včera ráno bylo - jenže přes den se to pokazilo.. Dneska je tu fakt krásně už teď ráno a člověk má hned lepší náladu :-) To je hezký, že půjdete oba společně za svědky a co se týká svatby kamarádů, tak asi takoví sou, že nechtějí vůbec klasiku, ale vše podle sebe a poskromnu.. mně osobně by to teda vůbec nevyhovovalo a já bych tohle nechtěla!! Nápad s akvárkem je úžasnej, ale aby vás to pak nevystěhovalo :-D U nás s přípravama taky stagnujeme.. nic nového, zatím to je všechno tak, jak to je.. Jen mám novinku, že už sme si objednali spotřebiče do kuchyně a dala sem truhlářům zálohu na výrobu kuchyňské linky..
Profilova fotka
Teda tady to nějak usnulo, doufám, že aspoň na vavřínech :-D :-D Hezký víkend holky
Profilova fotka
Pavli, to s tebou souhlasím, že to tady nějak dost opadlo.. Já mám teď frmol s bakalářkou.. dneska sem na ni pracovala cca od 15 - 19hod :-N snad to k něčemu apsoň bude a vedoucí mi to nevyškrtá.. Jak se máš ty/vy? :-) ..taky přeju hezkej víkend děvčata :-) :-)
Profilova fotka
ahojky holky, uz jsem tu docela dlouho nebyla, jak se mate? Pokrocili jste s pripravama? My docela jo, zbyvaji nam uz jen zakusky (vdolecky mame) a domluvit menu na svatebni obed,jinak vicemene mame vsechno. uz jen nakupovat prstynky a oblek drahemu. Jo a dneska jsme se zacali rozhlizet po svatebni ceste :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte po víkendu? Já teď proklínám změnu času, každý rok se z toho týden vzpamatovávám. Jediné, co mě teď hřeje na duši, je předpověď na tento týden. Má být hodně sluníčka a celkem teplo, tak aspoň že tak.. ;-) Jinak se máme celkem dobře. Máme před sebou poslední dodělávky na bytě, pak čekáme na prvního dubna, až budeme moct objednat to auto a vrhneme se na zahradu, kde chceme u chatičky postavit posezení... :-) A v práci toho máme oba hodně, takže se vidíme tak asi dvě hodiny denně. No aspoň se vzájemně neomrzíme :-D :-D Adélko, závidím. Já kromě termínu na matrice nemám vůbec nic :-N Ale vlastně jo, mám podprsenku pod šaty (za 1000,- :-o ) a bižuterii na krk, jinak nic ;-) Ale to přijde.. ;-) Zhruba v půlce dubna začneme zařizovat, když to dobře půjde. Krásnej den Vám přeju
Profilova fotka
My také stále nic nemáme, ale už upevňujeme své názory a přesné představy .... tak se do toho vrhneme!
Profilova fotka
Ahooooj Adélko, to je taky dost, že ses k nám koukla.. Já úplně valím oči, co všechno už máte hotový, samozřejmě gratuluju :-) Kam byste chtěli na svatební cestu? Pavli, mně ta jedna hodinka taky ještě pořád chybí.. A stejně jako ty se uklidňuju tím, že až bude lepší počasí, tak všechno bude veselejší:) Koukám, že si pokročila (podprsenka - za tu cenu musí být naprosto úžasná a nádherná, a na tu bižuterii sem zvědavá .. nechceš to dát všechno do alba?)!! :-) Oskara: podle fotek svatební kytky odhaduju, že svatbu budete mít do růžova? :-)
Profilova fotka
Holky, zítra duben, to se nám ta doba na přípravu docela zkrátila, že? Rychle to utíká.. ;-) Včera mi můj drahý při společné koupeli vysvětloval, že je potřeba začít plánovat, abychom to všechno stihli bez velkých stresů... Skoro jsem se utopila :-D :-D Když si vzpomenu, jak jsem se tu rozčilovala, že má na všechno dost času... ;-) Oskara: mě to docela trvalo, než jsem si ujasnila představu a taky barvu, ale teď už to vím. Potřebovala jsem na to asi dva měsíce :-N Takže jsi na tom trochu líp Leni, do alba to chci dát, jen na to mít čas... Ale slibuju, že nejdýl o víkendu to tam dám... :-)
Profilova fotka
Pavli, to je hezke :-) ses dockala,vidis :-) Muj drahy si ted trosku dupnul v praci, a od pondeli to vypada mnohem lepe,takze snad se nam podari vsechno do konce cervna zvladnout. U nas zacaly se do svatby poustet maminky,takze zbyek nechame na nich :-) Leni, jako mame temer vsechno, to je sice hezke,ale porad nemame jistotu,jestli ta svatba bude :-(. Maturita je za dvermi (ucim se jak silena dneska jsem dodelala 19.MO do bioly prenatalni vyvoj plodu, to se uci dobre :-) ta cisla jdou dal,ale porad to neni ono :-( ) a drahy pise tu diplomku,navic dostali nejaky grant ci co,takze musi ji zaroven zpracovavat v anglictine pro nejaky rakousky ustav v Grazu proste toho ma hodne, do toho ta praca, statnice, je to proste nejiste, no :-(
já se taky hlásím k dobře se vstávajícím po ránu, v zimně jsem se nemohla v 8 hod probrat, oči oteklé a ted po 6 už jak rybička. Ted po změně času tedy po 7 hodině, mile mě to překvapilo. Běží to rychle, a čím jsem starší tak tím rychleji. Za chvíli mi bude 26 a říkala jsem is že jsem tusvatbu klidně mohli udělat na jaře, nic by se nestalo... ale co už říjen je říjen.
Článek se načítá
Profilova fotka
hakli :-) ani se mi to nechce rikat, ale taky mam ten pocit, ze svatba klidne mohla byt az na jare, ted cim vic se to blizi, si rikam, ze potom by to bylo mozna pohodovejsi, ale tak jsem rada a tesime se :-)
Profilova fotka
lennnia: jj růžová to je moje adelka89: ty budeš teď maturovat a už se budeš vdávat? Já čumím, kdyby mi v té době někdo řekl o vdavkách tak ho někam pošlu ;-) haklina: jj letí to šíleně. Teď nám bylo oběma 30 a v říjnu spolu budeme 8let - strašně to uteklo a tolik se toho stalo. Dnes jsem si dala do plánu napsat fotografům (mám v merku 2) a taky se pozeptat po kameramanovi na obřad. Vlastně jsem se nezeptala na kameramana na matrice tak tam taky napíšu - zavolám.
Profilova fotka
Holky, huráááááááááá je tu asi jaro!! :-) U nás je od rána tak krásně, fakt suprové jarní počasí.. Mám hned radost a to se potom vstává, když za oknem vykukuje sluníčko a zpívají ptáčci :-) :-)
Profilova fotka
Leni, u nás už je jaro od pondělí. Je tu nádherně od rána do večera a dnes je i teplo na krátký rukáv. Kéž by to vydrželo, vůbec bych se nezlobila :-D :-D Včera jsem do šéfa dostala kytku, prý jen tak, něco jako vítání jara - tulipány a narcisky ;-) Do rána krásně rozkvetli a voní celý byt :-) Dneska bych chtěla nafotit ty věci, co mám na svatbu, tak to pak dám do alba... Oskara, my se bereme v říjnu na naše deváté výročí :-D
Profilova fotka
oskara: jojo :-) ve tride si to holky taky nedovedou predstavit,ale asi jsem jina. Proste se raduju z novehých tefal hrncu a holky z noveho tricka za 1500kč :-D ale citim se tak lepe. mam staleho pritele 6let,je starsi nez ja a pomohl mi rychleji dospet :-)
Profilova fotka
nových tefal hrncu :-) dobry preklep :-)
Profilova fotka
Holky, tady je tak krásně :-) mám tohle počasí moc ráda - sluníčko, teplo.. Pavli, to je paráda, že si dostala od šéfa takovou pozornost!! To bych si taky nechala líbit :-) Dívala sem se do tvého alba a ještě žádné nové fotečky, už se na ně těším.. ;-) Áďo, já se raduju z obojího, i když hrnce sem ještě nedostala :-D zatím "jenom" zapékací mísu :-) a teď mi naši nakoupili dva kostýmky do práce a halenky :-) ...takže fakt se raduju ze všeho x-)
Profilova fotka
no tak ja taky Leni,ale nejak si posledni dobou na sebe nic nekupuju, aby bylo na ty hrnce :-)
Profilova fotka
Holky, já su tak utahaná dneska.. celej den sem pracovala na bakalářce.. už to dávám do závěrečné podoby, ale pořád tam něco dopisuju, upravuju, atd. - ty úpravy sou snad nejhorší ]-( :-( celej den čučím do obrazovky a su grogy.. Ještěže bylo dneska hezky, tak sem měla dobrou náladu a šlo mi to docela samo :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se, ale až doteď nám nešel internet. Fotky mám stáhnutý do počítače doma, tak je snad dnes do alba dodám. Adélko, já měla taky radost z hrnců a pánví a mám vlastně dodnes. Tchánovci už se ani nediví, když chci k narozkám nebo pod stromeček nějaké náčiní do kuchyně :-D A byla jsem na tom podobně. Michalovi bude za měsíc a kousek 30 a díky němu jsem dospěla dřív a se svými vrstevnicemi jsem si skoro neměla co říct, teď už i ony mají vlastní domácnost, takže se to zlepšilo. Ale v 19 na mě koukali, jak kdybych vylezla z jeskyně... :-D
Profilova fotka
Pavli, tak to už se těším na foky :) .. já si taky neměla co říct s mými vrstevnicemi, ale bylo to spíš tím, že mám dva o dost starší brášky, takže sem vyrůstala mezi dospělými. Jezdila sem s bráchama a jejich kamarádama na kole, pod stan, chodili sme plavat, atd. takže skoro pořád mezi nimi.. proto se mi i líbí starší chlapi x-) Já mám taky radost z výbavy do kuchyně, povlečení, atd. Zrovna na narozeniny sem dostala zapékací mísu a i něco na oblečení - župánek :)
Profilova fotka
Tak, už jsou fotky v albu... :-)
Profilova fotka
.. už sem koukla a fakt moc pěkný!! Podprsenka krásná a bižu taky moc pěkný.. no a prstýnek?? Hmmmm.. :-)
Profilova fotka
Leni, díky ;-) S prstýnkem se přesně trefil do mého vkusu. Asi už mě přeci jenom za ty roky zná :-D Holky, jak užíváte jara? Tady je tak nádherně. Úplná škoda, že musíme být v práci. Ale těším se na prodloužený víkend. Budu se slunit a slavit (brácha má v pondělí narozeniny a taťka hned 3 dny po něm) :-D
Profilova fotka
Pavli, tady je taky krásně.. fakt paráda! Já se taky budu slunit, projedu se na kole a večer na bowling.. jinak asi budem grilovat, což se těším!! :-) Užij si slunění a oslavu zároveň ;-) Holky, krásnej víkend přeju!!
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme o víkendu vytáhli kola a v neděli jeli k jedněm rodičům a v pondělí k druhým a pěkně mě bolel zadek.. ;-) Taky jsem v pondělí dostala před panelákem pomlázkou od party úplně cizích kluků ]-( Jak jste dopadly o pomlázce vy? A jak jste na tom holky s učením? Už umíte? Něco nového v přípravách? Jdeme s Míšou v sobotu na svatbu té kamarádce, jak jsem tu psala, tak jsem na to fakt zvědavá. Doteď to nikomu neřekli, ani rodičům. Kámoška to řekla jen své sestře, která dostala zákaz šířit to dál. A řekla jí to jen proto, že jí během obřadu bude hlídat děti. Je to fakt divný. Chápu, že to chtějí mít jen ve 4, ale proč to neřekli ani jedněm rodičům? Důvod je prý takový, že by stejně nepřišli, tak co ... :-.
Profilova fotka
Ahoj Pavli, já pomlázkou dostala jen od přítelovýho taťky a jeho kamarádů.. přítel se na to nějak vykašlal ]-( Včera sem byla v Brně, trhali mi zub..tak sem včerejšek skoro celej prospala - bylo to docela peklo, jak to přicházelo k sobě :-( dneska už je to ale lepší.. už to docela jde to snášet..:) Jinak do tohoto pátku musím odevzdat komplet hotovou bakalářku, takže už to dokončuju.. příští týden mě čeká předtermín zápočtu, takže chci jít a snad to zvládnu.. což taky znamená, že příští týden budu asi ležet v učení.. Přeju ti Pavli, aby se svatba líbila!! Já taky popravdě nechápu, proč to alespoň rodiče neví.. Je mi to teda záhadou, ale každý to chce prožít a oslavit jinak :-)
Ahoj holky, tak jsem byla po osmi letech konečně požádána o ruku a naplánovali jsme to na 3. října. Tak doufám, že se k Vám můžu připojit, protože jsem koukala, že už máte pěkně rozjetou diskuzi. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?