Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
wopi... hodlam se ho drzet do konce zivota. :-) Musim rict, ze me s tim svetrem taky prekvapil... a to jeste dohlizi, jestli ho mam zapnuty ke krku, ze by lepsi nevestu tezko shanel, kdybych mu ted onemocnela... az se sama divim, kolik stesti me potkava. :-) ja budu taky vetsinu vyzdoby do hospody vyrabet sama, akorat ze jeste cekam na nejake maslicky, co jsem objednavala minuly tyden (z Asie), protoze jsem se na posledni chvili rozhodla zmenit barevnost vyzdoby. Ale zase jsem vcera natiskla menu a dneska vyrobila kornouty na listky ruzi na hazeni, tak mam aspon nejaky pokrok. :o)
Profilova fotka
nojo, jak vás čtu, tak se cítím provinile, že já se s výzdobou a podobnýma věcma nezabývám a většinu věcí moc neřeším.. ale mi přijde, že čím líp si všechno naplánuju, tím víc by se toho mohla po..., takže se držím toho, že to všechno nějak dopadne samo - nejlépe dobře... akorát jsem se teda rozhodla, že aspoň ty jmenovky a případně menu vyrobím, ale kdoví, jestli to stihnu.. a maminka mě překvapila, chce péct o víkendu koláčky, tak jí nejspíš pojedu pomáhat.. asi bych sem měla přestat chodit, nebo mě fakt chytne nerv, co všechno nemám... :-) no už jsem včera nemohla usnout nějak, furt jsem dumala, co ještě zbývá a jak to teda bude.. a že na to už není skoro čas...
Profilova fotka
wopi.... nedumej a na nervy se vykasli... ja to delam taky tak, rikam si, ze tohle jsou krasne tydny a ze stejne jako nechci prostresovat svatebni den, nechci prostresovat ani tyhle posledni dny,a le naopak si je poradne uzit... takze pohoda, uzij si peceni kolacku s mamkou, pekne si u toho popovidate... my budeme v pondeli pext nejake cukrovi, tak se na to taky tesim... :-) Svatba je prece o stesti, tak proc si ho nicit stresem.... Drzte se, holky. 8-)
Profilova fotka
cabal - no já se zatím furt nestresuju, jen se mi hůř usíná.. a rekapituluju, co všechno nestihnu :) ale kazit si tím svatbu nechci, ono stejně to není o mašličkách nebo o tom, jestli všechno dokonale ladí, ale o lidech... a ti "moji" se tváří zatím velmi v pohodě :-)
Tak jsem se včera vrátila ze služebky a už v letadle jsem zase začala myslet na přípravy. Dneska se asi zajdu podívat, jak vypadá ta tvrz v lešení, ale mamča říkala, že dost hrozně :-( Cab, určitě ten kostel přehoď, docela ti závidím, že máš tu možnost, i když to samozřejmě taky budou obrovský starosti. Taky začínám uvažovat, že to někam přehodíme, ale vůbec nevím kam. Navíc máme oficiální hudbu a fotografa Chodovské tvrze, tak nevím. Nebo mě napadlo, že rozdám hostům nějaké dětské nářadí a uděláme fotku, jak "opravujem" tvrz :) Prostě z toho nějak udělat přednost, nenapadá vás něco?
Profilova fotka
Margitule: Mně ten nápad s dětským nářadím přijde dobrý, hlavně je praktický: Protože jestli máte hudbu a fotografa z Ch.tvrze, tak máš docela málo času na hledání náhrady. Ale jde to, jen asi za jiné peníze (mně před nedávnem odmítla fotografka a během asi 5ti dnů jsem jich na svůj termín našla dost, ale ceny byly docela vysoké). A podle mě Tvůj termín bude víc obsazovanější než můj (25.října), tak si myslím že hodně "služeb" (foto, hudba) už nebude volných. Ještě jsi myslím psala, že je tam pěkný park, tak bych všechny fotky směrovala tam - do parku. No a neuvažovali jste, že by vám management Ch.T. vyšel nějakým gestem vstříc? - sleva na fotografa/hudbu, nebo, je-li to trochu možné zakryl co zakrýt jde..(někdo tu psal výše, že u nich v kostele alespoň přikryjí rozdělaná místa). Ikdyž vím, že přikrývat lešení asi nebude reálný požadavek. Přeju hodně štěstí, atˇ už zůstanete na tvrzi nebo se poohlídnete jinde.
Profilova fotka
cab: tyjo změnit barevnost výzdoby! Jaká byla původní, co ji už nechceš? já se těžce trápím s oznámením, ještě není hotové: měla bych ho vytvářet já, ..ale zatím nebyl čas, nebyla chutˇa tedˇjsem nemocná a nechce se mi nic :-(
Profilova fotka
holky, ja jsem ted chtela jit behat, ale je strasne zima, prsi a divne vlezlo. Teda jestli takhle bude v rijnu, tak me to nebavi...
Právě jsem na seznamu četla, že babí léto už nebude, teploty mají být podprůměrné a srážky průměrné.Když už má být kosa, tak aspoň bez deště . Hlavně si budu muset pořídit ještě něco teplejšího na sebe, mám strach abych to potom namísto dovolené neodležele s chřipkou. :-(
Profilova fotka
Ahojky holky,mě polapila viroza,v práci jsme se s kolegyní bavili o našem termínu,vdává se ve stejný den a hodinu jako já,že má taky strach ze zimy,asi se nám obavy potvrdí.
Profilova fotka
Margi, tak jsem tedˇ viděla fotky té Chodovské tvrze: je to mazec (lešení zakryli, ale nedovedla jsem si představit, kolik toho bude v lešení). No asi bych k tomu přistoupila tak - že si tam za rok zajedete a vyfotíte se u opravené tvrze: "o rok později na místě činu", a zbytek společných fotek v parku a uvnitř tvrze. Taky bych z toho byla neštastná, ale asi bych neměnila - zaměřila bych se na zbylé přednosti. Nechtěla bych na poslední chvíli řešit změnu místa, služeb.
Já bych teď to místo nejradši změnila, ale nevím kam... Omlouvám se, že furt řeším jen "svoji" tvrz, ale nějak si nemůžu pomoct
Článek se načítá
Profilova fotka
Margi, no za zeptání nic nedáš, ale čas...přes 2 týdny . - změnit a zamluvit místo - hostina by byla jak daleko od místa obřadu? - fotograf - hudba - obvolat hosty - finanční náročnost? - nemohli by vám nějak finančně vyjít vstříc (jak jsem se ptala výše)? :-( já mám kdyžtak v email. adresáři pár fotografů, ale ty jsem zjišťovala pro jiný termín...
Já vím, mně se do toho vůbec nechce, restauraci máme cca 200 m od Chod. tvrze... Ale na druhou stranu - je to tam fakt dost nesvatební. Zkouším hledat různá možná místa, kam by to šlo přehodit, ale zatím se mi nedaří a čas, jak píšeš, už opravdu není. Asi tam zůstaneme, ale nedokážu to neřešit.
Profilova fotka
chápu, že to pořád řešíš|-| asi by mi to v hlavě šrotovalo taky pořád. Ale z pohledu (nezaujatého) bych viděla řešení zůstat jak velmi praktické. Podle mě, pokud fotograf nebude kus vola s prominutím, měl by Ti vykouzlit i krásnou památku na místo vašeho obřadu, takovou, že při prohlížení fotek nebudete myslet na lešení, ale na to, jak vám tam bylo krásně. To, že máte hostinu vedle - vidím jako velkou výhodu. Počasí neodhadneš - a co potom s přejezdy 20km a více..? Možná si za pár let vzpomenete (teď tomu těžko věřit) s úsměvem, jakou komplikaci vám postavil život těsně před termínem vaší svatby. Možná i proto tam napřesrok přijedete, abyste se u (snad již) opravené tvrze vyfotili. hodně pevných nervů přeju a doufám, že budou aspoň na vás příjemní, pokud se tam rozhodnete zůstat
navíc se trochu bojím toho, že budou během obřadu opravovat, tj. dělat hluk, máme to v pátek. Ale máš pravdu :-)
Profilova fotka
Margi, ad hluk: podle mě je to o domluvě - obřad netrvá dvě hodiny. Myslím si, že by Ti měli vyjít vstříc !!!- nevím, jestli jim za to ještě platíte - ale každopádně dostatečně dopředu jste o svatbě nevěděli - abyste se podle toho mohli zařídit. Tři týdny mi připadají nedostačují (dali vám to tak vědět ne?). a hlavu vzhůru! x-)
Profilova fotka
nám v pátek přišly prstýnky - obj. přes internet od p. Kubíka. Původně jsme si chtěli koupit zlaté (žluté nebo červené) kroužky, nakonec příteli učaroval titan (jasně že cenou) a tak jsou z titanu, ale veškeré úpravy zvládli perfektně. Sedí nám a moc se z nich těšíme. Pořád mi nejde to oznámení a trápím se s Gimpem (program) :-( a tak uvidíme jak dlouho to ještě vydržím. Tedˇ jdu zkusit Photoshop.. jestli to půjde líp, a pak děj se vůle boží ]-(
Profilova fotka
Ahoj skoromanželky, v seznamu členů beremese,kteří mají svatbu nejblíže se povážlivě blížíme na horní pozice.... :-)
Profilova fotka
holky, ja porad premyslim nad pisni na prvni tanec... co mate? Ja tedka narazila na tohle...ale nevim. http://www.youtube.com/watch?v=8mMRQZ... ...jo jo blizi se nam to. Ja mam nekdy chut utyct:-)
Profilova fotka
jé,to je krásné.... :-) ;-) ,nevím si s hudbou rady,čekám na skoromanžela,až se vrátí z Kosova.
Mě se to taky líbí. Mám ráda veškerou hudbu 60 až 80 let, ta současná mě moc neříká... :-( Pořád to musím počítat, už jen tři týdny, někdy se moc těším na manželství, na druhou stranu mám i strach a obavy , jestli to vůbec všechno zvládnu......... Teď jsem našla toto http://www.youtube.com/watch?v=Trzfmx...
Profilova fotka
jity,sme na tom stejně. ;-)
Profilova fotka
Amelie - tak ten muj je pro zmenu v Gruzii... ja bych chtela byt v pristim zivote rozhodne chlap...
Profilova fotka
Jo?Já ani ne. :-D :-D :-D
Profilova fotka
Tak ja ho mam bliz, "jenom" na Morave... jittyy sice psala, ze babi leto uz nebude, ale tomu odmitam verit, bude aspon tak, aby se daly udelat fotky venku, to mi nikdo nevezeme!!!! ]-(
Profilova fotka
tak jsem včera strávila většinu dne asistencí u výroby koláčků, asi se nikdy nenarovnám :-) a teda nějak se nám to krátí, pomoc... jsem zvědavá, jak to nakonec všechno dopadne.. jak tu píšete s těma přestavbama - když jsme byli vyřešit matriku, taky jsme koukali, že je kus zámku pod lešením, tak doufám, že ho nerozšířili nějak.. tohle je jen kus vzadu, není vidět - i když mě to mrzí, plánovala jsem si tam fotky, je tam takový krásný oblouk... no snad to bude na svatbu vše ok...
Profilova fotka
My máme taky u vstupu na radnici lešení,je to jako naschvál.... :-D
Nám měli opravovat vnitřek kostela, napřed jsem z toho byla dost špatná,chtěla jsem to mít vše dokonalé, a pak jsem to přestal řešit a ono je to vyřešilo samo.Mramor, který mají objednaný na opravy až někde z Itálie dorazí nejdříve 20. října a to už bych měla být skoro týden paní :-) :-) . Každopádně jsem si z toho vzala ponaučení .... nestresovat....!!!!!!!!!!
Profilova fotka
to je mi tak jedno,vyfotíme se kousek dál.no a seznam hudby k obřadu je cool,nevím co si vybrat. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?