Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Koukám, že lešení je všude :) Na Chodovské tvrzi to prý ruší docela hodně svateb - my tam asi zůstaneme, i když hledám a hledám, ale moje specifické požadavky nic nesplňuje :-D Zítra jdu na zkoušku účesu, beru si s sebou i korunku, tak jsem zvědavá.
Profilova fotka
Ahoj holky já už tady nebylááááááá, ani nepamatuju, to je hrůza, jj svatbička se blíží taky máme termín 18. jinak holky vůbec vám to nezávidím s tou tvrzí to já bych už asi nebyla, stačí že s tchýní rešíme cukroví, pořád do toho mele tu svojí básničku, holky to je nervák tyhle tchýňky fakt, člověk by je nejradši někdy poslal na měsíc :-) Jinak taky doufám, že nebude mocinky zima, no hlavně aby nepršelo, to se pak fotí venku naprd, musíme ho tam nahoře řádně poprosit :-) Snad už aby tohle bylo za námi, pak si dáme chvilku oraz a zas vánoce no nenaplánovali jsme si to dobře :-)
ahojte holky, taky nezávidím s tou tvrzí, je to mazec. Nechápu jak to nemohli říct dopředu. ]-( fakt hnus. já vyráběla jmenovky, a další blbůsty. Zkusím je přidat do alba. Půjdem vybírat jídlo , snad tento týden. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. :-D Neskutečně se to blíží. Už jen 25 dníííííííííííí
Profilova fotka
tak jsem do práce dorazila až v deset, zabloudila jsem (hned dvakrát) někde v Ďáblicích na sídlišti, ale mise splněna - máme objednané cukroví - teda minidezerty a svatební dort, jupíííí :-) a dostala jsem i vzorek minidezertíků, tak jsme je s kolegou posnídali a mooooc dobrý.. snad nám je na svatbu nezkazej :-) jen nevím, jak to tam autem najdeme, ale snad nějak joo... těžce se to krátí, ale už mi zbývá jen ta kravata ženichovi, krabičky na výslužku (aspoň rodině a do práce) a materiál na vizitky a bude zařízeno snad... pak už jen dát sebe do pucu nějak trochu (kosmetika, manikůra, nová barva, solárko?) - tak to vypadá, že to přece jen všechno stihneme a bez stresů takřka...
Profilova fotka
wopi.... to solarko... jestli nejsi zvykla na nej chodit, tak si to radsi odpust a porid si telove mleko s pridavkem opalovaciho kremu... ja se treba po solarku osypala koprivkou... tak at nedopadnes blbe... jak rika moje kamaradka-vizazistka: tesne pred svatbou hlavne zadne experimenty!!!! Jinak drzim palce, at vsechno zvladnete a vyjde vam pocasi. My na to jdeme tyden po vas. :o)
Profilova fotka
tak jsem si před usnutím spočítala, že mi zbývá posledních 10 dní do svatby a dost mě to zaskočilo :-) tak jsem začala vymýšlet, co všechno a jak nám zbývá dodomluvit a dožařídit, jak to všechno načasovat.. no ve finále jsem byla do půl druhé v noci vzhůru.. a málem jsem šla zapnout notebook, abych na netu dohledala nějaké podrobnosti :-) ale odolala jsem... cabal - já na solárko chodím, čas od času - akorát letos nějak ten čas pořád není :-) žádný negativní vliv na mě nikdy nemělo, tak snad se něco nepokazí teď... ale stejně nevím, jestli se k němu dostanu - dnes jsem ho měla v plánu a ráno jsem si zapomněla přibalit solárkovací opalovací gel, takže asi zas nic... :-) s těma samoopalovacíma krémama mám větší strach, abych nebyla flekatá třeba.. sice je někdy používám, ale vpodstatě jen na nohy, když nenosím silonky v létě... a teď bych potřebovala spíš trošku dobarvit ramena a krk a xichtík.. no uvidíme, jak to dopadne..
Profilova fotka
wopi... ja pouzivam ne vylozene samoopalovaci krem, ale telove mleko s pridavkem opalovaciho kremu... nema to tak silny ucinek, ale zase mas jistotu, ze nebudes flekata... mne to vyhovuje, uz proto, ze se opaluju do cervena a tohle me barvi do bronzova... drzim palce, abys solarko i vsechno ostatni v pohode stihla... ja mam sice o tyden vic casu, ale taky mnohdy do noci premyslim, co je treba a trochu mi to bere klidny spanek... :-) Do toho se nam "ztratil" elektrikar a tim padem nejspis nebude zapojena elektrina na domecku, az se tam budeme ve svatebni den schazet, tak teda nechci videt, jak to dopadne. :-)
Profilova fotka
cabalkova: jojo, tohle mléko jsem myslela, jen jsem to zkrátila :-) akorát já mám problém s tím, že mi tyhle věci děsně smrděj :-( ale objevila jsem takový ten sprej od Garnier, ten ještě jakžtakž snesu... ale se bojím, že když se to blbě rozetře, fleky může udělat i tohle, ale dám na tvé zkušenosti teda - já to fakt používala doteď leda na ty nohy... :-) já se naštěstí opaluju dobře, dohněda.. uvidím, nějak to zkusím nakombinovat asi :-) a hezký - to nestihnete sehnat nějakého jiného elektrikáře? to snad všechno dobře dopadne..
Tak já jsem tam bílá, že i tělová mléka s přídavkem samoop. krému na mě dělají fleky :-D Nebo jsem tak nešikovná :-D :-D
Profilova fotka
margi: tak zkus ten spray od Garnier, mají dva druhy, a jak je to o dost tekutější, než mléko, navíc s rozprašovačem, tak se to roztírá poměrně snadno a nehrozí větší "nakupení" krému na jednom místě...
Profilova fotka
wopi.... mas s tim nastrikem zkusenost? Ja bych do toho sla, ale ta vizazistka mi to taky rozmluvila... tak se asi budu muset smirit s tim, ze budu bledule, no. ;-) Stejne budu bila jako stena z te nervozity...
Já na to asi peču, jsem bílá normálně, tak budu bílá i na svatbě, aspoň budu ladit :-D Já si navíc myslím, že u mě není problém v roztírání, ale v drsnosti kůže, protože mám fleky zásadně na kolenou, kotnících, loktech atd... Nebo by se taky dalo říct, že jsem líná to znova zkoušet, tak hledám výmluvy :-D :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
cabal - nástřik neee, tos to po mně nějak špatně přebrala - já myslela normálně z drogerie přípravek, jen nevím, jak se přesně jmenuje - není to mléko s přídavkem samoopalovacího, ale nějaký spray - má to stejný obal, oranžový, jako to mléko, ale jiný uzávěr.. zkoušela jsem to najít na netu, ale nepovedlo se mi to..
wopi, ty brdo, už jen deset dní? tak to je teda pěkný mazec. :-D my to máme za 24 tuším. ale to je jeste fůra času, tohle si aspon namlouvám :-D skutečnost je ale jiná. já osobně bych tě krémům nevěřila. Vyzkoušela jsem jich docela hodně a ani jeden nebyl dobrý a to byly docela drahé a značkové. Navíc si ho spolubydlící spletl s normálním krémem a namazal si obličej a ruce (docela silná vrstva) tak si určo dokážete představit jak vypadal ráno, když se vzbudil :-D :-D :-D to si ani nedokážete představit :-D :-D fak mazec a nešlo to dolů a musel do práce :-D :-D Kamarádka je květinářka a tak mi udělala brutální srdce na kapotu auta rozměry 90x90cm, tak se těším bude to vypadat jako v mém albíčku. Ale né tak moc zelenéééé :-D Holky my nemáme vůbec žádnou hudbu do kostela. Nevíte co se tak hraje? prosím o pomoc :-N
Profilova fotka
Ja vim, co myslis... ale myslela jsem, ze to funguje na stejnem principu jako nastrik v kosmetickem salonu... ono je to neco jineho... no nic, nejspis zustanu o toho vyzkouseneho teloveho mlicka.... proste zadne experimenty.... ]-(
Profilova fotka
nunu: nojo, taky bojimbojim :-) hudbu nevím, my to máme na zámku a budeme muset konečně už vybrat, co chceme hrát, a poslat to na matriku, máme nejvyšší čas skoro, tak doufám, že to do konce týdne nějak zvládneme.. nastávající je už od víkendu chcípáček, že ho zlobí žaludek nebo žlučník nebo co, tak snad se z toho zvládne brzo dostat - už mě i napadlo, jestli to nemá z nervů, nějak ho ta svatba bere :-D ale spíš mu asi nesedl o víkendu burčáček nebo tak něco... kytky na auto neřeším, budu mít z půjčovny, tak nám ho nazdobí oni - mají sice jen umělé kytky, ale nevypadají až tak špatně a přijde mi zbytečné si s tím dělat navíc starosti, když už to mám vlastně zařízené :-) jen ženichovi to chce asi nakoupit aspoň stuhu nějakou...
určo to bude tím burčáčkem, hmmm ale dala bych si taky :-D a jaké máš auti? no aspon mas o starost míň. Já už nic neřeším, protože chlap nemá oblek, kosili, prostě nic. Pořád tvrdí, že je čas, ale si nějak neuvědomuje, že už má jen pár dní volna a pak jen práce a práce. Já už na to fakt nemám nervy, ale pochválit jsem ho musela, koupil si boty tak aspoň že začal s něčím :-D
Profilova fotka
Ahojte holky, tak já taky s trochou do mlýna... Dnes se mi ASI podařilo ukecat přítele, aby si k obleku půjčil vestičku. Oblek bude mít černý, košili bílou a ta vestička by to tak krásně doladila do svatebna... No, zatím slíbil, že si to pojede vyzkoušet - a to už je docela úspěch, ne? Jinak já jsem přes léto opálená dost, tak žádné preparáty nepoužívám. Ale přítel mi koupil od Garnier to tělové mléko s přídavkem samoopalovacího krému (jak o tom psala Cab), a tak se sem tam namažu (i když je tam psané, že se to má používat každý den). A Nunu: s tou hudbou do kostela bych ti ráda poradila, ale vůbec se v tom neorientuju a písničky žádné neznám. My jsme požádali varhaníka, ať nám něco zahraje (on se v tom vyzná). Navíc bude mít k sobě sbor o deseti lidech plus čtyři housle, tak věřím, že to bude nádhera. Jediné, co jsme si přáli, bylo, aby při slibu jedny housle hrály Lásko, bože lásko - tak jako z dálky (hráli to tak mojí babičce, když se vdávala). Na to se upřímně hodně těším. :-)
Profilova fotka
nunu - teď nevím, abych nekecala, ale mám pocit, že je to chrysler - z VIPCONu - dokonce nám ho pán dojel ukázat, vypadal moc pěkně (auťák - i když teda řidič taky nebyl špatnej :-D)... budeme mít postaráno o výzdobu i o odvoz a nemusím se stresovat,že někomu přidělávám starosti :-) a teda přeju pevné nervy s ženichem :-) neboj, ještě máte čas a nějaký ten oblek si jistě sežene... nám zbývá ještě pořád sehnat tu kravatu, snad to zvládneme.. a vidiš, boty už má, to bývá největší problém - teda aspoň u nás... já zjjistila, jak jsem rodině zkomplikovala život - tatínek si musel pořídit nové boty, mamka sháněla nějaký kostýmek na sebe dneska (zatím nevím, jak dopadla), ségra taky pláče, že nemá co na sebe (je na mateřské), tak taky bude muset s kočárem obrážet obchody.. sice jim od začátku říkám, že na tom až tak nezáleží, že mi jde o to, aby se všichni cítili dobře, ale holt si to prostě asi chtějí komplikovat.. :-) majka: a jakou barvu vestičky? my vestu vynecháme asi určitě - akorát kdyby byla zima, a to má ženich vestu od obleku... akorátže to už by byl podle mě tmavý až moc - ale umrznout ho nenechám, tak uvidíme...
Profilova fotka
Ahojky říjnovky :-) nunuakrtek : nebyla jsi pls náhodou v tom svatebním obchodě v Havířově? ...... chystám se tam jet nakoupit organzy a nějaké stuhy .... holky, to je "hrůza", za chvíli už budem vdané paničky 8-) :-D :-p
Profilova fotka
nunu.... urcite ti poradi varhanik, my mame na prichod Kvetiny bile po ceste z Rusalky, pak misto zalmu jednu biblickou pisen od Dvoraka, pred sliby od Michny Nebesti kavalerove, na podpisy jednu vetu ze sonaty A-dur od Mendelssona-Bartholdyho a na zaver preludium z Te Deum od Charpentiera... dlouze jsme vybirali, snad to bude pekne... ;-)
Profilova fotka
Jo a ad vesticky, chtela bych pro zenicha smetanovou (cerny oblek, zlato-cervena kravata), myslite, ze to jde?
Profilova fotka
Wopi, líbila by se mi světlá, třeba odstín bílé se stříbrným proužkem nebo něco na ten způsob a k tomu stejná kravata. Je to tu hodně vidět v albech, přijde mi pak ženich takový nastrojený, jinačí než ostatní. Ale když prostě nebude vyloženě chtít a bude se bránit, že ne, tak k bílé košili koupíme kravatu do růžova a bude bez vesty. Původně jsem chtěla bílou kravatu, jenže ať se dívám, jak se dívám, všude v obchodech je ta bílá kravata jinak bílá než košile a nevypadá to hezky. Verunka84: letí to, pravda pravda...
ahoj Verčo, jo já tam už byla a rovnou několikrát. Mám i čokoládovou fontánku, kterou mi zařidili a zafinancovaly kamarádky. Dostanu to jako překvápko na zapíjení, teď v pátek. co ale určo zkus, tak je velkosklad v Havířově, když přijíždíš od smeťáku. ceny jsou neskutečné, když jsem to pak srovnávala. :-D
cab...díky moc za inspiraci. vůbec nevime jak to chodí ale každopádně taky chcem Lásko bože lásko. O téhle už máme jasno hooodně dlouho :-D
Profilova fotka
Ahojky...po čase... :-) holky taky jste "nadšené" 8-( 8-( 8-( z toho babího leta?Já jsem teda pěkně naštvaná ale ještě muže být hezky v říjnu... jsme stihly už zařídit par věcí..jako dorty,kytky a muj prstýnek a taky si skoromanža vybral oblek..viz foto v albu .. ale ještě by to chtělo doladit a ve čtvrtek jdem dotoho naš hotýlku domluvit jak to bude s dortama a hudbou na během obřadu a podobně...už jen maličkosti... jinak jsem si včera koupila punčošky samodržky v tělové barvě a večer si je zkusila a teda mam to pěkně zařízle do stehen ..nic moc na oko... :-p musím Vás dočíst až mě prcek nechá.. jinak mi chceme na přichody nevěsty ,svědku a ženicha http://www.youtube.com/watch?v=6wpPk8... potom na polibek,prstýnek a podpisy toto http://www.youtube.com/watch?v=c5IIXe... pak by mělo být chvilenku ticho pač chce oddávající pronest ještě 3 věty a pak na gratulačkY http://www.youtube.com/watch?v=0lBopA... http://www.youtube.com/watch?v=SELp8x... takový ty líbivý klasiky....
Profilova fotka
tak jsem před chvílí úspěšně nakoupila v látkách, tak jsem zvědavá, jestli se mi povede o víkendu spáchat nějaký použitelný "pytlíček" na nezbytné drobnosti, aby mi ladil k šatum.. kdyžtak budu mít věci u ségry v kabelce :o) a fakt mě děsí, jak nezbývá čas už skoro na nic...
Profilova fotka
wopi.... kdyby slo jen o zarizovani... ja se dneska dozvedela, ze uz je jasne, ze nas rozestaveny baracek, kde jsme meli slavit, do svatby hotovy nebude... tak me ted trochu omejva.... musime vecer zacit resit zachranny nahradni plan... :-( :-( Fakt jsem to obrecela, ach jo... ]-( :-S
Profilova fotka
nunu - děkuji za typ, potřebuji už jen mašle na auta, tedy spíš něco na ženichovo a moje...... jinak vše mám :-)
Profilova fotka
Cab, hlavně se nestresuj, něco vymyslíte a taky to bude super. A nebreč... budeš mít oteklé a zarudlé oči, nos jako bambulku, a to přece nechceš. Zbývá vám 14 dní, to je relativně dost času. Večer otevři lahvinku vína, u toho se lepší přemýšlí ;-) A dej vědět, jaký bude ten plán...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?