Menu Forum

Říjen 2008

(Zamčená)
18. bře 2010
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
vendelinka1
Registrovala se 23. července 2008 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Opava.
  • Svatba byla 10. října 2008
    V Hradci nad Moravicí pod Bílou věží, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
vendelinka1
Registrovala se 23. července 2008 na beremese.cz. Přidala 50 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Opava.
  • Svatba byla 10. října 2008
    V Hradci nad Moravicí pod Bílou věží, Region Opava
 Já si taky myslím. Někdo tady psal, že začátek října má být krásné babí léto, já si to taky myslím emoticon musíme tomu věřit a ono se to splní emoticon
já už mám taky část oznamek rozeslaných, ještě pár musím nadepsat a poslat, ale ty důležité už jsou rozdané/poslané.
Šaty mám vybrané (viz moje album), skoromajelovi jsme koupili oblek v OP PRostějov a moooc mu to sluší emoticon jinak máme zařízenou hostinu a taky chodím na solárko, abych opálila ramínka, vybírám výzdobu tabule a tak...
Prstýnky ještě nemáme, byli jsme je zkoušet a měly by být se vším všudy tento týden...
15. zář 2008 ve 12:29  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
wopi
Registrovala se 3. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 177 příspěvků a 1 album. Region Praha.
  • Svatba byla 4. října 2008
    V Brandýse nad Labem, Region Mladá Boleslav
fotoportrét
fotoportrét
wopi
Registrovala se 3. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 177 příspěvků a 1 album. Region Praha.
 nooo, tak kosmetiku, solárko a manikúru mám v dlouhodobém plánu, ale nějak se mi to nedaří nijak nacpat do toho krátkodobého emoticon ale snad to nějak zmáknu...
15. zář 2008 ve 12:51  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
latunka
Registrovala se 20. února 2006 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 9 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latunka
Registrovala se 20. února 2006 na beremese.cz. Přidala 15 příspěvků. Má 9 přátel.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj wopi emoticon To jsi vystihla přesně - spoustu věcí mám v dlouhodobém plánu,ale nějak se nedaří přesun do toho krátkodobého emoticon emoticon No dneska snad zaběhnu objednat dort a chlebíčky, ať můžu škrtat ze seznamu,že mám něco splněného emoticon Tak a teď jsem ještě chtěla na něco reagovat,ale je to na druhé straně,tak si to musim znovu přečíst emoticon
15. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
 jo tak už vím emoticon
Lejnka jsem ráda,že nejsme jediný kdo nekupuje ženichovi spešl kvádro na svatbu - on nemá moc příležitostí unosit to "obyčejnější" natož pak nějaké super slavnostní,takže by to byl dost zbytečný výdaj emoticon
wopi - to se ti třeba s těma šatama jentak zdá, ono pak až to bude ta "slavnostní" chvíle,tak ta nazdobenost bude taky vypadat úplně jinak emoticon
Já mám k šatům jenom takový lehky kabátek - ale s tim, že focení a obřad nějak přetrpim bez něj (kdyby teda nebylo náááhodou to babí léto), takže to jestli na ty přeběhy mezi autem a tak nebude úplně stejná barva je asi jedno emoticon
15. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
wopi
fotoportrét
fotoportrét
wopi
 no oblek ženichovi jsme taky vybírali nový, pak to dopadlo tak, že jsme se shodli, že vlastně ten, co má doma (takřka nenošený), je úplně stejný, jako ty v obchodech, tak že si vezme nakonec ten svůj.. akorát jsme mu k němu dokoupili nové kalhoty.. a původně jsem myslela, že nějakou pastelovou košili, nakonec jsme po zkoušce zjistili, že lepší bude bílá, aby mi ladil k šatům, takže nekupujeme ani tu košili emoticon zbývá sehnat jen nějaká kravata - nejspíš dočervena, ale kytku mám nakonec z růží, minirůžiček a frézií, barevné budou jen ty velké růže, které jsou ve spoustě možných barev a odstínů, takže barva se definitivně doladí, až bude koupená nějaká ta kravata... no jsem na to zvědavá..
15. zář 2008 ve 14:10  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
 My nejdřív zkoušeli půjčovny,ale vzhledem k cenám a faktu,že to z toho Quelle vypadá hezky a za normální cenu, jsme se rozhodli pro koupi tohohle emoticon Košili buď zkusíme bleděmodrou a nebo taky zvolíme bílou a kravatu až podle kytky (a samozřejmě té košile,aby nebyl jak papoušek) emoticon
15. zář 2008 ve 14:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
wopi
fotoportrét
fotoportrét
wopi
 latunka: no já se právě trošku bojim, aby nevypadal jak svazák, s červenou kravatou emoticon
ale snad seženeme nějakou hezkou s vhodným vzorkem.. vpodstatě zbývá už jen koupit tu kravatu a zařídit hostinu, ale právě z té hospody jsem vycukané nejvíc, nějak vůbec nic nevím.. a ještě se bojím, že se tam lidi budou nudit a tak... emoticon no ale doufám, že se to všechno nějak vyvrbí a dopadne to dobře...
15. zář 2008 ve 14:19  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
gabikri (45 r.)
3
Registrovala se 27. května 2008 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 1 inzerát. Má 6 přátel. Region Praha - východ.
    V Praze ve Vrtbovské zahradě, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
gabikri (45 r.)
3
Registrovala se 27. května 2008 na beremese.cz. Přidala 504 příspěvků a 1 inzerát. Má 6 přátel. Region Praha - východ.
 tak holky,
my koupili naprosto úžasný oblek v Polsku, nový ..cena i s kravatou a vestičkou..3000,- k.č.
Tak tomu říkám kauf!!! Babička bydlí na Moravě..jinak bychom to měli samozřejmě daleko..takhle jsme to spojili s návštěvou.. emoticon
15. zář 2008 ve 14:38  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
wopi
fotoportrét
fotoportrét
wopi
 gabi: téééda, tak to gratuluju, to zní úžasně..
15. zář 2008 v 15:00  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
chara
Registrovala se 18. května 2008 na beremese.cz. Přidala 166 příspěvků. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 18. října 2008
    Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
chara
Registrovala se 18. května 2008 na beremese.cz. Přidala 166 příspěvků. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 18. října 2008
    Region Ústí nad Orlicí
 ja jsem dneska kapitulovala a objednala si bolerko. Vzdyt ja jsem tak bolerko nechtela.... ta kosa venku me fakt dneska vystrasilaemoticon))
15. zář 2008 ve 21:53  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
cabalkova
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 339 příspěvků a 2 alba. Má 39 přátel.
  • Svatba byla 11. října 2008
    V kostele v Černošicích a v penzionu v Loděnici, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
cabalkova
2
Registrovala se 2. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 339 příspěvků a 2 alba. Má 39 přátel.
 oHolky, taky se ty zimy bojim, ale jsem presvedcena, ze kdyz je ted takova zima, bude v rijnu nadherne... to proste musi bvyjit.... budu mit jen neco na prebehy a prejezdy, jinak hodlam "prodat" svoje krasny saticky bez raminek a rukavu... i kdyz jsem dneska dostala sprdaka od babicky... ze pry se budu panubohu ukazovat s holyma ramenama (v kostele) a ze to by se teda nemelo... ze mi o tom kaze zrovna babicka, ktera z kostela utika vzdycky po kazani, protoze ji to uz dal nebavi, to mi fakt prijde smesny... radsi fakt nic nerikat a delat si to podle svyho... Taky mam trochu obavy ze snerovani na tech satech, neni vypodlozeny, tak se bojim, aby mi z toho nekoukal az zadek a jak to bude ve finale vypadat, ale uz si to musim zakazat a proste to brat, ze jak to bude, tak to bude.... mame to za tri nedele a kousek, je to teda mazec!!!! emoticon
15. zář 2008 ve 22:42  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
 Dobré ráno emoticon No tak nad tou zimou přemýšlim každý den,když vylejzám z domečku emoticon A dneska jsem měla ohledně svatby hororový sen - nic se nepovedlo, zapomněli jsme zařidit fotografa, dorta, nedojeli jsme na původní místo,ale oddávali nás na křižovatce před školou, hudba byla hrozná a hlavně mi vyměnili ženicha a tvrdili mi,že ho jenom "vysdesignovali" takže ho nemůžu poznat - no děsný prostě emoticon emoticon emoticon
16. zář 2008 v 08:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
wopi
fotoportrét
fotoportrét
wopi
 cabal - určitě budeš nakonec kočka, to neřeš ;) a mám pocit, žes psala, že budeš mít nějaký ten dlouhý závoj, ne? takže zas tak "nahá" ramena mít nebudeš, přece... a nevdáváš se v mešitě, abys byla celá zahalená emoticon

jinak já furt doufám, že bude pěkně... zima se vyzuří už teď a pak se zase oteplí.. emoticon

latunka: já byla včera na návštěvě u našich, tak mi ségra (svědkyně) vyprávěla, jak měla hororový sen, že si zapomněla občanku, to prý nějak ukecala, že jí dodá dodatečně, ale nakonec stejně před obřadem někam utekla a vrátila se až na hostinu a bez bot.. no docela mě pobavilo, že já jako nevěsta zatím podobný sny nemám a ona se takhle stresuje emoticon
16. zář 2008 v 11:12  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lidunka1981
Registrovala se 9. května 2008 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
    Na zámečku v Brně-Líšni, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
lidunka1981
Registrovala se 9. května 2008 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků a 2 alba. Region Brno.
 wopi: To asi stresuji ostatni za nas. Moje mamka zase mela dnes sen ze zbila zenicha a to ho ma pritom moc rada emoticon Snad me taky nezacnou zadne takove sny emoticon
16. zář 2008 v 11:16  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
wopi
fotoportrét
fotoportrét
wopi
 a jinak se musím pochlubit, včera jsem poslala oznamka, dneska hodím druhou várku a zbytek večer rozdám osobně.. ve čtvrtek si jdeme vyzvednout prstýnky, tak akorát vymýšlíme rytinu... a pak už zbývá jen ta hostina, co furt není zařízená, ááááchjo... emoticon
16. zář 2008 v 11:20  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
gabikri (45 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
gabikri (45 r.)
3
 tak já se taky přidám..mě se zase zdálo..že na svatbu vůbec nikdo nepřijel..a v půjčovně šatů měli z provozních důvodů zavřeno emoticon emoticon
16. zář 2008 ve 12:47  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
wopi
fotoportrét
fotoportrét
wopi
 gabi: taky pěkný emoticon já sice sny nemám, ale mám strach, že mi onemocní kadeřnicekosmetička a budu za příšeru - a že mi ty šaty teď na svatbě někdo zničí a já budu muset narychlo vybírat jiné... případně že se někde zasekne auto a my to nestihneme, nebo že se někde zasekne květinářka a my nebudeme mít kytky (doveze mi je až ráno před svatbou domů) - no prostě samé katastrofické scénáře...

ale aspoń jsem se zmobilizovala a poslala mailik do hospody, tak jsem zvědavá, jak dlouho bude panu provoznímu trvat reakce - a na kolik z mých požadavků a dotazů zvládne odpovědět... emoticon
držte mi palce...
16. zář 2008 ve 12:56  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
gabikri (45 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
gabikri (45 r.)
3
 wopi: koukám, že se vdáváme ve stejný den a já už plaším půl roku emoticon Přítel už je ze mě na nervy..
Všechno mám zařízené..ale strach, že někdo z dodavatelů zklame..je velký emoticon

A nebo že se mi udělá na nose veliký pupínek.. emoticon emoticon emoticon
16. zář 2008 ve 13:57  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
wopi
fotoportrét
fotoportrét
wopi
 gabi - nojo, já jsem asi větší flegmatik emoticon my se cca před půl rokem rozhodli pro svatbu, respektive někdy v půlce dubna mě přítel požádal o ruku.. koncem května nebo dokonce až v červnu jsem zamlouvala termín a řešíme to aktivněji cca měsíc, měsíc a půl - akorát šaty jsem sháněla hned v tom červnu, protože pak mi ujela "konzultantka" na dlouhodobou pracovní stáž mimo ČR.. takže prozměnu mám mírně nervy až teď, že to nestihneme emoticon ale je fakt, že nijak přehnaně kolem toho nevyšilujem, taky jsme polovičku zvyků zavrhli jako zbytečné - aspoň maj maminky co kritizovat emoticon
ta moje je těžce v šoku, že nakonec z domova (od nich) pojedu sama s rodiči.. ale holt to tak vychází nejrozumněji, tak se s tím rodiče musí smířit emoticon kvůli koloně nebudu ostatní hosty nutit jezdit semtam přes Prahu, přece.. emoticon
16. zář 2008 ve 14:41  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
gabikri (45 r.)
3
fotoportrét
fotoportrét
gabikri (45 r.)
3
 wopi : no já to teď zrovna taky řeším, tu kolonu..od mého domova pojede jen pár lidí..a zbytek dorazí až na obřad.. emoticon Hostina je tak kilometr od místa obřadu..tak mi přijde zbytečné svatebčany hnát ke mě před barák..a pak ještě pro ně zajišťovat odvoz. A nutit všechny, aby kvůli koloně jeli autem, mi přijde taky zbytečné.. emoticon
16. zář 2008 ve 14:50  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
cabalkova
2
fotoportrét
fotoportrét
cabalkova
2
 holky, ja si kolonu uziju od kostela do hospody a to nas bude pozehnane, hadam tak 25-30 aut, a do kostela pojedeme jen v komornejsi sestave... my rusime i dalsi zvyky jako spolecne krmeni, zametani taliure a podobne--- to fakt neeeeeee.....
16. zář 2008 v 16:25  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
wopi
fotoportrét
fotoportrét
wopi
 no já bych si kolonu taky klidně užila, ale jedu z Barrandova do Brandýsa (tj. přes celou Prahu) a ženich to má do Brandýsa vpodstatě za barákem hned, tak je nebudu tahat k nám přece.. pokud to časově vyjde, tak bych je ráda přibrala po cestě - aspoň bych mohla předat kyti tchýni a korsáž ženichovi.. ségra pojede asi z chaty, kam bude odkládat prcky (aby mohla taky jednou slavit a bavit se a ne furt pečovat o děti emoticon), zbytek hostů je z různých koutů prahy a teta přímo z Brandýsa.. takže holt kolonu oželíme z praktických důvodů...

ty svatzvyky nám v hospodě nabízeli, že jsou an to vybavení, tak jsme kývly - přece jen, ať je aspoň něco jako na svatbě emoticon
16. zář 2008 v 16:35  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
misicka455 (34 r.)
Registrovala se 15. září 2006 na beremese.cz. Přidala 3079 příspěvků a 4 alba. Má 66 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 27. října 2007
    Slavkově u Brna, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
misicka455 (34 r.)
Registrovala se 15. září 2006 na beremese.cz. Přidala 3079 příspěvků a 4 alba. Má 66 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 27. října 2007
    Slavkově u Brna, Region Brno
 Ahojky holky, vdávala jsem se minulej roj v Řijnu a tak bych vám chtěla jelikož se vám to pomalu blíží popřát aby se vám svatba vyvedla podlevašich představ. A kdyby jste pak chtěli pokecat jent ak o něčem tak se klidně přesunte na koníka do volné diskuze za náma holkama z Října 2007 ať je
nás tam víc emoticon

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=70796&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
16. zář 2008 v 19:30  •  Svatba byla v říjnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lejnka
1
Registrovala se 19. března 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
lejnka
1
Registrovala se 19. března 2007 na beremese.cz. Přidala 64 příspěvků.
 Mno dámy, tak já vás pobavím emoticon Z domu to máme asi 15 km na místo obřadu a zatím to vypadá že kolona bude ze tří aut emoticon
17. zář 2008 v 08:47  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
latunka
  • Neví, kdy bude svatba
 bré ránko emoticon no já ještě ani nevim jak to bude, ale vzhledem k tomu,že většina na místo obřadu pojede přes naše bydliště,tak asi utvoříme kolonu - pokud se teda vůbec nějak časově sladíme emoticon Včera jsem se objednala předběžně ke kadeřnici a večer nadespala obálky s oznámeníma,takže o víkendu bude asi roznáškový den. No a s několika musim dojít dneska na poštu,ale to si nejsem jistá,jestli stihnu emoticon
17. zář 2008 v 09:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lidunka1981
fotoportrét
fotoportrét
lidunka1981
 Ahoj holky uz se nam to krati emoticon Ja vcera udelala jmenovky na stul a byla to pekna piplacka. A dnes jdu s druzickama vybrat saticky na to se tesim. Jen at se aspon trosicku otepli
18. zář 2008 v 09:05  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majka147
Registrovala se 18. března 2008 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
  • Svatba byla 25. října 2008
    V Perné, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
majka147
Registrovala se 18. března 2008 na beremese.cz. Přidala 106 příspěvků a 2 alba. Region Břeclav.
    V Perné, Region Břeclav
 Ahoj, tak já včera vyřídila matriku. Jmenovky zatím řeším. A vybírání šatů pro družičky mě taky teprve čeká. Nejdřív totiž žádné ani neměly být, ale s přítelovy strany dvě holčičky jsou, tak že půjdou ony - i když ta starší se trochu cuká, už je to slečna (8) a stydí se. Tak uvidíme.
18. zář 2008 v 09:11  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lidunka1981
fotoportrét
fotoportrét
lidunka1981
 Majka: No ja mam druzicku 5letou a 7letou a ta starsi je takova dama ze se tesi jak na ni vsichni budou koukat emoticon Tak si rikam ze jak ponese prstynky aby nespadla no a kdyz se stane tak se budou vsichni smat emoticon emoticon
18. zář 2008 v 09:14  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
majka147
    V Perné, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
majka147
    V Perné, Region Břeclav
 Aspoň by to uvolnilo atmosféru - jen aby se, a to ti to samozřejmě vůbec nepřeju, nestalo, že jak by spadla, tak by se jí prstýnky rozkutálely a pak by musel někdo na kolena a hledat...
18. zář 2008 v 09:19  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
lidunka1981
fotoportrét
fotoportrét
lidunka1981
 Jo tak presne tohle se stalo jedne kamosce a meli pekny zpozdeni. Ale nastesti se nasli emoticon To bych nechtela zazit tak to vlastne nesmi!!! spadnout.
18. zář 2008 v 09:22  •  Svatba byla v říjnu 2008  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.