Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
Vlastně ty družičky mají hroznou zodpovědnost, že? Taková důležitá funkce.. :-) No, my to máme v kostele a prstýnky už budou u kněze, takže družičky můžou packat, jak budou chtít. ;-)
Profilova fotka
Budete mit v kostele zkracenou verzi??
Profilova fotka
Ne ne, celou komplet. Už máme za sebou i všechna přípravná sezení s knězem, stačí dojít jednou těsně před a probrat technické věci. Taky už máme domluvený sbor do kostela - hrozně hezky zpívají. Už se na to těším, jen jestli to budu vnímat ;-) , ale máme kameramana, tak ten to případně jistí.
Profilova fotka
A jak to budete mit dlouhy?? To je tak skoro hodinu ze?? Ale musi to byt pekny :-)
Profilova fotka
No, tu hodinu počítáme - tak totiž normálně trvá nedělní mše, takže to bude taky tak. A vy máte obřad kde?
Profilova fotka
my mame v obradni sini v brne-lisni a oni to maji na zamecku tak pokud nebude prset budeme mit fotky ze zameckeho parku. Asi neznas Brno ze??
Profilova fotka
No, já jsem od Mikulova, takže Brno popravdě moc neznám, i když to vlastně máme kousek. Jezdíme do Brna spíš jen nakupovat :-| A fotky z parku budou dobré (i za deště s deštníkem). My se budem fotit v parku na zámku v Mikulově (přítel má koupený nový velikánský deštník, tak ho prubnem - s deštěm totiž počítám - máme to až 25.10.)
Profilova fotka
tak jsme včera vyzvedli prstýnky, hurá :-) a seděj nám oběma a jsou moooc krásné.. dneska jedeme do restaurace, tak snad všechno dodohodnem - pak už mi zbývá jen nějak pořešit cukroví a dort a ženich si musí sehnat kravatu a snad by to mělo být už všechno zařízené... jen se nám to malinko komplikuje v rodině, ale snad to všechno dobře dopadne...
Profilova fotka
Wopi, snad nic vážného...
Profilova fotka
majka no jak se to vezme, až tak ne - jen ségra neví, jak to bude mít organizačně.. má dva malé kluky, tak je chtěli nechat u tchyně, aby si v klidu užili svatbu a mohli se napít s manželem oba a nemuseli spěchat domů a ráno se v klidu vyspali a tak... jenže teď jsou nějaké choroby v rodině, švagr má ještě obě babičky a těm nějak neslouží zdravíčko, takže tchyně možná bude mít plné ruce práce s péčí o ně a na kluky nebude mít čas... ale tak nějak to určitě dopadne.. mně děcka na svatbě vadit nebudou, jen si to holt kdyžtak ségra se švagrem až tak neužijou, no... a teda ženichova maminka je taky nějak nachcípaná, tak doufáme, že se do svatby dá do pořádku.. bude muset cestovat 10 hodin vlakem, tak snad bude do té doby úplně uzdravená, aby jí to neskolilo znovu...
Profilova fotka
To je tím počasím, nestojí to za nic... :-| Tak bylo furt pěkně a najednou se udělala taková zima, že jsou z toho všichni nemocní. Já jsem taky momentálně trochu nachcípaná a teď o víkendu nás navíc čeká vinobraní (sběr hroznů), tak to taky místo vyležení spíš ještě přikrmím. A další víkend znovu. A odkud je tvůj přítel, že maminka musí cestovat takovou dálku?
Profilova fotka
majka: přítel je už hodně let z Prahy, ale pochází z východního Slovenska, takže maminka dojede odtamtud.. ještě kousek za Košicema bydlí.. ale snad to dobře dopadne...
Článek se načítá
Profilova fotka
Panejo, tak to už je kus cesty..
Profilova fotka
ahoj holky, tak jak pokračujete? Pomalu se nám to krátí :-) já teda žádné sny o svatbě nemám, nějak to neřeším, spíš mám jen chviklově takové ty šílené stavy, kdy si myslím, že musím vščechno zařídit a hned :-D dneska jdu ke kadeřnici na druhou zkoušku, první účes mi nesedl, tak prý má pro mě vymyšleno něco spešl :-) tak jsem fakt zvědavá.
Profilova fotka
Tak se, Vendo, zítra ozvi, jak jsi dopadla, jestli to bylo fakt spešl... ;-) Mně se taky o svatbě nezdá, do té naší zbývá ještě 5 týdnů. Pokračujem pomalu, ale jistě.
ahojte nevěstinky, tak se opět hlásím. bylo mooc práce a nebyl čas vůbec na nic. :-) Opět mám špatné zprávy, babička je těžce nemocná. Holky já už fakt nemám sílu :-( :-( drží mě aspoň ta svatba, že na chvilku myslím na něco pěkného. Mám hrůzu z toho počasí. Mám i kožíšek, teda přesněji takové rukávky z kožíšku, tak snad nezmrznu. K té koloně: máme to z domu asi 15km a pak na hostinu skoro 20km, a bude okolo 25aut, tak snad se nám nikdo neztratí :-D :-D dneska to máme přesně za měsíc, tak hlavně klííííííd :-D :-D
Profilova fotka
nunu: tak držím palce tobě i babičce.. ono jak se prudce ochladilo, tak je to fakt naprd, to špatně snáší i mladší ročníky, natož ty babičky a podobně :-( ale snad to bude v pořádku brzo... a počasí bude určitě pěkné, neboj :-) i když teda zrovna za chvíli mi kamarádka donese svou kožešinovou pelerínku, co měla na svatbě, ale doufám, že se bez ní obejdu.. navíc mi neladí k šatům :-) a právě jsem zjistila, že my to máme už za dva týdny a kousek :-O tak to abychom sebou asi trošku se sháněním cukroví a dortu a kravaty hodili :-)
wopi: tak už za dva týdny? pááániii :-D :-D určo ty kožíšky nebudem potřebovat, musíme to nějak domluvit s tím nahoře :-D :-D hele zkus půjčovny. Nemusíš přitom ani ten salon, kde máš šatičky. Fakt mají velké výběry. Ale co, stejně bude teplo :-D 8-)
Profilova fotka
nunu - přesněji za 16 dní :-) snad to všechno klapne... a bude pěkně, obíhat půjčovny stejně už nemám chuť ani sílu - mám šaty s rukávkama (i když krajkovýma), k nim dostanu saténovou štolu, ta taky kdyžtak hřeje - a obřad je uvnitř, takže ten kožíšek je jen pojistka, kdyby bylo vážně hnusně.. a myslím si, že až tak nevadí, že je smetanový a já budu čistě bílá... a všichni tvrdí, že začátek října bude babí léto, tak snad nekecaj :-)
Profilova fotka
tak za mesic ode dneska. ufff... hubnete nekdo? jak?
Profilova fotka
jo jo od zitrka zacinam tukozroutskou polivku. porad byla nejaka oslava a narozky atd. no tak ted bude ten pravy cas papat poliveckou :-|
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi včera kadeřnice dělala účes, vypadalo to hodně podobně ve výsledku jako ten, co mi dělala prvně, ale byl bez těch pitomých sponek, mě z nich po pár hodinách hrozně začne bolet hlava.... Takže natáčky, vysušit, a jen skřipcem velkým sepnout a malýma skřipečkama doladit ten zmatek, cítilla jsem se v tom fakt dobře, nikde nic netahalo, nebolelo a vypadalo to krásně... Dokonce jsme se dohodly i na čelence, tak mám radost :-) jinak my to máme ode dneška za tři týdny, taky nemám ještě koláče vyřešené a cukroví taky ne.... ach jo. A nebojte, bude krásně :-) co se hubnutí týče, tak já hubnu už od jara nezávisle na svatbě (to jsem o ní ještě nevěděla), protože jsem se vsadila s kolegy, nejvíc mi zabírá omezit sacharidy (přílohy, cukry) a místo brambor a rýže jíst třeba syrovou nebo grilovanou zeleninu. To jde dolů samo pak :-) A chodím cvičit, myslím, že spíš než shodit kila potřebuju zpevnit celé tělo... Ve výsledku pak na nic nemám čas, lítám se psama, jezdím cvičit, příští týden mi začíná výuka v jazykovce... uffff...
Profilova fotka
Ahojte, tak já jsem včera domluvila jmenovky - budou perníky. Prý mám ještě čas tak 14 dní, ale hlavně, že to mám slíbené. Jinak já nehubnu, kašlu na to. Začal burčák, tak by to stejně ani nešlo.. :-) Stejně, když tak nad tím přemýšlím, pořád mi ještě zbývá dost věcí obejít. Vypadá to, že příští týdny se nudit nebudu. Tak se mi zdá, že jsem ještě něco chtěla, ale zapomněla jsem to. Tak nic, až si vzpomenu, tak se ozvu.
Profilova fotka
Tak jsme byli včera na večeři v naší "svatební" hospodě a dopadlo to myslím dobře - i jsme doladili podrobnosti s provozním, akorát jsem ho měla problém přesvědčit, že toho jídla na oběd je fakt hrozně moc a že musí zmenšit porce - furt tvrdil, jak se to v pohodě sní - ale snad krom švagra se nás fakt většina bohatě přejí hlavním jídlem - a tam máme i předkrm, polívku, mělo být 200 g masa + dalších 200 g přílohy, 150g šopáku... já bych ráda, kdybychom se pak dokázali odvalit na focení :-) ale tak nakonec jsme to snad poladili docela, jen musíme ještě zajistit to cukroví, koláčky a dort... a kamarádka mi včera donesla ten "kožich", ale určitě ho nebudu potřebovat :-) jen teda začínám ít pocit, že když musím chodit do práce, opravdu mi akutně chybí čas...
K tomu hubnutí řeknu jen jedno. Já prostě neže... ale snažím se normálně jíst, ale to moc nejde, tak to kašlu. Bereme se přece kvůli úplně něčeho jiného :-D wopi.. určo ho nebudeš potřebovat. KOnečně mi došel zlatý fix, tak konečně začnu psát jména na kameny. bude to asi pěkná makačka, ale sestřenice dorazí na pomoc :-D nic jiného ji ani nezbývá :-D char...my to vlastně máme stejně co? 18/10 Výzdoba v kostele nás výjde na 2000kč a to už mám svoje mašle na každou lavici.
Profilova fotka
nunu - já mám za 2000 zas výzdobu hospody, budou to zajišťovat oni, prý m,aj nasmlouvanou nějakou aranžerku, tak doufám, že se nezděsíme, až tam dojedeme :-) jinak hubnutí taky neprovozuju - potřebovala bych spíš sportovat, abych se zpevnila, ale to taky nějak nehrozí, není kdy.. mám pocit, že si nenajdu čas ani na pár návštěv toho solárka - a to bych fakt potřebovala, jsem bledězelená :-) a teda jak je ta zima, tak se mi úžasně spustila rýma, takže mám sedřený a suchý celý nos a kolem pusy, tak jsem zvědavá, jestli se to dá dopořádku trochu do svatby..a k tomu mi prskaj nehtová lůžka a ruce, takže taky pohled pro bohy... grrrr... že já se nevdávala raděj v létě.. :-N
Profilova fotka
Holky, taky musim nasadit jiny zpusob stravovani, z tech stresu jsem se pekne vyzrala... nedelam si iluze, ze bych dala neco zasadniho dolu, kdyz se mi to nepodarilo doted, ale spis kvuli pocitu, ze jsem hezka... bez ohledu na aktualni pocet kil.... tak drzim palce... ja na to hodlam jit pres vynechavani priloh a zvysene mnozstvi zeleniny a ovoce... monotematicke diety typu tukozroutske polivky nedokazu vydrzet dyl nez den, nebot ihned dostanu chut na vsechno, co si zakazu, a to je samozrejme konec... a taky doufam, ze se udela pekne... milacek mi koupil v tescu takovy ten dlouhy pleteny svetr ve smetanove barve, tak na prejezdy beru ten, jinak budu muset (pri obradu a foceni) proste vydrzet, neda se svitit. :-) :-)
Profilova fotka
cabal - teda ty máš toho chlapa pozorného :-) toho se drž :-D a s tím hubnutím - spíš zkusit nasadit nějakou čistící kůru, čajík a nějakou vlákninu třeba, aby se ti pročistil organismus a cítila ses dobře.. jakékoli diety jsou nanic, kor takhle krátce před svatbou :-)
wopi...no já mám vše na hostinu vlastní, byla to pěkná pálka a to jen za látku na stoly, které mám 50metrů a ty mršky si ale pak za osobu účtujou 25kč za nachystání no děs :-D :-D
Ahojte, taky se vám zdá , že poslední dobou ten čas letí šíleným tempem??? Už jen tři týdny...... Taky se už u mě dostavily sny o svatbě. Dnes v noci jsem na poslední chvíli změnila kadeřnici, která mě vyholila dva pruhy na hlavě a zbytek vlasů obarvila na modro a zeleno... jak jsem si oddechla , že to byl jen sen.... každopádně jsem se rozhodla, že nic nebudu na poslední chvilku nic měnit. Dietu držet nepotřebuju, naopak, jak jsem bylapřesvědčená, že do svatby aspoň 5 kilo přiberu. No nepodařilo se ...doufám, že ze mě ten korzet nesletí, když nemám, žádná prsa a on nemá pořádně na čem držet. ]-(

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?