Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Profilova fotka
Ahojky, Babie, koukala jsem do tvého alba, máš nádhernou dcerušku, jako maminka ;-) .
Profilova fotka
dekuju moc :-N
Profilova fotka
Za málo :-)
Profilova fotka
jen kdyby tak nezlobila :-|
Profilova fotka
Buď ráda že ji máš, idkyž zlobí. My se o mimčo pokoušíme už hrozně dlouho, v sobotu jdu na IVF (budou mi zavádět embria), je to docela drastický. Ale to sem nepatří. Už se moc těším na fotky, určitě bude na co koukat :-)
Profilova fotka
urcite se to povede...kdyz si budes chtit popovidat budou novy stranky o mimi a o vsem..kdyz bdues chtit poslu ti je do ip :-D
Profilova fotka
no jenze nejlepsi je ze kdyz byla vazne mala tak byla tak nini hodna, cely noce spala neplakala vubec takze nocni vtavani sem ani neznala jedla jen 2x za noc super...takze ted si to uzivam plnymi dousky :-)
Profilova fotka
Jo jo, pošli mi to do IP. Zapomněla jsem dodat, že se těším na tvé svatební fotky, ikdyž to je za dlouho x-) .
Profilova fotka
treba me i uvidite :-D poslu poslu...az bduou hotove nebo az se za ne nebudu stydet :-)
Můžu se taky přidat? My chystáme svatbu taky v říjnu, ale víc k tématu se nepřidám, protože miminko nemám a prozatím neplánuju, tak snad se zapojím i něčím jiným ;-)
Profilova fotka
pavla: no jiste vitej, prave ze sem tu byla sama tak sme resili neco jinyho :-D a uz máte vybraný přesné datum?
Profilova fotka
Holky, a navíc já už mám dávno po svatbě, tak tady nebudu prudit, a krásně si tu přípravu užijte, čeká vás nejkrásnější den. Ikdyž Babie už ten nejkrásnější den má za sebou ;-), alespoň se to říká x-)
Článek se načítá
Profilova fotka
digi: tady neprudis, apson tu mame zabavu, no ja mam obavu ze jde vse zatim smerem co se tyka svatby tam kam nepotrebuju....no jo mam a jeste me ceka jeden :-D hihi
Ale určitě se všechno uklidní, já toho mám teď taky dost, tak když serfuju tady, tak si to aspoň zpříjemníň a je to strašně fajn takovou krásnou věc plánovat. Tak ať je hlavně miminko zdravé a daří se Ti.
Profilova fotka
ahojky tak jak jdou připravy :-)
Tak máme vybráno místo obřadu a hostiny taky, to snad ještě nezměníme, ale potrvzeno ještě není oficálně nic, jen rezervováno a teďka koukám na šaty. Však se podívej do albumu, tak sand na mě nějké budou :-|. Kytičku jsem si taky vybrala, viz album. Momentálně vybírám fotografa, ale koukám všude, tak se mitoh v hlavě honí dost a už bych se mělo něco jasně potvrdit a můžu si udělat fajvku, že tím, už se zabývat nemusím. Ale nezbývá mi na všecno čas ;-(
Profilova fotka
teda paji koukam ze ses oproti me docela dost ve predu :-|
Profilova fotka
šaty v albíčku jsou moc pěkné a moc se mi libí tá kytka kombinace bílé s červenými růžemy, měla jsem něco podobného a vypadá to fakt dobře ;-)
Profilova fotka
tak ja zatim jediny co uz je schvaleny je dort apak to oznamko, akorat se porad morim stim textem a pismem a nejak mi to tam nesedi :-(
Tak já jsem začala s předstvami už minulý rok od té doby co jsme si vybrali datum, ať máem místo pro hostinu, tak kde se nám to líbí a zybtek přichází postupně. Dortík a koláče máem na zkoušku a taky jsem mnoho inspirací ke všemu získala tady, tak to chce čas vše pročíst a jsou tu fajn holky co poradí. Mám i jiné věci na starosti jako každý tak ať mám časn apřemýšlení, ale zařízeno, tak abych se už o to nemusel starat nemáme nic, tak moc na tom nejsem více než ty, jen ta představa je už více ucelená.Tak koukej na alba a zapisuj si a ukládej :)
Profilova fotka
jojo snazim se ja prave..my jsme meli minuly rok meli mit svatbu ale ta se narychlo rusila....a je pravda ze ted sem se rozhodla ji mit vazne vic pohadkovou :-D jako predtsvu mam vsechno jak by to melo vypadat a tak....jde jen o tu realizaci a najit nejakou dobrou agenturu a koordinatorku co se o to postara prave.... :-|
No tak to je v pohodě, když budeš mít koordinátorku, hodně věcí a času budeš mít ušetřeno, tak ať ji brzo seženeš, já musím na svou vlastní pěst a kolik Vás celkem bude?
Profilova fotka
pavli taky bych se na jednu stranu na to vykaslala...ale vzhledem k tomu porodu a prvnich tydnech zivota miminka se chci venovat jemu a ne zarizovani..... zatim je nas pres 60 pocitam do tech 80 lidi no ze by nas melo byt max
Tak to je každopádně jasná věc, je třeba si to pěkně užít :-D
Profilova fotka
no tak prave :-)
Ahoj holky, taky taky se vdávám v říjnu a svatbu budu mít stejně jako Babi 11. října. Pořád si říkám, že mám spoustu času, ale nějak to utíká. Zatím máme domluvenou jen restauraci a cukrářku, v pátek jdeme za panem farářem, takže doufám, že bude mít v říjnu čas a že nám to toho 11. udělá protože kdyby néé tak by to byl docela mazec. :-D :-D :-D
Profilova fotka
jitu ahojky vitej mezi nama rijnovejma...a jeste ve stejny den to je super :-D jojo tak si rikam ze to nejak moc rychle utika
Profilova fotka
no uz jsem si popravde vyhlidla saty sice trosku dopredu ale coz, jen je sehnat :-D
No já jsem si taky vyhlídla hned několik a už jsem se byla podívat, ale nezkoušela jsem. Byla jsem bez poradce =-) Myslím, že máme ještě čas, největší nával bude na léto a když mi nabídnou velké ceny jsem ochotná objednat z Ebay. Dát 10 000 Kč je opravdu moc. Ach jo, proč si musím vybrat zrovna ty drazší 8-( . Uvidíme až vyrzaíme s kamarádkou v únoru.
Profilova fotka
no ja si je chci vyhlidnout a pak pojedu no snad je sezenu pak 23 mesice pred svatbou ;-) ja bych se bala si je obejdnat jako, me je takhle chteli obejdnat v salonu, ale mela sem strach ze dam takovy penize a pak mi to nebude nebo mi to nebude sedet

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?