Říjen 2008

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
tak nevěsty kolik pak nás tu je co máme termín svatby letos v tomto krásném měsíci? :-)
Cab, určitě to dopadne k Vaší spokojenosti!!! Já to znám, nejhorší je ten první moment, ale jak se člověk uklidní vidí to všechno jinak.... ;-)
Cab...tak to je mi líto, ale všechno zlé k něčemu dobréééé ;-) Plán bééé bude určo taky skvělý. A vem to z té lepší strany, aspoň doma nebudeš mít nepořádek :-D verča...není zač, ale pokud chceš organzu, tak tam je o polovinu levnější a všech těch blbůstek hromada :-D
Cab, jestli budete shánět hospodu, tak by to myslím mělo být v pohodě, alespoň mi přijde podle toho, jak jsem teď sháněla nové obřadní místo.
Profilova fotka
margi: a svatba teda bude jinde nakonec?? jsem koukala na ty tvoje fotky tuhle, ta tvrz pod závěsem je fakt hrůza... ségra se tam před sedmi lety vdávala taky, docela se mi tam líbilo, ale takhle je to přece jen poněkud šok.. i když myslím, že se to dá obejít fotkami odjinud (aby nebylo vidět to lešení..) cabal: chuderko, to musí mrzet - ale jak píšou holky, aspoň to tam nebudete muset uklízet :) a když si domluvíš nějakou hospůdku, tak aspoˇn budeš víc za nevěstu a míň za ulítanou hostitelku ;-) to dopadne dobře, čas ještě máte... a jak se vlastně povedlo pečení koláčků?
Ne, neměníme, ale šlo by to - na Chvalskou tvrz nebo do restaurace Selský dvůr (tam by se to muselo i s obědem) nebo i Libeňský zámeček, ale to jen brzo dopoledne. Jenže by s tím bylo dost komplikací, a když jsme je začali s rodičema řešit, tak jsem zjistila, že by z toho byl asi strašný stres. Už tak jsme se stihli s našima vzájemně naprdnout a oni si teď myslí, že já to nechci přesunout proto, že si myslim, že mi s tím nepomůžou. Vždycky když spolu mluvíme, tak se o tom bavíme, i když já už nechci. Prostě se chci vrátit do straých kolejí, je to na Chodovské tvrzi a žádné další komplikace. Jenže oni mě pokaždé přesvědčují, že by to tam šlo, že to zařídí atd. a já se z toho naštvu. :-) S přítelem se o tom nebavíme ( ne že by to bylo zakázané téma, ale je to pro nás vyřešené), to fakt řešíme, jen to, co je třeba. Takže mi zbývá uklidnit naše a vše bude v pohodě :-) Ale jsem ráda, že jsem se to místo pokoušela změnit, protože teď vím, že to fakt chci na Chod. tv. i s lešením a že mi je to lešení ukradené. Kdyby to psal někdo jiný, tak ho nepochopím, ale pro mě je lepší tvrz v lešení 300m od restaurace než bez lešení 20 km od restaurace. A taky jsem zjistila, že chci mít aspoň jednu fotku s tvrzí v plachtě. :-D Tak jsem se vykecala a můžu jít spát - dobrou :-)
Profilova fotka
ahoj, tak jsem dneska uplne s nervama bouchla. Udelal se mi hrozny opar pod nosem, mam rymu, kasel. Vubec se neda poradne pracovat, ani do toho solarka nemuzu jit, ani behat ani cvicit. Uplne mam pocit, ze nejkrasnejsi nebudu, protoze proto nic udelat nemuzu. Mam take strach, ze me nebudou ladit saty, boty, kytka, vlasy, doplnky. Ze si zlomim nohu nebo se nekomu neco stane. Uz me to svatebi magoreni nebavi. Nejhorsi je tady videt ta dokonala svatebni alba. Jak to ty lidi delaj?
Profilova fotka
Chara, přečti si téma Opravdu bylo všechno tak dokonalé?, to tě uklidní. Ale možná už to tady někdo radil a téma znáš. Já ho čtu pravidelně. Mně se pro změnu včera ulomil kousek předního zubu. Zubaře nesnáším, vždycky když tam jdu, tak mám z toho nerva týden dopředu. Není to dávno (asi měsíc) jsem jedno léčení u zubaře ukončila a teď abych tam šla znovu. No, mě trefí.. :-|
Holky, hlavně klííííd :-D já se včera taky málem zvedala ze země, protože původně výzdoba v kostele měla stát 2000 a najednou to bude okolo 3500 a to jsem ji dovezla vlastni masle a stužky. tak to fakt nechápu. Navíc nikde jsem nemohla sehnat myrtu nebo buksus (to je skoro stejne), ale nastesti vcera jsem projizdela celou Karvinou a nasla nekolik desitek keřů, tak půjdem normálně nenápadně ....... :-D :-D Já už přestala všechno řešit...už to kašlu...nechci se stresovat...dneska mám zapíjení svobody, tak uz se nemuzu dockat. tak zatím holky aa char, hlavně klid, založ si album a bude urco lip..... :-D
Profilova fotka
achoj nevěsty :-D Nějak vůbec nic nestíhám - ani chodit sem,ani dolaďovat svatbu, pořád jenom dřepim v práci :-p Dneska budu volat vizážistce, našla jsem kontakt najednu přímo od nás z vesnice tak mám radost ;-) A zjistila jsem,že mám další problém - jsem si původně chtěla dopřát nějaké svatební botky,co budou použitelné i na jiné příležitosti,ale ono na podzim shánět střevíčky neni zrovna to pravé :-D :-D Finanční rozpočet se nám taky dost napíná, tisícovyk lítaj na všechny strany,takže fakt hrůza :-S
Profilova fotka
latunka - nojo, začít na podzim shánět světlé botky není úplně ono :-) jsem si koupila obyč "balerínky" před časem, teď jsem koukala, že bych přece jen možná spíš nějaké trošku slavnostnější, abych mohla aspoň nadzvednout sukni, ale nějak už nikde nic moc není - a to jsem v praze, takže obchodů je tu jak nas... tak holt budu v těch původních, aspoń jsou pohodlné :-) Margitule - máš pravdu, to za ty stresy nestojí :-) držím palce, aby to rodiče pochopili rychle :-) i tak určitě ulovíte krásné fotky, i když nebudou úplně takové, jak jste původně mysleli.. ale asi bych na vašem místě zkusila žádat slevu nějakou - tohle určitě věděli delší dobu, neříkejte mi, že rekonstrukci v takovémhle rozsahu zjistili týden předem.. přijde mi to jako neseriózní, že Vás na to hned neupozornili - evidentně se báli, že svatby odřeknou a oni přijdou o prachy... neřeknu, kdyby to bylo nějaké lešení u jedné stěny, ale komplet celá tvrz zakrytá, to je fakt dost.... nunu - proboha, kdo ti to zdobí? :-o když sis zajistila materiál, tak nějak nechápu, na čem je možné napočítat takové prachy?? to chcete po celém kostele kytice orchidejí nebo co jako? :-O ale tak aspoň ušetříte za myrty :oD
Ono je to zadarmo :-D, ale tím spíš nechápu, proč nám to neřekli dřív.
Profilova fotka
margi: ahaaa... no tak tim spíš to nechápu :-) ale určitě to bude fajn i tak.. Chara - už je líp? hlavně klid - já mám poslední týden, nestihnu si dojít ani na kosmetiku, ale nějak na to kašlu.. a barvy mi určitě taky ladit nebudou - nemáme furt kravatu pro ženicha, jsem myslela, že sehnat nějakou pěknou vínovou nebude až takový problém, ale evidentně je.. včera jsem obešla asi 20 obchodů, včetně čistě kravatových, a nic... teda poslední záchrana bude kdyžtak Marks&Spencer, tam jsem našla jednu čistě vínovou, hedvábnou - ale původní představa byla jiná... ale nějak to dopadne prostě.. se snažím spíš radovat z toho, že jsem dík svatbě obnovila konktakty s některýma lidma a že se moji kamarádi chystají a těší na oslavu a že to prostě bude príma.. dokonale ladící barvy nejsou hlavní, důležité je, aby to "ladilo" tobě a tvému nastávajícímu a abyste si svůj velký den krásně užili s lidma, co máte rádi - a to se určitě povede ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
bojimbojim, dlouhodobá předpověď je hooodně hnusná... snad nevyjde...
no, já koukala, že vám možná bude pršet. :-( Jak dlouhodobou předpověď jsi našla ? - já max. do 5.10.
Profilova fotka
No jo, s tím si neporadíme... Mně vlastně až teď pomalu dochází, že ty už na to jdeš za týden. Já to furt beru tak nějak podle sebe, že je to daleko, jenže bych asi neměla, co? Já mám furt ještě 4 týdny, jenže říjen je za dveřmi a ty už budeš za týden bláznit....
Profilova fotka
to patřilo wopi, margi "až" za 14 dní... :-)
Profilova fotka
majka - já blázním už teď :-) za týden to bude snad v pohodě.. :-) teda doufám... na ten tvůj termín budu slavit prozměnu narozky, tak si to taky užiju snad :-) margitule - no mně ta dlouhodobá do pátého bohužel stačí :-D ale stejně, víc jak den nebo dva dopředu je to všechno hlavně o odhadech na základě statistik... (info od meteorologa), tak pořád doufám, že se to vybere...
Profilova fotka
Tak to ti přeju, ať máš na tu narozeninovou oslavu krásné počasí ;-) 8-) :-D A samozřejmě za týden taky... Jinak dnes je pátek, dvě hodiny, takže padla. Pádím domů, mějte se. Hezký víkend. Martina
Jé já chci taky domů :-)
Profilova fotka
Ahojky,tak ja jsem naštvaná oto víc že první termín jsme měli naplanovanej na dnešek a mohly jsme mít krasně ;-( ;-( ;-( a jen proto že jsem chtěla mít svadbu venku tak budu mít kosu a 5 stupnu ]-( ]-( ]-( museli jsme posunout termín :-|
Profilova fotka
ivu, vy to máte venku? :-O to bych si v říjnu už netroufla asi.. ale kamarádka měla svatbu loni 12.10, byli jsme nahoře ve vichru na Landštejně a nakonec to dopadlo krásně.. akorát bylo větrno.. tak neboj, snad vám to vyjde ;-) máte kdyžtak možnost to přesunout někam pod střechu?
Profilova fotka
Wopi,my máme naštěstí jen obřad venku na terase..jinak hostina je vevnitř,tobych si taky netrofla..ale i ten obřad je na zastřešené terase takže kdyby lilo tak to neva jen jsem chtěla hezky na fotky...
Profilova fotka
My jsme chteli puvodne termin 27.9. - ale to ma kamarad, a tak jsem ustoupila. Takze zitra jdu na svatbu. Opar porad. Doufam, ze se to jenom zlepsi. Zitra se vdava take Lucija - prvni z "rijnovek". Psala jsem ji a vsechny moc zdravi. Tak na ni musime myslet!
chara: to má kamarád štěstí...zítra má být krásně ;-) To kdybych věděla :-| Holky já jsem z toho počasí úplně nanic..všichni mi volají a ptají se, jestli si mají vzít kabáty..a jestli tam bude čaj na zahřátí :-D a jak dlouho to bude.. :-S Když jsem objednávala termín v zahradách..tak mi bylo jasné..že to nebude jak v létě..ale i kdyby bylo 15 stupňů..tak to není taková zima, aby ten obřad nikdo hodinu nevydržel :-p
Profilova fotka
Gabi - uplne jsi me vnukla napad zorganizovat ke kolacum po nasi svatebni msi caj. Nejhorsi by bylo, kdyby prselo a byla k tomu zima. Ja nemam zadne jine saty na prevleceni a navic mam vlecku - tak to bude teda asi vypadat.
chara: neboj, všechno dobře dopadne, ty jsi asi stejný blázen jako já,,,co všechno řeší a prožívá ;-) čaj mít nebudu...doufám že to počasí nebude tak hrozné ;-) Už jsem slevila naprosto ze všeho..ale jak říkáš Ty...všechno jen ne déšť!!! Jo a neboj..jak jsi tady někde psala..budeš mít i Ty to krásné album..na které budeš mít ty nejkrásnější vzpomínky..a sodtupem Ti tyto diskusr přijdou malicherné ;-) Malicherné, ale mě to pomáhá..jinak bych se zbláznila ;-)
Char děkujeme za pozdrav od Lucije, taky na ní musí pořád myslet......Už se moc těším na její svatební fotky. S oparem se netrap, ze tři týdny po něm nebude ani památka a i kdyby nějaká byla, kosmetický výrobek to všechno schová, aby to nebylo tak nápadné. Já jsem zatím v klidu, možná je to tím, že jsem všechno přestala řešit, před půl rokem bych se asi zbláznila myšlenkou, že mě něco nebude ladit, celý den proprší atd. Taky jsem ze všeho hodně slevila a asi to mě pomáhá se nezbláznit. Nic není dokonalé, ale přesto věřím, že nejdůležitější události tohoto dne se pro nás stanou nejkrásnější a nezapomenutelné. ;-)
Profilova fotka
Holky, je to tak, nejdulezitejsi je prece to, co si v ten den se svymi budoucimi muzi slibime... to je podstata... vsechno ostatni je sice fajn, ale neni to ani nutny, ani to hlavni... Ja se tesim, sice se nam to zkomplikovalo s tim, ze nemame domecek, kde melo byt poledni setkani s rodinou a se svedky a odkud jsme se meli vypravovat do kostela, ale holt zajdeme zitra po msi zamluvit mistni restauraci a sejdeme se tam... aspon se nebudu muset starat o jidlo a talire, jen to nakenc zaplatime... takze vlastne pohoda... trochu by me mrzelo, kdyby nam proprselo dopoledne mezi 10 a 11, to se mame jit fotit na jedno krasne misto na brdskych hrebenech, ale i tak, kdyby jo, udelame to nejak jinak, no... Prijde mi to neuveritelne, ze od tehle chvile za dva tydny se uz pomalu budu cesat, malovat a prevlikat do svatebniho... nejak nam ty pripravy utekly. :-)
Profilova fotka
Holky co mÁte svadbu první víkend v říjnu tak to počasí nevypadá tak špatně..polojasno a až 17 stupnu... :-) :-) TO MĚ BY STAČILO KE ŠTĚSTÍ :-D :-D :-D :-D
Profilova fotka
no a jak ma byt 11 rijna to by nas melo zajimat?? pry kolem 20 stupnu =-) co??

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?