Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
cupity ja uz od zacatku chci mit neco jednoducheho.Nejdriv jsem chtela nejaky drdol,ale pak jsem se rozhodla pro culik ktery mam v albumu a dam si tam jen korunku.Jednoduchy k satum se hodi vic vycesane vlasy a muzu si to udelat sama ;-) Jinak co mas v albumu tak se mi nejvic libi 11 pak 7 a nebo 12,ale taky zalezi jestli budes mit zavoj pripnuty nahore nebo dole,ale u me vede 11 ;-) :-)
Profilova fotka
Ahojky :-) my máme termín 8.srpna, na radnici v Plzni. Moc vám závidím že máte tolik času vyrábět a plánovat...my máme vše postatné zajištěno, ale nemám teď čas na takové ty roztomilé drobnůstky, učím se na státnice a hlava mi z toho jen třeští :-S Všem držím palce ať se vše vydaří :-D
Profilova fotka
cupity: já jdu také do jednoduššího účesu - jen falešný culík a vlasy trochu zvlnit a veeelkou kytku do vlasů - na zahradu, kde se bereme, se to hodí líp než drdol. V tvém albu se mi nejvíc líbí č. 11. Mě ho V květnu bude zkoušet přítelkyně našeho synovce, tak jsem zvědavá, co mi vykouzlí. :-) Budeme na to mít 3 kulmy - tlustou, tenčí a nejtenčí, tak si myslím, že by to mohlo být pěkné a přirozené a nebudu vypadat jako pudl. :-D rozarka: vítej, no plánovat při státnicích svatbu to je něco. Ale tak to už budeš mít brzy za sebou, ne? A na ty drobnůstky budeš mít pak hafo času přes léto. ;-)
Profilova fotka
Ahojky, není tu někdo kdo se vdává na Kozlu?
Profilova fotka
no vidis cupity i Kamce se 11 libi nejvic.Opravdu je to krasny uces a hlavne me se vic libi drdoly dole ;-) Holky nove vitejte! :-) rozarko tak to budu drzet palecky urcite je to fuska :-| ,ale ty to zvladnes ;-) lucinka ja mam svatbu na Bykove,ale uz je to trochu podobne ;-) A mas to primo na Kozlu nebo v te kaplicce tam?
Profilova fotka
Máme to na Kozlu přímo v kapli,venku za to chteli jeste priplatek a kdyz by prselo, tak by nám to pak už nikdo nevrátil,tak jsme si to radši zaplatili uvnitř :-)
Profilova fotka
Aha,a kolik mate lidi? Ja prave taky budu muset platis 6tisic,ale chtela bych udelat obrad v takovy ty otevreny stodulce uprostred Bykova jestli vis ;-) kdyby prave prselo.Ale porad by jsme byli venku tak uvidim jestli mi to projde :-) snad jo.Ja si myslim ze ti prset asi nebude srpen byva vetsinou hodne teply tak snad ti to vyjde.A kde mate pak hostinu nebo bude jen nejaka grilovacka s rodinou?
Profilova fotka
No zatim máme 50 lidí na hostinu, s tím, že samozřejmě asi přijde víc lidí na obřad. Za tu kapli chtějí 8tisic a když si to uděláš venku tak 10, nám se to tedy víc líbi i v té kapli :-) . Hostinu máme domluvenou v Černicích v penzionu u Matasu, zrovna tem jedeme v sobotu doladit detaily, tak jsem zvědavá, zda všechno klapne tak jak si představujeme :-) a určo chceme večer grilovačku, ta určitě nesmí chybět
Profilova fotka
niky: mě se také líbí víc drdoly dole. Drdol jako měla Iveta Bartošová na své svatbě - to je fuj - pak to na fotce vypadá jak čepice. :-D luuciinka: jak píše niky, srpen bývá většinou hodně teplý a i mi přijde dost stálé počasí, tak si myslím, že by ti nepršelo, ale uvidí se no... Jako můžeme si objednat na tu svatbu snad všechno možný, jen to počasí ne. To prostě není v naší moci. Tak nezbývá jen doufat :-D Holky, mě už se to strašně rychle blíží, už jen 7 týdnů, nějak moc to utíká. :-)
Profilova fotka
Ty jo to je fakt uz to mas Kami za par =-) No jsem zvedava musis pak dat do alba mooooc fotek ;-) .Ja taky moc nemusim drdoly a jeste k tomu kudrlinky jsem fakt zastancem jednoduchosti.Treba ja to co chci tak mi nekdo nedavno rekl holka mas svatbu nejdes k plotne varit rizky :-D :-D :-D tak jsem se fakt pobavila ale nazor na muj uces to opravdu nezmenilo.Mam vlasy po pas a tolik ze kdybych nekomu dala pulku porad mam vlasu jak nasrano :-N takze me drdoly,kudrlinky,atd.. . . . nedrzi takze budu muset mit culik jak kdyz jdu k plotne :-D
Profilova fotka
keila: tak to se máš :-D já si musím ještě 4 měsíce počkat. Teď si pořád říkám, že jsme to neudělali dřív třeba už začátkem července :-D nebaví mě to čekání, strašně moc už se těším. No a co se týká počasí, doufám, že pršet nebude, ale zase nechci aby bylo nesnesitelné vedro, to se potom v těch šatech nedá existovat :-) a vlastně déšť znamená štěstí, tak i nějaká ta kapička by mohla spadnout :-)
Profilova fotka
Moje kamaradka mela celou dobu super pocasi a kdyz meli foceni tak jim zacalo prset,ale stejne mela nadherny pocasi a hlavne super fotografa prt improvizoval a fakt nadhera tak za ty prachy co za nej dala :-| ja uz se taky nemuzu dockat ,ale uz to taky budu mit za chvilku ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
niky: tak to mě pobavilo s tou plotnou :-D Tak ty máš takhle dlouhé vlasy? To se nedivím, že by ti drdol nedržel. Já vždycky nosila hodně dlouhé vlasy, ale poslední roky už je nosím kratší a zrovna nedávno jsem se nechala ošmikat, tak je mám lehce pod lopatkama, tak dobře vím, jak dlouhé vlasy v drdolech nedrží. I na maturák mi musela kadeřnice dost vlasy zkrátit, aby udělala drdol - to jsem měla právě takový ten drdol dole a na maturák to bylo krásný. Jako na ples jsou drdoly super, protože to je večer, ale svatba je přes den, tak si myslím, že se nějaké výčesy moc nehodí. Aspoň fakt ne mě, když se vdávám na zahradě. :-) Jinak tvůj účes mají hodně často ty modelky, co jsou nafocené s těmi svatebními šaty a je to nádhernýýýýý. Takže si myslím, že ti to fakt bude slušet a k tvým šatům to jde jednoznačně! luucii: no já nevím, jestli se mám, začínám být nervózní...jako strašně se těším, ale už se mi začínají zdát i hrůzné sny - třeba tuhle se mi zdálo, že jsme se zapomněli vyfotit, že jsem neměla ani kytici a že strašně hostů vůbec nedorazilo včetně mojich rodičů. :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, díky za typy, jsemn a tom stejně jako Vy, taky se mi líbí drdoly dole (když už drdol). My jezdíme hodně na plesy a nechávám si na ně dělat účesy právě vždycky polorospuštěné, takže mi partner v takových zná, tak bych ráda na svatbu něco jiného, proto zatím vede drdol. V středu jsem byla u kadeřnice domluvit co a jak a ona mi říkala, že k mému tvaru obličeje je mnohem lepší drdol nahoře, no takže už od něj pomalu začínám upouštět, ale třeba až to uvidím na mně ve skutečnosti, tak budu spokojená. Účes č. 11 je super, je hezký a romantický, ale holky já nebudu mít kytku ve vlaech, ale ráda bych korunku a závoj :-D Ty bláho, je to fakt děs jak se to blíží, já už jenom 72 dní, nedávno to bylo ještě přes 100 :-) ale už se těším, ráda bych už měla za sebou i to zařizování a věděla, že je zařízené vše co má být. Jinak obdivuju všechny co ke svatbním přípravám zvládají ještě školu či jakékoliv jiné učení, já bych to asi fakt nedala :-D
Profilova fotka
Kamco ja taky na maturaku jsemmela natupirovany vlasy na horu a do pul hodky nez jsem dojela na misto jsem to mela dole :-| cupity jestli chces korunku tak to je lepsi nahore,ale co ty vis treba ti opravdu bude vic sluset nez dole ;-) Jo a saty uz jsou asi 4dny v nemecku ,ale pry jim neodpovida adresa tak lezi nekde na sklade.Muzu vam rict ze nejsem nastvana ale primo nasrana ]-( besnila jsem tu jako uragan.Asi v pekingu napsali adresu cinsky :-D
Profilova fotka
Holky tak uz vim proc mi saty jeste nedorazily. . . . preci kvuli te sopce u nas v nemecku jeste porad nelitaji letadla :-| Ale ted jsem se tam divala co se s nimy deje a z kazdeho dne je tam neco jen ted za posledni §dny nic tak asi je ozna uz poslaly DHLkem ;-) juhuuuu teda aspon doufam.Jsem napnuta jako dedovo ksandy :-D :-D :-D
Profilova fotka
nikuse: Jj to je pravda to oni ti nedorazili kvuli tomu ze DHL nefungovala (v ČR už funguje) Uz se urcite strasne na ne tesis vid?
Profilova fotka
Cupity moc,ale vypada to ze si budu muset jeste pockat :-( Koukala jsem se na dnesni vypis kde jsou a porad jsou v nejaky hale a cekaji :-| Ja myslela ze letadla nelitaji,ale ty saty preci uz v nemecku jsou ted uz je jen dovezt autem nebo jestli je potrebujou nejdriv dopravit do Frankfurtu letadlem a pak autem . . . . ach jo :-( takhle se jich snad ani nedockam no a urcite budou potrebovat zkratit nebo neco dodelat =-) .No takze menadseni ze vcerejska,ze je asi poslaly hodne rychle opadlo :-D
Profilova fotka
niky: neboj, hlavně že už jsou v Německu, to už bude otázka pár dní a máš je doma. Je jasný, že i těch pár dní bude pro tebe nekonečné, ale hlavně že už jsou blízko. Doufám, že se nám v nich potom vyfotíš, jsem na ně moc zvědavá. Já jsem volala minulý týden do salonu, tak moje šaty jsou už také ušité, tak si je půjdu asi teď v sobotu znovu vyzkoušet i s botama. Jinak pytlíčky a vývazky mi z Číny také stále nedorazily, už jsem mu vynadala, tak psal, že je 13.4. posílal, tak se to také možná někde zrdželo díky té sopce. Tak budu trpělivá... :-)
Profilova fotka
Holky, děláte některá svatební noviny? Já jsem se o nich dozvěděla až tady na beremku a upřímně vůbec netuším k čemu jsou a co se do nich píše? Neučinila byste mi některá chytřejší? :-D
Profilova fotka
cupity: já je začla psát, ale nějak mi došly nápady, tak se na ně možná vyprdnu. Můžeš do nich napsat cokoliv, dát tam něco o vás, nějaké vtipy, prostě cokoliv. Dle mě slouží na vyplnění různých tichých míst, např. když se jdete fotit, tak si svatebčané můžou počíst. Já je ale asi nakonec nedodělám. Např. tady máš jeden vzor: http://www.rodina.cz/clanek1519.htm
Profilova fotka
Ahaaa, no tak děkuji za vysvětlení a typ ;-) Je to dobrý nápad, ale nás se asi týkat vzhledem k času a stylu svatby nebude. Ještě uvidím.
Profilova fotka
Budu muset :-| Kami ty se mas,ja se snad asi navliknu do nejakyho bilyho prosteradlaabych se aspon chvilku citila dobre :-D cupity ja noviny nebudu mit.Taky jsem koukala,ze spousta holek si je dela,ale nikdy jsem je nevidela u mych kamaradek tak ani vlastne nevim jak poradne vypadaji :-S Ale kazdy rika,ze si tam muzes dat fotky,vtipy,pribehy vymyslene nebo jaky se ti s pritelem staly atd.. . . . ale ja je nedelam.Ted premyslim nad krabici na prani,ale taky uvidim jesti to neni zbytecny
Profilova fotka
Já přemýšlím o polštářku pod prstýnky, taky jsem ho vyděla až na fotkách tady, ale nejsem "svatboznalec" tak nevím jestli to není zbytečný já si vybavuju na radnici takový pozlacený podnos
Profilova fotka
Polstarek neni tezky.Taky jsem si ho udelala sama amusimrict ze hned na poprvy a bez siciho stroje.Je jednoduchy a pak si ho muzes nechat nebo ho treba nekomu podarovat a i po inancni strance za nej vlastne nedas nic jen koupis saten dekoraci na nej a je to.Ja ho prave videla na ruznych intrnetovych strankach o svatbach a moc se mi to libilo ;-) Kamosky vetsinou mely kytku a v te nejak pridelany prstynky,ale tohle se mi libi vic :-)
Profilova fotka
Mně se pod prstýnky líbí hrozně moc ten dekorační písek a zasadit do toho ty prstýnky a nějakou kytičku. Ale zatím jsem se nedokopala, abych na to ty věci koupila. Taky už jsem chtěla objednat stuhy na auta. Ale nevím, jak široká se dává na auta ostatních svatebčanů, jestli stačí 3cm, 5cm nebo víc?
Profilova fotka
Pisek je taky dobry,ale me se tady u nejaky holciny v albumu libila takova podlozka z rakosu.Uz ani nevim jak poradne vypadala,ale bylamoc pekna ;-) Kamco ja budu mit kytici z umelych kopretin co jsem si tady koupila v bazaru od jedne holciny a ostetni auta i zenichovo budou mit masle jen na klikach a zenichovo i na zrcadkach ;-) a jsou asi 3cm siroky.Puvodne jsem chtela i neco Pajovi na auto,ale pakmi nasi rikali,ze vetsinou myvala ozdobene auto jen nevesta,ale az ted se zacalo delat ze se zdobi i zenichovo.Ale jak das siroke ty stuhy to je na tobe jak se ti to bude libit :-)
Profilova fotka
niky: já si taky myslím, že 3 cm musí stačit, já plánuju dělat na auta takový ty véčka z těch stuh, ale ještě ani nevím, kolik bude aut, četla jsem, že se počítá tak s 5m na jedno auto...tak musím konečně zapracovat na autech, kdo čím pojede, aby nakonec nějakej důležitej svatebčan nemusel jet tramvají :-D No a taky bych si už konečně mohla zkusit vyrobit to břečťanové srdce na moje auto, chci si ho udělat sama, ale napřed si to musím zkusit. Přítelovi na auto chci takovou organzovou mašli, no ale ještě jsem jí neobjednala, protože to chci objednat při jednom s těma stuhama na ostatní auta... Ale pak už to snad bude úplně všechno...jo vlastně ještě chci nechat udělat kalkulaci na svatební dort, udělat půjde, ale ráda bych věděla, na kolik vyjde. Snad se do 2.000,- vejdu...nechce se mi za dort dávat víc! :-)
Profilova fotka
Ja budu mit jen tri auta.Vypustili jsme zadani o ruku,ptz kdyby me mel zadat u taty v Kozolupech tak momentalne je to tam jako na poli(stavi se tam ted asi dva nove baraky) a hlavne nevim jak by se tam vsechni auta pak vytocily a jak by tam Zlinaci trefili :-S takze u nas to bude tak,ze prespolni pojedou uz na misto kde se ubytujou a pockaji tam na nas.Pulka me rodiny uz bude taky na miste a ja s pajou,mamkou,tatkou,mym svedkem,pajovo mamkou,jeho svedkem a asi i tatkou dorazime trema autama na bykov spolecne ;-) Nastesti nas vezou kamosi od taxikaru tak budu mit i moc pekny auta tak to nejak bude vypadat a chteji penize jen na benzin a muzou pak Plzenaky rozvazet domu ;-) tak mam radost jen doufam,ze to nekdo neodrekne.Jinak dort by si se podle me a co jsem tu cetla na jinych forech snad trefis.Jestli mas vylozene jen dort tak to by snad ani vic nemelo byt to by musel byt jinak ze zlata :-D .co delate za zvyky?
Profilova fotka
niky: no já právě vůbec nevim, kdo bude chtít jet v průvodu a kdo ne. Musím to nějak pořešit. My taky nebudeme žádat o ruku, na tohle nejsme, čímž se dostávám k tomu, co budeme dělat ze zvyků - skoro nic. V restauraci jsem zakázala rozbití talíře - skoro 2,5 roku spolu bydlíme, tak opravdu vím, jak přítel v domácnosti pomáhá (pomáhá dost), takže si ho nepotřebuji pomocí talíře tipovat. :-D Dál jsem zakázala společné krmení, děravou lžíci. Takže bude jen krájení dortu, první tanec a možná sundavání podvazku - ten jsem dostala od kamarádky, jinak bych ho nekupovala. Nebude únos nevěsty, házení kytky, spaní před svatbou každý zvlášť - prostě spousta těch zvyků mi přijde, že se dělaly, když ty dva se vzali, aniž by neměli vyzkoušené společné bydlení, jak to dříve bývalo normální... Takže já to všechno bojkotuju. :-D Líbí se mi spíš ty nové zvyky - jako vypouštění lampionů, ty máme, ale bohužel je vypustit nebudeme moci, jelikož to máme ve vnitrobloku ve městě a to by nemuselo být bezpečné. ;-) Co budete ze zvyků dělat vy?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?