Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
Tak my taky nemame zadani o ruku,talir asi bude a krmeni taky ale ne deravou lzici.Pak prvni tanec a to je asi tak vsechno.Lampionky taky mame a budeme jich poustet 20tak to bude asi parada hlavne je to prekvapko pro hosty nikdo krome me svedkyne to nevi ;-) joooo a krajeni dortu.Jinak ted mam super spory v rodine tak doufam,ze mi to nepokazi,ale obavam se ze ano.Mamka se vzdy musi s nekym pohodat jako kdyby neumela jednou si sednout prekousnout debily vedle sebe a mlcet.jsem tak nastvana ze bych tu svatbu udelal potaji a bez lidi.Pak tady telefonuju cely dny protoze ten se pozve sam,ta zase nechce jit sama,a ta tam zase nechce toho a on ji,ach jooooo to jsou nervy.Ted jeste segra do toho . . . az se mi z toho vseho chce brecet a prdet na svatbu :-(
Profilova fotka
Niky: to mě mrzí, že ti okolí přidělává takové starosti :-( , ale nenech si zkazit svůj jedinečný den. Já to také nebudu mít lehké, moji rodiče jsou rozvedení a pořád na sobě vidí každej chlup, navíc jsem pozvala i jejich partnery, tak už to vidím, jak po sobě budou házet ohnivé pohledy. Ale prdím na to. Všechny je upozorním, ať se laskavě chovají dobře, že je to můj den a že na jejich nálady nejsem zvědavá a že jestli mi to zkazí, tak jim to nezapomenu. Snad se budou držet na uzdě. Půjde snad jen o hostinu, kde budou všichni, pak už si určitě posedají tak, aby na sebe neviděli. Rozhodla jsem se, že to vůbec nebudu řešit, že je o to prostě poprosím a hotovo. A co máš se ségrou? Jojo, je to složité, také se trochu bojím, aby to nebylo jak v Slunci, senu a pár facek. :-D
Profilova fotka
U nas je to tak,ze mamka s tatkou uz jsou po rozvodu asi 14let takze tam uz problem nebude.Ale nesnasi bratranka a sestrenku a tam si myslim ze bratranek az si prihne tak to bude valka a jen doufam aby nepadaly i fack :-( .No a segra ta ´je bohuzel uz asi 2nebo3roky na pervitinu vzdy se vyleci a za mesic v tom lita znovu.Ted bude zase nastupovat do lecebny tak proto mi nedela svedka a ani asi nebude na svatbe :-| U nas je to hodne slozity mamka ta proste neumi byt zticha a neresit problemy aspon jeden den a uz vubec v ten muj.Ja jsem jim proste rekla ze jakmile uvidim nekoho ze urazi toho druheho proste ho necham vyhodit a je mi jedno jestli to bude mamka nebo bratranek. . . . ale bojim se ze ani vyhruzky nepomuzou.No proste parada pak mi takovy problemy zkazi cely den
Profilova fotka
téda niky, vůbec to nemáš jednoduchý... |-| Ale snad si ty lidi uvědomí, že je to tvůj den a že je to o vás dvou a ne o tom, aby si tam někdo s někým vyměnoval názory. Jako naši jsou rozvedení nějakejch 20 let a stejně proti sobě pořád něco mají, ale doufám, že to bude v klidu. Ani si tedy nepřeju, aby se tam někdo výrazně opil a pak měl blbý kecy...a fakt doufám, že k tomu nedojde. Tím, že je to ve vnitrobloku a navíc v hotelu, tak tam nesmí být po desáté nějaký kravál a binec, tak snad budou všichni pít s mírou. Ale žádný karamboly si nepřipouštím, pořád si říkám, že to jsou všechno dospělý lidi, tak snad se podle toho budou chovat. Ale malinko obavy taky mám. My o tajné svatbě také chvíli uvažovali, ale pak by nám to bylo líto, že jsme to nemohli oslavit s nejbližšími. Tak snad se nám to nevymstí. :-)
Profilova fotka
U nas se budu pit asi trochu vic ja jsem slovenka takze tam urcite budou panaky a z manzelovo strany jsou to moravaci ze Zlina,ale tam asi budou vic pit mlady nez rodina.Ale to ze se nekdo opije mi je jedno od toho jsou oslavy ,ale jestli se budou urazet tak to jim neodpustim.No uvidim.My prave o tajne vubec ,ale potom co tady mame za problemy a to jen s moji rodinou tak se nam to zacalo zamlouvat,ale uz jsou zalohy zaplacene,oddavajici,atd. . . . no nic treba prekvapi,ale pochybuju.A co saticky?Uz si si je byla zkouset? :-) ja porad nic jeste to nelita,ale jestli jim to bude trvat jeste dlouho tak se nastvu a pojedu si proi ne sama ;-)
Profilova fotka
niky: no mě je taky samozřejmě jedno, jestli se někdo opije, spíš jsem to myslela tak, aby nedošlo třeba k nějaké rvačce... Jinak jak říkáš, je to oslava, tak ať se pije... ;-) Na šatičky jdu až v sobotu. Pořádně nabiju foťáček, minule mi akorát na moje šaty chcípla baterka ]-( A máš aspoň nějaké to track number, abys mohla sledovat, kde se pohybují? Neboj, však se dočkáš. A já snad s tebou, páč už jsem taky moc zvědavá!
Profilova fotka
Ty brdo urcite musis fotit at se pokocham ;-) .JJ mam cislicko a kazdy den jsem tam nasackovana a koukam jestlu je neco neoveho,ale zatim bohuzel ne :-( .Ale urcite se dockam nejsem na to azzzz tak hrozne jak tady jedna holcina ,ta na ne cekala od rijna a dockala se jich asi pred mesicem :-N no a jak jsem ted v kvetnu mela dorazit do cech tak dorazim az o 14dni pozdeji autem bo jsem vcera byla na nadrazi ze si koupim listek a babka po me chtela 198euro :-o a nebo 100 a cestovala bych 10hodin do Plzne a zpet taky :-| .Tak jsem to vzdala,ale nevadi autckem je to lepsi hlavne muzeme sebou vzit to nase male zlobidlo ;-)
Profilova fotka
niky: tak to je palba 198 eur za cestu do Plzně, to je vážně lepší jet autem. Já sice vláčkem cestuju ráda, ale 10 hodin si představit neumím. :-) Šatičky nafotím pořádně a moc se na to těším. Jen tam nemají zrovna moc dobrý osvětlení, tak jsem zvědavá. V sobotu mi měla i kamarádka zkusit ten můj svatební účes, ale nakonec jsme všichni zvaní na grilovačku, tak to přesuneme. A taky už se chci konečně objednat na zkoušku líčení, nakonec to asi vyzkouším se nechat nalíčit od někoho jiného, ale už to musím zařídit, aby mě měli ještě kam šoupnout. Tak snad dneska cestou z práce. Jestli nebudu líná. :-D Ty se budeš líčit sama nebo jsi někde objednaná?
Profilova fotka
Aho holky, měla jsem teď v práci trochu fofr, tak jsem Vám sem nestihla nic napsat, ale alespoň jsem si diskuzi přečetla. Já se konečně dostávám do fáze kdy se začínám trochu těšit, včera jsem si ale udělala "úkolníček" co je třeba ještě koupit a zařídit a je toho teda ještě strašně :-( Dneska jsem koukala na net jaké jsou zvyky a tradice, aby nás třeba někdo něčím nepřekvapil, nepřišel s něčím a my nevěděli co máme dělat :-D Vytiskla jsem si seznam a doma to skonzultujem co chceme a co ne. niky: ber ty šatky s humorem, počkej jak budeš vnoučatům vyprávět drama, jak si kvůli sopce málem neměla šaty na svatbu a jak pak byli nádherné a všichni měli radost, že dorazili včas a moc ti slušely.
Profilova fotka
Kamco ja se budu licit i cesat sama.Nastesti jsme na konzervatorim meli i predmet jak se licit takze mi to docela jde a nebudu mit nic sloziteho ;-) ale je fakt ze si to vic uzijes kdyz si s tebou nekdo pohraje ;-) cupity:uz jsem si rikala kde te mame :-D .Ja jsem unosy,hazeni ryzi a vsechno mozne zakazala :-N tak doufam,ze nebudu prekvapena.Ja si musim jeste zaridit kyticku ale asi budu pani volat zitra odpoledne dneska odjizdim na predstaveni uz v pul4 a zitra mam tady u nas generalku asi do 3,ufffff takze si zase maknu a zadny volny cas.Jj porad si rikam svatba je v cervenci,takze jeste cas ale preci jen si clovek taky rekne ty jo co kdyby nedorazily v cas :-N snad ne.Holky koho mate jako fotografa?Plzenskeho?
Profilova fotka
Představení, generálku, co děláš za povolání? Téma fotograf, mně vždycky trochu zvedne adrenalin, protože Potůčkojc, který jsem na náš termín chtěla, my den předem někdo na focení vyfoukl, takže máme nějakého mladého fotografa z Rokycan, nai nevím jak se jmenuje, prostě jsem tohle téma vypustila a když nebude šikovnej, tak se rozvedeme, zajistíme Potůčkojc a pak se vezmeme s jejich fotkama znovu a je to :-D
niky: nu, tak to se máš, že jste měli předmět, jak se nalíčit. Já se na den i na večer nalíčit také umím a myslím, že i dost pěkně, ale používám jen řasenku a kajalovou tužku na linky - neumím vystínovat oko. A já bych si na svatbu přála kouřové líčení. Tak to půjdu asi zkusit, jestli mi takovýhle líčení vůbec bude slušet. cupity: já taky chtěla Potůčkojc, sním o nich celou věčnost nebo Zuzanu Scharf...ale když jsem o ruku byla požádána v únoru, tak jsem si ani nedělala naděje a ani jim nezkoušela zavolat. Dost mi to mrzí, páč fotky za to stojí. My máme pána ze Staňkova - p. Kadlec se jmenuje. Fotky má docela i pěkné, ale je to prostě taková ta klasika. Ale neřeším to. Je docela i levný. Znám fotografy, co nafotí taky takovou jenom klasiku a ještě si za to vezmou víc jak Potůčkojc. :-)
Článek se načítá
Profilova fotka
Jůůůů, ten příspěvek před je můj, ale je to můj druhý nick, který jsem používala na modrým koníkovi. Jsem tam teď koukala, zda nemám IP a už jsem se zapomněla odhlásit... :-D
Profilova fotka
Kamco ja bych taky chtela kourovy oci a casto si je delam na vecer,ale je fakt ze je to nekdy tezky vychytat s tim stinovanim a hlavne aby obe oci byly stejne :-| ,ale proc by t nemelo tohle liceni sluset?Je fakt ze se musi vychytat barva treba nevim jestli bych troufla sedivou na modry oci,ale kdyz je to lehce naliceny tak to nevadi.Treba vypada moc pekne k zelenym ocim fialova to pak oci nadherne vyniknou ;-) no jo musi se zkouset :-) cupity tancim v divadle v nemecku takze makacka =-) Me se libi fotky od baladove a jeste byl dobry jedne kluk mysli ze byl z Prahy,le drahe :-| .Za toho klucinu bych dala 10tisic s tim ze bych mela 500fotek.Tak to se nam nechtelo moc davat tak jsme nakonec oslovili Vavrusku obyc ,ale ujde.A navic budeme mit i video a chceme aby fotili i video delali po prvni tanec pak to ze tam budou vsichni na mol a delat blbosti na fotkach a videu nemusim mit :-D :-D :-D .Ale je Vavruska moc sympaticky ;-)
Profilova fotka
Niky: a kolik stojí Vavruška? Nám ten Kadlec vyjde na 3.000,-Kč - 250 fotek. A bude fotit jen obřad, skupinky a takový ty fotky jen nás dvou. Zbytek doufám, že nějak zdokumentují kamarádi. Dneska má digitál každej druhej a z těch, co jdou na svatbu je tam i pár, co mají opravdu pěkné foťáky, tak je poprosím, aby hodně fotili. Věřím, že se mi pak sejde hodně krásných fotek. A na video poprosím tátu, aby něco natočil. To neřeším, já mám radši fotky než video, ale když už si tatí pořídil novou kameru, tak ať něco natočí. Památka to bude hezká.
Profilova fotka
Vavruska nas vyjde na 10tisic ,fotky i s videem pochopitelne rikal,ze zalezi kolik si vezmes fotek muze ta cena byt i nizsi a nebo vyssi ale ne o moc ;-) kami musim bezet at nedorazim pozde k autobusu.Dorazim kolem 8trochu se opalim na solarku :-D a jsem tu u vas.tak papa :-)
Profilova fotka
Tak holky jsem tu opalena jako cerna perla z mozambiku :-D :-D :-D ;-) .Jo a novinky psala mi hocina ktera mi saticky zarizuje ,ze blbec kuryr nechape proc na schrance mame moje a pritelovo jsmeno a na zvonku jen pritelovo tudiz mi to nedal.Takze saty jsem mohla mit uz pred tydnem.tak vam rikam ze jestli budu ten balik prebirat ja tak ho u dveri na kopu(kuryra) trubec nemeckej :-D
Profilova fotka
No hurááááááááááááá tak šaty jsou na světě, už si je jen převzít ;-) Náš fotograf by měl stát kolem 5000,-. Taky přemýšlím jestli bych neměla zajít na solárko, jsem permanentní majitelka všech vápenek světa. Dřív jsem na solárko chodila, ale nedělalo mi dobře na znaménka, tak jsem přestala, ale abych byla bělejší než šaty se mi moc nechce :-(
Profilova fotka
No holky, já začínám přemýšlet, že půjdu do dražšího fotografa, co fotí s nápadem. Ten náš má takový nemastný, neslaný a já bych fakt ráda něco pěkného. Už jsem poslala pár poptávek, ale samozřejmě mají všichni plno, tak to nakonec asi nedopadne. Ale mrzí mě to, že jsem to pořádně neřešila dřív. Vždyť přece fotky je to jediné, co z té svatby zůstane. :-| Chjooo. cupity: já také budu muset navštívit solárko. Též jsem kdysi chodila často, ale přestala jsem. Ale na svatbu se chci trochu přičmoudit, tak asi začnu v květnu chodit. ;-)
Profilova fotka
niky: to je síla s tím kurýrem, holt to máš ještě o chlup napínavější, ale už jsou blízko, už to budeeeee. :-) :-) :-)
Profilova fotka
keilo: já chtěla to samé, opravdu moc se mi líbí práce Potůčkojc a hledali jsme někoho kdo pracuje podobně,ale v Plzni jsme nikoho takového nenašli a času jsme nad tím strávili opravdu dost, nejbližší je z Prahy, kteý si naúčtuje i cestu a cena jeho práce je nad 10000,- + doprava, ostatní jsou z Brna atd. Dobrý fotograf s nápadem je opravdu potíž. I mně mrzí, že máme "obyč." fotografa, proto jsem toto téma doma úplně zakázala, protože mi to vždycky rozlobí :-( Budeme těm našim muset důvěřovat a věřit, že odvedou dobrou práci, pokud ten náš bude neakční, tak mu holt něco řeknu, ale je to mladý kluk, tak snad to bude dobré a bude se snažit :-)
Profilova fotka
cupity: já už jsem rozhodila sítě a teď jsem chytla jednoho z Brna, nabídl mi nafocení celého dne za 7.400,- což celkem jde. A na webu má pěkné fotky.Tak to večer proberu s přítelem a asi do toho půjdeme. Já jsem se teď právě nějak šprajcla a rozhodla se, že chci někoho kreativního a že do toho klidně dám i těch 10.000,-Kč. S jedním z Prahy už jsem se dokonce domlouvala na schůzce, ale přestal odepisovat. Tak snad někoho najdu. Já chci prostě šťavnaté fotky. Ale je mi i líto toho pána, co už jsem si objednala. Ale co, je to moje svatba a moje fotky, chci něco lepšího.
Profilova fotka
kami jestli si nezaplatila zalohu tak je to v pohode a on to musi akceptovat, ja jsem taky odrekla DJ kdyz uz jsme jsme byli domluveni ,ale vysel by me o polovinu draz nez ted tenhle co ho budeme mit a to jen kvuli ceste :-S .Ja uz si s tim hlavu prestala lamat vavruska neni best,ale umi udelat krasne fotky jen se s nim chci domluvit aby udelal i cerno bile a hlavne ne ty klasicke kde vsichni stoji jako sloupy ;-) .Jo solarko uz jsme navstivila po 4a musim rict ze uz asi nejdu jen na udrzeni vypadam jako bych dorazila z italie :-D a na saticky uz se moc tesim.Taky jsem cumela jak dokazi byt nekteri lide opravdu inteligentni :-N
Profilova fotka
niky: mám už 2 fotografy, co mají na náš termín volno, oba focení celý den - jeden má cenu 7.400,- a druhá 9.000,-Kč. Víc se mi líbí ta za 9.000,-Kč, ale ještě to chci večer zhodnotit s přítelem, zda to není zbytečné. No prostě jsem se teď fakt šprajcla a chci něco lepšího. Tak to budeš v šatičkách pěkně opáleňoučká. Já jsem teď jak bledule. Ale zkombinuju solárko a samoopalovák a budu taky jak černoška. Mažu se samoopalovákem a umím si to rozetřít, aby to nebylo znát, ale pro větší přirozenost to zkombinuju se solárkem. Ale samotný solárko už nemusím. Kdysi jsem chodila dost, ale začly se mi strašně dělat vějířky kolem očí a prostě jsem věděla, že s tím musím skončit, že bych za pár let byla samá vráska. No v létě mi fakt stačí samoopalovák a sluníčko a jsem hezky opálená. :-)
Profilova fotka
To me taky,ale nni moc casu jit se opalovat.Porad jsem zavrena v divadle a volno mame malokdy :-| .urcite se s nim porad ale jestli se ti ten fotograf ktereho mas ted nelibi tak neni co resit ;-) .Ja ted zase resim kytku.Jednou mi nelkdo napsal na jednu pani cilslo bud do diskuze nebo IP a jak to nemuzu najit.Takze mam radost.ted zase mamka otravovala ze chce mit taky chlapa na svatbe.Ja se fakt nastvu a vsechny poslu do haje!!!No den fakt pecka.Asi si na vecer koupim dobry vinko a budu tady klabosit s holkama abych se odreagovala :-)
Profilova fotka
No sem to ja blbec!!!!! :-D :-D :-D to cislo na tiu pani co dela kyticky si mi dala ty :-D :-D :-D :-D :-D az ted jsem to nasla a musela jsem se smat jako blazen.No tak jsem pani volala ale zrovna mela sezeni s nejakou nevestou tak budu volat pozdeji,jsme na ni zvedava ale po telefonu byla moc prijemna :-) .Jo a s tim samoopalovakem,ja si ho prave umim rozetrit ale jak se pak spotim na trenink tak se mi vzdy udelaji fleky mezi prsy a bohuzel je nemam az tak velky tak ty fleky se neztrati a jdou videt :-| takze jsem pak jeden cas pouzivala samoopalovak jen na oblicej a byla jsem jako maska :-D takze uz jen solarko a to vzdy jen pred letem pak uz mam volno a chodim se slunit na koupak ;-)
Profilova fotka
niky: :-D :-D :-D už jsem ti chtěla psát, že jsem to byla já, co ti doporučovala tu paní. Uvidíš, že budeš moc spokojená. Jednání má na 1*. Poradí, co vydrží, co smrdí, co zrovna kvete, co by bylo zbytečně drahé, atd. Já z ní byla nadšená. A dle fotek, co tu některé nevěsty mají, i umí! Moc se na svojí kytičku těším. Jo a ještě dodatek, na schůzce si nenechá zaplatit ani tu mattonku, co během schůzky vypila, já jsem to tedy nakonec číšnici poručila, ale ona se bránila. Jo a samoopalovák - já se namažu večer po sprše, pořádně počkám až to uschne a pak jdu teprve spát. Kolem prstů musím opatrně, je fakt, že tam je to nejvíc vidět, že je to samoopalovák. Proto na tu svatbu zvolím kombinaci se solárkem a myslím, že budu hezky opálená. Ale naposled se tím samoopalovákem namažu tak týden před svatbou, určitě ne den před, protože mě se to líbí, až když se to párkrát osprchuje. Chci být jen lehce snědá... :-) Musím říct, že mě to v solárku děsně ale děsně nebaví, nechodím totiž do turba, ale do pomalýho tak na 15 minut a mám pocit, že tam ležím tak 2 hodiny a už jsem tam normálně párkrát "chytla" klaustrofobii. Ale zase opálení vydrží dýl. :-)
Profilova fotka
No taky jsem se smala jak mala :-D .Ted jsem s ni akorad domluvila a uz jen po telefonu na me dela moooooc pekny dojem.Tak jsme se domluvily,ze se ji sverim do rukou budu ji duverovat a vse domluvime prez mail ;-) ,ale opravdu moc mila.Me to tam taky nebavi ale ted na to udrzeni budu chodit tak 2krat do mesice abych nebyla moc ono pak stejne mam bile saty takze v nich to pak taky vic vynikne ;-) Ted zase mamka resila proc si na svatbu nemuze nekoho privezt tak jsem se zase vyocila ja fakt uz nevim jak ji to rict takze jsem uz na ni zvysila hlas aniz bych chtela :-o ,ale tak ja nevim co na tom porad nechapea nejhorsi je ze pocita s tim ze tam fakt nejakyho debila pritahne! ]-(
Profilova fotka
niky: tak to jsem ráda, že se ti paní Benešová také po telefonu líbila. A po mailu to určitě vyřídíte taky dobře, to se neboj. U mě to byla jednoznačně jedna z nejlepších domluv vůbec, i když zatím musím říct (ťuk ťuk), že mám vesměs pozitivní reakce u všech, s kterými jsem jednala... No tak to se dá jít už jen 2x do měsíce na udržení. To já budu muset jít tak 2x týdně... :-| Ale zase je fakt, že já mám smetanové šaty, tak zase nemusím být až tak moc přičmoudlá. Ale do bílých to bude krásný, když budeš hodně snědá.
Profilova fotka
Je opravdu perfekntni zatim jedna z mala ktera opravdu komunikuje a je prijemna je fakt ze jeste fotograf a Dj jsou taky prijemni ;-) .Jen zatim ty saty a dneska jsem volala na bykov kvuli presunuti terminu, tak pani asi nekam pospichala,ptz opet jen strucne mi rekla at jim napisu mail a ona si to zapise :-| no jo no jen doufam,ze az se sejdeme osobne tak na me bude lip pusobit zati zadna slava no a u sat holcina co mi je delala i cinani komunikovali a opravdu si nemuzu stezovat holcina mi mooooc pomohla a muzu ji byt vdecna jen kuryr to asi hned ve dverich schyta i kdyz nevim v jakym jazyce ho mam servat v ajine by to bylo lepsi znam vic nadavek :-D :-D :-D ale co rodice me ucili povznest se nad debily :-D .Uz jsem pani benesove napsala mailik tak cekam napjate co mi odpovi a jeste ze to zarizuju takhle brzo bo mi rikala neco s 12.cervnem,ze maji zavreno nebo co =-) .A jak to vypada s tvym fotografem?

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?