Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
No jo. Nějak tu chcíp pes. To máte dobrou cenu za prstýnky.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj nevěty,tak se k vam pripojuju mam svatbu 10.7.2010 na Bykove :-) .Nevite nektera kde by v Plzni uvazali krasnou kytku?
Profilova fotka
nikuse - Ahoj, já si necham kytky uvázat ve Třemošné v květinářství Pebex. Dělají tam moc krásné kytice a cenově jsou v pohodě ;-)
Profilova fotka
super tak az budu v cechach tak se tam juknu,z tremosny mam oddavajici ;-)
Také Milt na Doubravce je doporučovaný a Adriana Rampichová.
Profilova fotka
janusek na doubravce mi to tam vyhlidla meho taty zena a rikala ze tam delaji moc pekne kytky a i za super cenu ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem také plzeňská nevěsta. Svatbu máme 12.6. v hotelu Victoria (obřad, hostinu i raut). A mám dotaz: kde se necháte učesat?
Profilova fotka
keila ja se asi budu cesat sama nebudiu mit nic sloziteho :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, také se přidávám, svatba bude 4.7. na radnici. Ohledně květin, zatím jsem ani neuvažovala, že bych si kytku nechala dělat jinde než u Milta, ale pokud zde bude dobrý návrh, ráda se nechám inspirovat :-) A účes, ten je poro mně zatím velkou neznámou, chci asi jako každá krásný a levný :-D takže s doporučením sem 8-)
Profilova fotka
No já právě o účesu přemýšlím. Napřed jsem chtěla něco složitějšího, teď už zase uvažuju jen o falešném culíku s pivoňkou do vlasů. A ty vlasy lehce zvlnit, ale nevím, vlny mi moc nedrží...
Profilova fotka
keila ja si myslim ze v jednoduchosti je krasa ;-) a falesny culik vypada moc pekne :-) .Jukni se mi kdyz tak do albumu tam mam muj uces naprosto jednoduchy muzu si ho udelat sama a myslim si ze k satum bude sedet.Vycesane vlasy,nebo vsude kudrlinky taky nesednou vsem takze kdyz si udelas falesny culik konce trochu natocis a das si na stranu kyticku tak si myslim ze to bude vypadat moc pekne ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
nikuse: naprosto souhlasím. Navíc máme obřad na zahradě, tak nechci vypadat, jako kdybych šla na karneval. :-D Stačí, že budu mít dost bohaté šaty. Vyčesaným nadělaným účesem bych to mohla jen zazdít. A to nemůžu. Musím to odlehčit. Což si myslím, že se mi povede květinou, jelikož v ní budou právě ty pivoňky, které nejsou tak pompézní jako třeba růže. A jednoduchým účesem to ještě více odlehčím. Jinak tvůj účes se mi líbí. Zvlášť jestli na to máš obličej - což dle fotky máš. Já mám obličej spíše kulatější, takže by mi to neslušelo. Ale jinak je to fakt super účes, také jsem o něm chvíli uvažovala. ;-)
Profilova fotka
dekuju no prave ze vycesany vlasy nahoru to je asi tak jediny uces ktery mi slusi a saty mam jednoduche tak tam jen do vlasy hodim takovou malilinkatou korunku a bude to vypadat snad pekne ;-) jesti mas kulaty oblicej tak falesny culik bude moc pekny :-) .Hlavne na takovych ucesech se mi fakt libi ze si je muzes udelat sama a neutratis ani kacku :-)
Profilova fotka
nikuse: já si vlásky nechám na větší kulmě natočit od ségry-svědkyně a bude to pěkné a zadarmo. Jen ať se svědkyňka stará. :-D
Profilova fotka
presne taky ji asi zneuziju :-N me bude svedkyni delat tatovo zena tak rikala,ze mi se vsim pomuze ona je takova moje nej kamoska ;-) byvala driv kosmeticka,ale uz se tomu dlouho nevenuje ale rikala ze s vlasky mi kdyz tak pomuze kdyby mi to neslo :-| ,ale jen doufam,ze vse klapne chvilkama jsem z toho nervozni :-S .a jak jsem jinak na tom ty s pripravy? :-)
Profilova fotka
No já mám už zařízeno skoro všechno. Zbývá koupit oblek přítelovi a mně nějaké botičky. A dort - ten už vím, kde nechám udělat, jen pořád nevím jaký. Přítel totiž nechce marcipánový a pěkný čokoládový je fakt oříšek... No a pak už jen detaily - jako koupit nějakou výzdobu na auta, vybrat hudbu na obřad, 1.tanec atd. A jak jsi na tom s přípravami ty? Koukám, že to máš o měsíc dýl jak já.
Profilova fotka
U nas je to naopak pritel oblek ma ja na saty cekam sijou mi je v cine ale kazdou chvilku by mely dorazit takjsem zvedava.Boticky mam,ale pritel ne :-| hlavne on chtel porad do spicky ja tomoc nemusim ale hlavne on ma nohu 45-46 takze kdyz si vezme boty do spicky bude mit 52 :-D :-D :-D .Dort budeme mit pres moji budouci svagrovou oni maji znameho ktery ma vyrobnu na medovniky tanamudelaji 3patrovy medovnik,mnammmm x-) na ten se tesim uz moc ,miluju medovnik ;-) .jinka pozvanky,jmenovky,menu na stoly,darky pro hosty,polstarek na prstynky,dekoraci si delam sama a kytku na auto jsem tu koupila v bazaru od jedne holciny v bazaru a je nadherna hlavne kopretiny coz semi hodi ptz budu mit z kopretin kytku ;-) .Hudbu uz mam konecne zajistenou vcera jsem akorad mluvila s DJ je to jeden kamarad od meho kamarada tak by nemely byt nejakyproblem a hlavne neni predrazenej :-N a na 1.tanec budeme mit zvonky stesti moc se nam ta pisnicka libi a hlavne setak trochu i hodi ja jsem slovena a muj budouci cech takze potesime obe strany.uz jen zbyva vybrat presne nejaky sal rict co k jidlu jsem vybrala a co na vecerni raut.uz jsem domluvena do Plzne se dostanu ted v kvetnu ptz jsem dostala v praci volno tak hned budu muset zajit na bykov a vse zaridit :-) jen mam porad ze jsem na neco zapomela a nebo ze neco neklapne :-|
Profilova fotka
Tak my byli dnes uspěšní a u Blažka jsem oblékli komplet ženicha - oblek, košile, kravata - vyšlo nás to na dost, ale vzhledem k tomu, že žádný oblek neměl, tak to ani neberu jako inestici do svatby, jelikož už to fakt potřeboval. Strašně mu to sluší, tak je i sám rád a docela si to i užíval, což jsem nečekala. Já jsem pořídila střevíčky. Takže už všechno máme. Jen dokoupit ozdoby na auto - a to jen nějaký šerpy, jelikož na auto, kterým pojedu já chceme vlastnoručně vyrobit břečťanové srdce a dál to moc řešit nebudeme, jelikož v autech pojedeme jen asi 15 min a tím, jak to máme všechno na jednom místě, tak nebudou ani přejezdy. Šaty jsem si také chtěla nechat původně ušít v Číně, ale při zkoušce co mi asi tak sluší jsem se zamilovala a zamluvila si v salónu. Výhodou je, že je nechávají šít nové a budou tak v květnu, tak je přede mnou ani jiná nevěsta nestihne mít. Jinak ty máš vybrané krásné, sukýnka bude tylová, co? Miluju tyl, také jsem jí chtěla, ale nakonec budu mít něco úplně jinýho, ale slušely mi, tak co. Jinak máme také DJku a je to kamarádka, která by na svatbě byla tak jako tak, takže nám bude hrát. Je taková akční, tak určitě i rozproudí zábavu.
Profilova fotka
Ty jo ty si toho ale poridila noveho :-) ,muj pritel taky nemel tak koupily jsmeho asi pred 2mesici od joopu z 500eu slevneny na 250eu takze uplna parada ale nejdriv jsme vubec nevedeli ze je na nej sleva tak jsem si z nej porad delala srandu kup ho to se ti vyplati urcite ho jeste nekdy vyuzijes a kdyz ne tak mas oblek i na pohreb :-N ale na kravatu,jeho vesticku a moje saty se porad ceka jeste to vse neposlali ]-( ale snad se brzo dockam.ja puvodne chtela na auta jen masle a jednu velkou na moje ale preci jen jedeme z kozolup na bykov tak si to zaslouzi nejakou poradou paradu ;-) .Jo jinak ted jsem se pustila do vyroby tasticek na darky pro hosty a musim rict ze sama sebe porad necim prekvapuju jsou fakt povedene az na to ze uz sem´se asi po5pichla do prstu a malem jsem si je nabarvila na bordo :-D :-D :-D .A uz mas neco vybraneho na 1.tanec?
Profilova fotka
Hihi, tak to jsme měly stejný přesvědčovací metody, já taky přítelovi řekla, že ho využije i na pohřeb. Ale vzhledem k tomu, že se mu bude ženit brácha a že se bude brát ještě spousta lidí a že jsme chtěli jít taky občas do divadla a že i na ty plesy jsme to nějak vždycky museli plácat, tak se fakt hodí. Nás vyšel teda i s tou košilí a kravatou na 8.100,-Kč, ale je fakt moc pěkný. Na 1.tanec ještě nic vybraného nemám, nemáme totiž žádnou vyloženě naší písničku, takže fakt nevím. Chtěla bych asi ale něco veselého. Jsem navrhovala Nám se daří - od Genzera a Suchánka, jestli znáš. Ta je jako na nás, ale asi se moc nehodí. Volila bych i Báječnou ženskou, ale tu měla kamarádka, která tam také bude. Takže fakt nevím. Ještě tu pravou pořád hledám - stejně tak jako na můj nástup a písničku na gratulace. Jinak chci ještě napsat svatební noviny. Už je mám částečně připravené, ale ještě je chci rozšířit. To jsi šikulka, že sis spíchla taštičky na dárky. Co do nich budeš dávat? Já si včera přes ebay objednala 25 ks malých pytlíčků z organzy a chtěla bych do nich dát mandličky a současně na ten pytlíček nějak naaranžovat jmenovku. Tak uvidíme. :-) No už jsou to prostě jen ty detaily. Třeba o nějakých pytlíčkách jsem ještě před měsícem ani neuvažovala...
Profilova fotka
Presne obleky se vzdy hodi a kazdy spravny chlap by mel mit ve skrini alespon jeden.To ten muj ho nemel ale za to mel jednu kosily a tu kdyz si oblekl tak v ni vypadal jako autobusak :-D .No ono s tou pisnickou je to tezky my taky nemame vylozene nasi,ale tu ktera se nam proste libi a kdyz si ji pustime tak tady na ni tancujeme,delame blbosti a zpivame si ji takze to bylo hned jasny i kdyz je fakt ze jsem rozhodla ja a Pavel to jen odkyval :-) Tak udelte nejakou tanecni srandovni sestavu......zacnete na plouzaka a skoncete nejakym opravdu prastenym hitem lidi se pobavi a vy se taky vyradite.Nejdriv jsme neco takoveho chteli delat my ptz jsem to videli na netu a bylo to fakt super ale pak jsme dali prednost klasice ;-) .a co vsechno se pise do tech svatebnich novin?Chvilku jse4m nad nima taky uvazovala,ale porad mje nejak nepresvedcily :-N .Do pytlicku jsem na bile oblazky napsala datum nasi svatby a nase jmena a hoste si to muzou vzit na pamatku si myslim ze by se to mohlo libit a rodice s babickama si to urcite vezmou :-) .Ja videla u tebe v albumu pytlicky a jsou opravdu moc hezky ;-)
Profilova fotka
No tak to je krásný, když takhle na tu písničku blbnete, tak to je skoro vaše písnička a na svatbu se hodí. ;-) Jako ty zvonky štěstí jsou krásný, my tu písničku máme s přítelem taky rádi. My zase všechno schválně komolíme a přetextujeme. Třeba ještě že tě lásko mám, tak zpíváme, ještě že tě hovňajs mám apod. :-D A takto celý text a moc se u toho nasmějeme. No já do těch novin zatím připravila jen něco málo o nás a pak nějaký vtipy, horoskop (každé znamení si tam najde své, třeba dnes se dobře najíte a napijete, dnes si zatančíte apod.) ale chci tam dát harmonogram dne a ještě nějaký srandičky. Pořád hledám, co tam přidat. Myslím, že ve chvílích oddechu po nich každej sáhne. :-) Jinak máš naprostou pravdu, že každej správnej chlap má mít oblek. Já tomu mýmu včera říkala, každý správný muž má mít nůž a oblek. Nůž má a oblek už taky. :-)
Profilova fotka
U nas casto a rad meni texty Pavel ,aloe on ma hrozne bujnou fantazii takze se pokazdy nasmeju :-) jeste se mi libila pisnicka i wanna run to you od whitney houston je pomala a nadherna,ale nakonec to zvitezily zvonky.Me treba ted zase nadchla krabice na prani.Spoutu holek ji ma myslim ze je to docela dobry napad kazdy hodi prani do krabice a pak kdyz je po jidle se prectou,ale jeste uvidim jestli ji budu delat.A uz si nejak resila kytku?Me ted akorad moje svedkyne posilala stranky kvetinarstvi co nasla v Plzni a kde by byly moc hezky kytky tak jsem zvedava.Rikali ze z kopretin jeste kytky nedelali ,ale ze by to nemel byt problem
Profilova fotka
No tak my měníme texty oba, a strašně se u toho nasmějeme, tu od Koláře jsme si jednou na plese zpívali při tanci, samozřejmě s naším textem a strašně jsme se u toho nasmáli, že mi pak známí říkali, že jsme nejzamilovanější pár v sálu, jak jsme se smáli a objímali. No kdyby to slyšeli. :-D Joooo, to já zase plánuju knihu přání s tím, že nám tam lidé napíšou přání do budoucnosti a my si ta přání přečteme třeba za 5 let - to jim i řekneme, myslím, že to bude zvláštně vzrušující a že by je to mohlo bavit a pobavit. Ale nevím, jestli my to vydržíme. :-D Kytičku už mám objednanou. Bude z pivoněk a eustomy - eustoma je podobná růži ale hezčí. Barevně fialovo-starorůžová. Podobně jako mam v albu. Mám jí od paní Benešové, kterou tu holky z Plzně dost chválí a doporučily mi jí. A schůzka byla fakt příjemná, poradila dobře, co vadne, co smrdí apod. :-)
Profilova fotka
jeee a mohla bys mi na ni hodit kontakt nebo internetove stranky do IP?Juknu se na ni taky :-) knihu hostu mela kamaradka je to taky super napad ale ona mela 300lidi :-D ja mam jen 30 takze to bych si musela koupit spis nejaky notysek :-D :-D :-D
Profilova fotka
My máme 40 lidí, takže notýsek to jistí :-D ale pro tu srandu, jak každej bude vymýšlet něco extra, když budou vědět, že si to přečteme až za třeba těch 5 let, to asi uděláme. Kontakt na květinářku ti hodím do IP, stránky nemá, dělá to na vedlejšák, ale spousta holek tu od ní má kytičky a pěkný vazby a i si holky libovaly, že je levnější než právě v květinářství. Já mám objednanou kytku pro mě, svědkyni, maminky a korsáž pro ženicha říkala tak 2-3 tisíce. A ještě z pivoněk, ty nejsou nejlevnější. Někde ti tohle spočítají i na 5tis. Tak uvidíme výsledek.
Profilova fotka
ty jo tak t je super i to ze je ochotna ti to hodit az domu ;-) to je fakt dobry.Me sbedkyne sehnala jedno kvetinarstvinadoubravce apak nejake kvetinarstvi adriana kde delaji primo jen svatebni kytky takze si myslim ze to tambudedocela palba :-| .No urcite bych se s ni nejak domluvila.A jak dlouho predem sis ji musela rezervovat nebo ji davat predem?U me je to tezky ziju totiz v nemecku a do cech se dostanu jen 2krat za rok,ale nastesti jsem ted dostala na5dni volno tak v kvetnu dorazim a musim vyresit nejak detaily jeste co se tyce hostiny a prave ty kytky atd.No a pak dorazim do Plzne az po sezone v divadle a to 28.cervna a prca je ze 10.cervence sbatba :-D
Profilova fotka
No já květiny domluvila minulý týden a mám svatbu měsíc před tebou, tak si myslím, že v tom květnu to bohatě bude stačit. Jinak co se týče na domluvu na schůzku, to ti vyjde vstříc, já zase mohla jen po páté hodině a v pohodě. Ale zavolej jí co nejdřív, ať s tebou počítá. Říkala, že minulý rok měla prezentaci na svatebním veletrhu v hotelu Angelo, jak je u pivovaru a od tý doby se to na ní valí. Já jsem ze schůzky s ní šla nadšená, teda já jsem zatím nadšená snad ze všech. Nikde po mě ani nechtějí zálohy, docela čumím. Tak hlavně aby všechno klaplo ve svatební den. :-)
Profilova fotka
Tak to mas dobry na bykove nejdriv byli v pohode pak me jednu dobu stvali prt vubec semnou nekomunikovali a ted uz je to zase v pohode chapu ze nejsem jedina kdo tamma svatbu,ale jsem takova ze ve vsem si musim byt jista a musim vedet ze tak jak sedomluvime to opravdu bude.Razim k zubari tak se moc tesim ted jsem tam skoro kazdy tyden tak drz palecky at me to neboli a vecer hodim do albumu pytlicky i jak vypadaji ty oblazky ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?