Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
Já jsem šla najisto, my to máme v hotelu Victoria a kamarádka to tam měla před 2 roky a byla nadšená, tak naše první kroky vedly tam a opravdu mě přesvědčili. Nic není problém, nic si neúčtují navíc, ale ještě nekřičím, uvidíme prostě ve svatební den. K zubákovi držím palce a na fotečky pytlíčků a oblázků se těším. Koukám, že si tu povídáme jen my dvě. Hihi. :-D
Profilova fotka
prede mnou tam taky moje dve kamaradky mely svatbu opravdu se o me postarali perfektne i jidlo je tam senzacni,ale ted se zmenil majitel a delali tam nejake upravy tak asi nestihali a jeste ja do toho otravovala.....no uvidim az tam ted pojedu ,ale myslim ze to bude v poho ;-) .Tak zubak nastesti nebolel a za 20min jsem byla hotova,ale pristi navstevu to asi nebude nejak hodobozovi....auuu :-S .Taky jsem koukala ze jsme to tu zaplnily jen my dve :-D ono spoustu plzenskych nevest si pise na foru plzenske nevesty 2,ale tam je to tezky navazat na konverzaci ptz jsou tam uz i vdane a hlavne se vsicni tam uz nejak vic znaji me to vyhovuje tady s tebou :-D ;-) .Tak a jdu vyfotit pytlicky tak zachvilku je to v albumu
Profilova fotka
Jojo, na Býkově to bývá fajn, on už se tam ale měnil majitel loni, ne? To už se změnil zase? Já vím, že loni to někdo v mém okolí řešil...ale je to tam moc pěkný a jestli tam budete mít všechno, tak je to super. A hlavně i prostor na pěkný fotky. Jinak na plzeňských nevěstách 2 občas vyloudím právě nějaký tipy jako třeba právě tu květinářku, ale jak říkáš, tam už je to rozjeté, holky se i schází, tak se tam moc nevnucuju. :-) No takže jsem taky ráda, že jsi tady aspoň ty ;-) :-D Pytlíčky jsou pěknéééé, to jsi tedy šikulka. :-)
Profilova fotka
ja to tam mam takymoc rada.Jeste pred dvama roky to vlastnilmuj lamarad a ted toma nejaky nemec vubec nevim co je zac.Mame tam obrad,hostinu a i pokoje pro slovaky a zlinaky ;-) Ty pytlicky vypadaji na fotkach lip nez ve skutecnosti ale co libi se mi na tom ze je to domaci prace a snad to i ostatni oceni.Me to bavi si ty veci delat sama ale kdyz neni cas talk to nejak zanedbavam :-N
Profilova fotka
Já jsem si udělala sama jen oznámení - ale to mě bavilo strašně moc, a teď chci udělat jmenovky. Tak hledám nějaký nápad. No a teď tady zkouším chodit v těch střevíčkách na svatbu, co jsem si včera koupila a určitě mi v nich budou bolet nohy, tak asi koupím ty gelové polštářky do bot. Nemáš s tím zkušenost? Já bych ráda ve střevíčkách vydržela co nejdýl.
Profilova fotka
Ja si vlastne delam sama vsechno krome kytky a sat :-D .Jednou jsem to mela v botech je fakt ze vydrzis dyl,ale nohy te budou bolet tak ci tak.ja mam boty kde je podpatek 9cm takze asi v pozdejsich hodinach budu muset volit nejaky balerinky jeste uvidim ptz se mi taky nechce prezouvat a ani bosky tam nechci behat :-|
Profilova fotka
No já mám takový střední podpatek, ale jelikož jsem si celkem na podpatky odvykla, tak to budu potřebovat nějak pojistit. Takže asi někaký ten gelový polštářek vyzkouším až to bude třeba v květnu na střevíčky a dle toho se zařídím. Kde budeš nechávat dělat dort?
Profilova fotka
Ahoj holky, můžu se přidat k Vaši diskuzi? Koukala jsem a svatbu máme v podobných termínech já 4.7. :-) Jinak se také chystám dělat sama jmenovky, už jsem vyrobila s přítelem oznámení, mám hotové vývazky a výzdobu na auta chci taky zvládnout sama. Dort budeme objednávat v cafe Isis. ;-)
Profilova fotka
cupity: jasně, že se přidej. Aspoň nás tu bude víc, povídáme si tu s niky zatím samy. :-D Já si taky chci udělat výzdobu na auta sama. Na moje auto chci břečťanové srdce a na ženichovo jen nějakou šerpu z organzy, takže si nějak poradím. Koukám do tvého alba a čtu, že máte na matrice už pevně zamluvený termín. My ho tedy máme také snad závazně zamluvený, ale řekli nám ať přijdeme měsíc předem s těma vyplněnýma formulářema a že zaplatíme i pak ten poplatek za obřad mimo radnici. Taky vám to takhle řekli? Trošku se začínám bát, abychom to tam opravdu měli připsané natvrdo. :-N
Profilova fotka
Jj taky máme přijít měsíc předem zaplatit a přinést podklady. Jinak výzdobu na autě budeme mít asi stejnou, mám v plánu úplně to samé. Přijde mi to jako moc hezký nápad. Hostinu jsme také původně planovali ve Viktorii, ale pak jsme rozhodli, že půjdeme jen na oběd a grilovat domů na zahradu, tak jsme od V. upustili, přišlo nám zbytečné tam zajíždět jen kvůli obědu. :-)
Profilova fotka
Tak to jsem ráda, jsem se totiž divila, že nás nezkasírovali hned. :-) My právě máme ve Victorii všechno, včetně obřadu, takže to tam řádně využijeme, dostali jsme i pokoj a snídani zdarma. A kde tedy nakonec budete mít oběd? Taky budeš dělat břečťanové srdce sama? A kdy? Já mám v plánu den předem, tak snad bude v den D vypadat dobře. :-)
Profilova fotka
No tak uz jsem zase tady po celem dni prace ,behani kvuli pojisteni a navstevach znamych 8-( cela unavena. cupity vitej presne aspon pokecame vic a budeme mit zase nova infa kde co,jak a za kolik :-D Jooooo a holky mam neskutecnou radost dneska jsem obdrzela mail ze moje usite saticky uz jsou na ceste,jupiiiiiii x-) ,hrozne moc se tesim tak jen doufam,ze az je rozbalim tak nebudu zklamana :-| .Jinak sem me ptala keilo na dort tak me ho bude delat jeden znamy od moji budouci svagrovy.budeme mit medovnicek tak doufam ze se jim nejak povede ale vzdy ho meli perfektni ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
niky: no joooo, jsem truhlík, vždyť už jsi vlastně o tom medovníku psala. Třípatrový, viď? To bude krása, navíc neznám nikoho, komu by medovník nechutnal. ;-) Já budu mít dort čokoládový třípatrový, přítelovi marcipán nechutná, tak bude ozdobeno marcipánem jen prostřední patro a to bude právě proužkované z marcipánu v naší barvě - fialové nebo růžové. Zbytek jen politý čokoládou a dozdobený nalámanými kouskami (foto, jak to chci mám v albu), tak jsem zvědavá, co mi na to v cukrárně řeknou. Budu mít cukrárnu ze Strakonic. Na tvé šatičky jsem také zvědavá, tak se moc těším na fotečku. Od koho je máš? Od asapa?
Profilova fotka
Jojo presne ten ;-) vsechny dorty co mas v albumu tak vypadaji naprosto k sezrani :-D .Ja moc na sladky nejsem ale kdyz uz bych mela vybirat tak bych volila medovnik,cokoladovy,ovocny a pak marcipan.Cokoladovy dort maji taky vsichni radi ;-) No hned jak dorazi tak se v nich odfotim a dam do albumu, doufam ze budou nadherny.Asi je dela asapa ja to mam pres artichoke takze jsem vlastne ani nemela takovy nervy s tim jako holky.Coz o anglinu to mluvim dobre ale cas neni a ona jelikoz uz svatbu mela a spoustam holek pomohla tak ma vic zkusenosti nez ja :-) Ta kombinace barev co mas vypada moc pekne samotna ruzova nevim jestli by mi pavel odpustil napriklad ruzovou kosily ,ale kdyz je to dohromady s fialovou tak je to opravdu nadherny ;-) Jinak po dvou dnech vyrabeni pytlicku jsem byla nejaka utahana a moje prsty to taky poznamenalo nemam totiz sici stroj :-| ,ale premyslim co bych mohla vyrobit ted zacinam se docela nudit a zitra mam jen trenink zkousku do 2 a pak cely den volno,jupiiiii to bude pohodicka :-) asi neco dobreho uvarim
Profilova fotka
Nazdárek nevěsty, tak koukam, jak se tady ta diskuze rozjíždí. Já si taky snažím co nejvíce věcí vyrobit sama - hlavně mě to strašně baví a bude to originální ;-) . Na matrice jsem už byla odevzdat žádost a samozřejmě po mě chtěli i těch 1000,- za obřad mimo obřadní síň. Svatba je 12.6. takže důležitý věci mám už zařízené. Teď už jen dolaďuji detaily. Jinak jsme začali rozvážet oznámení. Dort jsem ještě neřešila, spíš zatím přemýšlím, jak by měl vypadat. Sousedka je cukrářka, takže se nejdřív půjdu zeptat k ní. Chtěla bych potažený marcipánem. Každopádně můžete juknout do mého alba, už tam mám pár fotek z příprav 8-) .
Profilova fotka
ahojky ificko :-) mas moc pekny botky na prezuti v albu,porad premyslim jestli si mam taky nejaky koupit abych pak necumela ze me boli nohy a beham po sale bosa :-| Me nas dort maji privezt ze Zlina tak doufam,ze to prezije a neprivezou jenom zbytky :-D :Co se tyce pani oddavajici tak nam poslala papiry ktere mame vyplnit a rikala ze az budu v cechach tak ji to mame k ni privezt a taky platime 1000 takze to budu resit v kvetnu,ale jeste budu potrebovat papiry ze budu bez ova :-) doufam ze nebudou delat kolem toho zmatky ptz muj pritel neni cizinec ale cech.Bez ova budu ptz zijeme v nemecku a zkus rict nemcovi at vyslovy prijmeni Prokopcova :-D :-D :-D
Profilova fotka
Boty na přezutí mít musím. Nejsem zvyklá na těsný boty a budu ráda, že je pak zuju. Nejraději chodím v "keckách" :-) . Myslím, že dneska už je normální, že ženská používá příjmení bez -ová. Na úřadech na to budou připravený a myslím si, že problém dělat nebudou. ;-)
Profilova fotka
ificka: ty máš svatbu ve stejný den jako já ;-) . A kdy jsi byla tedy na té matrice, my tam byli v únoru a to nám právě paní řekla, ať přijdeme měsíc před svatbou, ale už bych to ráda také měla vyřešené, tak už tam taky půjdu co nejdřív. niky: můj dort bude ze Strakonic, takže také bude cestovat, tak jsem moc zvědavá, v jakém stavu přijede. Ale jelikož ta cukrárna dodává pro jedno pekařství, kde právě pracuje moje mamka, tak snad na to mají zařízení, aby mohli takto převážet. Já myslím, že příjmení bez ová je už dneska běžná věc, takže bys s tím problémy mít neměla. :-) A ty plánuješ se v Německu usadit navždy?
Profilova fotka
Jo a niky, ta růžová barva je u ná vtipná - můj přítel, u které jsem nečekala, že na to přistoupí, si v tom Blažkovi vyzkoušel oblek s hodně světlounkou růžovou košilí, je tedy skoro dobíla, jen s růžovým nádechem a kravata je v barvě starorožůvé a sám se sobě líbil a šel do toho, strašně mu to teda seklo. Ale ta starorůžová barva je fakt nádherná, rozhodně bych na něj nenavlékla sytě růžovou. :-)
Profilova fotka
keila: na matrice jsem byla minulý týden. Paní mi říkala, že jdu moc brzo, ale já se nenechala odbýt. V pohodě jsme všechno vyřídili během 10 minut. ;-) . Mě to tedy brzo nepříjde, alespoň mám jednu starost z krku. :-)
Profilova fotka
ificka: tak to jo, tak to já ještě vydržím a holt tam půjdeme v květnu. Cos všechno vyplňovala? Jenom te dotazník? Nebo jsi musela i nahlašovat svědky?
Profilova fotka
Jen dotazník. Svědky vědět nechtěli. Klidně tam zajdi, ať máš o starost méně.
Profilova fotka
ificka je fakt ze jestli je tmavy tak musi vypadat dobre.Muj tata ma taky svetle ruzovy triko a moc mu slusi ,je tmavy,ale na Pajovi si to neumim prestavit je svetly a kdyby se protime vyvalily 2metry v ruzovy tak nevim asi bych se mu zacala smat k nemu se to proste nehodi tak mame kombinaci bilo-stribrna. keila nevim jestli na stalo ale ted tady oba mame praci,oboum se nam tady dari a hlavne tu mame lepsi zazemi a penize nez v cechach a to se opravdu neda ani srovnavat.Hlavne je tu vic moznost ptz ja jsem baletka a tady je vic divadel nez v cechach a Pavel je zase hazenkar a tady ma spousty tymu narozdil od cech.no uvidime jak to bude dal zatim nemame v umyslu se vratit ba naopak tev cervnu se budeme stehovat do essenu tak se moc tesim.Novy lidi a hlavne vetsi mesto nez sme ted ;-)
Profilova fotka
niky: tak ono v tom obleku stejně z té růžové košile není moc vidět, takže je to fakt decentní. Já si v tom svého přítele také nedovedla představit a on sebe asi už vůbec ne, přestože je obchodní zástupce a chodí hezky oblíkanej, tak je také voják v záloze, takže maskáče a spousta zelenejch věcí do přírody to u něj jistí, ale nakonec to prostě chtěl sám, nutit jsem ho nemusela. No jsem zvědavá, co na to řeknou jeho kamarádi vojáčci :-D Tak ty jsi baletka? Týýý brďo, to je krásný. Jojo, Německo, tam se žije líp, mám Německo strašně ráda, jsem napůl Němka a život tam si dovedu představit. :-)
Profilova fotka
Kamco ono sice baletka to je hezky,ale moc etericky nevypadam :-D nejsem takova ta klasicka anorekticka i kdyz trochu zhubnout by mi neuskodilo ;-) .Ja jezdila driv casto do nemecka se skolou hostovat do divadel a tu zemi jsem mela rada ale ty lidi moc ne.je fakt ze je to jina mentalita tak je obcas nechapu ale pak kdyz jedu do cech navstivit rodice a stavim se treba v obchode tak mam nervy ze jsem v cechach prodavacky vylozene nasrane ze te vubec musi obslouzit a to zdravotnictvi tady je taky uplne jine,sestricky prijemne pomuzou ti a kdyz jsme byla v chechach s nohou a jeste nebyly poplatky tak na me hucela ze az budu platit tak si tu navstevu hned rozmyslim.Takze jsme rad ze tu jsem navic jsme se zlepsila v ajine a uz tak trochu i sprechtin nemecky :-D .Ty jo tak vojacek?Tak to to taky nema lehky disciplina a maka urcite =-)
Profilova fotka
niky: no mě stačí, co se týče Německa, jenom přejet hranice a už jenom ten klid na silnicích, jak jsou uvážlivější, vůbec se tam nebojím. Já vím, že se říká, že oni když jedou nám, tak tu jezdí jako prasata, možný to je. Ale prostě tam ze mě okamžitě spadne takový ten strach, že se nám něco stane. Oblečení v podstatě nakupuju jenom tam. Jako já bych z ČR nešla, to ne, ale prostě se mi v Německu líbí. No on můj přítel je jen voják v záloze, což obnáší to, že 1-2x ročně musí jet na týden na vojenské cvičení. Takže žádná disciplína se ho netýká. :-D Má to spíš jako koníček. A v případě války by to znamenalo, že když by "došli" profi vojáci, jdou záložní vojáci. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem včera byla ještě jednou zkusit už vybrané šaty a projistotu zkusit ještě jiné. Zůstala jsem stejně utěch, které mám už zamluvené, tak doufám, že se budou líbit, musím přiznat, že jsem chvilku váhala, ale zdravý rozum zvítězil, ty drzhé šaty, byli sice princeznovské, ale stráááášně těžké a jet v nich v autě si vůbec neumím představi, holt nebudu na svatbě za princeznu ale elegantní dímu hi hi hi. Škoda, že jsem nemůžu dát fotky, kdyby sem náhodou zabloudil ten komu mají být šaty utajené, ráda bych znala i jiný názor. ;-)
Profilova fotka
cupity: já jdu na šaty až v květnu. Šaty jsem si zamluvila někdy na konci února, ale pak mi paní volala, že se její kolegyně spletla, že šaty už jsou půjčené, no brali mě mrákoty. Nakonec volala znovu, že mi šaty nachají ušít nové a že budou v květnu. Takže plus je, že je jiná nevěsta nestihne unosit. Tak jen doufám, že je fakt zadali do výroby a že budou. Ale potěšilo mě jejich jednání, že to paní vyřešila. Mám je ze salonu A&P art, odkud ty?
Profilova fotka
keila: Já z Ornelly, mám s nima dobré zkušenosti, půjčuju si u nich šaty na plesy. Moje šaty jsou také nové a zatím je nikdo neměl, tak jsem ráda, že i kdyby je některá nevěsta do té doby měla, nebudou půjčené 50x ale třeba max. 5x :-) Dnes dám do alba snad už i oznámení co jsme si vyráběli :-)
Profilova fotka
cupity: do Ornely jsem vůbec nedošla. Byla jsem jen v Miriam a právě v tom A&P artu, tam se mi zalíbilo a bylo hotovo. ;-) Nutno podotknout, že mi to zkoušení moc nebavilo. A mojí svědkyni těhulku to také zmáhalo, tak jsem byla ráda, že se hned povedlo. :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?