Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
1
20
21
Profilova fotka
Ahojky holky koukám,že nikdo tu není :-( kde jste? =-) Včera jsem koukal na video ze svatby které nám natočili no a řeknu vám,že kdy bych žila v Plzni tak jim to tam jdu omlátit o hlavu ]-( sestřiný to je ještě pěkně i natočený ujde,ale ty barvy no to je hrozný.všechno je šedivo béžový :-(
Profilova fotka
Ahojky, nu nějak moc práce teď a večer doma už PC moc nezapínám. Niky, to je síla s tím videem, tak co to poslat do čr a ať to jde reklamovat někdo z rodiny? Já tedy video nechtěla a koukám, že jsem udělala dobře. Něco natáčel táta, ještě jsem to neviděla, ale myslím, že to bohatě stačí. Pro mě je u všeho nejkrásnější památkou fotka. :-)
Profilova fotka
no fotky jsou fakt nádherný,ale to video . . . . asi jsem čekala víc.Já už nato prdim zase se s někým tahat o něco 8-( .teď už bych si taky nechala udělat jen fotky.Ty jo zítra se jdu nechat šmiknout a chci něco trochu jinýho asi možná půjdu i do ofiny ;-) a jak jsem teď víc doma tak pořád čím dál tím víc začínám zase myslet na miminko,nevim jestli je to zase oblbnutí jako když mi oznámili ten nádor,ale pořád nad tím přemýšlím.Kami nevim co mám dělat.Včera jsem byla na modrémkoníkovy a koukala jsem tam na ty albíčka těhulek no a hned jsem začala řvát jako tur :-D
Profilova fotka
niky: neříkej, že si své krásné vlasy nějak zásadně ostříháš? Ty jo, mě narostly vlasy nějakým šíleným tempem, že se taky nechám šmiknout, musím se domluvit s holčinou, co mě česala na svatbu, už se nechám stříhat jen od ní, je to rodina a stříhá krásně. A co se týče miminka, tak co ti brání? Vždyť už na něm klidně můžete začít pracovat, když si ho přeješ a pokud si ho přeje i Pavel, já bych na nic nečekala. ;-) Ono se to stejně nemusí povést hned. ;-) My už miminko také chceme a děláme na tom! ;-)
Profilova fotka
Kami našla jsem si asi dva střihy kde je ofinka tak je vyzkouším ;-) Teď když netancuju tak si je můžu zase ostřihat ,ale délku necham.kdy bych hodila mikádo jak chci tak mě asi mamka zabije :-D Já nevim co nám brání dokonce nedávno i Pája řekl že proč ne stejně jsem doma.Ale pořád mám takový pocit že je ještě čas ale pořád nevim proč.Jestli je to tím že nejsme spolu nějak tvlášť dlouho nebo proto že jsem ještě mlada,ale jsou přeci i mladší maminky.Zrovna dneska jdu k té holčině jak jsem ti říkala,že je češka a že doufám,že si padneme do oka.No ona je opravdu super je kadeřnice tak právš ona mě bude šmikat a má půl roční holčičku.takový malý buřtík,ale je úžasná fakt zlatý dítě :-) jo a psala mi paní Benešová,že jsem prý inspirovala nějakou dívčinu z moravy kytkou tak si nechala udělat stejnou ale z kopretin které bohužel nevydrží no a kytice jí uvadla už při obřadu :-| tak paní Benešová dostala vynadáno ,ale já vim že to určitě její chyba není bohužel se to stává a říkala,že byla pro speciální roztok až v Praze,ale bohužel
Profilova fotka
niky: jo do mikáda bych nešla ani já, vždycky jsem nosila vlasy dlouhé a jen jednou 1x jsem měla takovou tu podkovu (ještě na ZŠ) a už bych v životě do tak radikálního střihu nešla. Dlouhé do půl pasu jsem pak nosila celý léta a nyní už poslední dobou zkracuju na polodlouhé. A jsem spokojená. Tak to je super, že si s tou holčinou rozumíte, aspoň tam nejsi úplně sama. A s tou kytkou je to síla. A to tu kytku dělala paní Benešová až holčině z Moravy? A tys přece také měla kopretiny nebo to je nějaká jiná podobná kytka?
Profilova fotka
No právě našla jsem účes kde jsou sestřihaný vlasy a s ofinou tak to dneska budeme zkoušet ;-) ,ale taky asi půjdu do polodlouhých ty dlouhý to je šílený.Hlavně teď v těch vedrech.Je fakt fajn hlavně je starší tak asi proto si s ní rozumim.No z mailu to vyznělo že kytičku dělal paní Benešová tak nevim.Psala jsme si asi mi odpoví až po víkendu.Já měla jiný druh kopretiny ten který vydrží dýl.A ona si nechala dát přímo kopretiny tak to je jasný že v tomhle vedru jí to nevydrželo :-|
Profilova fotka
Tak jak dopadl nový střih? :-) No tomu se mi ani nechce věřit, že to dělala paní Benešová, za prvý by jí určitě také silně doporučila dát jiné kopretiny a za druhý, že by jí to vezla až na Moravu, vždyť by se ta kytice pěkně prodražila. No nevím. Jsem zvědavá, co ti odepíše.
Profilova fotka
No vlásky krásný,mám teda ofinku a hodně mi to prostříhala,moc hezký.a ještě praštěná za to nic nechtěla tak jsem jí koupila aspoň čokynu a dětský šampáňo.Kvůli kojení ,ale dali jsme si do nosu obě :-D .asi jsem to špatně pochopila,ale je možný že to dělala i nějaká jiná paní a nechala si jen od paní Benešové poradit,taky možnost no uvidíme.ale zatím mi neodepisuje.Prý jede na nějaký srazík kde má pomoct dál a říct jak tu kytičku dělala než se jí zase pokusí někdo napodobit a zkazí jí,takže to asi dělal někdo jiný.no uvidíme.a zlatý hřeb . . . . vysadila jsem antikoncepci a zkoušíme prcka tak snad se nám to povede :-)
Profilova fotka
Ahoj hoĺky, Niky vyfoť se nám v new vláskách, jsem zvědavá, jak moc ti změna sluší ;-) Je super, že jste také vysadili prášky, jen aby se nám to všem brzy podařilo 8-) Zítra odjíždíme na Sázavu, tak už se těším, má být i počasí hezké :-) Krásný víkend oběma ahoj :-) ;-)
Profilova fotka
Ahojky Leni,já mám takovou radost když se tu vždy všechny tři sejdeme :-D .tak hned jak budu mít chvilku a trochu to bude upravené tak se vyfotim.Ale teď už to holky žádná sláva není.Ženská v domácnosti takže žádný make up,upravený vlasy,žádný hezký oblečení :-| .Teď nedávno jsme jeli nakupovat tak jsem se zase po dlouhý době vyfikla a Pavel furt na mě čučel jak mi to sluší.Jsem se musela smát chudinka jak mě už vidí pořád jen ušmudlanou tak zjistil ,že můžu vypadat i hezky :-D :-D :-D Leni vy se taky snažíte o prcka? :-)
Profilova fotka
niky: no to je ale síla, jestli dostala vynadáno za to, že to nějaká z prominutím pipka neuměla napodobit. To nechápu. Nu jo, paní Benešová, to je jinej level. Já když tady v práci ukazovala fotky, tak se kolega divil, že mi ty pivoňky vydržely, že je má na zahradě a že prý hrozně uvadaj a mě vydržely krásné snad ještě 3 dny. Sice se začaly otevírat ty květy, ale byly pořád krásné. Ona prostě umí. :-) Tak to je super, že zkoušíte prcka. Po svatbě jdou děti snad úplně nejlíp. Aspoň v mém okolí každá otěhotněla hned po svatbě a to se některé už snažili delší dobu.
Článek se načítá
Profilova fotka
Kami taky jsem čučela jako z jara.Měla jsi nádhernou kytku a ta moje byla taky dokonalá.To snad byla nejhezčí věc ze svatby.Ktička byla i hezčí než šatičky :-D Vůbec jsem jí nechtěla odkládat opravdu jsem s paní Benešovaou byla nadstandartně spokojená a je to perfektní ženská ;-) No snad se to povede,ale je to teď trošku težší,Pája má hodně práce tak je pořád unavený noooo a já jak netancuju tak mám nějak moc elánu :-D takže se jde většinou spát :-D
Profilova fotka
Tak nám to tu zase trošku usíná, co? :-D niky: p. Benešová je fakt jednička. Asi už nikdy sice jejích služeb nevyužiju, ale budu jí doporučovat dál a dál. Zítra si jdu konečně pro občanku, tak jsem zvědavá a pak musím rozjet další doklady jako řidičák, banky apod. Asi si na to vezmu dovolenou. Jinak co se týče těch miminek, já budu cca za měsíc hrdou tetou mýho malýho synovečka. Ségra má termín 21.9., tak malýmu Šimonkovi (tak se bude jmenovat) už nakupuju věcičky. Se ségrou jsme si hodně blízké, takže synoveček bude můj šmudlíček. x-)
Profilova fotka
Je fakt super já taky když se mě někdo zeptá ,tak jí okamžitě doporučuju ;-) Tak to se máš já trochu zaostávam.na konzulátu mi udělají pas ,ale ostatní doklady musim jet do Berlína,Munchenu a nebo Dresden :-| takže tu budu nějakou chvilku jen o pasu,ptotože je to docela daleko a nemám se tam jak teď dostat. ty jo tak to má už za pár :-) To já taky pořád pro sestřenku nakupuju blbůsty pro prcka.Ono se to dá tady v německu tak levně sehnat a hlavně super věci.Minule jsem jí nakoupila trička za 80centů ;-) Takže si teď starání o prcka nacvičíš u segry co? :-)
Profilova fotka
No tak pokud ti pas stačí, tak bych to moc neřešila. Spíš aby ti potom tady v ČR nenapařili nějakej flastr za to, že si jdeš pozdě udělat OP. Ale já tomu moc nerozumím, jak to chodí, když žiješ v zahraničí, ale raději si dej na všechno pozor. Znáš úřady a zejména tady v ČR. Jinak mě i včera přišla poštou nová kartička zdravotní pojišťovny, tak jsem ráda, že to šlo po mailu a přišla mi. Jojo, ségra už odpočítává dny. A s tím nakupováním v Německu, to mi povídej. Bodýčka za 1 euro, trička za půl. Znám to, jezdíme tam nakupovat a ségra má skoro celou výbavičku z Německa. Až já budu těhotná, tak tam taky pojedu řádit... :-D
Profilova fotka
No té pokuty se právě bojim.Stejně nechápu proč už mi na tom konzulátu neudělají i ten zbytek když dělají pasy.Ještě ke všemu šeský úřad a maká tam nějaký slovák,který ani česky neumí pípnou a je chytrej jako rádio ]-( Minule mě úplně vytočil,že jsem myslela že ho tam asi půjdu slovensky zhulákat.No uvidim ještě to vše pozjistim.No vidíš tak až budeš těhu,tak dorazíš k nám a půjdeme na nákupy :-D
Profilova fotka
No tak snad to nějak vykoumáš a půjde to. Jako mě ty doklady vůbec nevytáčí měnit, občanka bych stejně musela příští rok měnit, platila mi do 2011 a řidičák mám ještě ten starý, tak ten bych taky do konce roku musela. Zdravotku jsem vyřešila po mailu. Sociálku zaměstnavatel. Katastr půjde taky po mailu. Takže jen oběhám banky a hotovo. Jééé, tak jsem se koukla, jak daleko je Essen a teda je to z Plzně 700 km. Uf. To my jezdíme jenom do Chamu, Weidenu, Straubingu, Schwandorfu apod. To by se mi ty nákupy s tebou pěkně prodražily :-D by mě pak to bodýčko vyšlo mnohem dráž. :-D
Profilova fotka
No je to docela daleko,proto jsem říkal,že v tom eisenachu to bylo lepší protože jsem to měla domů400km.Ale tady je zase tolik obchodů,že když jsem minule byla na nákupech tak jsem nevěděla co dřív si koupit no tak jsem si nekoupila nic :-D To je fakt že by se to moc nevyplatilo.Jedině že bych dostala seznam a pak když bych dorazila do čech tak bych ti to dala,taková ''teta z německa'' :-D :-D :-D Teď jsem koukal na ten film hory mají oči. . . . no fůjjj to je hnus.Manža teď odešel do práce,vrátí se až večer a já tu mám být sama :-S
Profilova fotka
No teda, fuj, ten jsem taky viděla. Zůstat sama doma to bych se potentila hned. Já jsem na tohle děsnej posránek. Už na horory ani nekoukám, stejně polovinu filmu mám zakryté oči. :-D A navíc mi stačí moje sny, občas moje fantazie dokáže vyplodit pěkný scénář, že kdybych to prodala, mohl by to být leckdy trhák. No vidíš, teta z Německa by se šikla. Tak já si to budu pamatovat. :-D Ale jak říkám, jezdíme do Německa nakupovat docela často. Jasný, že takhle u hranic to bude asi úplně jiný než tam u tebe, ale i tak jsou to leckdy žně. :-D :-D :-D
Profilova fotka
No řeknu ti že to byl hnus.Pak ještě ke všemu se pes zakoukal do okna na balkon kde pochopitelně nic nebylo ,ale on si myslel že tam něco je ta začal štěkat jako pominutej.A ještě ke všemu balkon je za sedačkou kde sedíš zády k balkonu takže hrozně příjemný :-N Ale přezila jsem :-D Vzdyť určitě pro mě to není problém.Poslal bys mi třeba fotku toho co chceš,jakou velikost a já bych to tu koupila ,poslala ti to a ty bys mi pak poslal penízky.Určitě by tě takhle nějaký věci vyšli levněji a nebo by si mohla přijet ;-) Teta z německa už by se o tebe a prcka postarala :-D :-D :-D A nebo kdybych byla v Plzni mohli bychom jet na nákupy do německa spolu.Jééé já tady už zase plánuju,jsem hrozná v těhle věcech :-D A už jsem byla na tom konzulátu,tedy to je hnus český úřady.Ale co hlavně že budu mít pas jen tedy aby dorazil z čech
Profilova fotka
Tak aspoň, žes měla u sebe psa, aspoň pro ten pocit, že nejsi úplně sama. Ale když si představím, že začal štěkat - jééé, to mě by se už rozjela fantazie, jak tam někdo je. Uf. Já už ty horory fakt nedávám. Poslední, kterej jsem snad viděla byl Já, legenda s Willem Smithem, kdy on je poslední člověk a ostatní lidi jsou zmutovaný krvežíznivé bestie, něco jako zombie. No můj manžel si po tomhle filmu dal k posteli pistoli a já mu říkám, že to teda v žádným případě, že jenom trošku zachrápnu a on si bude myslet, že je to ta bestie a zastřelí mě :-D :-D :-D Můj muž je taky posránek, ale na horory se dívá rád, to já už teda ne. ;-) Jůůůů, takže na konzulátu lahůdka. No tak hlavně, že už je to vyřízeno. No tak kdybych něco z Německa potřebovala zaslat, tak to já bych se na tebe obrátila. Penízky bych ti zaslala spíš dopředu, aby sis byla jistá, že nejsem žádná podvodnice. Tak třeba až to bude aktuální, tak tě, tetko z Německa, využiju. ;-) :-) Jsi hodná.
Profilova fotka
:-S Dobré ránko,no řeknu ti v tu chvíly by se mě krve nedořezal :-D On tam viděl odraz televize jak blikala tak se mohl zbláznit.My když jsme začali s manželem spolu chodit tak jsme koukali jen na horory on byl hrozný posera a já hrdinka na něj vždy ještě z poza dveří bafala :-D :-D :-D No a teď se to otočilo já půlku filmu nevidim protože se otáčim do polštáře když je to strašidelný a on kouká.Ty jo tenhle film co si říkala jsem viděla asi před půl rokem a ještě teď se bijim jít do sklepa :-N Já tomu věřim jak blbka že fakt takový lidi existují. Na kontulátě důležití přitom jsme tam byli první za celý víkend :-D Ale neva hlavně že už budu mít aspoň jeden doklad.Teď jsem psala na magistrát aby mi poradil jak to mám udělat s občankou a už je to tu zase.Odpověděli mi 3maily ale ani jeden neodpovídal bylo tam jen to že můj mail se zpracovává :-| Ale já ti věřim to bych se ti jinak nenabízela a určitě když něco tak můžeš napsat ;-) No a dneska jsem si dělal testík a dostavila se ovulka takže asi bude dnes pracovní den :-D
Profilova fotka
Ahoj holky dlouho jsem tu nebyla, nějak jsem neměla ne pc čas, měla jsem týden dovču a i když jsem byla doma, tak jsem se věnovala spíš malému. Taky jsme byli na vodě, jeli jsme Sáazavu a bylo to absoltně super, adrenalin jak má být. My se o mimčo snažíme nějak nenásilně, vysadila jsem den před svatbou antikoncepci a uvidíme (ale jelikož to u nas v praci vypada na dost rychly krach, tak cim driv tim lip, nemusela bych si hledat novou praci). Jinak ohledně OP, ta puvodni plati jeste tri mesice. to je jedine co vim, protoze ji taky jeste nemam hotovou a vlastne jeste vubec nic vyrizene, cekame porad na schvaleni noveho prijmeni urady :o( snad to zvladnou do konce prazdnin.
Profilova fotka
niky: tak snad to nějak vyřídíš. Mně taky napřed ze zdravotky přišlo x těch potvrzovacíh mejlů, až jsem se dopsala někam, kde to vyřídili v pohodě a bez keců. A kartičku už mám doma. ;-) Jojo, chce to trpělivost. cupity: tak tys měla dovolenou. To ses měla. A voda musela být super. Já jsem měla dovču jen těsně po té svatbě a pak manžel nastoupil do nové práce, tak mám smůlu i já. :-| Ale snad ještě něco v záři vybereme. Jinak souhlasím, snaha o mimčo má být nenásilná. Protože čím víc se tlačí na pilu, tím víc to nejde. My tomu také necháváme volný průběh. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky,v sobotu se jedeme podívat na svatbu, jsem z toho docela nervozni, vrati se mi vsechny myslenky co jsem mela pri te nasi a jak jsem na sve nebrecela, tak se obavam abych tam nezacla :-D Mají to v zámku na Manětíně, tak jsem moc zvědavá, jak to budou mít krásné i počasí jim má vyjít 8-) Holky taky se Vám po svatebním dni někdy stýská? Byl tak krásný a už ho nikdy neprožijem :-( občas si po něm postesknu :-N
Profilova fotka
Ahojky holky :-) Dlouho jsem tu nebyla ,ale jsem teď na modrým koníkovi a je tam sranda ;-) Jj svatební den,pořád se dívám na fotečky a vzpomínám jak to bylo nááááádherný.Ty jo já se obávám ,že moje svtba byla asi poslední na které jsem mohla být,protže naši kamarádi a znamý jsou už manželé :-D :-D :-D No nevadí.Ale teď pokaždé když slyším o svatbě neboji vidim v telce tak ´bulim jako malá.manětím je hezký,viděla jsem tam i ten zámeček,tam to budou mít super ;-) a co jinak u koho nového?My už jsme se zabydleli a už se znám i víc s lidma tady.Ta češka od brankáře je super a má úžasnou malou dcerku tak při každé návštěvě chytám mimi bacily :-D Teď tu je od pátka do neděle pouť tak se tam v neděli chystáme.Doufám,že tam budou mít turecký med.Dlouho jsem ho neměla a naprosto ho zbožňuju ;-) Tak já si jdu zase popíjet vínečko a čučet na zoufalky
1
20
21

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?