Plzeň 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, budu se vdávat 10.10.2010 v Plzni. Je tu nějaká nevěsta, která do toho praští taky tento rok?
Profilova fotka
No jenom aby to byl ten stejný kurýr, který to zvoral, aby to nepředal někomu jinému. A jestli chceš poradit nějakou nadávku v němčině, mám 6-ti jazyčný slovník vulgarismů, např. ty blboune: Du pflaume Armleucher! Blbý jako pařez: dumm wie ein Holzklotz, přemaluju ti hubu: Ich kipp Dich aus dem Anzug. :-D :-D :-D Kdyby to nestačilo, ještě přidám! :-D Jak, že mají 12.6. zavřeno? Kde? To mám já svatbu! Nebo že by to myslela tak, že má 12.6. toho moc, tak má zavřeno? Tomu teď teda nerozumím! Ale věřím jí!!! :-)
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D no ja z tebe tady ucuravam,hele mi dve se jednou budeme muset sejit ti rikam to bysme byla dvojka :-D :-D :-D .Ja si myslim,ze toho ma hodne a nezvladala by takze bere asi lidi do 12.Neboj kdyz mas uz slibeno uz jen po hlase bych snad tomuhle cloveku sverila myho psa a to ho nesveruju ani me mamce :-D Myslim si ze je hodne zodpovedna ;-)
Profilova fotka
niky: :-D :-D :-D no hlavně abys to na toho kurýra potom použila. Jojo, asi bychom se spolu nasmály. Aspoň tady jsi mi padla do oka ;-) Jooooo, já jí fakt věřím, hlavně jsem jí pořád říkala, že jsem na ní narazila tady a že tu jsou na ní super reference, tak si myslím, že by si to nepokazila. Ona je učitelka na 1.stupni, tak si myslím, že je to pro ní i super přivýdělek a hlavně jí to hodně baví. Já jsem si s ní na tý schůzce pokecala i o životě, takže mi zrovna nepřišla jako nespolehlivej člověk. Ale tak jako tak budu dodavatele týden před obvolávat, zda všechno platí, nechci totiž být ve svatební den překvapená. :-) A navíc jsem s ní domluvená, že mi kytky přiveze ve 13:30, ale asi je budu potřebovat už ve 13:00, takže jí budu volat i kvůli tomu. Joooo, a už mám novou fotografku, za celý den si vezme 9.000,- plus cestovný z prahy, takže počítam těch 10.000,-Kč, ale má fakt pěkné fotky, tak jsme se rozhodli, že do toho půjdeme.
Profilova fotka
Hele nejmenuje se ta fotografka Baladová?Tu jsem mela ja vyhlidnutou a ma naprosto dokonaly fotky ;-) Ale pak jsme si rekli,ze se nam nechce davat moc za fotografa ptz chceme i video.Me vschni rekli ze se mi ozvou treba tyden nebo dva pred svatbou aby si overili jestli to plati tak jsem rada.Ucitelka tak to je dobry,ma takovy prijemny vastupovani :-) Ja porad premysli co bych asi tak mohla delat az skoncim s tancovani a mam tolik moznosti ale uskutecnit je bude slozitejsi.Me bavi neco kolem mody,kosmetika,manikura,ale i treba zkusit nejakou vysku.Myslela jsem treba detska psychologie ale ta se asi neda delat dalkove a je jedna z nejtezsich :-|
Profilova fotka
niky: Baladová to není, ale té jsem také psala a měla plno. Je to Hanka Skácelová a zatím si píšeme a dle mailu jsem z ní zase nadšená. Psala, že jí akorát jedna nevěsta z 12.6. vypadla, neb přesunula svatbu na listopad. Takže ta prostě čekala na mě. :-) Ještě si s ní domluvím schůzku, ale fakt mi zatím stačí ta domluva a jsem spokojená. Její fotky se mi také moc líbí, má smysl pro detail a prostě je z těch fotek cítit atmosféra a to se mi líbí. Já jsem se právě zase teď rozhodla, že na fotkách šetřit nebudeme. Přijde mi, že když už do svatby vrazíme tolik peněz, že na tomhle jediném, co zbyde a co ti fakt vrátí do toho dne, je zbytečné šetřit. Jsme na tohle s přítelem hrozní. Třeba jsem naštvaná, že jsme udělali velikánskou rekonstrukci bytu a pak jsme šetřili na dřezové baterii, která nám teď ničí pracovní desku na lince. Tak si říkám, že jsme jak praštění, že vždycky šetříme na věcech, kterýma to veškeré úsilí akorát zkazíme. No takže budou fotky za 9.500,-Kč a hotovo! Mně z dodavatelů nikdo neříkal, že si budeme ještě před svatbou všechno potvrzovat, ale raději tak učiním. Jelikož jsem se zatím setkala se všemi, co nechtěli ani zálohu, což mě dost překvapilo. Jedinou zálohu jsem platila na šaty, jinak nikde nic. Tak jsem z toho na jednu stranu nervózní, ale spíš si myslím, že mám na dodavatele docela štěstí. Tak snad mě nikdo nevypeče. A jak dlouho plánuješ ještě tancovat, že už přemýšlíš, co budeš dělat potom? Kolik ti je vůbec let? Mně čerstvých 29. :-)
Profilova fotka
Teda výběr fotografky fakt super, má moc pěkné fotky a jinak dodatečně všechnonej k arozeninám, jsme skoro stejně staré, mně bude 29 za 14 dní :-)
Profilova fotka
cupity: díky, díky. Nu jo, třicítka se nám už drápe na krk, hrozný...a já si pořád připadám jak čerstvá maturantka :-D Jinak fotografka se mi také moc líbí a začínám se na svatbu těšit čím dál víc, když se všechno tak pěkně rýsuje... :-)
Profilova fotka
Ještě aby ses netěšila, vždyť už to máš za pár ;-) Já se poslední dny také začínám docela těšit,a le ještě nemáme spoustu detailů doladěnou :-S
Profilova fotka
cupity: no já jsem právě byla pořád nervózní kvůli tomu fotografovi a teď jsem se tak hezky uklidnila a naladila, že se fakt těším. A za pár už to mám, to je pravda, už za 6 týdnů, to je děsný, jak to uteklo. Teď přemýšlím, kam se půjdeme fotit, takové ty fotky jen nás dvou budeme fotit před obřadem a to kvůli tomu, že obřad máme až od 16.00 hodin, tak po obřadu dofotíme skupinky a tradá na hostinu. No tak přemýšlím, že bychom se jeli fotit na Kozel, do parku se může normálně bez vstupu, nebo přemýšlím o Ejpovicích, tam jsou taky krásný místa. No budeme se muset s přítelem porozhlídnout...
Profilova fotka
Jo holky a vzpomněla jsem si jak se jmenuje ten náš fotograf, je to Pavel Fara 8-)
Profilova fotka
cupity: tak jsem se na něj koukla a má moc pěkné fotečky...jak vychází cenově?
Profilova fotka
od rána do večera do 5000,- i s kamerou říkal myslím 7000,-
Článek se načítá
Profilova fotka
cupity: tak to je krásná cena a fotky má moc pěkné... To vědět včera, tak ho také zvažuju. ;-) Akorát bych mu zakázala dělat rámečky a odbarvovat část fotky, tak aby byla barevná třeba jen kytka a ostatní černobílé. To už dneska nefrčí a přijde mi to nevkusné. Ale záběry má pěkné, ostré fotky a je z nich také cítit radost! Takže jsi určitě udělala dobře!
Profilova fotka
keilo moc děkuju za uklidnění, jak říkám, prostě uvidíme co předvede, snad bude chlapec kreativní a snaživí :-)
Profilova fotka
cupity: určitě jo... :-) Vůbec bych se neznepokojovala. Nu já budu muset zrušit toho mýho dočasnýho fotografa. Uf. Asi si vymyslím, že svatbu přesouváme...nějak nemám to srdce mu říct, že jsme si našli lepší fotografku. :-N
Profilova fotka
Kami ma moc pekne fotky udelala si dobre mas pravdu s ti ,ze fotky zustanou,ale nam do toho tak trochu kecal tata tak jsem ankonec na nej dal no uvidim ;-) Joooo holky maaaaammmmmmmmm ŠATY juhuuuuuu!!!!!!A jsou dokonaly jen mi neposlali vestu a kravatu pro manzilka :-( tak jsem jim napsala a uvidim co odpovi :-) jo holky to ja jsem jeste mladice me bude 23 :-N ,ale neva rozumem jsem trochu napred to bude tim,ze jsem zila sama v praze uz od 12a musela se starat.Ale nahodou zena ve 30je v nejlepsim veku a hlavne si i sex vic uziva ;-)
Profilova fotka
Nakoukla jsem vam sem ze zvedavosti a nejak se zacetla :D Moc vam tohle predsvatebni obdobi zavidim, je to nadhera vybirat si takovy krasny veci... jen skoda ze pak svatebni den tak rychle utece 8-( Preju pevny nervy pri pripravach a vydareny svatbicky x-)
Profilova fotka
niky: no huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-D a jak ti to slušííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :-D no prostě nádhera, šatky opravdu stály za to čekání, jen ještě zbytek pro ženicha. Ten vyčesaný culík k tomu bude taky super ;-) kotatkoz: děkujeme :-D hlavně já ty pevné nervíky občas potřebuju 8-)
Profilova fotka
cupityopravdu ty saticky miluju,ale na fotkach vypadaji divne :-| fotila jsem to ve spechu.Nafotim nove hned jak budu mit cas,ale opravdu jsem z nich unedśena jen to bolerko nic moc,ale neva tak to asi bude bez nej a nebo mi ho holky v kostymerne nejak upravi ;-) kotatkoz: dekujeme,taky si rikam,tolik nervu a pak ten den utece jako voda,ale i tak je to nejhezci den v nasem zivote ;-) :-)
Profilova fotka
niky: supeeeeeer. Šatičky jsou opravdu nádherné. Bože jak já miluju tylové sukýnky. Kdybych si je nechávala šít, jak bylo i u mě v plánu, tak bych měla také jedině tylovou sukni. No ale já jsem se zamilovala do těch v salónu - úplně jiných než má původní představa, ale jsou prostě krásné, takže mám jiné... Tak to jsi úplný mládě. 23 let, to je krásný, zpátky bych je tedy nebrala, neb jsem za tu dobu do 29 udělala dost posunů v životě a jak to tak bývá, některé i bolely, ale prostě člověk si občas musí nabít hubu, aby se přesunul z místa A do místa B. Jsem nějaká chytrá po ránu. :-D :-D :-D
Profilova fotka
keila: Ahoj, no to teda jooo, hi, hitakhle umět zapojit mozek o víkendu :-D ale je pravda, že já jsem také spokojenější teď než tenkrát ;-) Jinak všem přeji krásné májové ráno :-)
Profilova fotka
Ahojky holky,ja uz jsem vam ted tak v klidu jak je mam doma :-D JJ jsem jeste mlady kure,ale mozkem jsem na 30 jen diky konzervatori a internatu :-| fuj internat jsem nesnasela ]-( .Me se nikdy tylove sukynky nelibily,porad jsrem si spis vybirala hlavne uplne jiny saty,no ale nakonec zvitezily tyhle a jsem opravdu spokojena :-) Ale Kami ty mas moc pekny saty a slusi ti ;-) cupity tobe taky.Ty jo uz je kveten hrozne to leti zachbvilku uz to mam jen za 2mesice :-o Ale Kami ty uz jen za mesic ;-) :-)
Profilova fotka
Holky, já jsem fakt vůl, jsem si včera šla zkoušet ty šaty...no a nějak jsem zapomněla, že je svátek, takže měli samozřejmě zavřeno. No nic no. :-) Niky, šatičky mám krásné, jsem s nimi moc spokojená. Ale píšeš, že mi sluší...jenomže já v albu nemám fotku, kde jsem s nimi nafocená - to je modelka, ne já ;-) No jinak máš recht, letí to děsně. Včera jsme měli grilovačku s rodinou a naše svatba se skloňovala ve všech pádech. Za 6 týdnů už to celé vypukne. Dneska jdeme objet místa, kde bychom chtěli nafotit romantické fotky jen nás dvou - jak jsem psala, že je budeme fotit před obřadem. Asi zkusíme Kozel, tam by to mohlo být na focení krásné. :-)
Profilova fotka
Dobre ranko,ty jo ja jsem nervozni za tebe kurna to to leti ;-) .A jo to je modelka uz jsem dobre pomatena to jsem si asi zase zapamatovala nekoho jineo album :-D stejne jsou krasny a moc se mi libi horejsek ;-) Ty jo me to taky nedoslo ze je svatek,ale ja myslela ze mas termin tak mi to neprslo ani nejak divny :-D A kdy tam tedy pujdes uz chci videt fotecky . . . . . jsem hrozna porad bych koukal na kazdyho jaky ma saticky :-) Musis hlavne fotit ne ze zapomenes fotak :-D No nic musim bezet do divadla na matine,ale za hodku jsem doma.Tak zatim pa
Profilova fotka
Já dneska celý den byla v luftě. Hrozný. A to jsem chtěla celý víkend odpočívat. Byli jsme se kouknout na Kozlu a rozhodli se, že se pojedeme fotit tam. Je tam spousta pěkných zákoutí a i když tam budou lidi nebo jiná svatba, tak je tam kam se zašít. No já do toho salonu šla na blint, nedomlouvala jsem si schůzku. Půjdu tam znovu někdy ve všední den, nelajznu si jít v sobotu, to by mohly být možná moje šaty už půjčené. I když si myslím, že ne, jelikož ona vůbec netušila, kdy jí ty mé ušijou, tak je podle mě nemohla nabízet. Ale věřím, že jsou i nevěsty, co přijdou a řeknou, příští týden se vdávám a nemám šaty. :-)
Profilova fotka
Ty jo tak snad je nepujci :-| Urcite tam bez co nejdriv ;-) .Ja litala cely den po lese s nasim psem a jeste s kamarady a jejich nevychovanyma detma ]-( ja to mit jen dva dny doma tak ten maly prijde domu jako beranek,hlavne pro ranu by u me nechodil daleku rejnu 2jrat po 3zvysim hlas pak dostane na prdel!!!!No hruza 8-( ,ale nastesti je to za mnou :-D ale dneska kamaradka videla saty tak mi je pochvalila . . . tak mam radost,ze se libi :-) ´Kozel je moc pekny casto jsme tam s mamkou chodily jako male ;-) a na fotky to tam bude super.Ty jo ja jsem utahana z toho tapkani po lese a jeste na zacalo prset takze jsem psa musela koupat ptz nam domu neprisel yorkshir,ale krysa :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahojky... Já nějak nic nestíhám. Na šaty nevím, kdy půjdu. Ale zítra mám dovču a skočíme s přítelem na matriku, pak si musím nechat udělat pas, jelikož prý do Německa s přestříhlou občankou nemůžu a my jedeme hned po svatbě do toho Berlína, takže si za 600,- nechám udělat pas, který mi pak vlastně bude k ničemu, protože na staré jméno bude prý platit jen 3 měsíce. Vědět to, tak jedeme na svatebku až o měsíc dýl. :-| Ach jo. V hotelu mi už asi rezervaci nepřesunou. I když bych to zkusit mohla, ale kde je jistota, že novou občanku budu mít do měsíce. Chjo. :-S
Profilova fotka
Ahoj Kami,no uz jsem si rikala kde si ;-) .Kontolovat te urcite nebudou ,ale nikdy nevis co se stane a pak by to byl problem.Ja jsem cetla nekde cetla myslim si,ze snad tady na foru,ze pokud si se vdala tak by obcanku meli vystavit do tydne =-) To mas pravdu,ale presne radsi to udelajte takhle nez abys pak nemela obacku a nejelo se vubec,ale taky by me stvalo takhle vyplesknout penize.Asi budete muset pak jeste nekam jet ;-) Na matriku budu muset taky vyrazit az prijedu do Plzne a hlavne se zeptat na to prijmeni bez ova.Tak ja razim do prace a pak jdu zkracovat saty ;-)
Profilova fotka
Ahoj holky, tak přesně za dva měsíce to u nás vypukne :-N Včera jsme byli s přítelem zas koukat po prstýnkách a zas jsme žádné nevybrali :-( Ale už to musíme pořešit, kdyby jsme se ještě rozhodli, že si je necháme vyrobit, tak aby se to stihlo. My máme jít na matriku 24.5. taky nebudu mít standartní příjmení a žádný problém s tím není, dokonce mi to paní sama na matrice poradila, řekla bych, že jsou tam celkem vstřícné a příjemné ;-)
Profilova fotka
niky: no v hotelu po mě budou nějaký doklad chtít, aspoň v GA-PA ho chtěli, tak si raději pas udělám. Taky jsem říkala, že by to chtělo ještě někam na ten pas jet, třeba k móři. :-) Tak uvidíme, třeba se ještě někam vydáme. Plány na léto ještě uzavřeny nejsou. :-) cupity: takže prstýnky ještě nemáte? Ty my jsme měli vybrány hned. Já jsem zítra na matriku zvědavá, přítel bude i měnit trvalé bydliště, tak se s nimi musím pořádně domluvit, aby nemusel občanku měnit na 2x.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?