Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
v manželství je hezky, akorát si to jaksi pořád neuvědomuji. a jak u tebe?
Tak to já už si zvykla. Prvních 14 dní byl pro mě problém představovat se třeba v telefonu novým příjmením, ale teď už s tím problém nemám :) Jen si vždy vzpomenu, jak se člověk na ted den připravoval a teď už je po :( bééééé
tak to já taky nemám problém se představovat novým příjmením. Ale myslím to tak, že mě nepřipadá, že jsme se vzali :-D Máš pravdu ty přípravy byly super a teď nic. :-D
Profilova fotka
ahoj holky, jak se dnes dari? :-)
Ahoooj no u mě je fajn. Od středy do pondělí volno, co víc si přát. Až na ty vedra :( Za chvíli jdeme na opékačku, ňam :)
jé ahoj andy jak se vede???
Profilova fotka
ahojky kal, vede se fajn.. konecne uz jsme po tom vse s manzelem spolu a tak je dobre.. uzivam si manzelskeho zivota a (jeste to nikdo nevi) jsme se zrovna zacali snazit o miminko.. :-D A co u Tebe noveho?
andy tak to je super, že už jste s manželem spolu. U nás je nového to co u vás :-D
Profilova fotka
jej, tak to je SUPER... :-D
Profilova fotka
a jak je v Brne? Slysela jsem,ze bylo opravdu poradny teploucko... uzivas si leta? ;-)
tak doufám, že nám to co nejdříve vyjde ;-)
Profilova fotka
taky doufam a budu nam obema (ctyrem) drzet moc palecky.. :-D
Článek se načítá
andy a kde teda vlastně teď bydlíš? V Brně je pořád pěkný teplo. Týden jsme tu nebyli a to byli pařáky(prý)
Profilova fotka
ted bydlim v Lowell, to je cca pul hodinky od Bostonu.. A kdepak jste se toulali? Dovolenkovali jste se?
jé tak to jsi od nás hoooooooooooooodně daleko. Byli jsme na svatební cestě v Řecku.
Profilova fotka
jejda, svatebni cesta v Recku.. nadhera... To my planujeme svatebni cestu pravdepodobne v prosinci (ale pokud se brzy zadari, tak bych to pak spise videla na svatebni cestu do ceska, abych to svym rodicum neoznamovala po telefonu..:-) Jak bylo v Recku a kde jste presne byli?
byli jsme na ostrově Kos ve vesničce Kefalos. Ale za tu dobu jsme projezdili celý ostrov. Takže jsme byli skoro ve všech městech.
Profilova fotka
Tak to muselo byt super... :-) Jsem moc rada, ze jsem Te tu videla... uz budu muset jit... milacek by mel prijit dnes z prace drive a tak chci jeste neco podelat, abych pak mohli jet nakupovat. Hodne stesti a zase nekdy .. ;-)
andy měj se moc hezky a určo se zase ozvi. Nemáš náhodou ICQ?
Profilova fotka
Zdarec palec všem :-D ale především naši dnešní oslavenkyni Markétce, kalerat, která slaví svůj svátek, Kal všechno nejlepší!!! x-) Máš ode mě aji ip. No a vy ostatní, jak se máte?? :-)
Profilova fotka
Ahojky, i já se přidávám s přáním pro Kal :-) Včera jsme byli na dalším ultrazvuku a bylo to krásný. Už nemáme takovýho červíčka jako před měsícem :-) Byla tam krásně vidět hlavička, ručičky, nožičky. No rostě krása :-) Už měříme 72 mm, takže je to obřík :-D Taky máme dvě fotečky a na jedný se ten náš prcek drží za hlavu :-D No asi ví do čeho jde :-D
Profilova fotka
zany, a proč tu nemáš fotečky ze svatby? Nebo sem lupni, alespoň tu z ULTR :-)
Profilova fotka
zany a nechceš sem hodit fotku do alba? :-) Určitě se rády podíváme, miluju fotky z ultrazvuku těch malých ufounků čím menší tím sladší.A ten pocit, že to bude něco tak úžasného a krásného.Miminka jsou prostě nádherná.A co jinak, jsi zdravotně v pořádku? Jak na tebe působí ta horka.
Profilova fotka
Nějak se mi moc nechtělo, ale spíš nebyl ani čas. Ale já to napravím, slibuju :-D Bohužel nemáme doma scanner, takže je sem nemůžu dát :-( Budu muset sehnat někoho kdo ho má...
Profilova fotka
To ti rozumím, ani mi ho nemáme a díky tomu jetšě v albu nemám group foto a ateliérovky. :-D Taky to snad napravím. x-) No teď nás mrzí, že jsme si před 2 rokama pořídili tiskárnu canon za 3 tisíce no a ušla nějaká doba a teď je prodávaj za 2 multifunkční i s kopírkou scannerem-škoda. ;-) Tak spíš asi se vyplatí zainvestovat do nějaké multifunkční tiskárny než si pořizovat scanner. ;-)
Profilova fotka
Tak jsem se konečně dokopala skoro po třech měsících abych sem dala naše fotečky ze svatby. Jsem ostuda :-D PC máme manželovo služební, takže na nějakou multifunkční tiskárnu můžeme zapomenout ]-( Leniik jsem v pořádku. Na začátku jsme měla problém s cystou, ale teď se zdá, že je buď ve stadium klidu a nebo zmizela. Bohužel jsme se zapomněli zeptat jak je momentálně velká... Minule se totiž zmenšila. Jinak ty horka mi nedělají vyloženě dobře, ale naštěstí máme doma chládek, takže jsem spíš zalezlá doma :-)
Profilova fotka
zany, krása. :-)
Profilova fotka
díky :-) Některé fotky se mi tam bohužel nevešly. Jsou větší než 700 kB. Škoda :-(
Profilova fotka
Ty jsi otěhotněla i s cystou? =-) Tak to blahopřeji mnohokrát víc, protože to bývá jedna z x..žen která přes to otěhotní, většina má s otěhotněním problémy. :-(
Profilova fotka
Asi nejspíš jsem s ní otěhotněla. V únoru jsme byli lyžovat a cestou mě začalo bolet na levé straně a pak když jsem se z prvního ultrazvuku dozvěděla, že mám na levém vaječníku cystu, tak mi došlo, že se mi nejspíš udělala v tom únoru. Doktorka mi říkala, že to tam občas může bolet, ale nic s tím dělat nejde, protože by to těhotenství museli ukončit. Pak mě to jednou docela slušně bolelo, že jsem celý den jen polehávala a na dalším ultrazvuku mi doktor řekl, že je ta cysta menší. Tak jsem měla radost!

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?