Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Zdravím mladé novomanželky, ale hlavně Lenika, jsi tu? :-D
Profilova fotka
Ahojky, zdravím všechny, už jsem tu.Eliško tak jak dopadla zkouška šatů? x-)
Profilova fotka
Ahoj Leniiku bylo to kráááááááááááááásnýýýýýý budu je mít zmenšený, 40 mi byly velký, ale mám pocit, že mi snad budou aspoň z 70% slušet, tak jako tobě.Ale zcela vážně jsem začala uvažovat o jejich koupi, chtěla bych je mít napořád, takže se rozhoduji, ale nemám moc času, co si myslíš? Zajímá mě tvůj názor. ;-)
Profilova fotka
Já osobně bych ti to doporučovala, sama jsem po svatbě litovala, že jsem si je nekoupila, bohužel ale 15 tisíc navíc jsem neměla, pokud je nějak můžeš dát dohromady, opravdu by sis je chtěla nechat na památku jdi do toho, aby tě to třeba potom nemrzelo tak, jako mě. :-( Jsem ráda, že ti padly a slušely.Jsou krásné. Přece jen mít svoje šaty je mít svoje, ale těch peněz, je fakt moc, je to drahý. ;-(
Profilova fotka
No právě, je to hodně, ale když jsem je měla na sobě, tak jsem cítila, že si je chci uchovat na pořád.Chci své šaty mít jen a jen pro sebe, jsou moc krásné.Takže zatím jsem ještě zálohu nedala a rozhoduji se, ale moc času nemám. :-( Fakt myslíš, že mám do toho jít? Přítel by mi je koupil, sám mi to nakonec navrhl, když viděl, že po nich moc toužím. x-)
Profilova fotka
Tak to máš štědrého přítele, pokud ti je chce koupit a můžete si to ve vašem rozpočtu dovolit, tak neváhej!! x-) Jsem určitě za, aby jsi je měla jen a jen pro sebe.A při nejhorším, kdyby jsi po svatbě změnila názor, je prodáš a bylo by. ;-)
Profilova fotka
Tak já do nich půjdu x-) :-)
Profilova fotka
Leniik IP
Profilova fotka
Vidím :-D ;-)
Profilova fotka
haloo, vím, že už tu asi nikdo nechodí, ale kdyby jo, tak dejte vědět. :-) Já sem zajdu taky jen občas, ale můžem pokecat co se od svatby změnilo a tak dále. :-)
Profilova fotka
ahoj dubňačky...zdravím...od svatby se nic nezměnilo, jen to, že mi v práci skončila zkušebka...a že mám gelové nehtíky...jsou fakt super, lituju, že jsem si je nedala na svatbu, ale naštěstí nemáme žádnou fotku, kde by byl detail nehtů...jak se daří Vám?
Profilova fotka
ahoj holky... u me se toho zmenilo celkem dost.. konecne jsme vse povyrizovali a uz jsem ted skoro dva tydny konecne s manzelem... ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
no, ta to jsem ráda, že se dubňovačkám daří... ;-)
Profilova fotka
Holky zdravím, no andy, to je krásné, moc ti to přeju, že jste spolu. x-) Kde bydlíte? Holky budete některá s manželem stavět?My jsme se rozhodli, že koupíme domek k částečné rekonstrukci. :-)
Profilova fotka
Na vesnici u Lipníka, ale vybíráme kterej přesně to nevíme, padl jen návrh a tak o tom debatujem.Chceme svůj domek a zároveň budem blízko Lipníka. ;-) No že jsem pro ani nemusím snad říkat.Byla bych moc ráda, jsem z vesnice z velkýho rodinnýho domku a tak to mám radši.
Profilova fotka
ahoj Leni, dekuji.. ani nevis, jak jsem rada. Bydlime v mestecku Lowell coz je cca pul hodinky od Bostonu... A o rekonstrukci mi ani nemluv.. taky zaciname opravovat baracek a je to (a bude) dost sila... Jak na poradek tak po financni strance.. ale nejak to zvladneme... Ze by ses konecne odstehovala od tchyne???? tak to zni vazne moc dobre... Moc vam to preji... a hodne sil a nervu pri rekonstrukci... :-D
Profilova fotka
andy já s tchýní nebydlím, máme svůj byteček už 4 a půl roku v nem bydlíme, ale stejně tchýně bydlí v paneláku ve městě a my bychom byli od ní daleko jen asi o pár kiláků dál a to je v podstatě stejný.Navíc se od svatby trošku změnila a je to už lepší. ;-) Ale jde o to, že chcem mít svůj domeček.Se zahrádkou, teď ji sice taky máme velkou asi 50 metrů od bytu, ale chcem mít za domkem terasu posezení a bazén x-)
Profilova fotka
No je jasný, že se finančně prohneme, ale lepší teď a platit hypotéku, než nájem a nic by nám nezůstalo, takto domek bude náš. x-) A navíc ještě dáme za rekonstrukci peníze, ale pořád to vyjde líp, než postavit nový.
Profilova fotka
Je fakt, že kdybychom nedlai teď v hotovosti 100 tisíc za auto, měli bychom maličkej základ na domek, ale autí jsme potřebovali a taky ho náležitě využíváme. :-D No a budem muset vybrat ten nejvýhodnější hypoteční program.
Profilova fotka
tak to zni vazne dobre.. to je fajn... taky mam radeji, kdyz se neco deje nez kdyz clovek jen tak neco preziva a rika si, ze vsak ono je to celkem dobre... pokud to jen trosku jde, tak je mnohem lepsi se do neceho takoveho vrhnout.. ;-) Tak hodne stesti... Ja jdu poobedvat... :-)
Profilova fotka
ahoj holky, tak mi stále ód svatby rekonstruujem baráček. A můžu Vám říct, že je to fakt záhul, ale teď už přujdou ty příjemnější věci. Jako výběr obkladů, dlažby atd. Vanu, wc, bidet, umyvadlo už máme dokonce uskladněný doma. A zítra nám budou dávat nová okýnka tak se moc těším. Snad už se to začne pořádně hýbat. A tak v září, říjem bysme se rádi stěhovali zpátky domů. (zatím jsme u mých rodičů.) a pak mám slíbenýho mimíska::)))
Profilova fotka
Ahoj holky, od svatby je spousta nového. Ještě před svatbou se nám podařilo zplodit mimi, ale nikdo to na svatbě ani netušil a my už vůbec ne :-D Teď jsem doma na rizikovém těhotenství, protože cestování do práce není nic moc a hlavně mě po ránu bylo trochu víc špatně, ale naštěstí jsem nezvracela. Takže si teď užívám asi posledního volna a vyspinkání se do růžova :-) Teď dozařizujeme byteček, tak máme o zábavu postaráno. Teda hlavně manžel :-D
Profilova fotka
zany, tak to ti musím gratulovat :-) My se zatím snažíme.
Profilova fotka
Díky!!! Moc vám přeju, aby vám to co nejdřív vyšlo!!!!
Profilova fotka
tak holky další změna, už máme nová okna na baráčku a já už popoháním čas, abysme se co nejdřív mohli nastěhovat a pak přijde ten prcek.
Profilova fotka
Tak to je super. Pak už to budou jen příjemný starosti :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky. :-) Zany moc blahopřeji k těhotenství, hlavně ať je bezproblémové a krásně si ho užíváš. x-)
Ahoj holky, tak oprašuju naši diskuzi. Tak jak se máte mladé paní? My si užíváme manželské pohody :) Taky jsem dostali konečně svatební dvd, tak jsme zavzpomínali.
ahoj cleo. Ano svatební video je super i u nás. S manželem ho jezdíme ukazovat všem co byli na svatbě. Má velký ohlas. Tak pá
Ahojky kal, tak my ho zatím stihli ukázat jen pár lidem, ale těším se, až ho ukážeme dalším. Jak je v manželství? :)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?