Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Jo no..hlavně se hlídej a odpočívej ať jsi fit, miminko to bude potřebovat první měsíce jsou nejdůležitější, když se vytváří orgány ubírá to nejvíce sil a energie. Tohle by měla přečíst sestřenice manžela, už dvakrát potratila, jednou v pátém měsíci, má pořád problémy s cystama a díky tomu se ji nedaří otěhotnět.
Profilova fotka
Jejda, tak to jsem ráda, že se nám to povedlo... Když jsme přijeli z hor, tak jsem šla k doktoru a ten mi zjistil zánět děložního čípku. Naštěstí to bylo rychle fuč... No a v dubnu ještě před svatbou jsem otěhotněla. Ale na svatbě jsem o tom neměla ani potuchy :-D
Profilova fotka
Zany to je krásné. x-) Dneska to nějak blbne, pořád stránka vypadává. :-N A to jsem si zrovna po dlouihé době řekla, že strávím volný den na beremese a když mě to začalo bavit, tak nic. :-D A co byste s manželem chtěli? Kluk nebo holka? Jáká se vám líbí jména?
Profilova fotka
Jo, taky jsem si všimla, že to pořád blbne. Ale album se mi sem podařilo dát :-) Chtěli bysme radši holčičku, protože kluka u nás mají všichni, tak by byl otloukánek :-D Brácha má kluka (2 a 1/4 roku) a manželova ségra má dva kluky (6 let a 4 měsíce). Takže holčička by byla první. Ale jinak je nám to v celku jedno. Hlavně, aby se to narodilo zdravé! Jména máme tak nějak vybraná, ale u kluka to není na 100% rozhodnuto. Líbí se mi Adam, ale prý bude chudák, protože bude mít svátek na Štědrý den a pak v půlce ledna narozeniny. Taky se nám ještě líbí Honza a Filip. Pro holku máme Elišku a Barboru, ale Eliška vede :-)
Profilova fotka
Přeji krásnej den, venku je krásně. x-) Asi za 2 hoďky pěkně půjdu do bazénu na zahradu, už bude teplá vodička. :-D Tak co dubňačky, jste tu některá? Jak trávíte pondělí? Asi většina pracovně, co. :-)
Profilova fotka
Ahojky, jsem tu jen na skok, protože jsem si vymyslela vymalovat chodbu na žluto, takže to jde manžel podruhé vymalovat a já to pak budu muset uklízet :-( Ale myslím, že to bude hop šup :-D Ze začátku jsem měla z té žluté obavy, ale nakonec to po prvním nátěru vypadá hezky. Tak mám radost :-)
Profilova fotka
Taky budeme malovat, obývák chceme na ten moderní odstín oranžové moc se mi to líbí a já vybrala sedačku tak aby to právě ladilo s kobercem a nábytkem a k tomu všemu se ten odstín bude krásně hodit.Sedačka je sice zelená, ale má na sobě ornamenty slunce v oranžovém odstínu. :-) Na žluto máme pokoj, kde je pc.Byl takovej tmavej tak se to krásně prosvětlilo. :-D Hlavně moc nepracuj a šetři se, vím jak je malování namáhavé.Horší než stěhování, hlavně když jsme malovali kuchyň to byla hrůza. |-|
Profilova fotka
Já bych chtěla do oranžova dětský pokojík. Máme podkrovní byteček, tak půjde vymalovat jen ta dlouhá rovná stěna, ale myslím, že to bude stačit. Ale na to ještě máme čas :-) Moc jsem toho nedělala. Jen jsem si vzala do ruky štětec a malovala jsem okraje u dlaždiček a kousek nad tím, aby se to maželovi líp dělalo a hlavně jsem zrychlila proces 8-) Včera mi mamka nabízela pomoc s úklidem, ale moc toho není a manža má dovču, tak ho aspoň využiju :-D Pro dnešek se zatím loučím. Musím ještě do města pro mandl a rozbolel mě zub, tak zkusím zaskočit k zubaři. Snad nemá dovču...
Profilova fotka
Ahoj zany, dobře pořiď u zubaře, ať to moc nebolí. :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte v tomhle parném počasí? Mě to docela unavuje! V pátek jsme byli na výletě v Koněpruských jeskyních a bylo tam příjemných 10 st. Ani mi tam nebyla zima :-D Zubař se nakonec nekonal. Zřejmě má dovolenou a můj zub ze strachu přestal radši bolet :-) Ale pro změnu se mi udělaly afty ]-(
Profilova fotka
Zdravím vdané dubňačky, zase jeden z horkých letních dnů..Už je to na bednu, kolem poledne jdu do vody. :-D Jinak se to nedá přežít. :-p
Profilova fotka
Ahoj Leni, jsem ráda, že tě tu po dlouhé době vidím, byli jste na dovolené? Já s lítostí musím oznámit, že svatba se opravdu přesouvá, ale z jiného důvodu, když se to s tchýní vyřešilo, tak přišlo nečekané zranění Martina, má zlomenou nohu na třikrát, bude to léčení na dlouho a v září zdaleka nebude fit. |-| ;-( Takže to vypadá, že si to necháme po dohodě na březen 2007.Ale co, překousla jsem, že už máme oznamka, prstýnky se budou hodit pořád, šaty mám a už zbývá jen to zdraví Martina.
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to mě moc mrzí, hlavně ať to dopadne dobře, držím vám palce a myslím na tebe, nesmutni, svatba bude tak jako tak o termín až tak nejde, hlavně že budete spolu šťastní..Jo a jak se mu to stalo??
Profilova fotka
Spadl ze žebříku.Měj se pěkně, já musím letět, zatím pa.
Profilova fotka
Tak pozdravuj maroda, hezky o něho pečuj ať je brzo fit, zatím se měj, ahojky.
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem taky tady, nějak nemám dnes to správné pracovní nasazení. teda elapuc to je mi líto, ale hlavně ať je brzo v pohodě ten tvůj nastávající. Leniik tak tu vodu Ti budu závidět, tak bych hned šla.
Profilova fotka
Ahoj bred, to se nedivím, tady je dusno to je šílený. |-| Fakt se to nedá, v té nejvíc studené místnosti máme 27 stupňů, v kuchyni 31 v ložnici 32, líp je snad venku než tady doma.Ale na bazén bude svítit sluníčko až od 12 hodin tak teď ve stínu se mi tam nechce být. :-D A jak se jinak máš, něco novýho? ;-)
Profilova fotka
ahoj leni, mám se celkem fajn, baráček už se rýsuje a nejraděj bych se už stěhovala a zapracovala na tom mimču. Prášky už neberu, ale chráníme se :-| Být to na mě tak už zadělávám, ale vypadá to, že manža brzo podlehne a mimčo se povede možná brzo :-N Teda spíš, snaha ho počít, nemusí to vyjít hned. A co Vy?
Profilova fotka
čau ženský :-D
Profilova fotka
ahoj justi, tak jak se máš v manželství, co u Vás nového?
ahojte holky :-)
Profilova fotka
ahoj kal, jak se vede? v patek to byly 3 mesice od svatby, leti to silene......
ahoj luci, no my jsme to měli minulý týden v sobotu. Máš pravdu je hrozný jak to rychle letí........ ani mě to nepřijde. Vede se docela dobře a co ty???
Profilova fotka
my se mame taky dobre :o), v zari planujeme dovcu (svatební cestu :o), asi do egypta na snorchlovani, uz se tesime, v sprnu budeme asi memit auto, tak bysme chteli vyrazit jeste na tyden na moravu a slovensko... ale uvidime
Profilova fotka
uz mas vymenene vsechny doklady? my op a pas ano, ted se mi dela ridicak, a stihla jsem jeste info na zdravotni pojistovnu, jinak ostatni pojisteni a pod... to trosku vazne....
my jsme byli na svatební cestě v červnu v řecku. my máme vyměněný akorát pas a op. řidičák ještě nemám. co je potřeba k novému řidičáku?
Profilova fotka
na ridicak chteji jen stary ridicak, obcanku, fotku a platila jsem poplatek 50,- doba vyrizeni rikala 3 tydny, znamy si ted nechal delat ridicak, pre si rozsiroval skupinu a ty novy ridicaky maj omezenou platnost jako obcanka na 10 let...
díky za radu, já jsem si říkala, jestli není potřeba oddací list..... s tou platností jsem to nevěděla
Holky tak mě tak (vlastně nás s Leniikem) napadlo, že bysme mohly udělat nějakej sraz nás dubnaček. Tak co myslíte, že to půjde a budete se chtít sejít?
Profilova fotka
Přesně tak, rády bychom se se všema dubňačkama sešly, vyberem město a některá to naplánuje co a jak, můžem dohodnout termín kterej by vyhovoval.Moc o to s kalerat stojíme, pokecat fotky si ukázat a třeba jen zajít někam posedět či si udělat výlet a podívat se na památky. :-)Třeba kdybyste to chtěly se sejít v Olomouci, klidně vše naplánuji, v Brně zase může kalerat a tak dále. ;-) Těšíme se.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?