Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
dáši moc vám gratuluji k miminku :-)
ahoj holky :-)
ahojte holky :-)
ahoj holky, tak vy už máte všechny po..... :-) moc vám všem gratuluju !
Profilova fotka
babyno moc děkujem.Ty už to máš taky za chvilku koukám.Ať se svatba krásně vydaří, nemysli na stresy a užívej si předsvatebních příprav. :-)
jojo, už se to kráti, je neuvěřitelné jak rychle to letí...v prosinci jsem dostala prstýnek a myslela že se července snad nedočkám a ted už je to za 2 měsíce.
Profilova fotka
Bred mě už se nad někým takovým chce jen smát..Však ať si klidně kopíruje...Hlavně že se pobaví, mě tím pobavila po chvilce. :-D Když mi psala s fotkou mého manžela :-p Právě ty přípravy jsou krásné a vše pak rychle uletí ale vyplatí se to nepodceňovat.Ten den se všechno krásně zúročí.Bude to krásné uvidíš. x-)
Profilova fotka
Zdravím všechny vdané paní a snad oživíme a oprášíme naši tému po dlouhé době. :-)
Profilova fotka
Ahoj Holky, s leníkem jsme si už psali o sušení svatební kytičky a představte co se mi včera stalo, jak jsem ji měla zavěšenou na uschnutí, tak včera začalo z jednoho nebo dvou květů kapat taková tmavě-hnědá tekutina a když jsme se podívali dovnitř mezi květy tak tam byla plíseň (asi jak mi tam po obřadu při focení napršelo), tak jsme 2 bílé růže museli zlikvidovat a teď se zdá, že ostatní jsou v pořádku, ach jo..... :-(
Profilova fotka
Ahojky,tak to je blbý :-( No já u rodičů,ikdyž vím, že se nedaji usušit,tak sušim kaly,tak jsem zvědavá jak vypadaji oni,ale asi to taky nebude žádná krása :-|
Ahoj holky, já jsem u sušení svatební kytice představovala lepší výsledek. Měla jsem jí u růží a kal, bohužel všechny ty kaly vyhnily. Tak suším jenom růže :-(
Dashka: To je krásné! Gratuluji k miminku a přeji hlavně hodně zdraví!
Článek se načítá
Profilova fotka
betty, to není těhotná Dashka, ale Dasha, Dashka je jen místní prudička ]-( Teda spíš ta, co prudí asi jen mě.. :-N Ivuš to je mi líto..Já k ní taky sem tam chodím kontrolovat, jak je na tom, ještě není zcela vysušená ale zatím je to ok, což se nedá říct o štole, která byla dělaná z kytek co jsem měla v kytici, ale nechali jsme ji v obýváku a šíleně začaly smrdět odkvetlé frézie, museli jsme ji vyhodit. :-(
Profilova fotka
jé to jsem ráda, že to tady už zase trošku žije. tak jak si holky užíváte po svatbě? My jsme se v pátek stěhovali k rodičům a náš baráček čeká rekonstrukce, tak makáme jak blázni. A co u Vás nového?
Aha, Leniku děkuji za upozornění. Jinak tedy veliká gratulace DASHA.
Profilova fotka
No u nás je akorát nový to, že rozjíždím podnikání-kadeřnictví a neni to teda žádná sranda. Prostor mám pronajatý od města a s úředníkama teda neni kloudná řeč :-( Jinak je vše ok, daří se nám dobře a jsme moc šťastní :-D
ahojte všichni :-)
Profilova fotka
zdravím x-) :-D
halo halo, shanim Leniika :-) Leni, tys mela saty z Romaticy ze? ja jsem ted koukala na jejich stranky a rada bych vic info, jsem z tech jejich satu naprosto unesena !!!! ale mam to skoro 200 km. jaky maji vyber ? kolik tam tech satu tak maji, myslis ze by to melo cenu se tam rozjet? diky moc
Profilova fotka
Zdravím teď už všechny vdané paní :-)
Profilova fotka
ahojky, babyno všimla jsem si tvého dotazu až teď, máš ode mě ip. :-)
Profilova fotka
ahoj vdané paní :-)
Profilova fotka
Tak jak se cítíte? změnilo se něco,nebo je to pořád při starém? A co miminka, uvažujete některá o mimískách? :-)
Profilova fotka
mě to připadne pořád stejné, jen že mám jiné jméno :-)
Profilova fotka
no to my jsme prožívali takovou posvatební euforii,kdy jsme byli hrozně moc šťastní a svět byk hezčí, no prostě růžové brýle na očích :-D no a trvalo to asi týden :-D A teď mám nějakou depku,asi z toho počasí.
Profilova fotka
no..my už jsme se do toho aktivně zapojili :-D U nás se změnilo, k lepšímu, po všech stránkách, hlavně mám pocit, že se nějak víc duševně milujeme, jestli mi rozumíte.Asi ještě ta posvatební euforie, milovali jsme se moc i předtím, ale teď tak nějak registruji i detaily, kterých jsem si dřív tak nevšímala a asi považovala za samozřejmost.Navíc mi manžel věnuje náležitou péči a připadám si mooc šťastná. x-) A jméno..já si zvykla hnedka, ale manžel když jsme vyplňovali papíry na občanky, nějak pozapoměl, že už jsem Zedková :-D a musel vyplňovat znova. ;-)
Profilova fotka
leniik1: tak to je hezký :-) Já s tím jménem to je docela zabíračka,ale naštěstí moje původní příjmení je od R a nynější je taky od R,takže když něco podepisuju,tak sice tam chci psát Raková,ale okamžitě mě to trkne a vyfiknu tam Růžičková :-D
Profilova fotka
Já to mám taky od Z nejdřív Zemanová nyní Zedková :-D Jsem si polepšila ;-) A je to kratší.Přišlo nám blahopřání od mojí vzdálené tety a tam bylo Novomanželé ZEDEKOVI místo ZEDKOVI, to mě pobavilo. :-D
Profilova fotka
u nás si taky lámali hlavu se jménem, byla to legrace
Profilova fotka
No vidíš to,tak to máš dobrý. Mně se Růžičková líbí víc než Raková,ikdyž je to delší :-) A hlavně, vždycky když jsem někde diktovala svý jméno,tak se mě furt ptali jak že...? Přitom nevim co je na příjmení Raková?! :-D To je dobrý,to my máme jednu příbuznou a ta o naší svatbě nevěděla a dozvěděla se to až když se jí dávali koláče, ona je to hrozná drbna, no a tak si stěžovala, že jsme jí nic neřekli. Přitom se tomu divim, protože ta ví o všem,co se kde šustne :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?