Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Ahoj cleo, uteklo to hrozně moc, až je mi to trošku líto. Máš fotky??
Ahoj holky, hrozně to uteklo a je mi to taky líto, že už je to za náma. Ale máme krásný vzpomínky :-) A tyhle stránky asi jen tak neopustím ;-)
Profilova fotka
Souhlasím, i když jsme vdané paní, tak sem budu chodit stále, mám to snad jako drogu x-)
Profilova fotka
:o)) holky, tedy dnes již manželky.. trošku jsem se pousmála nad tím, jak se tu bavíte o tom, že sem budete chodit stále, že to máte jako drogu atd.. ale je pátek a tady nebyla ani noha... :-D Každopádně všem, kterým se podařilo projít tím plánováním a přípravami bez úhony až k onomu dni D, stejně jako mě.. moc moc moc gratuluji... přeji hodně lásky, protože jí je málo, hodně zdraví, protože je vzácné a spoustu štěstí, protože je krásné... holky.. užívejte plnými doušky.. s blaženým výrazem ve tváři stejně jako já.. a milujte se a množte se.. ehmm to já zatím nedělám.. ale už se nebudu bránit.. chichi.. :-D
Profilova fotka
zdravim vsechny dubnacky ted uz mlade pani ;-) a chtela bych jen navazat na lucinku2108 se kterou naprosto souhlasim. Tyka se to i me, taky jsem mela beremese jako drogu a nestydim se za to, ale sama pocituju, ze uz sem ted nechodim kazdy den nekolikrat jako drive. Ale na druhou stranu mi tento servr neskutecne pomohl, protoze jsem si celou svatbu zorganizovala temer sama a i diky radam a nazorum vsech tady kolem se podarila super svatbicka, ktera se vsem moc libila. Takze bych Vas jeste jednou chtela vsechny pozdravit a podekovat za rady, typy a nazory :-) :-) :-)
Profilova fotka
ahojky, já se také připojuji, také mi tento servr hodně pomohl, našla jsem tu spoustu inspirace a hodně jsem se dozvěděla.Svatbu jsme si také organizovali sami a ve výsledku byla naprosto skvělá. Jinak chodím sem stále,ale už tolik neprohlížím alba z příprav jako spíš prohlížím alba svatební a hodně koukám na diskuse.
Profilova fotka
i já jsem moc ráda, že něco takového existuje, jelikožjsme se rozhodli, že se vezmeme a že si to uděláme sami.. taky to tak bylo, ale díky tomu, že sjem se mohla poptat a okoutkat co se dalo, tak myslím, že vše bylo ok.. moc eděkuji tvůrcům těchto stránek, za jejich báječný nápad tohle pro nás udělat.. jste báječní.. ;-)
Profilova fotka
ahojky :-) Právě jsme dorazili z ráje x-)
Profilova fotka
leniik1: ahojky!!! přispívala jsi tady do diskusí tak často, že už nám bylo smutno a už se někde řešilo, co je s tebou :-) Ale myslely jsme si, že jsi asi na svatební cestě... Co fotky? Když nám je ukážeš? :-)
Profilova fotka
No jasně že jsem byla- pardon byli na svatební cestě x-) Fotky budou brzo brzičko. ;-) Bylo tam nádherně ani se mi nechtělo zpátky :-) Navštívili jsme vše co jsme chtěli a ještě něco navíc.
Profilova fotka
Jo a kde jste vlastně byli?
Ahoooj, tak já jsem tu zase jen na skok. Už se těším, až tady dáme všechny dubňačky fotečky. Jak to vypadá s vašima? Naše jsou zatím v úpravě :)
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni a co znamená brzičko? :-)
Profilova fotka
Dnes nebo zítra- dostali jsme totiž od kamarádů fungl nový foťák se super rozlišením a nešly mi sem nahodit fotky :-( Už jsem je chtěla dát než jsme jeli na cestu ale zkusím to nějak zmenšit a dát vám vzorek, jinak od kostatních budou tak do 2 dnů.A bude jich hodně Zkusím i dát fotky ze svatební cesty do zvláštního alba. Byli jsme v Adršpachu a projeli toho a navštívili moc.Bylo moc krásné počasí tady teď koukám z okna a...Prší :-S No jo, vítej na zemi ;-)
Profilova fotka
Tak se budu těšit...:-)
Profilova fotka
Krásné ráno všem novomanželkám x-)
Profilova fotka
Tak opět je ráno a zdravím všechny, ale tu nikdo není :-N Už jsem tu pomalu sama a smutně budu koukat =-) NE NE zvesela! :-D
Dobre ranko leniiku :-)
Dobré ránko mladé paní :-D
ahoooj novomanzelky ...
Mlade pani, take ja zdravim opet z Malajsie. Pripojuji se k blahopranim a jsem rada, ze nam to tak dobre vsechno vyslo. Budu na svatbu jeste hodne dlouho vzpominat, tedy na oba dva dily...Jsem rada, ze jsem to tak udelala, vyslo to skvele.
Profilova fotka
Jejda, nakoukla jsem a jsem moc ráda, že se sem postupně přidáváme a vracíme do diskuze.Bála jsem se, že už tu opravdu jsem jen já. :-N Tak ahoj zirafko, cleo, mihapiho, dashi. x-) Krásnej den všem.My půjdem na zahradu, včera jsme tam byli do jedné ráno :-D Bylo u ohně dobře.
Profilova fotka
ahoj Všem, tak sem ráda, že se to tady opět trošku rozjelo.Minulý týden jsem tady mohla povídat tak akorát sama. O víkendu jsme byli na mini svatební cestě v Dětenicích (zámek, pivovar, středověká restaurace) a bylo to moc fajn. Teď už zase budem jen a jen pracovat na rekonstrukci baráčku.
Ahoj holky, je jeste brzy na vsechny vas z CR, teprve budete vstavat. Jsem rada, ze se tady objevujeme i po obradech a hostinach. Vsechno to moc rychle uteklo, ze? No, ja mam jeste jednu radostnostnou zpravu, pro ty, kterym jsem to jeste nerikala, zjistila jsem, ze jsem tehotna. Uz to mam potvrzene i od doktora, zatim je to pouze v zacatcich, ale i tak, je to proste super. Jsem z toho trochu prekvapena, ale na druhou stranu, je to prirozeny vyvoj, tak co... Nervy se svatbou a svatebni recepci uz jsou stejne za mnou, tak ted mam neco noveho...Krasny den vsem. :-D
Profilova fotka
dash tak to moc blahopřeju k miminku.
Profilova fotka
ahojky, taky se připojuji s gratulací. :-)
Holky, diky moc, co vy, kdy planujete nejaky ten prirustek do rodiny? At tu nejsem sama... ;-)
Profilova fotka
no tak já bych brala přírustek hned,ale bohužel teď to nejde jelikož začínám podnikat,takže nevím, ikdyž manžel dlouho odolával a asi na něj přišlo jaro, jelikož mi říkal, že teď by to šlo :-D Ale hold kvuli podnikání musíme ještě chvilku počkat. :-(
Profilova fotka
Dashi sice už jsem gratulovala, ale ještě jednou hlavně ať máte zdravé miminko, to je nejvíc! :-)
Profilova fotka
tak my bymse docela už chtěli, ale začíná rekonstrukce barčku, tak prej až budeme bydlet v novém. A to by mělo být, spíš doufáme, že do vánoc. No uvidíme.

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?