Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
no ta moje kamoska ti je hodne podobna a tak jsem ji poslala odkaz na tvoje album a byla totalne unesena, hned mi volala, ze pry super, ze si myslela ze na holky vetsich rozmeru (neuraz se) nic nesezene. bydli u Vsetina takze to ma kousek. ps: me se zda ze holky nad velikost 42 vypadaji na fotkach lip nez pri vel 38 x-) :-D ja mam totiz taky vetsi velikost ;-)
Manzel reagoval naprosto skvele. Ja si ted pripadam jako medvidek koala, porad se mi chce spat. Dneska, dle mych propoctu, bych mela byt v 45 dni. Jen jsme si to spatne spocitali a mimco by se melo narodit na vanoce, takze to nam moc nepodekuje... :-( Ale co, jsem spokojena tehulka, snazim se jist zdrave, ale ne za dva, a hlavne se pohybovat. Precetla jsem hodne publikaci, ruzna doporuceni, porad delam veci jako normalne, dvakrat tydne chodim na jogu a o vikendu a nekdy i vecer, plavat do naseho bazenu. Zatim na me neni nic poznat, ale obcas mi byva nevolno, ale neni to nijak tragicke (doufam ze nebude). Porad jeste nejsem rozhodnuta, kde budu rodit, ale stale vice se priklanim k variante tady a v teploucku. Zdravotni pece je tu super, navic se tady da najmout pomocnice do domacnosti, ktera by mi v zacatcich pomohla. Bude lepsi, kdyz za mnou prileti i mamca, ale to je jeste daleko. Tak doufam, ze se vam snazeni brzy podari a ty budes skvela maminka ;-)
dasho sice jsme se tu asi jeste nepotkaly ale moc gratuluju k miminku, to je uzasne. muzu se zeptat kde ted jsi ( ze tam mas teploucko :-) ) v CR así ne, ze.
Babyno, dekuji moc za gratulace, jsem ted v Kuala Lumpur, Malajsie. Tady je cely rok kolem 33 stupnu, takze nekdy je tu vedro az prilis. Ted uz se tu stmiva, teplota venku je kolem 27 stupnu. Takze se da krasne plavat i vecer. To pocasi tady mi opravdu vyhovuje. Jak je v CR, za 12 dni letim zpet, mam nejake zarizovani, takze jsem zvedava, jak se obleci...
Profilova fotka
Já mám 46 a rozhodně si nepřipadám nějak vyloženě tlustá, jsem prostě holka krev a mlíko a vím, že jsem hezká, takže mi právě ty urážky holčiček nevadí.A jsem ráda za to, jak šaty jsem si vybrala a cítila a byla ten den jako princezna.Tak a teď si pomlouvejte jak chcete. :-D
dasho, jee to bych si taky dala libit....blba otazka, manzel je z malajsie? =-) tady ted uz dva dny prsi, teplota kolem 20 ;-)
leni a byla jsi i v jinych salonech nebo jen v romantice?
Profilova fotka
Myslím ty co mi tak rády posílají ip a sem tam píší negace do alba. ;-) Taky mi ukažte kolik holek tu má velikost 34-38 asi 5%?? Jinak si myslím že 42 je nejběžnější. Dashi to je krásné jak to popisuješ.Já už se na to moc těším moc.Přeju vám s mimískem i manželem ať jste všichni zdraví a šťastní. x-)
Profilova fotka
Byla jsem v caxe na oblek a jinak na šaty v tom jsem měla už jasno chtěla jsem totiž jen ty jedny jediné, takže v romantice. x-) I když jsem tam vyzkoušela asi troje tak jsem stejně chtěla prostě jen ty a žádné jiné.
Kazdy clovek je nejaky a vsechny stejne saty mit nemuzeme a ani nechceme. Mne se tvoje saty, Leni, libily, vypadala jsi v nich velice hezky, a kdyz si se v nich navic skvele citila, tak to je jeste lepsi. Ja jsem si na sebe predstavovala uplne jine saty, pak to vyhraly jedny, ktere jsem videla v jednom butiku, a rekla jsem si, to jsou ony. A byly. Vubec si nic nedelej z tech vsech jizlivych poznamek, kazdy preci nemuze byt velikost 38. Ja sice jsem, ale ze bych byla nejaka vyzablina, to se rici neda. Ted bych se treba do tech satu ani nevesla. Co jsem tehotna, prsa mi narostla do hojnych rozmeru, za coz se vubec nezlobim, spise naopak. Je to prijemna zmena, libi se i manzelovi.... :-D
Profilova fotka
Dashi což to aji věřím, mě by stloustnutí při mimískovi nevadilo jako když člověk tloustne jen tak. No naštěstí co mám po svatbě už mám 2 kila dole a cítím se skvěle a co se týká těch poznámek tak stejně hubnu a budu za chvilku štíhlá jako dřív to jest 40 velikost..Pokud neotěhotním :-N ovšem.Ale nyní mám pevnou vůli a vím, že to zvládnu.Mám motivaci. :-) A pak si nafotím book a dám ho sem ať mají holčičky proč závidět, i když dělám to kvůli jiným věcem, rozhodně ne kvůli nim, ale bylo by to krásné zadostiučinění.
dashi, a kde byla svatba? taky v malajsii ? koukam ze tu nemas zadne album....
Článek se načítá
Svatba byla v Malajsii a svatebni recepce v Praze. Muzu ti poslat fotky, kdyz mi do IP napises adresu.
Profilova fotka
Dáši, jen podává info, že už mám konečně rozepsaný mail, tak ho za chvíli určo odešlu ...jsem nějaká brzdička...ale nestihla jsem Ti ještě pogratulovat...takže MOC MOC MOC blahopřeju k tomu štěstíčku, co nosíš v bříšku!!!
jee tak to sis to uzila 2 x ! :-)
Ivet, diky moc, moc na tebe myslim. Ty fotecky z ultrazvuky byly super, vypadas bajecne, brisko je nadherne. Proste skvele. Co na to vsechno rika tatinek?
Profilova fotka
Dáši, jeee, díky moc za pochvaly..no jo, bříško už se začíná kulatit - konečně začínám vypadat jako těhotná - za chvíli to přijde i na Tebe ;-) Tatínek je vším absolutně nadšený. Už byl i na ultrazvuku se mnou a byl celý dojatý, jak viděl, jak tam sebou Kulíšek mrská x-) Každý den si s miminkem povídá a hrozně se těší x-)
No to je super, muj manzilek se take moc a moc tesi. Skoda, ze na ultrazvuk se mnou nepujde, ja ho budu mit v Cechach a on zustava tady. No, co se da delat, budu to muset zvladnout sama a pak mu reportovat. Mrzi me to, ale bohuzel to jinak nejde. Budu v Praze za dva tydny, uz se tesim, muzeme vyrazit na nejaky dobry nealkoholicky coctail a popovidat si o vsech maminkovskych zalezitostech...
dashi, ted jsem koukala na fotky a jsem z toho naprosto unesena, jak z tebe jako krasne nevesty tak z zenicha (Skoty mam rada, jeden mi rok delal sefa :-) ) a ten dort, mnam ! a to se vubec nezminuju o prostredi ve kterem vse probihalo. NADHERA ! ps: myslim ze kdybys sem ty fotky dala tak by tam urco nebyla zadna negat "gratulace".
Profilova fotka
Dáši, tak to je super, že se taky tak těší...nejšťastnější miminka jsou ta radostně očekávaná ;-)....až budeš v pokročilejším stavu (dělá se to tak 25 - 28. týden), tak si můžeš nechat udělat ten 3D ultrazvuk, oni Ti pak mimíska natočí i na DVD, tak to pak manžílkovi můžeš pustit...ale to je ještě času dost, my se na to ale taky chystáme :o) S tím nealkoholický cocktailem Tě ráda beru za slovo ;-)
Profilova fotka
Dashi i já si to myslím, ale je to na tobě.Měli jste krásné kouzelné prostředí a moc vám to slušelo.Bylo by to zase něco jiného v těch záplavách podobných alb. :-)
No to je super, Ivet. Dneska jsem se rozhodla, ze mimiskovi budu psat denik, abych nezapomela na vsechno, co se kazdy den stane. Treba ted byl s nama o vikendu na Bali, bylo to takove zvlastni, nikdo na me jeste nic nepoznava, ale kazdy se divi, ze najednou piju jen same nealkoholicke veci. Rekla jsem to vsem kamaradum a kamaradkam, sice nekdo me varoval, ze je to predcasne, a ze bych mela pockat. Ale kdyz ja si tak nejak nepripoustim, ze by se neco mohlo stat. Clovek na takove veci nemuze myslet, zbytecne by se stresoval... Tak se mej moc krasne a az budu v Cechach, tak urcite nekam vyrazime!!! Jinak Babyno, dekuji moc za gratulace, jsem rada, ze se ti fotecky libily. Ja jsem rada, ze to vsechno dobre dopadlo, vsichni jsme si to skvele uzili a byla legrace. Proto to clovek preci dela, ze? Ne pro sebe, ale aby se vsichni dobre bavili a cely den si krasne uzili, spolecne s nami. :-D
Profilova fotka
Dáši, deník je super nápad, Kulíšek už toho s námi taky dosta absolvoval...zatím to mám jen ve svém Debilníčku, ale už máme koupenou knihu "Deník děťátka", kam se tedy zapisují věci až od porodu, ale když dopředu vlepí nějaké stránky, můžu tam psát i věci, které se staly během 9-ti měsíců těhotenství a bude to super ;-) Tak platí, doluvíme se a zatím papa :o) a jinak myslím, že holky mají pravdu, určitě bys se měla dát svatební fotečky ;-)
Profilova fotka
hola hola hou už tu nikdo není?? :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, chodí sem ještě vůbec někdo? :-N Naše téma se poprvé objevila až na druhé straně, to se jen tak nevidí. :-D :-D
Profilova fotka
ahoj holky, tak co je s Váma? Zaskočíte sem ještě někdy? tak kdo se ozve? typuju to aspoň na lenika :-N
Profilova fotka
Ahoj bred, tip ti vyšel na 1 s * :-D Já tu chodím a ještě sem tam kaler a si jinak tu nikoho už nějak nepotkávám mám pocit. ;-) Tak co jak je v novomanželském životě- určitě krásně x-)
Profilova fotka
ahoj kolegyně novomanželky :-D Za týden si půjdu pro novou občanku a na nové jméno si taky zvykám... :-D Brácha se žení za týden...ale ten narozdíl ode mě musí...čeká dvojčata... ;-)
Ahoj holky, přes den se sem nedostanu a večer tu už zase nejste vy :-( Tak jak je v manželství???
Profilova fotka
Zdravím kočky :-D ;-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?