Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
No furt si akorat rikam, aby nelilo :) A jestli jsme na neco nezapomneli :) Jinak jsme si vcera se snoubencem v posteli rikali, jak je tohle super v klidu, ze kdyz jde clovek treba ke statnicim (on mel pred pul rokem a ja pred par mesici doktorskou zkousku, takze vsechno mame jeste v zive pameti :)), tak je to daleko horsi - tam nevi, jak to dopadne, jestli se to nebude opakovat...:) Tady vi, ze tak maximalne se neco zapomene, ztrati, pohnoji, zmokne, ale precejenom to asi probehne, takze v tomto ohledu vylozene nuda a zadnej nervak :) Bala jsem se, jestli se s mimcem vlezu do satu, ale na zkousce to bylo OK, takze ted uz se bojime jen pocasi, a taky toho, abychom pres noc neznicili kyticku (viz muj dotaz v Ostatnich pripravach) :) Je super, ze ses taky v klidu - nervozitou clovek jeste nikdy nic nezachranil, maximalne si to mohl akorat dopredu zkazit :).
Krásné ráno :-)
Profilova fotka
Ahoj kal :-) Ty jo tak tento týden :-o :-D
zen no jo, už to tak vypadá. Miláček nám trochu onemocněl, takže jsme byli nuceni nasadit antibiotika. Doufám, že do svatby bude o.k.
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nakonec počasí vypadá báječně a i na tuto sobotu kalerat - budeš mít asi pěkně, já už jsem také jak na trní. Neumím si to představit příští týden :-D
ahoj ivusko, s počasím zatím nevím. Předpovědi se pořád mění. Uvidíme jak to nakonec dopadne.
Profilova fotka
kal, ježiši vy se z těch nemocí a úrazů snade nevyhrabete. Snad vám po svatbě začne nový život bez bacilů. ;-) :-) A co zbytkové přípravy a nervozita? Už dorazila?
Zen já taky doufám, že po svatbě bude všechno v pořádku. :-) Nervozita zatím nedorazila
Profilova fotka
A už všechno máte?
Profilova fotka
Ahoj holky, kal vše na sobotu připraveno? Holky začínám pociťovat nervozitu, pořád si vduchu procházím jestli máme vše nebo jsme na něco zapoměli
Profilova fotka
Tak já ani nepřemýšlím, jestlimáme všechno, protože to vím :-D , spíš se bojím jestli v ten den vše proběhne hlavně dopoledně podle plánu
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že už to tu zase žije. Taky se nám to blíží a z letošního počásí mám docela strach. Ale všimla jsem si, že v sobotu bývá obvykle jakštakš ;-)
Článek se načítá
zen doufám, že máme všechno. Zítra jedeme za fotografkou. O víkendu jsem dělala zasedací pořádek a jmenovky, ale jaksi jsem zapomněla na ženicha a nevěstu :-D Dnes mě ještě čeká udělat etikety na víno.
Profilova fotka
To je pravda soboty zatím vychází :-)
si ahoj, to máš pravdu, zatím bylo v sobotu hezky :-)
Profilova fotka
A u nás není nemocný ženich, ale já. Jsem pěkně nachlazená, ale ještě mám čas to vyléčit.
si tak to máš ještě čas, ale my už moc ne. Ještě že přítel mohl ty antibiotika do sebe nacpat hned ráno. Jinak by se taky mohlo stát, že by celý obřad prokašlal ]-(
Profilova fotka
Neboj, to bude dobrý. Ať si koupí nějaké dobré silné protahovací bombony. Mě to pomáhá. Kupuju si v supermarketu nebo v lékárně Fisherman´s Friend extra silné a ty fakt protáhnou a pomůžou. Když nejsem nachlazená, tak se ani jíst nedají, jak protahují ;-)
si díky za tip, budu mu muset něco takového koupit :-)
Profilova fotka
kupujete nějaké dárečky pro svatebčany?
popsi my jsme koupili takové ty miniaturky vín a malým dětem dáme kinder vajíčko
Profilova fotka
Holky, chtěla jsem se zeptat - necháváte si na obřad zásnubní prstýnek nebo ho na chvíli někam schováte? Já bych ho asi schovala.
Profilova fotka
My budeme dávat malé krabičky, které nám slouží i jako jmenovka a v ní bude mít každý něco dobrého. Pro maminky dorty a pro tatínky asi malé víno.
si o prstýnku jsem ještě nepřemýšlela :-o
Profilova fotka
taky se vám neustále stává, že přemýšlíte nad vším možný a pak přijde kamarádka nebo maminka a řekne..a jak máte udělané toto.. a vy jste nad tím vůbec ještě nepřemýšleli? Mě neustále. Sice toho postupně ubývá, ale stejně se to objevuje.
si mě se ptají většinou na věci, které zařízené máme
Profilova fotka
kal, no docvela tě obdivuji. Já jsem děsně nervní a to mám za 11 a ty za 4 a pohoda :-x
Profilova fotka
zen, myslím, že nervozita teprve dojde, aspoň u mě. Příští týden mám od středy volno (zkouška šatů, rozdělování cukrového...) a to počítám, že tak ve čtvrtek, pátek začnu být pořádně nervózní a umocní to naše maminky. :-|
Profilova fotka
Ahoj holky! :-)
u nás jsou taky nervozní maminky, ale já myslím, že ta nervozita taky přijde, ale kdy to se uvidí =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?