Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Tak já se taky divím, ale naše malé šťendo vysavač děsně zajímá a nebojí se ho :-) Ale dobrmanka - dospěkák z něj má taky strach.
ona se ho taky jako malá nebála. Tak jsem dala píct kuřátko, pere se prádlo a já budu dělat etikety na víno
Profilova fotka
Tak už jsem tu správně- zdravím nevěstinky! ;-)
hello :-)
Profilova fotka
Ahoj Kal! Tak už to máš za pár, co? Už se těšíš? Já už mám svatbu za sebou a teď se zas těším na fotky a pak - za dlouho - na miminko...U nás to je pořád něco...Kolik vůbec budete mít lidí na svatbě? pa
ahoj zuzu to je super, že vám miminko tak krásně vyšlo, moc ti to přeju :-) Mě to vůbec nepřijde, že se za pár dní vdávám. Budeme mít kolem 40 lidí :-)
Profilova fotka
My jsme měli 35 lidí - 2 lidé nám odpadli den před svatbou - bohužel :-( Nejlepší kamarádka, která měla termín porodu 28.4. předčasně - vinou těhotenské cukrovky - začala rodit a miminko se narodilo 10 min před naším obřadem. Ale nakonec to bylo dobře, protože jsme oslavu měli 50 km od nás - na horách na horské chatě a kdyby jí to chytlo tam tak nevím, nevím...Ale holčička je krásná a zdravá a to je hlavní, i když mi nejlepší kamarádka na svatbě moc chyběla, ale co se dá dělat... :-N
Profilova fotka
Zdarec palec :-) Opět :-N
Kalerat, my to meli podobne, 42 lidi.
Profilova fotka
Zuzu mám to podobně- moje nej kamarádka, se kterou jsme si už jako malé holky slibovaly, že až se budem brát, tak si budem svědčit, mi minulý týden bohužel oznámila, že to musí zrušit, jde na operaci.Takže je mi z toho dost smutno, ale požádala jsem druhou kamarádku a ta to přijala.Prostě mě to ale mrzí. ;-(
Zuzu tak to jo, máš pravdu, ještě že to dopadlo takhle. :-)
Profilova fotka
Ahoj Leniku. To je škoda s tou kamarádkou, ale co se dá dělat, že? Mě už min. rok požádala ségra ať jí jdu za svědka a já jí nakonec předběhla, tak jsem si ji taky vzala za svědka, akorát jsem ségře říkala, že bude mít super svědkyni - v září budu tak v 6. měsíci - takže pěkný kus baby... :-) Aspoň bude sranda :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
Gratuluji moc k miminku, hlavně ať je zdravé. :-)
Profilova fotka
Díky moc, snad bude vše O.k. :-)
ahoj, tak už to mám za sebou. svatba byla nádherná, počasí nám vyšlo jak na objednávku, že zuzule :-D holky, moc Vám všem přeju, aby Vám Vaše svatby vyšly podle představ a jestli můžu i poradit, hlavně si do toho nenechte od nikoho kafrat, je sice fajn, poradit se o něčem s někým jiným a třeba i zkušeným, ale v konečném důsledku..je to Vaše svatba. A vím o čem mluvím. Ale celkově to byla krásná svatba, my jsme si ji s manželem (páni, už manžel :-D ) užili naplno. A že se něco nepovede? Hlavně aby se povedlo manželství, ne? :-)
bryanno tak doufám, že nám brzy ukážeš fotky. :-) Jsem ráda, že vám to tak hezky vyšlo :-)
Profilova fotka
Ahoj bryanno, ani nevíš jak trefně jsi to napsala- no tchýně no :-( Je krásné, že vám vyšlo počasí a společný život si budete užívat už jen vy dva a o to jde. ;-)
Profilova fotka
Ahojky Clea.. koukala jsem se na Tvé album.. můžu se zeptat co je to za novej psí přírůstek? Je to maďarská vyžla? Nebo se pletu.. vypadá velice roztomile... jinak fenečka dobrmanka je překrásná.. dobrmani jsou i má krevní skupina.. ;-)
Profilova fotka
Holky, která z Vás to má 29.4. v 11,30 stejně jako já? Ať vím na koho si vzpomenout.. :o)) až z toho všeho budu mít hlavu jako meloun.. :-D
bryanno gratuluji!!!
Ahojky Lucie, jasně že se můžeš zeptat co je to za nový přírůstek :) Je to faranoský pes :) Jo jo dobrmani jsou zlatíčka.
Profilova fotka
Luci to už to zrovinka budu mít za sebou- obřad v 11 hod. Ahoj cleo! :-)
krásné velikonoční ponděli :-)
Profilova fotka
Ahoj nevěsty přeji vám krásné prožití dnešního velikonočního pondělí. :-)
Holky, taky vam preju krasne velikonocni pondeli! Vysvitlo tu trochu slunicko, tak doufam, ze do ctvrtka by mohlo vydrzet :) A nejlepe, aby to vydrzelo i do soboty tem, kterych se to tyka :). Letos poprvy me ten muj ani moc neserezal - setri me, kdyz jsem tehotna :)
gedren já ti moc blahopřeji k tomu těhotenství, je to super, že se vám to povedlo takhle před svatbou. Já doufám, že i vy i my budeme mít hezky :-)
Profilova fotka
Gedren děkujem a moc ti blahopřeji k miminku, hlavně ať je zdravé.
Profilova fotka
gedren.. blahopřeji k těhotenství.. jak to, že máte obřad ve čtvrtek? Co vás k tomu vedlo v tento den?
Holky dik, doufam, ze se vam taky brzy zadari, samozrejme pokud to mate v umyslu :) Lucko, co se tyce toho dne, my to mame vsechno takove nestandardni :), a jelikoz nase vybrana matrika ma oddaci dny ctvrtek patek (a jednou za mesic sobota), rekli jsme si, ze ve ctvrtek bude mensi natresk, a to nejen tam - bude i mensi problem s obsazenosti restauraci, fotografa apod. apod., proste vsechno se bude shanet jednodusseji. Taky nejsme priznivci velkych oslav, tak jsme si rikali, ze takhle aspon kazdej pochopi, ze se rozhodne nebude konat zadnej celodenni nnebo nedejboze celovikendovej tah :). A tesili jsme se, ze si o vikendu hezky odpocineme a udelame nejaky pekny svatebni vylet, coz teda nakonec nevyslo, protoze v sobotu se mi vdava kamaradka a jedeme tam svedcit (muj mily) a fotit (ja) :)
gedren tak ty to máš už za 3 dny. A co nervozita u tebe, příšla? U mě zatím ne

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?