Nevěsty z dubna 2006

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky naše téma byla zřejmě zrušená.
Profilova fotka
Ahoj holky. :-) Tak já už to mám za sebou. Počasí vyšlo perfektně - svítilo sluníčko, a svatba proběhla moc dobře. Fotky vložím jakmile budou hotové. Tak pa a všem držím palce....Kdo je teď na řadě? Pa
Profilova fotka
My jsme lidi na hostinu pozvali oficiálně s oznámkem asi 2 měsíce dopředu a ti co půjdou jen na obřad tak neoficiálně ví a oficiálně jim dáme oznámko ve čtvrtek a pátek před svatbou i s výslužkovou krabičkou.
my budeme dávat výslužku jakmile budou hosté odcházet ze svatební hostiny. Máme hosty z různých koutů republiky, tak by to bylo obtížné. Zuzule, tak z tebe je už paní-to je hezké. Moc jsem na tebe myslela. Je fajn, že jste měli tak nádherně :-)
Profilova fotka
řekla bych: Jiný kraj, jiný mrav. Když sem vyprávěla kolegyni, že se u nás takhle roznáší, tak se divila, že u nich se koláčky dávají až po sv. hostině jako výslužka.
Profilova fotka
Ahoj Kal! :-) Tak to nám to počasí a vše ostatní vyšlo možná i trošku proto, že jsi na nás myslela...Dík.Přeji Ti, aby i Vám svítilo sluníčko a vše dopadlo tak jak má. Já jsem byla dost nervozní a nakonec to bylo ůplně v pohodě! Fakt to chce klid. Pa Z.
bred u nás se dává výslužka den před svatbou, ale to by jsme fakt nezvládli.
Profilova fotka
To jsi měla super, že vyšlo počasí. Dneska když se podívám z okna, tak to nevypadá ani trochu jako dobré počasí. :-(
Zuzule děkuji moc. Já zatím nervozní nejsem. Ale co není to může být.
Profilova fotka
Zuzu tak to je fajn, že vám to krásně vyšlo těším se na fotečky.U nás se rozváží výslužky těm co nejdou na svatbu už před svatbou a těm ostatním až po svatbě.K tomu nějaká lahvinka vína atd, co zbyde.
Profilova fotka
Ahoj Si! :-) Ono se tomu počasí bohužel nedá poručit, občas to vyjde, jako v našem případě a když to nevyjde, tak se to vždycky dá říct tak, že prší štěstí. My jsme se počasí báli hlavně proto, že manžel chtěl fotky venku, ne z ateliéru a kdyby pršelo tak by to nešlo. Takže jsme zvládli fotky venku s fotografem a výsledek uvidíte už brzo. U nás se to s oznámením a koláčema dělalo tak, že oznámení se nejbližší rodině a známým mimo naše bydliště posílalo dřív a koláče jsme rozváželi ve středu před svatbou a to rodině a lidem, kteří na svatbu nejdou a těm rovnou i oznámení. Pak se ještě po svatbě rozdávala výslužka - koláče a svatební dort - koláče těm, kteří je nedostali v tu středu, protože bydlí mimo dosah...
Profilova fotka
My výslužku rozvážíme před svatbou ne z tradice ale z praktičnosti. Krabičky dostanou i lidé, co nejsou na svatbě a to by se rozváželo nejdřív v neděli - a to už bude od čtvrtka. Chtěli jsme jim to rozvést čerstvé. Od čtvrtka je to protože v pátek to bereme do práce. Lidé, co budou na svatbě tak dostanou krabičky většinou až tam.
Profilova fotka
Ahoj holky, už se nám to docela krátí.. ;-) no my koláče budeme rozvážet už tuto středu co bude.. dřív tady byl zvyk, že se rozváželi v tom týdnu co byla svatba asi ve středu, ale dnes je to všechno tak pomíchané, že je úplně jedno jestli je rozvezeš týden nebp dva před svatbou.. a nebo je nerozvezeš vůbec a dáš je až na hostině.Dnes je doba úplně jiná.. a už ani né co jiný kraj to jiný mrav, ale co rodina a co člověk to jinný mrav..a hlavně jiný zvyk... no tak teď je na řadě Kalerat.. už jen týden holka.. těšíš se? No když si vzpomenu, jak jsme byli v 10. měsíci domlouvat termín svatby, tak jsem si říkala, že se snad ani nedočkám, no a už je to za dveřmi..
Článek se načítá
Profilova fotka
jé a ještě vlastě bredmax.. no holky budu napjatě sledovat co nám tady pak budete líči.. :-D jsem takový zvědavka.. ;-)
Profilova fotka
teda taková.. :-D
Svatbu mám zejtra, nemám si začít shánět šaty, nebo stačí až zejtra ráno v pět? Zatim nevím jak s ženichem, je pořád v hospodě a drží místo u stolu pro svatební hosty, aby nám ho nikdo nevyfouk. Na obřad jedeme autobusem Tím se kterým se teď tady potuluje ČSSD ne ČSAD. Já s tím nějak neplašim, protože nás stejně neoddaj. Beru si totiž dva chlapy a jednu ženskou. Ta bába na úřadě říkala, že je nás moc na jedno manželství. Prej se budeme muset rozdělit, tak nevím jestli my, nebo s ní o nějaké úplatky. Myslím si, že kecala a že je to spíš na ní moc. Tak zdar. To je ale super pokec. Člověk si pokecá a přitom nemusí ani otevřít klapačku. Ta pa. Je paráda bejt naladěná na stejnej vlně jako vy. Už fakt musim. Zase se ozvu, hned jak budu mít tu příští svatbu. Bude totiž jubilejní desátá. Tak ahoj holky. :-) ;-) :-( :-| ]-( 8-) :-S :-o ;-( :-D :-p |-| :-N =-) 8-( :-. :-x x-)
Profilova fotka
Buldozer, docela jsi me pobavil(a) :-D Az na to, ze tady jsou opravdove nevesty, vis.A tyto zrovna asi nemaji naladu na tve forkky, protoze svuj den maji co nevidet a takove s prominutim ptakoviny, to je trochu moc, nemyslis? ;-)
Profilova fotka
Ha ha ha :-D :-D :-D fakt jsi mě pobavila :-D :-D
Profilova fotka
ale proč já na ně mám náladu sem s nima. :-D Další fórky :-)
ahoj holky, za tyden touto dobou budu sedet u kadernice.... a pak u kosmeticky... a pak ve 12 hod rikat slib.... jeste nejsem nervozni, zatim jsou nervozni vsichni kolem :-D hlavne tchyne a priteluv svedek. jenom se trosku bojim, ze to nestihnem - vyzvednout cukrovi, rozvezt ( jenom asi 5 ) pak zavezt do hotelu kde je hostina, taky ve ctvrtek nainstalovat CD prehravac, co bude na hostine.... asi si vezmu nejaky volno... taky jsem zvedava, jestli si na me vzpomene sef ;-) mohl by, co, nejakou tu korunku pustit :-) vcera jsem si byla zkouset saty, uz je na me upravovaly, tak jsem spokojena, nezhubla jsem ani deko ]-(
ahoj sannov, já na tom touhle dobou budu podobně. U nás jsou nervozní hlavně maminky. Já taky nic nezhubla, možná kilčo dvě
taky nejsem nejak moc nervozni, spis z toho patku, ze vsechno nestihnem, ale ze bych nejak extra nervovala ? uz mate vsechno hotovy? bylas uz na zkousce satu? jak to u Vas vypada? a co jinak zdravi?
no to já jsem taky nervozní z toho pátku. dopoledne jdu na p-shine a na lakování, potom vyzvednout šaty a potom jet k mé mamce pro cukroví, tady v brně to všechno nacpat do výslužek. My je rozvážet nebudeme, budeme je dávat na hostině. Na zkoušce šatů jsem byla tento týden.
Ahoj holky, to dnes máme nádherně. Kéž by to počasí už zůstalo. Dnes vyrážím na rozlučku, tak kdyby nezačalo pršet, bylo by to fajn :-)
ahoj cleo, jo dneska je opravdu hezky. taky doufám, že to vydrží celý den. :-)
a co dnes podnikáš kal? Poslední víkend jako svobodná? :-D
No čekám až se vrátí přítel. Měl včera rozlučku stejně jako já. Bylo to super. Dostala jsem od holek saténovou košilku a ponožky na spaní x-) Já ani nevím co dnes budu dělat. A ty máš nějaký plán?
Jééé tak to je fajn, že se ti rozlučka vyvedla a je pěkné, že jsi dostala dáreček. Já se před chvíli vrátila z prochajdy se psem, chystám se na úklid, učení, takže nic moc, ale večer vyrážím posedět s holkama - bude to taková menší rozlučka :-)
já už taky byla s pesanem. Teď už chrní v pelíšku-asi se moc utahala. Já chci dát prát a potom budu péct kuře.
Jo jo právě že pesan taky chrní, tak nemůžu vysávat :-D čekám až se probere :-D
tak to jo. Naše psí slečna se vysavače bojí, tak před ním prchá. =-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?