Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
fifistr: Malá dostala náušničky v 6. měsících, kvůli pobytu v nemocnici a odkládaným očkováním se naám to takhle prodloužilo. Nám píhali ouška v Nýřanech, u známé paní doktorky Švábkové. Malou jsme položili a pak jsme museli do vedlejší místnosti, to byl ale řev, jen chvilku. když jsme sek Luci vrátili, tak už to bylo Ok, a pak už se smála. Dostali jsme mastičku a vodičku na čištění. Trvalo asi 14 dní než se nám to úplně zahojilo. Malá si na uši vůecb nešahala.... Tak se nebojte, jen v tomhle věku to bude asi větší boj, malá bude víc vnímat. Teď se to píchání oušek zase dělá hend v porodnici, plno holek, co rodilo v posledních měsících, má naočkované holčičky už z porodnice....a je to tak asi nejlepší....
Profilova fotka
:-) ahojky, zdravím všechny přítomné dámy :-D Jsem ráda, že nás bude tolik x-) Už mi ta škola leze horem dolem :-( Jinak se mi holčiny- Maruš a Kačí, ozvěte kvůli těm šperčíkům :-) Maruš: kllidně mi pošli tu fotečku, aspoň orientační, já sem zítra hodně dlouho ve škole a i přes celý týden to mám hodně rozházené, tak nevím, jestli bychom vymysleli, kdy se potkat, ale ve středu mám jen do 11:00, takže by to šlo :-) Kačka: normálně sme dostali kalendářík od pizzy, kterou si objednáváme domů, a je takový ten měnící se hi, hi :-D tak ten sem hned pro tebe zabavila :-D Koukám, že budeš zavalená od nás všech. A podle toho, co si říkala, to vypadá, že po létě budu jediná nemaminka tady :-p No snad ne dlouho :-) Ale mám ještě čas. Doufám, že se všem maminkám, mimískům, dětičkám a nemaminkám daří dobře :-)
Profilova fotka
A co se týče náušek pro mimča, já jsem do 9.třídy neměla píchnuté uši, naši na to nějak zapomněli a pak už se to táhlo, takže maminky, pokud můžete, píchněte je co nejdříve, pro mě to bylo docela stresující v těch 14 letech :-D
Profilova fotka
Ještě sem se holky chtěla zeptat, neporadily byste mi, kde koupit novou sedačku? Možná sem se tu už před časem ptala, ale ted to máme jako aktuální téma, byla sem se tady podívat v kika a nic moc, drahé a mě se teda nelíbí :-( nemáte některá nějaký tip? :-)
Profilova fotka
Ha24, já jsem ti posílala objednávku na email už minulý týden =-) nedošla?? :-( a sedačku nevim, já bych tě poslala do Ikey, ale to je trochu z ruky...
ha24: My kupovali sedací soupravu v Torimexu, je to na rohu Doudlevecké, takový veliký barák... Jinak jsme teda lítali kde se dalo a nikde nic. Stála nás asi 38000, je k tomu ještě křeslo - ušák a taburetka. Už ji máme asi 6 let a v pohodě. Jo a je rozkládací, což byla naše podmínka. Když najdu foto, tak ti ho pošlu i s těma náhrdelníčkama.
Profilova fotka
kačka: ne, nic mi nedošlo :-( tak to se omlouvám, fakt mi nic nedošlo, pošleš mi to znovu? :-) maruška: to vůbec neznám, určitě se tam dojdeme povídat, díky. My bychom taky chtěli klasickou, rozkládací, ted mají samé kožené, koženkové, ale hlavně to vůbec nemá opěrky vzádu vysoké, přijde mi to hrozně nepohodlné nebo mají, ale zase jsou buď hrozně šíkoré, že mám nohy skoro nahoře nebo krátké, jednu sem měla do půlky stehen, když sem na níc seděla a to sem docela malá. :-D
Profilova fotka
no projela jsem mail a nikde nic :-| tak nevím, asi to mělo špatný den.. :-p
ha24. Jdu na ty fotky...
je teda fakt, že jsem do toho torrimexu koukala a mají hodně ty kožený a tu naší už tam nemají..... bohužel...na fotkách je vidět jen část :-)
Profilova fotka
no zjistila sem, že máme stejnou lampu a obraz, takže vidím i scenérii v kontextu :-D
Profilova fotka
tu koženou sem nemůžem dát, kočičkám by se určitě moc moc líbila :-) ale vždycky, když na ní u někoho sedím, tak v zimě je mi na ní zima a v létě se potím :-D
Článek se načítá
No, tu naši měli ještě v zelené a v takové hořčicové...snad něco seženete...
Ahojky, HA24 my ted právě máme objednanou sedačku v Torrimexu, mají tam spoustu látkových a docela slušný výběr, já už od nich budu mít druhou:-)) Naušničky - my dávali asi v 5 nebo 6 měsících - většinou posílají maminy pryč, ale já jsem musela malou držet, takže to byl docela zážitek... ..ale po tom co jsme byli nedávno v nemocnici. kde mě malou na 10minut vzali a celou mi jí rozpíchali jak se pokoušeli nabrat krev - a já jsem bezmocně stála za dveřma...tak už jsem to přehodnotila a jsem ráda že jsem u ní při tom píchání oušek mohla být jinak ten srazík - už by to docela chtělo zamluvit hospodu, což:-)
Profilova fotka
ahojky, já hospodu klidně zamluvím, jen mi potvrďte, kterou a od kolika ;-) Já jsem pro Lízalku a od 18-19h Co vy na to? Pište náměty, podněty, dotazy :-D
Profilova fotka
ahojky, já sem klidně od těch 18:00 pro lízalku :-)
No, jestli někdo můžete už od 17, tak bych byla pro...tak to Kači zamluv asi od těch 17:00, koukala jsem, že tši už můžeme takhle dřív... :-)
Profilova fotka
mně je to jedno :-D v 17h to stíhám, jen aby taky někdo dorazil :-D ale když tam budeš ty, tak to bude fajn, si dáme zatim něco dobrýho jako předkrm a pak s holkama véču (tedy doufám, že budete jíst, já se na to těším :-N ). Tak to zamluvim už na 17.h
Profilova fotka
já taky můžu už od 17:00, pro mě to bude lepší trochu dřív :-)
jojo, jíst budu určitě. Taťka bude hlídat už od 14ti hodin, poněvadž jedeme kamarádce s mamkou na čumendu, vdává se v Plasích. :-)
Profilova fotka
ona se vdává v pátek? a to bude mít asi i štěstí na počasí, protože v pátek má být nejlíp! ;-)
no, v pátek, má modrý krátký korzetový šaty a oranžovou kytici... :-)
Profilova fotka
Tak jsem nám objednala Lízalku, 26.3. od 17h, nekuřácké, na jméno Navrátilová ;-) Se na vás všechny těším!! x-)
Profilova fotka
Super, už se moc těším :-) a budu tam taky v těch 17h :-D Mňam a dáme si něco dobrého :-p
Profilova fotka
Jéé já jsem včera zapomněla popřát Tarantulce k narozkám!! Tak opožděně přeji všechno nejlepší, hodně zdravíčka, pohody, životního optimismu a ať ti malá dělá jen samou radost! x-) ;-)
Profilova fotka
je diky... to me tesi :-) ty 25tiny to je parada co :-D :-p jinak taky ev dorazim driv.. pujdu do mesta po nakupech a pak bych dorazila.. malou dam babicce a budu spat v plzni.. tak je mi to jedno. .jo nausnicky nam pichali nejak asi ve 4m nebo taknejak.. u sipky jedna mudr.. ja byla vevnitr a mala jecela a bylo hned hotovo.. a peta sedel venku a brecel... a ted sem mluvila tady s jednou divcinou ze nase nova mudra nausnice nastreluje.. je to rychli lip se to hoji akorat vam k tomu proda jeji nausnice.. ale vyjde to i levneji... nas jen to pichani stalo 200 nebo tak nejak..nekde na usnim prej 300 a tady ted nevim presne ale prislo mi to dobra cena kdyz jsou v tom i ty nausnicky..
Holky, pokud někdo chcete na koledu, tak písněte. :-) http://www.modrykonik.cz/bazar/jine-d...
Profilova fotka
antarres, já chciiii ;-) jednu pomlázku, prosím, mám ti někam zaslat objednávku nebo stačí takhle? Dík :-)
Jé, a jakou bys chtěla? Je to podle délky. :-) Koukni znova na ten odkaz a klikni u mé fotky na Všechny inzeráty. :-) A poak mi písni tu délku. Přinesu ti jí v pátek, stačí?
Profilova fotka
jo aha, tak chci tu největší x-) 78cm za 70,-Kč ;-) A to jako stihneš do pátku? To by bylo super! x-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?