Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
1
87
88
Profilova fotka
Díky holky za odpovědi!
ahojky :-) teda to jsou pálky, za ty inhalátory :-p zvlhčovat naštěstí nemusíme, máme tu vlhkost normálně okolo 55% :-) u nás zase sněží a sněží a mě začlo bolet v krku :-p tak kloktam jak blázen a doufám, že to děti nechytí...i když mám tucha, že Tomáš asi jo...následně i Radim, bo mu dneska chtěl Tomík vyčistit zuby svým kartáčkem, tak mu ho nacpal do pusy :-N :-D :-D snad do srazíku budem fit :-)
@zberuska Doporučuju zvlhčovač vzduchu Philips Avent :-)
@bodlilinka Tady je taky pěkná sněhová peřina.
Zdravím všechny. Chci se zeptat, jak na tom jste se zdravím. Všude řádí chřipka, tak jestli se srazík uskuteční. :-N
Profilova fotka
Ahoj, já zatím dobrý, ťuk ťuk ňa dřevo ;-)
Ahojky, my jsme taky zatím ok :-)
Profilova fotka
zdravim.. zvlhcovac i inhalatora maji v tchibu dejte to na netu na jejich strankach do vyhledavani urcite budou mit dobrej a za dobry penize.. my mame zvlhcovac uz druhej prvni byl nejakej babydream.. strasne tichounkej ale vydrzel 3mesicee tak sme ho reklamovali a vratili nam prachy.. ted mame neco jinyho vetsiho neni to nejak hlucny a v pohode ma to i merak stal kolem 1500 sestrenka ma taky inhalator znacku ev zjistim maji porad kasel.... jinak ja dorazim uz ve 3 is ajou.. obe babicky jsou nemocny tak holt jdem spolu vlak nam prijede ve 3 na zastavku tak sme tam jak na koni.. vecer nas vyzvedne tatka cestou z prace.. ma od pul 8 jogu tak stejne musime domu..tak cim driv prijdete tim lip :-)
Opět všechny zdravím. Chci jen napsat, že na srazík nedorazím :-( . Právě končím 3. měsíc těhotenství a je mi nepředstavitelně zle. :-. Sice nezvracim, ale nestojí to za nic. Je mi dobře jen ve chvíli, kdy něco konzumuju. :-N S Lucinkou musím fungovat nepřetržitě, takže večer kolem 8. jsem zralá do postele. Hlídání nemám , tak tu nějak s Luci přežíváme. Žehlení odkládám už druhý týden, tak si umíte představit, jak mi asi je. V noci se budim, žaludek jako na vodě... :-| Tak je moooc omlouvám, na další sraz určitě dorazím. To už mi bude snad dobře. x-) Když jsem čekala Lucinku, tak jsem to taky tak měla.
Profilova fotka
Jee, Maruško, to jsem nevěděla, že jsi znovu těhulka? Ono už se tu vědělo, nebo jsi to právě práskla? :-) To mě mrzí, že Ti je zle, ale když to bylo poprvé stejné... aspoň tušíš, kdy by to tak mohlo přejít, viď? Tak moc gratuluji!!! Já zítra dorazím, jen ještě přesně nevím kdy - pokud vezmu malou, tak to asi nebude na dlouho, to by asi nevydržela. Taky musím nějak pořešit dopravu...
Profilova fotka
Ahoj holky, zítra taky dorazím, někdy po té třetí :) Marušce ještě jednou graguluji, tentokráte veřejně x-) a přeju, aby nevolnosti skončily co nejdříve ;-) Moc se na Vás zítra těším :-D
@zberuska Chtěla jsem vám to právě říct na srazu no. Ale nedá se svítit. Já už si právě nepamatuju, kdy mi to přestalo. Snad to bude co nejdřív. Zatím spíš hubnu než abych přibírala. :-N
Článek se načítá
@tvojeslunko Andrej díky moc. :-) Snad to nebude dlouho trvat. Je to hodně nepříjemný. :-(
Profilova fotka
antarres, to mě mrzí, že máš nevolnosti :-| jsem se na tebe těšila... Tak hlavně ať tě to brzy přejde a začneš si to užívat x-) :-) holky, dnes přijdu na tu půl 4, je to na jméno Navrátilová. Věřím, že se nás sejde hodně!!! :-D papa
Profilova fotka
já te´d zjišťuji, jestli jde celá diskuse přesunout do soukromých, zatim jsem jen našla, jak vtvořit novou skupinu v soukromých... čekám, jestli mi admin odepíše nebo máte s tím někdo zkušenost?
Pokud to nepůjde, tak bychom mohly vytvořit novou skupinu a tuhle diskusi úplně smazat ;-)
Profilova fotka
Holky, máme založenou novou diskusi soukromých skupinách - najděte Soukromé skupiny - Nevěsty v Plzni 2007 a pod nima je diskuse Nevěsty v Plzni soukromá diskuse :) Dala jsem přístup všem, kdo byl včera na srazu + Antarres a ha24, takže si to zkuste, jestli tam můžete. Je možné, že jsem mohla poplést někomu nick nebo tak. Celá diskuse nejde přendat. Mám požádat o smazání?
1
87
88

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?