Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
Čauky holky! My Valentýna většinou slavíme tak, že dostanu kytku, já Danymu dám čokoládu a nebo si uděláme doma nějakou romantickou večeři u televize :-D ale letos jsme si pozvali kamarády (6) a hráli jsme hry a bylo to super! Jedni si pořídili Nintendo Wii a k tomu takovou ještě podložku, kdo neznáte zjistěte a kupte, fakt je to sranda (dohormady to tedy stojí asi 8 000,-Kč). Hraješ třeba golf, máš v ruce takovej ovladač a tím mácháš jako s holí a ono to snímá krabička přidělaná na televizi a odpaluješ :-N :-D neumím vysvětlovat, ale je to sranda. Nebo tam je hra, jsi tučňák a máš chytat ryby a přitom stojíš na kře, která se naklání, ty tedy stojíš v obýváku před televizí na tý nintendo podložce a na ní musíš vyrovnávat balanc, aby se ten tučňák v televizi nepotopil nebo další hra jsi pták a musíš lítat z jednoho sloupu na durhý, v reálu opět stojíš na podložce a mácháš rukama :-D :-D atd...
katerinakorbelova: Tak to jste si teda opravdu musli užít hodně srandys tou podložkou. :-) Člověk to asi nechce zkazit, ale zase je asi zajímavý sledovat ho jako divák. :-) To musí být fakt prča. Jste to oslavili netradičně. :-) Ale zase jste se pobavili. :-D :-D :-D
Maruš, to se vás ty srnky a jeleni nebáli?? =-) :-) :-) x-) x-) KAčí, teeeeda takovou srandu bych si taky ráda zahrála :-D :-D :-D :-D to muselo bejt super :-D :-D :-D dneska mi švagrová říkala, že letí v létě na dovču na krétu na 10dní...synovci budou na konci srpna 2 roky a berou sebou ještě její maminu :-) to se někdo má, co? 8-)
bodlilinka: Patří zemědělci, který má oplecenou oboru. Pán bydlí v zámku. Srnky jsou už ochočené a zvyklé na mlsky od lidí. :-) Takže je to pro malou zážitek a pro nás taky. Mají Jeleny evropské a daňky. Je to fakt krásný pohled. Jsou to opravdu veliká zvířata. :-) Holky, my už máme dovču vybranou. Tady u nás. :-) U Náchoda - chceme navštívit skalní města. Super ubytování www.vyhlidka.cz. :-) Už se moc těšíme. Vezme sebou i kola. :-D :-D :-D
Ahojky ženský, teda, tak si vás tu dočítám..a koukám že se tu probrala spousta témat:-) dovča: Tom by taky chtěl jet k moři, ale jenom někam do Chorvatska, blízko. Jestli pojedem, tak v červnu, dokud není moc velký horko...pokud na to ovšem budem mít...penízky se s dokončováním stavby pělkně krátí.. Jinak my s Aa pojedem na "dovču" na začátku července - na tábor dětiček a maminek:-)..s kamarádkama,od jednoho děts.centra...budou tam pro děti hrát divadýlka, děcka si tam budou hrát a cvičit ...a maminky relaxovat:-)...aspon doufám:-)) plavčo: na plavání jsme chodily od 5 měsíců, bylo to super!!!! ale na podzim malá měla často zelené rýmy, tak jsme ted od ledna vynechaly...ale od dubna doufám opět nastoupíme, moc nám to chybí. zvířátka: Maruš, kde že to jsou ty srnky???? my je chcem takyyyy!!!! asi vás někdy přijedem navštívit - malá zvířátka miluje...a takovej zážitek se srnkou a jelenama, to musí bejt něco!!! Valentýn: my to taky příliš neslavíme, ale letos se to nějak vyvedlo:-)..anžto jsem Tomovi "nenápadně" řekla, že už mi došel parfém a že kupovat si ho sama je blbý, tak jsem dostala parfém:-))) a on čokoládu a vínko, což jsme pak spolu ztrestali:-))) zabijačka: mnam, jéé, já mám chut na jitrnici! :-p Jinak, co u nás nového - minulý týden jsme byly hospitalizované v nemocnici - Aa dostala nějakou strašnou alergickou reakci (stále nevim na co, nic zvláštního nejedla..) - zničehonic se strašně osypala a než jsme dojeli na pohotovost tak opuchla...v nemocnici se báli aby se neudusila, tak jsme tam zůstaly tři dny.. :-. no a já mám ruku v sádře:-) jsme byli lyžovat na Javoru...a přede mnou spadlo děcko, tak jsem ho chtěla objet...a jak jsem to tak šmejkla, tak jsem si (asi o hůlku) zlomila palec ...ale naštěstí na levé ruce:-) Jinak, Anežka zdárně roste, máme z ní velikou radost, je to naše sluníčko:-) už toho spostu napovídá, tak se s ní člověk už normálně domluví...třeba dneska: "mami, tady je, auto naše":-) nebo: "dědo, poď, honem!":-) dneska před spaním mi povídala, že "tatí" dělá "kuk" na "hokej", "pán" tam hraje "hokejkou"...atak podobně:-)) opakuje všechno co slyší, až se občas nestačíme divit:-) Jo, jinak jsem chtěla navrhnout nějaký srazík...ale tentokrát netradičně..zaměřený na děcka 8-) copa takhle solná jeskyně někdy v tom týdnu od 1.3.? pokud to pro nemaminy není atraktivní, tak dopoledne, pokud jo, tak třeba někdy od 16hod...? Chodíme s kamarádkama do solné ve Smetance..pro děti ideální, je tam klouzačka a spousta hraček..
silver: Tak to je mi moc líto s tou hospitalizací v nemocnici. Škoda, že nevíte, z čeho to malá měla. Teď už jste ok? zvířátka: Nachází se u nás. Dřív tady byl zámek, chmelnice, pivovar, skleníky se zeleninou...prostě pohádka a právě zámecká obora. Pak samozřejmě byl majetek majitelům odebrán a v zámku a přilehlých objektech hospodařilo JZD. Tak to tu vypadalo asi jako v Hošticích. Zub času se tu docela dost projevil, vše chátralo a také se toho hodně rozkradlo. Statek se zámkem koupil jeden zemědělec z Koterova, ten tu teď hospodaří a alespoň nějaké objekty opravuje - hlavně budovu zámku, kde bydlí a další přilehlé budovy, kde bydlí zaměstnanci statku. No a za zámkem právě začíná ta obora s majestátnými stromy. Už já si je pamatuju jako vzrostlé stromy. No, naštěstí je nikdo nevykácel, oplotili to a dovezli jeleny a daňky. No a jestli chcete přijet, není problém, Rádi půjdem s Vámi, ale fakt je to na chvilku. :-) Chodí je krmit hodně lidí, takže sice vypadají napapaně, ale stejně si vezmou. Upozorňuju, raději krmit jablíčky nebo kaštany, žaludy a tak. Hlavně žádné rohlíky, chleba a tak.... už jim právě kvůli tomu zemřela jedna srnka. nesmí se krmit pečivem. Tak písněte, jestli dorazíte. :-) My bychom s vámi šly na chvilku ven. Ale raději bych tu návštěvu viděla tak za týden. Něco jsme tu v bytě upravovali: takže potřebujeme trochu času na úklid, byli jsme na víkednu tchyně, tak jsme se tu zasekli. :-) No a jinak s tou solnou jeskyní bych souhlasila, ale zase nemůžu nic na 100% slíbit. Nemoc si nevybírá. A jestli se můžu přimluvit, tak bych brala spíš to dopoledne, mezi 10:30 a 11:30. M alá ještě pořád po obědě spí, tak abychom pak stihly přesun domů. :-)
x-) Ahoj holky :-) jdu se pochlubit, že mám konečně to Berlingo, včera jsme si pro něj jeli až do Brna :-N mamka hlídala Tomáše :-) ale teda štreka, źpátky jsem celou dobu řídila 5 hodin a měla toho plný zuby :-N obdivuju ty naše chlapy :-D a musela jsem se smát na tom brněnským přízvuku :-D :-D přišel tam jeden pán prodávat auto a to co z něho padalo...jsem málem upadla smíchy ze stoličky, jak jsem ho zadržovala :-D :-D :-D :-D Silver, teda, hlavně že vše dobře dopadlo :-) ale museli to být nervy, co? :-. a jak krásně povídá...to je šikula x-) x-) solnou bych brala taky, ale asi se nezúčastníme...přijedem vás navšívit, až bude hezky ;-) :-) :-)
Profilova fotka
Ahoj holky, do solný jeskyně bych se klidně šla podívat, ještě jsme tam nikdy nebyli :))) A kdy je mi to jedno :) Olí, to mi moc mrzí, že jste museli být v nemocnici, tak hlavně že už je to za vámi. To je šikulka, že je tak hezky upovídaná :))) Denisek se od rána na všechno ptá "co to je" :))) A když už se mi podesátý za sebou zeptá schválně na tričko "co to je", tak určitě víte, co mám chuť mu na to odpovědět :))))))))) Bodli, ty se máš, tak ať nové autíčko pěkně slouží :)))
Profilova fotka
Silver, tak snad už je malá v pohodě, pobyt v nemocnici neni asi nic příjemnýho, ale vy jste to určitě dobře zvládli. A palec se ti taky brzy zahojí, neboj :-N :-D Bodli, gratuluji k autíčku, tak ať vám dělá jen radost ;-) Slunko, tobě přeji pevné nervy, aby se malej Denisek dožil svých narozenin :-D U nás nic moc nového. Zítra jdeme na maškarní bál, já jdu za starou cikáku a Daník za piráta, tak se docela těšíme :-N :-D Jo a do solné jesk. s vámi nemusím, tak si jděte klidně dopol a až bude teď už hezky (jaro a tak), tak se můžem sejít někde na kafe nebo tak...ráda bych vás viděla, i vaše prcky x-) ;-)
Profilova fotka
ahojky, holky :-) já taky do solné nemusím, hlavně ani dopoledne nemůžu, tak až budete plánovat to kafe, tak dejte vědět :-)
Profilova fotka
Slunko, přeji Ti vše nejlepší k narozeninám!!! Hodně štěstí, lásky, zdraví, životní pohody, ať ti malej Denisek dělá jen samou radost a jestli budete pracovat na druhém mimču, tak ať to jde rychle a dobře :-D x-) ;-)
Profilova fotka
Kačí, díky moc za přáníčko :)) Druhé mimčo hned tak nebude, máme jen 1+1 a to už bysme se sem čtyři nevešli :-D Jinak taky doufám, že už brzy bude hezky a že podniknem zas nějaký ten srazík. Anebo když by maminky souhlasily, tak můžem jít někdy posedět bez prcků, ať se chvíli postarají tatínkové :-D
Článek se načítá
tvojeslunko: Taktéž se hlásím ke gratulaci k dnešním narozeninám. :-) S Deniskem hodně trělivosti :-). Dneska jsem si na tebe vzpomněla, malá se mě asi 6x za sebou zeptala, co to je a já jí 6x odpolěvědla knoflíky. :-) Jsem se pak musela smát. :-) Tak já pro pokec bez prcků jsem, Aleš je v pohodě, s malou se aspoň užijí. :-) Tak jen navrhujte kdy a kde. Zrovna jsem dneska zavzpomínala, jak jsme jako nevěsty a těhule chodily do Lucinky. :-) Nejlepčí by byl pro nás samozřejmě pátek....Příští ale nemůžeme. :-) Můžem vždy každých čtrnáct dní. :-)
Profilova fotka
antarres, díky díky ;-) Joo chce to hodně trpělivost s mrňatama :-D My taky příští pátek jedem do Klášterce, ale ten další, bych taky mohla nebo kdykoliv v týdnu x-) Tak se ozvěte i ostatní, jestli vám to bez prcků nevadí a kdy by se vám to hodilo :-)
ahojky :-) koukám, že domlouváte srazík bez prcků, taky bych šla, kdyby to nebylo kapánek z ruky :-N :-D a Kačí, v sobotu jsme byli v Plzni u Lízalky na obědě a vešel tam Dan s nějakým starším pánem :-) no nepoznala bych ho, kdyby tomu pánovi neříkal, že byl včera (pátek) na maškarním a že šel za piráta a Kačka za cikánku :-D :-D :-D
Profilova fotka
ahojky holky :-) tvojeslunko: také přeju se zpožděním všechno nej, nej ;-) bodlilinka: ty si špión teda :-D tak ten srazík bych brala, ale myslím, že bude docela problém trefit se s časem.. no navrhujte :-D
silver: tento týden se do Plzně bohužel nedostanu, tak to s tou jeskyní vyjde jindy. srazík: S dětma i bez dětí navrhněte. Tento pátek ani víkend tu ale nejsme. Tak co třeba hned následující pátek? 12.3.2010? Místo? U Lízalky nebo Akropolis, či něco nového? Večeře a tak?
Jo a s malou by to bylo asi na chvíli, fakt neposedí, tak to bychom si ani nepokecaly. :-)
Profilova fotka
Ahoj po víkendu :-) bodli, tak to je sranda, že jste se takhle hezky potkali :-D Dan tam chodí tatínkem na oběd jednou za 2-3 týdny a pak jdou na procházku do Borského parku. Doufám, že mě nepomouval ]-( :-D Tak já ten sraz nechám na vás, večeře by byla fajn ;-) 12.3. můžu x-) Lízalka mi vyhovuje víc, ale přizpůsobím se.
Kačí, to už nevím :-D Dan tohle zrovna říkal nahlas od stolu, páč tatínek si akorát věšel kabát, tak to bylo dobře slyšet :-D
Mluvila jsem se silver, že má malá horečky. Tak aby byla brzy malá fit. Kdyby se sraz domluvil, tak jí pošlu SMS, jak na tom malá je.
Profilova fotka
Jéé dneska je Anežky! x-) Tak přeji malé Anýzce všechno nejlepší, hodně štěstíčka v životě a hlavně to zdravíčko!!! A ať jsou na tebe rodičové hodní :-D A nějakýho bláchu do budoucna :-N Do :-D Jsem hrozná, bych furt chtěla, aby každej plodil a my nic :-D Dufám, že ty horečky už odezněly a je malá už v pořádku. ;-)
Profilova fotka
to Do na konci druhého řádku tam je úplně navíc, nehledejte v tom nic.
Ahoj ženský, jenom rychle...Aa už je lepší, horečky pominuly, tak ted už "jen" chrchle a rýmuje. Kačko, díky za přáníčko!!!!!!! Jinak, hospoda je dobrej nápad, akorát prosím pozměnit datum, 12.3. má akci Tom, tak bych neměla hlídání!! co třeba středa 17.? já můžu lehce po somé :-)
chci říct po osmé:-))))
Holky, já jsem psala, že pro nás je nejlepší pátek. V týdnu se nám to nehodí, Aleš většinou ještě musí něco dělat do práce, takže by nemohl naplno hlídat malou. Tak co teda až toho 26. března?
Profilova fotka
Silver, tak se z toho vyklubalo nachlazení, co? Asi to je nepříjemný, ale to se zvládne a už bude brzy v pořádku a bude si na plno užívat sluníčka! x-) Holky mně je to jedno, kdy půjdem, já můžu zatim všechny pátky. antarres, toho 19.3. jsi vynechala, že nemůžeš nebo omylem? Já jen zase udělám takovou tu tabulku, tak abych věděla, jestli můžeš. A co děláš vzhůru ve 2:19??? To je smrtící stav! Hlavně mi neříkej, že to je kvůli malý a že je to často nebo nebudu mít nikdy děti :-N |-| já jsem hroznej spavec...
Profilova fotka
Slunko - Bodlilinka - Antarres - 26.3. Silver - Tarantulka - Ha24 - Fifistr - Zberuška - Katka - 19.3., 26.3., Holky, doplňte (zkopírujte seznam do příspěvku), kdy byste mohly, mluvíme jen o pátcích, abysme vyrazily na večeři a taťuldové mohli doma hlídat! Tarantulce písnu sms, Zberušce taky, ale u ní vidím účast asi špatně :-N , Bodli asi taky nedojede, co? No vyjádřete se k tomu. ;-)
kači: Já takhle ponocuju skoro pořád. Jednak je to doba, kdy mám taky chvíli klid pro sebe a jednak třeba žehlium a tak. Ale dneska v noci v tuhle dobu jsem se šla vykoupat, protože jsem vytuhla u malé při uspávání. :-) Myslím, že s dítětem to máš vždycky takový, jaký si to uděláš. :-) Teď naštěstí malá sedí a kouká na Mašinku Tomáš, mě táhla za ruku pro CDčko. :-) Takže jí připravím bumbi, papú, pak se oblíknem, něco poklidim - hlavně tu postel v ložnici a pak se uvidí. :-) Jo a toho 19.3. nemůžu, to jsme zase u tychně, Jezdíme tam každých 14dní. :-)
Profilova fotka
Slunko - Bodlilinka - Antarres - 26.3. Silver - Tarantulka - Ha24 - 26.3 Fifistr - Zberuška - Katka - 19.3., 26.3., a od kolika byste to tak viděly holčiny? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?