Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
ještě dotaz: nevíte o někom, kdo by chtěl Nutrilon 1 nebo Nutrilon 1 Comfort? (mám od každého jednu nenačatou krabici) díky!
Profilova fotka
ahojky, zdravím po Velikonocích. Myslela sem si, jak si krásně odpočinu, ale škola mi ťuká na dveře i během svátků :-( Ale bylo u nás veselo. Kočičky rády olizují velikonoční vajíčka, protože je přetírám olejem a jim to prostě chutná :-)
ahoj holky :-) u nás velikonoce pohodový :-) jsme teď pořád venku, jak je krásně, jen ještě docela kosa, na tričko to teda neni :-N zberuš, kdyby mi neroslo bříško, tak ani nevím, že jsem těhu :-D :-D je mi naprosto fain, všechno zatím zvládám jako před těhu, zvedám Tomáše, kočár, dlouhý procházky, večer na stepru, prostě vše :-) :-) jsem teď ňák 17tt, tak už to lidi na mě poznají, ale váha furt stejná, bříško vyskočilo docela rychle, když jsem tak brzo po porodu :-D a taky už cítím od minulýho týdne pohyby x-) ten Nutrilon nevím, ale zkusila bych třeba najít na koníkovi diskuzi, kde je Plzeň a tam ho nabídnout ;-) ha24, já vajíčka přetírám máslem :-D jo a už jsem koupila taky tu autosedačku Romer King plus z druhý ruky...tak už se těším až přijde, Tomášovi už se ve vajíčku nelíbí, furt se zvedá a chce vidět ven :-D a z toho Berlinga je takový hezký rozhled, jak je vyšší :-D :-D
Profilova fotka
bodlilinka: myslím, že kdybych to taky natírala máslem, tak nám to ty kočky sežerou celý :-D
Profilova fotka
:-D ahojky holčiny, tak kdepa jste? :-) já ted sice studuju od nevidím do nevidím,ale sem najukávám, jeslti nejsou novinky :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak co je u vás nového,pěkně to tu zase vázne.Ani Maruška nepsala,jak se měli na svatbě.počasí je taky nic moc. mohli by jsme zase naplánovat nějaký dospělácký srazík.Myslím,že minule to byla povedená akce a hojná účast.
Ahojky všichni. Já jsem jeden příspěvěk měla napsaný, pak přikráčela Lucinka, udělala cvak na klávesnici a všechno mi to zmizelo. Tak už jsem to pak nechtěla psát znova. takže budu psát, ale na víckrát. :-)
fifistr: Svatba se povedla, vyšlo vše, i počasí se nakonec umoudřilo. Koupili jsme ty obrovský lampiony, jak teď frčí. Pouštěli jsme je na dvakrát, bylo to moc pěkný. Poprvé ale foukal vítr, tak asi z 6ti lampionů vzlétla asi jen polovina. Takže se musí opravdu vypouštět za bezvětří. Zbytek potom pozdě v noci vzlétl všechen.
No, týden před tou svatbou jsme měli střevní chřipku, kromě Luicnky a teď máme zase já angínu a Aleš akutní zánět horních cest dýchacích, malá opět nic. Táhne se nám to už od svatby, takže jsme s Alešem v neděli skončili na pohotovosti.
bodlilinka: Ani si neumim představit, že bych tu pobíhala za Lucinkou s bříškem. stejně jsi dobrá, že to takhle zvládáš. :-) tak hlavně, ať jste všichni zdraví. :-)
jsme teď samá nemoc. No nic, holky, jdu péct perníčky, malé to zachutnalo, mamaka jí jich pár koupila v ZOO na trzích a malá je už všechny snědla.
kačka: Tak co pomlázka? Dostal Dan co proto?
Článek se načítá
Profilova fotka
čauky holky, tak jsem taky marodila, mám angínu, zítra už jdu na kontrolu, tak snad mě uschopní, už mi je líp, ale 100% zdravá si tedy nepřijdu, ale už mám jen kašel a rýmu...nejvíc mě štval víkend, bylo tak krásně a já mohla leda tak na balkon :( antarres, pomlázkou jsem Danovi nabančila, ale jen trochu :-D ale všem se pomlázka moc líbila ;-) my jsme si jí zasadili na chatě, myslíte, že vyroste? :-N :-D
Profilova fotka
a že mi je dneska už líp, tak brouzdám po internetu (jsem doma) a zase mám manii, bych ten mimibazar zkoupila celej.. ale mám zákaz, dan mi dal limit, kterej můžu měsíčně utratit za mimi a už jsem ho překročila... jsem děsná, jenže tam nabízí maminy takový pěkný věcičky a za polovic |-| :-N x-)
Profilova fotka
mimibazar zhouba lidstva, všechny to známe :-D
ahojky :-) tak my taky ten krásný víkend byli doma, taťku jsme měli oba dny v práci a mě v pátek začlo odpol dost bolet v krku, sobotu jsem proležela a včera a dneska to je lepší...doma jsem naprosto ok, ale jak vyjdu ven, tak zas začne bolet krk a zase se cítím nemocně :-p dneska jsem umyla i okna, celkově uklidila, upekla perník, odpol jsem jela s Tomášem ke svýmu obvoďákovi na ekg a před chvílí jsme přijeli a já zas cítím bolest v krku...jsem si myslela, že půjdem ven 8-( Tomášovi roste zub nahoře, takže zase klasila rýma, kašel, ale ten už je mnohem lepší, myslím, že do středy bude ok :-) a příští středu razíme na Slovač za tím vším příbuzenstvem, tak snad se do tý doby dáme pořádně do kupy :-) Kačko, jsem zvědavá, jestli z tý pomlázky něco vyroste :-D :-D a nakdypa plánujete, že se začnete snažit?? Maruš, to jste si taky zamarodili, co? tak snad už jste zdraví :-)
Profilova fotka
ahojky holky, některým už sem to psala nabízím sportovně relaxační víkend na Šumavě v srní. Bylo by to tento víkend. Dva dvoulůžkové pokoje samostatné. Buď to je se sportovním programem zaplaceným, pro ženy nebo kdyby ste chtěli jet jako pár tak paní by měla zaplacený program. Snídaně a večeře v ceně. Kdyby ste některá chtěla písnete mi prosím. Potřebovala bych někoho sehnat, bohužel my asi nebudeme moc jet. Původní cena 1950, nabízím za 1400kč za osobu.
Profilova fotka
tak vcera u me byla maruska pro hadriky a vratit nejaky hadriky.. a rikala jak Kaci nakupujes.. a teda to koukam nechces taky dorazit?? ale to bys musela na zacatku mesice protoze tady by si ten limit urcite komplet nechala :-) psala sem fifistr aby dorazila.. nejak sme se zatim nebyly schopne domluvit tak treba by ste mohli spolu :-) mam tu pro ni neco pripravene na miru.. jinak my byly dlouho zdravy ale ted aju skolila nejaka ryma ale vypada to jen ryma tak to bude asi brzo dobry.. :-)
Ahoj Petruš, já nevím, kdy do Plzně budu mít cestu, tak jsem ti zase napsala email, co bych potřebovala ;-) ...jestli nemáš na skladě :-D
Holky, zdravím. Kdepak všechny jste? Co takhle naplánovat nějaký srazík? A co třeba sraz s maminama dopoledne s prckama v Plzni někde na hřišti? Přimlouvám se za hřiště se skluzavkou. :-) Příští týden bych mohla s malou přifrčet....
Ahojky :-) tak srazík už mě taky napadnul, když je tak krásně, Tomáš teda ještě nechodí, ale vemu deku a bude to v poho :-) dopolko se taky hodí, ale spíš dýl v květnu :-N příští týden se mi to moc nehodí... dneska v noci vyrážíme na Slovensko na pár dní :-) tak se mějte a užívejte sluníčka :-)
silver: Tak jak to dopadlo s čepičkama? Už je máte doma? No a jak se vůbec máte? Jak u vás se zdravím?
Ahojky, hlásím se zpět ze Slovenska dovča naprosto super x-) x-) Tomáš cestu zvládl na jedničku, tam i zpět jsme vyráželi v 1h v noci, takže celou dobu spal, pak se vzbudil akorát na jídlo před 7h, tak v autě nakrmit, přebalit trošinku protáhnout a jelo se dál a v pohodě koukal i 2 hoďky a pak zas usnul a vzbudil se až před 10h na sváču a to už jsme doráželi do cíle žádnej řev nebo tak x-) na cestě jsme byli cca 9h s jednou zastávkou :-) cca 600km oba s Mírou jsme seděli v předu, při cestě tam jsem ho musela za hranicema vystřídat, že na něj padla nějaká krize a zavírali se mu kukadla :-N ale pohoda, já cestu tam znám :-) no a jinak počasí parádní, teploučko, čistý nebe, vítr moc nefoukal, takže jsme chodili jen v tričku a kraťasech a malej taky měl jen tričko a kalhoty :-) výlety se povedly, Tomáš měl furt stejný zajetý režim, takže spaní jako vždy, žádný protiva, všichni ho pomačkali, popusinkovali a tak :-D fakt se to povedlo... 8-) byli jsme tam vlastně celý 3dny a dorazili jsme už včera dopo, ale my s Mírou jsme jen odpočívali...a tady už pěkně chcalo :-p no po týhle zkušenosti bych se nebála už ani do CHorvatska :-D tak jsem si myslela, jak se tu budou probírat termíny dalšího srazíku a ono nic :-D no teď teda počasí nic moc...a to má být až do půli května 8-( tak snad potom bychom se taky mohli nějakýho zúčastnit a spíš dopo, to by mohla i zberuška :-) :-)
Profilova fotka
čau holky! Bodli, to je dobře, že jste cestování zvládli a že to druhé těhotenství takhle v pohodě zvládáš!! ;-) Tarantulko, já nakupuju jako divá :-D a trochu se bojim, že u tebe bych nechala výplatu |-| a ty máš i nějaké mimi věci (neutrálních barev)? to víš, kupovat po netu je pro mě pohodlnější, ale možná bych se někdy stavěla, ale je fakt, že zase tolik času přes týden nemám, no nevim no :-D a jak se máte? U nás dobrý, jen to sluníčko by se mohlo vrátit! Já jsem pro sraz, ale jestli chcete jít dopol, tak to si musíte zorganizovat vy sami :-D
katerinakorbelova: Tak srazík dopoledne hrozí jen pro nás málo mamin, takže spíš se tu asi budem domlouvat na srazu asi zase navečer,co? My teda na začátku června odjíždíme na týden na dovolenou do Náchoda, tak bych uvítala srazík už před tím odjezdem. A zase každých 14 dní jezdíme k Alešovo rodičům. Tak já bych mohla jen toho 21.5. Týden před tím jsme v Žatci a týden po už frčíme na tu dovolenou....
Co vy ostatní, jak jste na tom s časem? Je to 14 dní dopředu, tak se snad nějak domluvíme. :-D :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Maruško, toho 21.5. zrovna nemůžu, to jedeme do Klášterce, mami slaví 50 :-D
Profilova fotka
Já taky 21.5. nemůžu. Vy chcete zase pátek? Tak to nevim, to se asi nedomluvíme, když antarres může jen 21. Tak se jedině sejít v týdnu na kafe..., ale to já stejně můžu jen čtvrtky :-N nebo možnááá pondělí či středa, že bych kvůli vám nešla cvičit :-D
Profilova fotka
jo a zapomněla jsem napsat, HA24 jsem tě asi viděla v sobotu v Lobzích na střelinici, my jsem odjížděli autobusem pryč a vy jste se tam nějak pletli, já na tebe mávala (ale nebyla si 100% jistá, že jsi to ty) a ty jsi mě asi nezahlídla :-N :-D
Profilova fotka
a tuto sobotu bude bitva v Třemošné, a bude osvobozovat i můj mužíček, tak se přijeďte podívat a povzbuzovat :-D i když to počasí stojí za dvě věci...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?