Menu Forum

Nevěsty v Plzni 2007

(Zamčená)
8. únor 2011
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
Registrovala se 23. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 343 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. srpna 2007
    V restauraci Na Statku v Mirošově, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
zberuska (34 r.)
Registrovala se 23. listopadu 2006 na beremese.cz. Přidala 343 příspěvků a 4 alba. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 4. srpna 2007
    V restauraci Na Statku v Mirošově, Region Plzeň
 ještě dotaz: nevíte o někom, kdo by chtěl Nutrilon 1 nebo Nutrilon 1 Comfort? (mám od každého jednu nenačatou krabici) díky!
6. dub 2010 v 08:05  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 812 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 11. srpna 2007
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
Registrovala se 17. července 2007 na beremese.cz. Přidala 812 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
    V Plzni, Region Plzeň
 ahojky, zdravím po Velikonocích.
Myslela sem si, jak si krásně odpočinu, ale škola mi ťuká na dveře i během svátků emoticon
Ale bylo u nás veselo. Kočičky rády olizují velikonoční vajíčka, protože je přetírám olejem a jim to prostě chutná emoticon
6. dub 2010 v 10:57  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 316 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
Registrovala se 4. prosince 2006 na beremese.cz. Přidala 316 příspěvků. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj holky emoticon

u nás velikonoce pohodový emoticon jsme teď pořád venku, jak je krásně, jen ještě docela kosa, na tričko to teda neni emoticon

zberuš, kdyby mi neroslo bříško, tak ani nevím, že jsem těhu emoticon emoticon je mi naprosto fain, všechno zatím zvládám jako před těhu, zvedám Tomáše, kočár, dlouhý procházky, večer na stepru, prostě vše emoticon emoticon jsem teď ňák 17tt, tak už to lidi na mě poznají, ale váha furt stejná, bříško vyskočilo docela rychle, když jsem tak brzo po porodu emoticon a taky už cítím od minulýho týdne pohyby emoticon

ten Nutrilon nevím, ale zkusila bych třeba najít na koníkovi diskuzi, kde je Plzeň a tam ho nabídnout emoticon

ha24, já vajíčka přetírám máslem emoticon

jo a už jsem koupila taky tu autosedačku Romer King plus z druhý ruky...tak už se těším až přijde, Tomášovi už se ve vajíčku nelíbí, furt se zvedá a chce vidět ven emoticon a z toho Berlinga je takový hezký rozhled, jak je vyšší emoticon emoticon
8. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
 bodlilinka: myslím, že kdybych to taky natírala máslem, tak nám to ty kočky sežerou celý emoticon
8. dub 2010 v 10:44  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
 emoticon ahojky holčiny,
tak kdepa jste? emoticon já ted sice studuju od nevidím do nevidím,ale sem najukávám, jeslti nejsou novinky emoticon
13. dub 2010 ve 12:00  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
fifistr (38 r.)
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    V kapli zámku Nebílovy, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
fifistr (38 r.)
Registrovala se 3. prosince 2007 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 26. dubna 2008
    V kapli zámku Nebílovy, Region Plzeň
 Ahoj holky,
Tak co je u vás nového,pěkně to tu zase vázne.Ani Maruška nepsala,jak se měli na svatbě.počasí je taky nic moc. mohli by jsme zase naplánovat nějaký dospělácký srazík.Myslím,že minule to byla povedená akce a hojná účast.
13. dub 2010 ve 13:28  •  Svatba byla v dubnu 2008  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
Registrovala se 8. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1734 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Plzeň.
fotoportrét
fotoportrét
antarres
Registrovala se 8. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1734 příspěvků a 1 album. Má 14 přátel. Region Plzeň.
 Ahojky všichni.
Já jsem jeden příspěvěk měla napsaný, pak přikráčela Lucinka, udělala cvak na klávesnici a všechno mi to zmizelo. Tak už jsem to pak nechtěla psát znova. takže budu psát, ale na víckrát. emoticon
13. dub 2010 ve 14:09  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 fifistr: Svatba se povedla, vyšlo vše, i počasí se nakonec umoudřilo. Koupili jsme ty obrovský lampiony, jak teď frčí. Pouštěli jsme je na dvakrát, bylo to moc pěkný. Poprvé ale foukal vítr, tak asi z 6ti lampionů vzlétla asi jen polovina. Takže se musí opravdu vypouštět za bezvětří. Zbytek potom pozdě v noci vzlétl všechen.
13. dub 2010 ve 14:11  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 No, týden před tou svatbou jsme měli střevní chřipku, kromě Luicnky a teď máme zase já angínu a Aleš akutní zánět horních cest dýchacích, malá opět nic. Táhne se nám to už od svatby, takže jsme s Alešem v neděli skončili na pohotovosti.
13. dub 2010 ve 14:13  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 bodlilinka: Ani si neumim představit, že bych tu pobíhala za Lucinkou s bříškem. stejně jsi dobrá, že to takhle zvládáš. emoticon tak hlavně, ať jste všichni zdraví. emoticon
13. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 jsme teď samá nemoc. No nic, holky, jdu péct perníčky, malé to zachutnalo, mamaka jí jich pár koupila v ZOO na trzích a malá je už všechny snědla.
13. dub 2010 ve 14:16  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 kačka: Tak co pomlázka? Dostal Dan co proto?
13. dub 2010 ve 14:18  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
katerinakorbelova (33 r.)
2
Registrovala se 18. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1527 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. července 2007
    Na plzeňské radnici, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
2
Registrovala se 18. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1527 příspěvků a 2 alba. Má 7 přátel. Region Plzeň.
 čauky holky,

tak jsem taky marodila, mám angínu, zítra už jdu na kontrolu, tak snad mě uschopní, už mi je líp, ale 100% zdravá si tedy nepřijdu, ale už mám jen kašel a rýmu...nejvíc mě štval víkend, bylo tak krásně a já mohla leda tak na balkon :(

antarres, pomlázkou jsem Danovi nabančila, ale jen trochu emoticon ale všem se pomlázka moc líbila emoticon my jsme si jí zasadili na chatě, myslíte, že vyroste? emoticon emoticon
19. dub 2010 v 10:46  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 a že mi je dneska už líp, tak brouzdám po internetu (jsem doma) a zase mám manii, bych ten mimibazar zkoupila celej.. ale mám zákaz, dan mi dal limit, kterej můžu měsíčně utratit za mimi a už jsem ho překročila... jsem děsná, jenže tam nabízí maminy takový pěkný věcičky a za polovic emoticon emoticon emoticon
19. dub 2010 v 10:48  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
 mimibazar zhouba lidstva, všechny to známe emoticon
19. dub 2010 ve 14:16  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 ahojky emoticon

tak my taky ten krásný víkend byli doma, taťku jsme měli oba dny v práci a mě v pátek začlo odpol dost bolet v krku, sobotu jsem proležela a včera a dneska to je lepší...doma jsem naprosto ok, ale jak vyjdu ven, tak zas začne bolet krk a zase se cítím nemocně emoticon
dneska jsem umyla i okna, celkově uklidila, upekla perník, odpol jsem jela s Tomášem ke svýmu obvoďákovi na ekg a před chvílí jsme přijeli a já zas cítím bolest v krku...jsem si myslela, že půjdem ven emoticon

Tomášovi roste zub nahoře, takže zase klasila rýma, kašel, ale ten už je mnohem lepší, myslím, že do středy bude ok emoticon
a příští středu razíme na Slovač za tím vším příbuzenstvem, tak snad se do tý doby dáme pořádně do kupy emoticon

Kačko, jsem zvědavá, jestli z tý pomlázky něco vyroste emoticon emoticon a nakdypa plánujete, že se začnete snažit??

Maruš, to jste si taky zamarodili, co? tak snad už jste zdraví emoticon
19. dub 2010 v 15:56  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
ha24
    V Plzni, Region Plzeň
 ahojky holky,
některým už sem to psala nabízím sportovně relaxační víkend na Šumavě v srní. Bylo by to tento víkend. Dva dvoulůžkové pokoje samostatné. Buď to je se sportovním programem zaplaceným, pro ženy nebo kdyby ste chtěli jet jako pár tak paní by měla zaplacený program. Snídaně a večeře v ceně.
Kdyby ste některá chtěla písnete mi prosím. Potřebovala bych někoho sehnat, bohužel my asi nebudeme moc jet.
Původní cena 1950, nabízím za 1400kč za osobu.
19. dub 2010 ve 22:59  •  Svatba byla v srpnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 394 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Dobřanech, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
tarantulka
Registrovala se 19. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 394 příspěvků a 2 alba. Region Plzeň.
  • Svatba byla 21. dubna 2007
    V Dobřanech, Region Plzeň
 tak vcera u me byla maruska pro hadriky a vratit nejaky hadriky.. a rikala jak Kaci nakupujes.. a teda to koukam nechces taky dorazit?? ale to bys musela na zacatku mesice protoze tady by si ten limit urcite komplet nechala emoticon
psala sem fifistr aby dorazila.. nejak sme se zatim nebyly schopne domluvit tak treba by ste mohli spolu emoticon mam tu pro ni neco pripravene na miru..
jinak my byly dlouho zdravy ale ted aju skolila nejaka ryma ale vypada to jen ryma tak to bude asi brzo dobry.. emoticon
21. dub 2010 v 08:58  •  Svatba byla v dubnu 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj Petruš,

já nevím, kdy do Plzně budu mít cestu, tak jsem ti zase napsala email, co bych potřebovala emoticon ...jestli nemáš na skladě emoticon
21. dub 2010 v 19:46  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Holky, zdravím.

Kdepak všechny jste? Co takhle naplánovat nějaký srazík?
A co třeba sraz s maminama dopoledne s prckama v Plzni někde na hřišti? Přimlouvám se za hřiště se skluzavkou. emoticon
Příští týden bych mohla s malou přifrčet....
28. dub 2010 v 08:04  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky emoticon

tak srazík už mě taky napadnul, když je tak krásně, Tomáš teda ještě nechodí, ale vemu deku a bude to v poho emoticon dopolko se taky hodí, ale spíš dýl v květnu emoticon příští týden se mi to moc nehodí...

dneska v noci vyrážíme na Slovensko na pár dní emoticon

tak se mějte a užívejte sluníčka emoticon
28. dub 2010 v 18:24  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 silver: Tak jak to dopadlo s čepičkama? Už je máte doma? No a jak se vůbec máte? Jak u vás se zdravím?
29. dub 2010 v 08:12  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bodlilinka
1
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky, hlásím se zpět ze Slovenska

dovča naprosto super emoticon emoticon Tomáš cestu zvládl na jedničku, tam i zpět jsme vyráželi v 1h v noci, takže celou dobu spal, pak se vzbudil akorát na jídlo před 7h, tak v autě nakrmit, přebalit trošinku protáhnout a jelo se dál a v pohodě koukal i 2 hoďky a pak zas usnul a vzbudil se až před 10h na sváču a to už jsme doráželi do cíle žádnej řev nebo tak emoticon na cestě jsme byli cca 9h s jednou zastávkou emoticon cca 600km

oba s Mírou jsme seděli v předu, při cestě tam jsem ho musela za hranicema vystřídat, že na něj padla nějaká krize a zavírali se mu kukadla emoticon ale pohoda, já cestu tam znám emoticon
no a jinak počasí parádní, teploučko, čistý nebe, vítr moc nefoukal, takže jsme chodili jen v tričku a kraťasech a malej taky měl jen tričko a kalhoty emoticon výlety se povedly, Tomáš měl furt stejný zajetý režim, takže spaní jako vždy, žádný protiva, všichni ho pomačkali, popusinkovali a tak emoticon fakt se to povedlo... emoticon byli jsme tam vlastně celý 3dny a dorazili jsme už včera dopo, ale my s Mírou jsme jen odpočívali...a tady už pěkně chcalo emoticon

no po týhle zkušenosti bych se nebála už ani do CHorvatska emoticon

tak jsem si myslela, jak se tu budou probírat termíny dalšího srazíku a ono nic emoticon no teď teda počasí nic moc...a to má být až do půli května emoticon tak snad potom bychom se taky mohli nějakýho zúčastnit a spíš dopo, to by mohla i zberuška emoticon emoticon
3. kvě 2010 v 11:35  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 čau holky!
Bodli, to je dobře, že jste cestování zvládli a že to druhé těhotenství takhle v pohodě zvládáš!! emoticon
Tarantulko, já nakupuju jako divá emoticon a trochu se bojim, že u tebe bych nechala výplatu emoticon a ty máš i nějaké mimi věci (neutrálních barev)? to víš, kupovat po netu je pro mě pohodlnější, ale možná bych se někdy stavěla, ale je fakt, že zase tolik času přes týden nemám, no nevim no emoticon

a jak se máte?
U nás dobrý, jen to sluníčko by se mohlo vrátit!
Já jsem pro sraz, ale jestli chcete jít dopol, tak to si musíte zorganizovat vy sami emoticon
5. kvě 2010 ve 13:30  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 katerinakorbelova: Tak srazík dopoledne hrozí jen pro nás málo mamin, takže spíš se tu asi budem domlouvat na srazu asi zase navečer,co?
My teda na začátku června odjíždíme na týden na dovolenou do Náchoda, tak bych uvítala srazík už před tím odjezdem. A zase každých 14 dní jezdíme k Alešovo rodičům.

Tak já bych mohla jen toho 21.5. Týden před tím jsme v Žatci a týden po už frčíme na tu dovolenou....
5. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
antarres
fotoportrét
fotoportrét
antarres
 Co vy ostatní, jak jste na tom s časem? Je to 14 dní dopředu, tak se snad nějak domluvíme. emoticon emoticon emoticon
5. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
tvojeslunko
Registrovala se 25. října 2006 na beremese.cz. Přidala 394 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 7. července 2007
    V kapli zámku Kozel, Region Plzeň
fotoportrét
fotoportrét
tvojeslunko
Registrovala se 25. října 2006 na beremese.cz. Přidala 394 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Plzeň.
  • Svatba byla 7. července 2007
    V kapli zámku Kozel, Region Plzeň
 Ahoj holky,
Maruško, toho 21.5. zrovna nemůžu, to jedeme do Klášterce, mami slaví 50 emoticon
5. kvě 2010 ve 23:06  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 Já taky 21.5. nemůžu. Vy chcete zase pátek? Tak to nevim, to se asi nedomluvíme, když antarres může jen 21.
Tak se jedině sejít v týdnu na kafe..., ale to já stejně můžu jen čtvrtky emoticon nebo možnááá pondělí či středa, že bych kvůli vám nešla cvičit emoticon
6. kvě 2010 v 07:17  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 jo a zapomněla jsem napsat, HA24 jsem tě asi viděla v sobotu v Lobzích na střelinici, my jsem odjížděli autobusem pryč a vy jste se tam nějak pletli, já na tebe mávala (ale nebyla si 100% jistá, že jsi to ty) a ty jsi mě asi nezahlídla emoticon emoticon
6. kvě 2010 v 08:16  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
fotoportrét
fotoportrét
2
fotoportrét
fotoportrét
2
 a tuto sobotu bude bitva v Třemošné, a bude osvobozovat i můj mužíček, tak se přijeďte podívat a povzbuzovat emoticon i když to počasí stojí za dvě věci...
6. kvě 2010 v 08:17  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.