Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
No, já už je mám doma. Plete je soused, už řadu let. :-) Tal jestli chceš ještě větší, tak se mrknu, jestli tam ještě nějaká je. U mamky si je berou kolegyně v práci, vždycky se po nich zapráší. :-)
Profilova fotka
Super, moc děkuji :-)
není zač :-)
Profilova fotka
čauky, jen připomínám, že srazík je už ZÍTRA !!! :-D :-D a také bych se chtěla připomenout, kdo ste mi chtěl donést kalendáříky, tak si je připravte do kabelky :-N :-p :-D
Profilova fotka
kačka: no vidíš to, šikovná holka, já bych na ně určitě zapomněla :-D
si to taky musím napsat. :-) A tu pomlázku taky. :-)
Hlásím, že pokud bude malá do odpoledne v pořádku, tak se dostavím. Včera nám snědla hrst písku, takže teď ráno mi 2x chtěla blinkat. V noci špatně spala a je trochu mrzutá. Tak uvidim, co se bude dít dál. Mně to teda moc mrzí, kdybych nedorazila.
Profilova fotka
jejej, copak jí to prdku malou napadlo papat písek? :-N Tak snad to bude dobré a nebude jí bříško už bolet... Bylo by škoda, kdybys nemohla přijet, ale když bude malé špatně, tak je jasné, že tě bude potřebovat. |-|
Profilova fotka
ahojky, já dorazím, sice sem se nějak špatně vyspala,ale vy mě holka určitě rozveselíte :-D
Kčko, tak bohužrl. Ona malá už na tom není dobře řti dny zpátky, včera a ve středu mi nechtěla jíst, měla sráděrku, ale jen tak, že to měla řídké. No a dneska to teda dovršila blinkáním. jeli jsme koupit pískoviště a v autě se nám pěkně zmastila, musela jsem vyprat i potah z autosedačky. Nic nechce jíst a teď mi usnula. Tak se všem moc omlouvám a s pomlázkou to nějak vyvedeme. ha24: Jestli budeš mít na dnešek sebou ty naušnice pro mě, tak prosím dej Petře, ona je zítra předá Alešovi a s penízkama - pošlu ti je na účet?
Profilova fotka
ahojky, maruška: jj, na penízkách se pak domluvíme, mám tu pro tebe ty červený, černy a pak tu mám varinty pro ty další dva náhrldeníčky, tak já jí to dám celé, ať to můžeš prostudovat :-) a pak se domluvíme na penízkách :-) a jinak holčiny, dneska sem si facebooku založila účet, tak se prosím nezlobte, když by vám tam ode mě něco skákalo, pro mě je to docela divočina :-D
Profilova fotka
antarres, to mě mrzí, tak ať je malá brzy v pořádku! S pomlázkou nevim, asi budu muset na výlet, co? :-D ha24, zrovna jsem si říkala, kdo mě to žádá o přátelství, když ho neznám :-N ani podle fotky jsem tě hned nepoznala, ale napadla jsi mě, tak jsem se šla zrovna kouknout do tvého alba, jak se jmenuješ příjmením a ty to tady mezitim na sebe práskneš :-D :-D tak jsem ti potvrdila přátelství ;-) a rovnou požádala antarres o přátelství :-N já ten facebook moc nepoužívám, ale aspoň mám přehled, co lidi dělaj, když je denně nevídám ;-)
Článek se načítá
Profilova fotka
no já sem říkala, že bych si to nedělala, ale taky o hodně lidí nic nevím, takhle se to aspoň dozvím, dřív než za vís světelných let. to je fotka asi z munlýho roku, ted taky vypadám jinak :-N
Kači, Pomlázku ti Aleš v týdnu může hodit domů. On chodí z práce v půl 4, tak pokud domů jezdíš přes město, tak si jí můžete někde přidat. To je to nejmenší. :-)
Profilova fotka
Tak se pak dohodnem, jezdím každý den přes město, u Práce bývám tak v 15,30, tak bych někam došla či počkala. Dík ;-)
Profilova fotka
:-) tak zdravím, po srazíku, bylo to fajn a snad se zase brzy uvidíme :-)
Holky, mně moc mrzí, že jsem nemohla přijít. Malá nám zvracela i dneska, tak to bude běh na dlouhou trať. Má to na 100% po očkování. Tak snad budem brzy v pořádku.
Profilova fotka
Maruška: doufám, že to bude brzy dobré :-( jinak jsem ti to poslala po Pétě, tak mi pak písni, jestli se ti ještě z těch ostatních nějaké líbily a dořešíme to ;-)
ha24: Už jsem na ně koukala, ale jak mi je blbě, tak jsem se na to ještě nedostala. Mrknu na to. :-) Dám co nejdřív vědět. :-) A moooc díky.
Profilova fotka
maruška: v klidu, nepospíchá to, hlavně, aby vám bylo líp :-(
ha24: Tak jsem na to koukala. Radši ti asi pošlu všechno, ať se na to sama mrkneš. K těm vínovým naušnicím. nemáš náhodou ten největší matný korálek také v menším? Na náhrdelníčku jsou právě korálky menší. Jak to máš teď v týdnu se školou?
A nebo mi do IP pošli adresu, ať ti to můžu poslat. :-)
Ahoj holky :-) tak jak jste si užili srazík?? bez prcků asi dost dobře, co?? :-D :-D my se máme furt stejně dobře, jak bylo hezky, tak jsme byli pořád venku 8-) v sobotu jsme byli v Praze za bráchou a taky se podívat na Staromák na velikonoční trhy, klobáska, špízy :-) provětrali jsme sporťák, tak si nemůžu vynazchválit :-) no už se těším, až budem zase projíždět všechny poutě :-D :-D :-D bříško už vykukuje, ve středu jdu zas do poradny a na tripply, tak snad dopadnou ok :-) tak se mějte hezky, páá :-)
Profilova fotka
ahojte :-) tak kdepak někdo je? Já mám práce nad hlavu, do ničeho se mi nechce, chjo, chjo :-(
Profilova fotka
čauky nevěsty :-D srazík byl opravdu super! Kupodivu maminy vydržely dlouho i mi přijde, že by vydržely dýl, naopak já jsem zívala :-D :-D Už by se mohl plánovat další ;-) Dnes se mi ozvala kamarádka, kterou jsem asi rok neviděla, nějak neměla pořád čas a nebo já a tak se setkání pořád oddalovalo, no a dnes jsem měla od ní email s předmětem dvojčátka a ona porodila 25.3. krásný dvojčátka (kluk a holka) :-N :-D Už má 3 letou princeznu, tak snad to bude holka zvládat. No pro mě trochu šok, jsem to vůbec nevěděla, nečekala :-D to pořád říkám, že je ten život pestrej ;-)
Profilova fotka
Jo a beru sázky, dnes mi Maruška posílá pomlázku poštou, tak kdy ke mně dojde :-D :-N
Profilova fotka
tak sázky ruším, pomlázka poštou nejde :-( :-N :-D
Sázky jo??? Tak pomlázka snad už zítra bude mít svou majitelku. Je mi Dana trochu líto. :-)
Tak holky, doufám, že se srazík povedl a slibuju, že na další už dorazim. Nám se to nějak všechno teď sesypalo. Malé bylo trochu blbě už od minulé středy, od pátku do pondělí nám blinkala, takže se zhubla a nic moc nejí. Snažíme se do ní dostat cokoliv. Její tolik oblíbený rohlík odmítá. Snad jí za čas zase zachutná. :-) No, já měla veselo ze soboty na neděli, jsem měla průjem a zvracela jsem. Takže v neděli jsem měla žaludek jako na vodě. Aleše to popadlo včera večer, takže dneska nebyl v práci. K tomu dneska byla malá odpoledne po vyspání nějaká podrážděná, pořád se chtěla chovat a nechtěla nic, nic jí nebavilo....prostě nevíme, co je jí, protože klasickou střevní chřipku nemá. No, a navečer měla teplotu. Takže zítra jsme měli odjíždět do Žatce, jelikož se švagr žení, takže to odsouváme na pátek a budeme doufat, že bude malá v pořádku. Tak snad budeme už všichni zdraví. Jo a jinak ty zažívací potíže máme doma postupně všichni. Ale i známí a sousedi říkají, že to taky měli, je toho fakt hodně. Tak hlavně buďte zdravé vy i vaše ratolesti. :-)
Profilova fotka
Ahoj holčiny, bleskurychle zdravím! Snad se Vám srazík povedl, myslela jsem na Vás. Ale asi ano, když píšete, že jste vydržely dlouho do večera ;-) Maruško, je mi malé moc líto, že takhle stůně. Taky jsem ale slyšela, že se zase objevily nějaké střevní potíže - třeba u nás ve školce to prý taky řádilo. Bodlilinko - ať je s prckem vše v pořádku! Jak se vlastně cítíš? A jak zvládáš malé dítě a těhu k tomu? Kači - jak dopadly Velikonoce? :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?