Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
kačka: přišla ti ode mě fota? :-)
Profilova fotka
Ha24, jj, přišla a děkuji, já jsem si právě říkala, že bych ti pak písla a domluvili bysme se, že ti pošlu fotky šperků, které se mi líbí a ty bys mi je přinesla na sraz, jestli to nevadí ;-) pár věciček si koupím x-)
Profilova fotka
a sraz bude od kolika si řeknete ;-)
Profilova fotka
kačka:tak jo, super x-) mám pro tebe zase nějaké kalendáříky :-)
já mám taky nějaký kalendáříky!!!!!!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D
Ahoj holky :-) no se mnou na srazík bez prcků nepočítejte :-N ale závidím x-) včera jsem byla v poradně, tak vše ok :-) jen jsem přehodnotila s dr. tu dovču a lázně mi nedoporučuje, páč ta teplejší voda by mi mohla vyvolat stahy :-S no a uvědomila jsem si, že kdyby se něco stalo, tak domluva bude naprd :-p tak vyrazíme někam v ČR nebo na Slovač :-) :-) Silver, tak ať jste brzo zdraví :-) Maruš, teda takhle ponocovat, to by mě taky zabilo :-D :-D :-D já jsem taky hroznej spáč, ještě i ráno po Tomášovo krmení dospávám někdy až do devíti, když už si Tomáš leze po ložnici :-N :-D
Profilova fotka
Slunko - 26.3. Bodlilinka - Antarres - 26.3. Silver - Tarantulka - Ha24 - 26.3 Fifistr - Zberuška - Katka - 19.3., 26.3., a já můžu klidně už v 19h, záleží jak ostatní maminy ;-) Bodli, to je super, že je mimísek v pořádku :-) silver, taky přeju brzké uzdravení a dodatečně Anežce vše nej nej k svátku :-)
Doplňuji tedy i čas, od kdy jsem volná. :-) Slunko - 26.3. Bodlilinka - Antarres - 26.3. - od 17:00 Silver - Tarantulka - Ha24 - 26.3 Fifistr - Zberuška - Katka - 19.3., 26.3., - od 19:00
Profilova fotka
Slunko - 26.3. od 19:00 Bodlilinka - asi nepřijede :-N Antarres - 26.3. - od 17:00 Silver - Tarantulka - Ha24 - 26.3 Fifistr - Zberuška - Katka - 19.3., 26.3., - od 17:00
ahojky, 26.3 je zatím asi ok, takže: Slunko - 26.3. od 19:00 Bodlilinka - asi nepřijede Antarres - 26.3. - od 17:00 Silver - 26.3. - od 20:00 Tarantulka - Ha24 - 26.3 Fifistr - Zberuška - Katka - 19.3., 26.3., - od 17:00
Holky, my máme 22.3. očkování, tak pokud bude vše OK, tak dorazím. Jinak se předem ozvu. :( Ta očkování jsou nevyzpytatelný. :-S
Profilova fotka
Ahoj holčiny, zdravím Vás moc všechny! Kátě děkuji za poslání sms o plánování srazíku. U mě to fakt ale neklapne... Koukám, že se situace opět mění. Když jsem byla v práci, tak se srazíky plánovaly na co nejdříve odpoledne kvůli dětem, a když jsem teď doma s malou, tak je v plánu večer bez dětiček... Na net chodit nestíhám, tak ani nevím, jestli se mi někdy podaří přečíst Vaše poslední příspěvky... Třeba někdy, postupně ;-) Mějte se, užijte si srazík!!!
Článek se načítá
zberuska: Srazík s prckama taky můžerm udělat. Ale na posledním jsem si třeba já vůbec nesedla, vždyť víš, malá byla jako tajfun. Ono je to tak, že si spíš chceme v klidu probrat takový ty "holčičí" záležitosti. :-) A bez dětiček. Tak to můžem zkusit, ale třeba u někoho doma, aby měly děti možnost si hrát. Nebo někde, kde je hrací koutek....no nevim. :-)
Ahoj holky :-) koukám, že plánování srazíku je v plném proudu :-) :-) my dnes byli na 10.měsíční kontrole, Tomáš zdráv jako rybka, váží 8,4kg a 73cm :-) a taky už jsem nám objednala dovču, dostala jsem výborný tip do Jizerských hor, tak jsem nám to tam hned zarezervovala x-) x-) x-) pro rodinky jak dělaný,mají tam i dětské židličky, koutky i kuchyňky pro vlastní vaření, vedle restaurace, venku hřiště i bazén, v okolí spousta výletů, takže přikládám link: http://www.penzion-uko.cz/
Kačííííííííííííííííííííííííííííí, ty nám něco tajíš, né? Co to vidim za nákupy na modrym koníkovi v albíčku????????????? Tak s pravdou ven a hned!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Profilova fotka
Netajíííím! :-D Nebojte nic netajim, opravdu těhotná nejsem, asi začnem pracovat na mimču až v létě, ale se mnou hormony mlátí už teď. :-N |-| :-D Se nemůžu udržet a pořád bych něco kupovala :-D :-N :-D jsem hold koza bláznivá :-D
Ale nejsi, ono se ti to bude hodit, uvidíš. :-) :-D :-D :-D A já už tě na srazu viděla s bříškem. To by bylo ale překvápko. :-)
Profilova fotka
no bříško mám, o tom nic (teď mám na mysli svůj špíček...) :-D :-p :-D
Profilova fotka
ahojky holčiny :-) co to slyším, co to slyším :-) antarres: ty si teda detektiv :-D přišly ti ode mě sms?
no já už jsem si taky všimla albíčka s názvem "Výhodná koupě" ale už dřív :-D :-D :-D teprve dneska jsem tam zahlídla fotku Kačky s kočikou :-D :-D :-D no už se těším, až přibude další mamina ;-) a dneska jsem si objednala sporťák pro Tomáše x-)
ha24: SMS jsem dostala. Zkoušela jsem to fotit, ale nevyniknou tam ty korálky a navíc mám ještě něco dalšího. Aleš by ti to mohl v týdnu někam hodit. :-) V sobotu pojede do Plzně,tak se ještě domluvíme, zda by to k vám mohla dovézt. bodlilinka: No a jaký sporťáček nakonec zabodoval?
Maruš, je to tento zelený :-) http://www.kocarky-matous.cz/cz-detai...
Bodlilinka: jo, tak ten je mooc pěkný. Tu značku jsi vlastně chtěla, viď? :-D
Profilova fotka
nazdarek na srazik asi dorazim.. nevim jeste jak to udelam s dopravou mozna prespime u mami uz sem to tak jednou udelala a aspon bych se mohla i napit a neridit.. kdyz je to navic v tydnu.. teda jestli sem dobre koukala.. nemeal sem cas vsechno procist tak doufam ze me nic nejak vyznamneho neuniklo kati "spicek" sem si precetla :-) Jinak s prackama se muzem sejit i u nas ale nevim jestli to pro vas neni z ruky.. asi je ale treba by to nejak slo.. aja ma pro sebe doost velky pokojik tak by to nebyl problem.. nebo pak nekdy v lete nekde kde je i hriste nebo nekde na zahrade u nekoho.. (budu v lete/jare) hodne asi u taty ten ma zahradu (Maruska uz zkoukla) tam by to ev taky slo.. v Radcicich jezdi tam MHD (ale pak se musi prochazkou kousek k lesu) tak ja si domluvim ten srazik hlidani a spani v plzni a to ostatni se uvidi...
Profilova fotka
jo jinak kalendariky taky mam poctive sbiram co kde maji na pulte.. tak kdo je sbirate se mi pak pripomente.. snad je nezapomenu.. vzdycky si to tu pripravim a pak to tu necham :-(
Profilova fotka
Ty jo,jak to tu zpětně dočítám, tak už jsem taky myslela, že je Kačka těhotná :-D Jéé tak to už se moc těším na srazík :)))
Profilova fotka
Slunko - 26.3. od 19:00 Bodlilinka - asi nepřijede Antarres - 26.3. - od 17:00 Silver - 26.3. - od 20:00 Tarantulka - 26.3. Ha24 - 26.3 Fifistr - Zberuška - neklapne to Katka - 19.3., 26.3., - od 17:00
Profilova fotka
A jestli si vzpomenete a přinesete mi ty kalendáříky, tak budete zlatý x-) :-D A jinka mě těší, že jsem tady trochu rozbouřila stojatý vody diskuse ;-) :-D :-D
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak na srazík určitě dorazím asi kolem 17.hodiny.Jinak Kačí,ty jsi pěkná šibalka,tahle nás natěšit a potom vyhlásíš planý poplach :-) .Jinak jak to štu,tak účast bude hojná a to je moc dobře,protože jsme se pěkně dlouho neviděli a máme si toho spoustu co říct.Jinak my se máme dobře,máme skoro 9 měsíců a čekáme na píchnutí oušek na náušničky,tak jsem z toho trochu nesvá.Tak jsem se chtěla zeptat,jak to vypadalo u vás berušky,když jste dávali náušničky?
Profilova fotka
Slunko - 26.3. od 19:00 Bodlilinka - asi nepřijede Antarres - 26.3. - od 17:00 Silver - 26.3. - od 20:00 Tarantulka - 26.3. Ha24 - 26.3 Fifistr - 26.3. od 17:00 Zberuška - neklapne to Katka - 19.3., 26.3., - od 17:00

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?