Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
No, uvažovala jsem o tom se přijít mrknout... Když se bude sedět někde, kde se nekouří (což kvůli tobě je taky žádané) a pokud Daníček bude mít chuť spinkat, tak by to snad šlo. Nebudu mít hlídání, takže buď přijdu s malým nebo nepřijdu :-) Uvidíme. Dám vědět zberušce, jak jsem na tom.
stokvet: To by bylo super. Tak zberuska nám řekne co a jak. ;-) :-)
Profilova fotka
tak sem o vikendu vyrazila na nakupy a hura v HM sem koupila tehotensky kalhoty co me jedine byly a da se rict ze i dylka docela jde ev. maji jeste zalozku :-) ostatni tehotenska tricka jsem nakoupila v netehotenskych kramech... zacinam se totiz lehce nevejit do meho obleceni a taky uz sem mela abstak a kdyz sem tam prijela a zjistila ze maji vsude slevy tak sem se nejak odvazala :-)
Profilova fotka
dobré ráno :-D tar, to je dobře, že jsi byla na nákupech úspěšná x-) Já jsem si bohužel také všimla, že byly slevy a pěkně jsem provětrala účet... :-N holky, myslíte, že to zítra bude na tu terasu? Neumrzneme? =-)
Profilova fotka
no zkusíme to - už jsem přemýšlela, co si vezmu na sebe za kalhoty: aby byly dostatečně slušné do práce, ale zase taky trošku silné a nebyla mi v nich venku zima počasí je tedy v těchto dnech .... no nic moc
Kačí: Ahojky, já nad tím zrovna přemýšlela, že bude asi zima. Ale snad tam odpoledne nebude takový nával, tak se budeme možná moct přesunout dovnitř. No, vezměte si něco teplého na sebe... :-D tarantulka: No, my byli s našima v Olympii, tak já nakoupila akorát nějaký věci pro Aleše, sobě jen jedno těhu triko, ale je mi tak tak, pak ho budu nisit normálně. :-D Ty slevy jsou ale příjemné, co? ;-) zberuska: Počasí není nic moc, ale pro nás těhule je to asi nejlepší počasí, jaký může být. Vedra jsem snášela áhooodně těžko. :-( Zrovna doktorka mi říkala, že si nikdy nepřála prožívat těhotenství ve vedrech.
Jinak také přeji dobré ránko. 8-)
Profilova fotka
ahojky x-) antarres, mně nejde odeslat IP, takže odpovídám sem: "OK :-D ale nebudu vás nějak zbytečně zdržovat? Kdyžtak já se můžu zařídit jinak, vzít si vlastní auto nebo tak..." ;-)
Kačí, to je OK, už s tím počítám. Takže v Akropolis budeme kolem půl 4. :-D Kdyby něco, budu volat, číslo mám. :-D
Profilova fotka
:-D děkuji ;-) už se těším holky!!! doufám, že to klapne.
Psala mi Andrejka, že ji moc mrzí, že jsme na ní nepočkaly se srazíkem. Bude v Plzni od této soboty. :-N :-(
Já bych se teda pak s ní ještě chtěla vidět. Bylo by možný se třeba na kratší chvilku sejít ještě příští týden? Třeba jen někam na terásku do kavárny ve městě posedět. :-D
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky :-) a na kolikátou je oficiální sraz? :-D
ha24: Ahojky. V půl 4.
Profilova fotka
tak to já klidně můžu jít i příští týden s Andrejkou :-) Můžeme třeba na kafe do Emily, tam se asi dá zajet i s kočárem dozadu na tu terasu ;-) ha24, 15,30 ;-) ale každej přijde, jak se mu to hodí
Profilova fotka
to bysme konečně mohli Andrej koupit a předat dáreček... tak se zítra domluvíme ;-)
No, tak jo, to by bylo fajn. Tak to zítra nějak dáme dohromady. ;-) :-)
Holky, já jdu něco dělat, tak se tu zatím mějte. Se tu objevím asi po obědě. :-D
Profilova fotka
no to mohli myslela sem že andrej nám řekne co by se jí hodilo ;-)
ha24: Ale ona už se nějak domlouvala, co by chtěla... Myslím, že psala nějaké laclové kalhotky pro malého na léto, ješět jste se bavily o těch velikostech....ale zpětně fakt nevím, zkusím to najít v diskusi...
ha24: Tak jsem to našla: tvojeslunko • 26. květen 2008 v 11:21 Ahooooooooooooooooooooooj holky, tak jsem se sem konečně dostala Malej chrupká, kupodivu už asi od 10h ale čekám, že se každou chvíli ozve a bude vyžadovat papů To jste holky zlatíčka, když chcete Denískovi něco koupit, tak na léto by se nám hodily třeba nějaký kraťásky a tričko Srazík v zoo je super nápad, akorát s těma víkendama už je to horší, většinou každý víkend něco máme. Jak naši od nás bydlí daleko, tak tam teď jezdíme nebo oni k nám každých 14 dní. Tenhle víkend tam zrovna jedem, tak já to nějak s nima domluvim, že by třeba mohli přijet už po týdnu Ha a Kačí, přeji vám pevné nervy při učení katerinakorbelova • 26. květen 2008 v 11:27 ahoj slunko, jsem ráda, že tě malej taky na chvilku pustí za námi jestli můžu prosit, tak nám sem napiš nějaké velikosti oblečení, to víš, my nerodičky se v tom moc nevyznáme Je jasný, že ten termín srazu je na domluvě všech, ale hlavně abys mohla ty a malej,jsme všechny natěšený, tak pak napiš, kdy se ti to bude hodit nejvíc! tvojeslunko • 26. květen 2008 v 11:43 Kačí, no s těma velikostma právě přemýšlím, vůbec to neumím odhadnout, ale buď tam bude velikost 0-3 měsíce, to by mu mělo v létě taky ještě být, když byl takovej prcek anebo 62
Profilova fotka
děkujeme antarres :-) asi to stejně dořešíme zítra, že?
Kačí: No, já jen chtěla ha24 připomenout,co Andrejka psala. :-D
Kačí: Jsem uklízela, tak jsem se sem mrkla a aspoň jsem se trochu odreagovala. jsem zrovna měla v ruce maturitní otázky z češtiny a bižule a pak ještě státnicové otázky....tý jo, to to uteklo od střední a vejšky... x-)
Ahoj ženský, tak se konečně dostávám k internetu..byli jsme na chalupě kde skoro není ani signál na mobil, natož internet:-) díky moc Kačce, že mi poslala smsku o srazíku. dorazím v půl čtvrtý a v půl pátý už zas budu muset pádit na cvičení. příští týden klidně uděláme další, moc bych Andrejku chtěla vidět. jen prosím at to zas není úterý 8-) jinak, pokud bude dneska velká kosa, tak bychom si mohly zalézt dovnitř do Akropolisu, což, když stejně nemáme žádný kočár se kterým by se muselo drandat venku :-)
Profilova fotka
ja to beru protoze sem to rano nejak nevzpomnela ze sem mam oblict a sem dost nalehko tak se taky ev. primlouvam se presunout ale to asi nebude problem... jinak jeste ze sme to neudelali vcera protoze sem tu sedela do 4 a pak bych musela vlakem do plzne a to bych prijela kdovi kdy a navic sem byla uplne uschuzovana takze bych asi na sedanek ani nemela silu dneska se pokusim setrit a jen si tady budu sudlat ty svoje formulare a tabulky a prijedu cerstva jako rybicka :-) jestli sezenu nejakej odvoz do plzne :-) snad jo :-)
Profilova fotka
dobré dopoledne x-) A nemám tam tedy hned zavolat a přesunout nás dovnitř? Ikdyž si myslím, že dnes bude líp než bylo včera, tak na dlouhé vysedávání venku by to asi stejně nebylo.
Profilova fotka
no tak jsem se zase podívala do jídeláku, co nabízí a slintam |-| doufám, že tam vaří dobře, fakt mám na něco dobrého chuť :-N
Ahojky. Silver nazdárek. Já jsem si říkala, že budete asi někde vegetit. Byli jste v těch Hořovicích? A v Akropolis,je to tak, že by s kočárkem měla dorazit stokvet. je to tu taky v diskusi, psala, že pokud jí to vyjde, tak dorazí, takže stejně asi bude potřeba aspoň chvíli sedět venku. No, tak uvidíme.... :-D jestli přijde, by měla vědět zberuska, tak jí písnu SMS.
Profilova fotka
ja uz si asi i hned vyberu abych pak zase nezdrzovala :-), ale kdyz ja mam ted takovy zravy obdobi tak nevim jestli mam na ten jidelak vubec koukat protoze to bude zase sileny obzerstvi :-) dneska rano sem mela takovou chut na koblihu nebo na buchticku a tak sem si koupila aspon 3je susenky v kantyne protoze buchticky nevedou a to ja normalne sladky vubec nesnidam...

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?