Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Profilova fotka
uvidíš, třeba vaše málá počká ;-) i úterý by u mě šlo
Kačko: Tak já mám v plánu ještě vydržet. ;-) Ale co má v plánu malá, to opravdu nevím. :-N :-D Dneska musím projít jeden velký kufr s papírama ješět z vějšky, tak to není žádná namáhavá prácička. :-D
Tak to by bylo fajn s tím úterým, silver se mi vůbec neozvala, ale to nevadí...tak holt nás bude míň. :-D
A co takhle tarantulka? :-D
Profilova fotka
A
Profilova fotka
Ahoj,zdravím všechny.Ráda bych se s vámi taky sešla.Úterý by bylo super.
Jé, ahojky. ty ještě žiješ? Zrovna jsem si včera říkala, že jsi se tu taky dlouho neukázala. :-D
Jé, tak to je skvělý. Tak to už jsme 4. :-D
jsu teď něco dělat, tak se tu nějak domluvte, budu tu až po obědě. ;-) :-)
Profilova fotka
a psala jsi silver na ten novej email (nefiremní)? Tak já jí napíšu sms, jo?
Profilova fotka
tak já jsem napsala sms zberušce, bodlince a silver ;-) bodlinka přijde, ale neví to na 100%
Profilova fotka
silver píše: "v úterý chodím od 5 - 6 na cvičení, tak to nic moc. Kdyžby to bylo spíš večer nebo třeba od 3 tak jo, nebo prosím spíš středa." od kolika by to bylo? já můžu nejdřív tak ve 4. mám jí dát, pak vědět, jak jsme se dohodli, nemá přístup na net...
Článek se načítá
ahojky, Káťo dík za SMS. Já jít na srazík nemůžu, jsem nemocná. Mám nějakou virozu, sice jdu už v pondělí na kontrolu, ale pořád mě bolí na průduškách, tak i když půjdu do práce, tak se radši nezúčastním, abych třeba antarres nenakazila. Tak si to pořádně užijte. Maruško, máš moc pěknou fotku v profilu. Tak se mějte a snad někdy jindy. Pa Dáša
Profilova fotka
Dobře dadulam škrtám si tě :-D Doufám, že jinka se máš dobře. Přeji brzké uzdravení! A taky se občas ozvi, ať víme, jak se máš a tak....
Káťo, mám se fajn. Jen mám teď v práci toho až nad hlavu a už jsem si potřebovala oddechnout. takže si ten týden doma užívám. Ten příští bude zase děsnej a pak snad bude chvilku klid. Tak se mějte a já si vás dočtu a pak se ozvu. pa pa
Profilova fotka
psala zberuška, taky přijde, prý už něco má, ale přizpůsobí to ;-)
No, mně by se ta středa nehodila, sice mám ráno cvičení, ale pak čekat celý den v Plzni na sraz, to je pro mě už nemožný. Jsem ráda, že jakž takž přežívám. Zrovna mě nějak dovně píchalo v břichu, tak nevím, snad to bude OK. :-N
Tak to je fajn, že se ozvala i zberuska, dadulam i silver. Silver jsem psala na oba maily. =-) :-D
Tý jo, vždycky, když odejdu, tak se to tu chvíli baví a když se vrátím, tak je ticho po pěšině. :-D :-D :-D Tak já holt vás budu dočítat až večer, no. :-D :-D :-D
Profilova fotka
muzu i v utery
Profilova fotka
mozna taky radsi v utery... v po asi bude velka porada nevim v kolik skoncim...
tarantulka: super, tak snad to úterý vyjde :-D
Profilova fotka
necháme to na to úterý ;-) a v kolik a kde?
Profilova fotka
Já jsem do 6 v ústavu,tedy myslím samozřejmě práci.Hodil by se mi taky večer.
Profilova fotka
no těhotný asi zase budou raději když to bude dřív, co? tak se sejdeme nějak postupně ;-)
kačí, to je jedno, já tam můžu být nejdřív tak kolem 4 hodiny. Já teda nevím, jak kdo můžete přijít, ale klidně si tam dám nějaký džusík. :-) No a kde? Tak minule to chtěla silver v té řecké Akropolis. Tak je to jedno. Jak to vypadá u Lízalky venku?
Profilova fotka
já vím, že otravuju, ale já bych fakt chtěla vědět odkolika a kde, páč bych raději něco zarezervovala, abysme si měli kam sednout, víte?! :-N
Profilova fotka
u lízalky venku jsem nebyla a tu akropolis bych klidně prubla, jen nevím, jak se tam dostanu =-) tramvají?
Je to naproti tý základce na Roudné - u Kauflandu, tak já tě vyzvednu někde na tebe můžu počkat :-D . V kolik můžeš být u pošty nebo u autobusáku? ty vlastně jezdíš tou městskou, viď?
Tak já jsem pro Akropolis :-). Pod tou zastřešenou pergolou. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?