Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
tar: Já už mám vybráno 14 dní. :-D Se už nemůžu dočkat. x-)
kačí: A co stokvet? Psala, že by taky přišla, pokud jí to vyjde. :-D
tak jsem písla zberusce, tak uvidím, co ohladně stokvetu napíše. ;-) :-) x-)
Profilova fotka
antarres, katko - jestli bychom chtěli kupovat ten dáreček Andrejce (tedy pokud bych se třeba mohla přidat), mohly bychom zajít z restauračky do Krtečka, ten je přeci nedaleko, ne?
Profilova fotka
stokvet napíšu a vyzvím, jestli dorazí - měla jsem to stejně v plánu! je fakt, že jsem si říkala, že na sezení venku je opravdu chladno :-|
Profilova fotka
to že jsem koukala do jídelního lístku neznamená, že mám vybráno, to já budu do toho čučet ještě i tam půl hodiny aspoň :-D
zberuska: No, s nákupem nemusíte asi pospíchat, chtěla se přidat taky ha24. Tak se nějak pak domluvíte. x-) Krteček je fakt´kousek od Akropolis. :-D tak dej vědět, jak na tom stokvet bude, Kačka by to pak přeobjednala, že? To je naše organizátorka. ;-) :-)
Profilova fotka
Marusko tak sem pridala do alba an konikovi nejaky ty hadriky zatim jen co mam od markety a ten vak ma mimi jde to za to ucho prave pekne do autosedacky a ty hadriky jsou vel 62-68 tak nejak sem koukala.. 4-6m neco 6-9 myslim... ty body ze byly trochu vetsi a jeste privezu od zelvicek ale zatim nebyl cas tak to ma zdeni jeste doma nemela to vypulirovany :-)a oceneny :-)
Profilova fotka
tak stokvet píše, že oni můžou být vevnitř i venku, ale samozřejmě by kvůli malému vadil kouř znáte to v Akropolis? bývá tam zakouřeno? (že bychom šly rovnou dovnitř) a bývá tam plno? (že bychom mohly být venku a při zimě se přesunout dovnitř)
no jasně, Kačka je moc šikovná organizátorka:-) nebýt jí, tak se žádný srazíky před rokem a půl snad ani nazačaly:-) ty jo, ženský to je děs, co, jak to letí:-))) jinak, na dárečku pro Andrejku se dneska domluvíme, možná před srazíkem do toho Krtka stačím skočit (chci se podívat na něco pro tu naší holčičku, tak bych omrkla co tam maj) antarres: tak jsme do těch Hořovic nakonec nejeli. volali jsme tam a paní povídala že mívají "besedy" každé 1.a 3. pondělí v měsíci - a včera zrovna bylo druhé:-))) a pak jsme nad tím přemýšleli a shodli se, že ty Rokycany jsou tak moc hezký, že kdybychom jeli mimo plzen, tak dál než do rokycan stejnak nepojedem:-) takže by byla návštěva hořovic stejně zbytečná:-)
zbruska: já myslím že v půl čtvrtý by tam narváno být nemuselo..ale je pravda že je to vevnitř dost malinký, tak pokud přijdou tři rodiny, tak je plno:-) jestli se tam kouří to nevím, ale opět - v půl čtvrtý by tam zahulíno být nemuselo.. :-) jak chcete - možná ty kdo přijdou první by mohly posoudit zimu a místo a dle toho si sednout a ostatní buduou vědět že mají kouknout tam i tam:-)
Profilova fotka
tar, ty oblečky jsou krááásnýýý, takže jestliže někdy budu mít dítě, tak jedině holčičku :-D v tý akropolis to neznám,ale píšou na netu, že mají celkově 80 míst, což je snad dostačující :-N :-D jo a o první srazík jsem se nazasloužila já, ale někdo jiný, řekla bych že antarres :-D
Článek se načítá
tarantulka: Tak asi si nebudeš pamatuvat velikosti, ale to, co je na obr.1pytel),12(riflíky a tríčo),14(tríča) bych docela brala. Tak mi to nech určo stranou a dneska se domluvíme co a jak,jo? Ještě bych se mohla nějak během 14 dnů stavět.
Profilova fotka
á tady se opět utrácí :-D
katerinakorbelova: Já už si na to ani nevzpomínám, kdo to navrhl jako první, ale domlouvala jsi to určitě ty. :-D
kačí: To víš, zásoba musí být. :-D
Profilova fotka
ahojky holky :-( je mi to hrozně líto, ale včera sem něco snědla a je mi teda příšerně :-( uvidím jestli se to zlepší ale od rána jen ležím , moc mi to mrzí ;-(
Tak holky, jdu zas chvíli něco dělat. Ještě se tu na skok objevím. Zatím pa a na odpoledne se těším. :-D
ha24: To je něco, my taky měli nějaké problémy se zažíváním, já v neděli a mnažel ještě včera. :-( Tak uvidíš, jak ti bude, no. Ale je to škoda. Hlavně, abys byla v pohodě. ;-) příští týden bude další srazík ještě s Andrejkou, tak se ještě uvidíme. ;-) :-)
Profilova fotka
to by bylo fajn,chtěla byh vás vidět jen nevím jesltli to dnes zvládnu, pro kačku mám nějaký kalendáříky :-(
Profilova fotka
jo vidíš to, holky jestli máte nějaké kalendáříky, pytlíčky od čajů, firemní propisky, tak to můžete přinést na sraz ;-) :-D ha24, hlavně, abys byla v pořádku, jestli ti nebude dobře, tak raději zůstaň v posteli. je to blbý, že tě to chytlo zrovna teď :-|
kačí: Mám pro tebe jen 2 kalendáříky, to víš, minule jich bylo víc, jsem je měla pohromadě z práce. :-N :-D
Profilova fotka
tak mam odvoz jen na bory a normalne mam telepaticky nebo spis jasnovidny sny ted sme na to prisli tak mi to pak pripomente ja vam to odvypravim.. velikosti sem psala ten pytlik je na mrnouska.. trca asi 4-6m a dziny asi taky tak..
Tak se tar domluvíme dneska. Když mi tam přibalíš za čas ještě něco, tak si to můžu vyzvednout i já u tvýho taťky. :-D
tarantulka: A ten pytel je do autosedačky?
Profilova fotka
kačka:aspoň že mě to chytlo doma :-D sem měla jít ted ještě k doktoru na preventku to nevím co bych si tam s tím počala.. kačka: pytlíčky od čajů? jako celé my je taky sbíráme tak si řekni máme jích plno 2 krát :-) já sbírám hopíky, pohledy, dinosaury a dalmatiny :-D
Profilova fotka
pytlíčky od čajů sbírá dcera kolegyně, já jí jen naháním kšefty :-D hopíky jsem asi vyházela, dina a dalma nemám, a jaké pohledy?
Profilova fotka
pohledy jakékoliv :-) staré nové, zvířátka města :-) ty propisky bych taky nějaký sehnala :-)
Profilova fotka
já jsem jako malá sbírala pohledy, ale abych řekla pravdu, nevim kde skončily... zkusím se poptat u mamči, snad je nevyházela...
Ahojky holky. Dneska s velkým předstihem všechny zdravím. Asi Od čtvrt na 5 nespím - zase to strašný pálení žáhy, tak jsem se naložila do ušáku v obýváku, jako, že ještě usnu aspoň v sedě, ale to se prostě nedá. Tak tady pobíhám, poklízím věci, budu asi žehlit a pak, až bude zase horko, si asi chvíli zdřímnu.Vypadá to na pěkný pařáček. Mně totiž přijde, že když si jdu lehnout během dne, že je to lepší než s polovinou prázdnýho žaludku. Ani na cvíčo dneska nejdu, při představě, že se tam natáhnu na zem a mně se opět udělá špatně, si to radši odpustím. :-D Takže vám všem plno síly do dnešního pracvoního dne. ;-) Jinak Kačí, tebe nechci odrazovat od těhotenství a těšení se na mimi :-D :-D :-D , kromě pálení žáhy je to totiž všechno OK. Občas mě někde píchne a tak, ale to je jen chvilkový.... :-p :-D Jinak srazík byl super, jsem se pořádně nadlábla. Jsme pak měli ještě jednu akcičku v ZOO, jsme tam byli až do půl 11, šlo o noční prohlídku, na kterou jsme byli pozváni. Tak to bylo taky dobrý. Asi 10x jsem po cestě byla na WC. :-D :-)

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?