Nevěsty v Plzni 2007

Zobraz úvodní příspěvek
Zakládám nové albíčko v sekci Po svatbě, snad vám to nebude vadit, ať mají současné nevěsty prostor pro diskuzi. :-D :-D ;-)
Tak já přijedu za 5 minut 4 hodiny na autobusák a Aleš by nás tam hodil autem... nebo jestli chceš dřív, tak v Plzni můžu být už za 5 min 3 hodiny. :-D Bychom na tebe počkali. :-D
Profilova fotka
jeste ze to vim tak mozna taky budu za 5min 4 na busaku :-)
Profilova fotka
tady mam dneska nejakej fofr a dopoledne to vypadalo ze se nic podavat nebude a ve dvanact prisli ze musime za odpoledne dat dohromady 2 nabidky takuz sem obchodnimu namestkovi rekla ze ono se to jako samo neudela a ze maj priste jednat rychleji ze tu zase kvuli jejich prutahum budu v patek dyl na rozdil od nich... sem nasrana a adelka mi kope jak o zavod asi je chudinka ve stresu tak ale neda se nic delat ja si nemuzu pomoct... vytocilo me to...
Profilova fotka
ty jsi organizátor :-D já chodím z práce na autobusák pěšky, bývám tam v 15:25, myslím, že kdybych se svezla něčím k práci a tam přestoupila na tramvaj a vystoupila u pošty a došla pěšky, tak tam do těch 4h taky budu :-N :-D no nebo bych to rovnou vzala celý pěšky včera jsem šla pěšky z práce do plazzy (tam jsem něco koupila a hned šla) a u muzea jsem byla před 4.hodinou
Profilova fotka
tak kolik nás jde? antarres, ha24, tarantulka, kačka, silver, bodlinka, zberuska, fifistr = 8 :-o :-D
Tý jo, to je hodně, co? tak snad se tam všechny sejdeme. :-D Už se těším. :-D
Profilova fotka
jsem to zamluvila na 15:30 v Akropolisu na jméno Navrátilová ;-) doufám, že to klapne a nikdo mezitím neporodí nebo nebude bouřka nebo nebude nemocný... se na vás holky moc těším x-)
Profilova fotka
ježiš, já jim koukla na jídelák a už slintám x-) :-D
Profilova fotka
teda kacko vzdyt se tu bavime 4 a ty pises 8??? ty si vedma :-D
Profilova fotka
no jo jenže 3 komunikují přes mobil a ta 4. (ha24) dnes nějak neni, ale půjde :-p vědmo :-D
Profilova fotka
no takhle sem si udelala chute minule a prdlacka to raci nekoukej... zjistila jsem ze sem si koupila koblihu tak si jdu udelat kavu a snad se uklidnim....
Profilova fotka
tak jim s tim flákni, řekni, že je ti blbě a jdi domů :-N :-D a kávu nemůžeš :-p
Článek se načítá
tar: To vyjde. neboj. Já se ještě nechystám porodit a Kačka se snad přes víkend vykuríruje. :-D
Profilova fotka
mně už je líp, ale zítra se chystáme na kola, tak se můžu jedině zrakvit na výletě :-D
Kačí: Já už mám taky vybráno z jídeláku. :-D Se už těším. :-)
Profilova fotka
to bohuzel nejde ale zase se kolegyne konecne s adus seznamila... :-) sla si sahnout a byla uplne hotova ze se jako dotkly rukama tak ji tady zdravila ze prisel sef a prej jestli radsi nema prijit dyl :-) no jedna zakazky uz je aspon pohromade ted uz jen ocislovat, podepsat, nafotit, svazat, sesit, zapecetit a dat do obalky no proste brnkacka :-) nic velkyho tak pocitam 120stran :-)
KAčka: Jé, taky bych vyrazila na kole. :-D No, ale bohužel, jsem ráda, že večer v chládku jdeme na krátkou procházku.. :-D , kolikrát si říkám, že domů už ani nedojdu....s tím běháním na záchod je to fakt hrozný. A kam se chystáte na výlet?
Profilova fotka
no to nevim kam pojedem, ale určitě ne na Kozel :-D teď si uvědomuju, že jsem vám asi nevyprávěla historku, jak jsme byli na kolech minulý víkend, tak jestli si na to v úterý vzpomenu, tak vám to řeknu, to se musí vyprávět, psát se to nedá :-D :-D :-D
Tak jsem chtěla jít ješět něco dělta, ale to horko venku mě rozčiluje. Asi se půjdu na chvilku natáhnout do ložnice, tam aspoň máme trochu víc chládek, je to na sever. :-D Tak se zatím holky mějte a hezky si užívejte víkend. Kačko, kdyby něco(jako myslím případný porod), tak dám vědět mobilem. :-D :-D :-D
Neboj, já ti to připomenu a povyprávíš nám, ju? :-D ;-) :-) Tak hezký víkend všem. x-) :-D 8-)
ten odpolední spánek nám dává hodně síly 8-) :-D :-D
Profilova fotka
Měj se krásně a přeji dobrou noc x-) :-D
Díky. :-D
Profilova fotka
Všem přeji krásný víkend!!! Ať máme hodně sluníčka, dobré nálady, žádné úrazy a porody! :-D V pondělí ahoj x-)
Profilova fotka
Ahoj holky, na srazu v květnu jste mi některá (opravdu nevím která) říkala, že si objednávala špičky u Pirníka na Slovanech. Chtěla bych se zeptat, jestli jsi objednávala i jiné zákusky nebo jen ty špičky. Díky moc!
Profilova fotka
... prosím psát do IP - ať vám nelezu do diskuze. Díky. StoKvítek
Profilova fotka
ahoj holky podruhé :-) sem pro půjdu balím jedeme na chalupu když je tak hezky tak hezký víkend x-)
Profilova fotka
ahojky - děkuji Vám, že na mě myslíte a zejména Katce, že mi vždycky napíše sms, že plánujete srazík! měla jsem sice něco v úterý zařizovat, ale vyšlu jen manžela a přijdu se na Vás podívat - ať ještě vidíme Antarres "2 v 1" :))
Profilova fotka
dala jsem tu práci a pročetla jsem pár stránek diskuze a vypadá to asi jako minule - zrovna, když se sem dostanu, Vy už jste po celém dni diskuze a loučíte se s přáním pěkného víkendu :-) no nevadí, aspoň Vás uvidím v úterý na živo - TĚŠÍM SE!!!
zberuska: Ahojky, tak já se sice loučila, ale většinou se tu během víkendu už nikdo neukáže, tak sem ani moc nechodím. :-D Já jsem taky ráda, že se ukážeš. ;-) Budem zase v hojném počtu. stokvet: Přidáš se taky na srazík? Aspoň bychom viděly malého. :-D

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?